RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Ugreen XLR Kablo Erkek Dişi Mikrofon Kablosu 5M
(1)
389,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ibanez Sı10-Bg Gitar Kablosu Pena
Ibanez Sı10-Bg Gitar Kablosu Pena
(6)
310,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

25 Mt Erk Hoparlör Kablosu Kordon 2X2.5 Siyah
25 Mt Erk Hoparlör Kablosu Kordon 2X2.5 Siyah
(5)
121,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

S-Tech Usb Mıdı Kablo St-2598
(26)
108,27 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kirlin Mvc270Pb Örgülü Mikrofon Kablosu 6Mt
Kirlin Mvc270Pb Örgülü Mikrofon Kablosu 6Mt
(3)
209,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Estello 10 Mt Xlr-Çivi Mikrofon Kablosu
Estello 10 Mt Xlr-Çivi Mikrofon Kablosu
(3)
115,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yaprak Mikrofon Vakumlu Kalın Kablo 2 Metre
Yaprak Mikrofon Vakumlu Kalın Kablo 2 Metre
(12)
100,00 TL
6.3Mm Mono Erkek Gitar Jak Mono Erkek " Plastik 10 Adet
6.3Mm Mono Erkek Gitar Jak Mono Erkek " Plastik 10 Adet
(3)
100,00 TL
59,95 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Fender Deluxe Series Instrument Cable Tweed - 1.5 Metre Enstrüman
Fender Deluxe Series Instrument Cable Tweed - 1.5 Metre Enstrüman
(0)
370,12 TL
5 Metre Aux Kablo-3.5 Mm Erkek-Erkek 5 Metre Stereo Kablo
5 Metre Aux Kablo-3.5 Mm Erkek-Erkek 5 Metre Stereo Kablo
(25)
35,78 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kirlin Mpc-470Bk 3 Metre Mikrofon Kablosu
Kirlin Mpc-470Bk 3 Metre Mikrofon Kablosu
(2)
128,23 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kirlin Ap-209Prbk 1-4" Trs - (İki Ucu Aynı) 3 Metre Kablo
(4)
207,00 TL
3 Metre Aux Kablo-3.5 Mm Erkek-Erkek 3 Metre Stereo Kablo
3 Metre Aux Kablo-3.5 Mm Erkek-Erkek 3 Metre Stereo Kablo
(8)
33,52 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hepa Merz Hps-2150 Bakır Ses Hoparlör Kablosu 2X1.5 Mm 100 Mt.
(2)
660,87 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Stereo Trs Kablo - 6.3 Mm - - Erkek - Erkek - 2 Metre
Stereo Trs Kablo - 6.3 Mm - - Erkek - Erkek - 2 Metre
(20)
192,82 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gitar Mono + Gitar Mono Jack 5 Metre Kablo
Gitar Mono + Gitar Mono Jack 5 Metre Kablo
(10)
125,03 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kirlin 3Mt Enstrüman Kablosu Ip241Bc3Mbk
(0)
150,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kirlin 3Mt Gitar Kablosu Lgı2013Mbl
(2)
112,91 TL

Kablolar

Kablolar günlük hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz neredeyse her teknolojik ürün için gerekli malzemelerdir. Son yıllarda kablosuz ürünler üretiliyor olsa da bu ürünleri şarj edebilmek için yine bir kablo bağlantısına ihtiyaç duyulur. Neredeyse her alanda bir kablo bağlantısı görmek mümkündür. Telefonunuzun şarjından, ev aletlerinizin elektrikten güç alabilmesine kadar yaşamınızı devam ettirebilmeniz için kullandığınız tüm araç gereçlerin çalışması için kablolar hayat kurtarıcı nitelikte araçlardır. Özel kullanım alanlarına sahip kablolar da bulunur. Örneğin, müzik aletleri için kullanılan kablolar, enstürmanlarınızı her zaman yanınızda taşımak ve sesini duyurabilmek için gerekli kablolardandır. Ses kalitesi ve iyi bir performans için dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar bulunur. Sadece ses kalitesi ve performans için değil doğru bir şekilde gitarınızı veya başka bir enstürmanınızı bağlayacağınız yer ve kablonun uyumlu olması da önemli bir özelliktir. Mikrofon kabloları da özel kullanım alanına sahip kablolar arasında yer alır. Mikrofonları ses sistemine bağlamak, yüksek kalite ses performansı ve bunun gibi özellikleri mikrofonunuza katmak için gerekli olan ara bağlantıyı bu kablolar sayesinde rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Pek çok kablo çeşidi arasından en sık aranan gitar ve mikrofon kabloları haricinde neredeyse elektronik aletlerle ilgili bütün işlerinizi halletmeye yarayacak kablo seçeneklerini sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz. Kabloların özelliklerini ayrıntılı bir biçimde inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Gitar Kablosu Özellikleri

