Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Dilimleyici Modelleri ve Fiyatları  için 4252 sonuç bulundu

4252 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Yemek yaparken, salata hazırlarken ya da meyve doğrarken en çok zaman alan işlem hiç şüphesiz onları kesmektir. Sebze ve meyveleri doğrarken harcanan süre çoğu zaman onları yerken harcanan süreden daha fazla olabilmektedir. Kesmek, doğramak ve dilimlemek işlemlerini çok daha kısa sürede hatta saniyeler içinde gerçekleştirmenizi sağlayan dilimleyiciler sayesinde mutfakta zaman geçirmeyi artık daha çok seveceksiniz.

Patates Dilimleyici Ürünler

Patates Dilimleyici Ürünler

Dilimleyici kavramı oldukça geniş bir kavramdır. Çünkü dilimleyiciler arasında spesifik olarak bir ürünü dilimlemek için kullanılan model çeşitliliği hayli fazladır. Bunlardan biri de patates dilimleyicidir. Patates dilimleyiciler ile evde patateslerini cips inceliğinde doğrayabilir ve bunları fırında kızartarak evde cipsi hazırlayabilirsiniz. Patates kızartmasını ve patates cipsini seviyorsanız spiral patates dilimleyiciler tam size göre. Ayrıca patates dilimleyici kullanımı da hayli kolay olduğundan dakikalar içinde patateslerinizi incecik doğrayabileceksiniz. Patates dilimleme aleti çeşitleri ile ayrıca incecik kızartmalık patatesler doğramanız da mümkün. Patateslerinizin ölçülü ve her birinin aynı boyutlarda dilimlenmesini sağlayan patates dilimleyiciler ile patates doğramak hiç olmadığı kadar kolay.

Soğan Doğrayıcı Ürünler

Soğan Doğrayıcı Ürünler

“Her yemeğin olmazsa olmazı nedir?” desek ilk akla gelen cevap kuşkusuz soğan olur. Peki siz de soğan doğrarken gözlerinizin yanmasından ve zaman kaybetmekten sıkılmadınız mı? Eğer cevabınız “evet” ise soğan doğrayıcı ürünler hemen imdadınıza yetişiyor. Soğan doğrayıcı ipli modelleri ile soğanlarınızı dakikalar içinde yemeklik doğrayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç kez ipi çekmek, işte bu kadar... strong>Ayrıca soğan keserken elinizi korumak ve dilimlemeyi kolaylaştırmak için soğan tutucudan da faydalanabilirsiniz. Soğan tutucular aynı zamanda elinizin soğanla temasını engellediğinden soğan kokusunun da önüne geçer. Hem vakit kazanmak hem de hijyen sağlamak istiyorsanız saoğan tutma ve dilimleme aparatını tercih edebilirsiniz. Dilimleme fonksiyonu sayesinde soğanlarınızı eşit boyutlarda dilimlemenizi sağlayacak olan bu aparat ile salata ve söğüş hazırlaken soğan dilimleme zahmetinden kurtulacaksınız.

Dilimleyici & Doğrayıcıların Diğer İşlevleri

Dilimleyici & Doğrayıcıların Diğer İşlevleri

Dilimleyici ve doğrayıcı aparatların tek işlevleri patates ve soğan dilimlemek değil elbette. Bunların yanı sıra pek çok sebze ve meyveyi dakikalar içinde doğramanızı veya dilimlemenizi sağlayacak olan bu ürünler ile; elmadan salatalığa, maruldan muza pek çok gıdayı kolayca yemeye hazır hale getirebilirsiniz. İpli rondolar sayesinde soğan, sarımsak, marul, biber, domates gibi ürünleri doğrayabilir ve yemek hazırlarken zamandan tasarruf elde edebilirsiniz. Ayrıca