Gitar Kablosu Özellikleri

Gitar kabloları adından da anlaşıldığı üzere gitarlar için üretilmiş, özel giriş uçları olan kablolardır. Özellikle elektro gitar kullanıcıları için kablo olmazsa olmaz bir üründür. Amfi kullanımı elektro gitar kullanıcıları için mutlaka kullanmaları gereken bir alettir. Amfiyi kullanabilmek için de mutlaka bir kabloya ihtiyaç vardır. Henüz günümüz teknolojisiyle bluetooth özelliğiyle veya herhangi bir kablosuz bağlantıyla amfiyle gitarınızı birbirine bağlamak mümkün değildir. Bununla beraber kabloyla bağlantıyı sağlamak oldukça kolay ve etkili bir yöntemdir. İyi bir ses kalitesi ve performans için doğru bir kablo kullanımı oldukça önemlidir. Amfi haricinde ses sistemleri cihazlarında bağlantı ve uyum sağlanabilmesi için gitar jak kabloları en sık kullanıma sahip ürünlerdir. Birçok kullanım alanı sağlayan bu kablolar erkek ve dişi jak kabloları olarak ikiye ayrılır. Dişi jak kabloları 3.5 mm kablonun yeterli olmadığı koşullarda devreye girip, ihtiyaç duyulan şekle göre kablo üzerinde oynama olmadan kullanım imkanı sunar. Bu kablolarda kablonun bakırdan yapılmış olmasına dikkat etmeniz, gitarınız için en doğru tercih olabilir çünkü bakır en iyi iletken teldir. Jak kabloları 3.5 mm ya da 6.3 mm ölçüleri arasında tasarlanan etkili ve kullanışlı ürünler arasında yer alır. Enstrümanınıza en uygun ve en iyi ses kaliteli seçeneklere ulaşmak için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz. Diğer elektro gitar kabloları ve gitar amfi kablolarını da inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Mikrofon Kablosu Modelleri

Mikrofon Kablosu Modelleri

Mikrofonlar konserlerde, sahnelerde, yarışmalarda, okullarda törenlerde, bir anons yapılırken birçok kez karşılaştığınız bir üründür. Bu alanlarda çoğu mikrofon bir kablo yardımıyla sahne arkalarına kadar uzayıp gider. Bu sayede sahnenin veya platformun arkasındaki ses sistemine ve hoparlörlere bağlantısı sağlanıp kuvvetli bir şekilde sesin duyulması sağlanır. Mikrofon kabloları da klasik gitar kabloları gibi temelde iki çeşittir. Jak girişi ve XLR kablolar olarak ayrılır. XLR kablolar dengeli sinyal için kullanılan kablolar. Genellikle mikrofonlar ve profesyonel ses cihazları için kullanılan ürünlerdir. Hangi mikrofon kablosunu tercih edeceğinizi bilemiyorsanız XLR girişi olan mikserde streo mikrofon kablosu kullanmak, jak girişi olan amfilerde mono mikrofon kablosu kullanmak en mantıklı seçimler olabilir. Mikrofon kabloları genellikle uzunluklarına göre birbirinden ayrılır. Genellikle uzun sahne arkalarına kadar uzandığından dolayı 100 metreye kadar mikrofon kabloları bulunmaktadır. Daha kısa tercih etmek isterseniz 50 m seçeneği de tüketiciye sunulmuştur. Bunun dışında daha küçük alanlarda ev, salon, kafe gibi küçük kapalı mekanlarda kullanmak için bir mikrofon kablosu arayışındaysanız daha kısa bir kablo ihtiyacınız için yeterli olabilir. 15 metrelik bir kablo bu gibi küçük kapalı alanlar için fazlasıyla yeterli bir uzunluktur. Kablolarınızı seçerken kaliteli bir kablo satın almanız ses kalitesini önemli derecede etkileyen bir faktördür. Aynı zamanda kablonun içinden yüksek akım geçtiğinden dolayı kablonun kaliteli olması kısa devre ve yanma gibi olumsuzlukların önüne geçerek kablonuzun kısa sürede bozulmasını engelleyecektir. Kısa devre veya yanma gibi durumlarda kablonun iki ucunun bağlı olduğu aygıtların zarar görme riskleri de oldukça yüksektir. Bir mikrofona veya enstrümanınıza bağlı bir kablo yandığında, cihazlarınıza da zarar vererek sizin için büyük bir soruna sebep olabilir. Dayanıksız kablo kullanımı binalarda yangın çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle kablolarınızı doğru seçmek, hem çevreniz hem kendiniz hem de cihazlarınız için oldukça büyük bir önem teşkil eder. Bu nedenle kablo seçimi yaparken satın almayı düşündüğünüz ürünün özelliklerini incelemeli, kaliteli ve dayanıklı bir ürünü tercih etmeye özen göstermelisiniz. İhtiyaç duyduğunuz seçenekleri sayfamızda yer alan ürünler arasında bulabilir, beğenileriniz uygun seçimler yapabilirsiniz.

Kablo Fiyatları

Kablo Fiyatları

Kablolar günlük hayatta en sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Neredeyse kullandığınız her cihaz için gerekli olan bu ürünlerin özel kullanım alanları da vardır. Enstürman kullanıcıları için kabloların farklı kullanım alanları mevcuttur ve doğru bir kullanım için kablo seçimi son derece önemlidir. Özellikle elektro gitar gibi elektronik enstrümanlarda amfiye bağlamadan yani bir kablo kullanmadan istenilen sesin istenilen seviyede çıkarılması oldukça güçtür. Jak kabloları ve diğer mikrofon kabloları da bu aygıt kullanıcıları için oldukça önemli malzemelerdir. Gitar ve mikrofon jak kablosu fiyatları ürünün markasına, telin cinsine, iç ve dışının yapıldığı malzemeye ve kablonun uzunluğuna göre farklılık gösterir. Kullanılan gitarların fiyatları göz önünde bulundurulduğunda oldukça uygun bir aksesuar olarak karşımıza çıkar. Entrümanınız için dayanıklı ve kaliteli kabloları tercih ederek hem dilediğiniz ses seviyesine ulaşabilir, hem de enstrümanınızın daha uzun süre boyunca işlevselliğini koruyabilmesine katkı sağlayabilirsiniz. Birçok farklı elektro gitar modeline uyum sağlayan kablo çeşitlerini bulabilir, kolay ve keyifli bir kullanım imkanına sahip olabilirsiniz. Satın almadan önce kablo girişlerine ve kabloların uzunluklarına dikkat etmeniz son derece gereklidir. İhtiyacınız olan tüm kablo çeşitlerini sayfamızdaki ürünler arasında bulabilirsiniz.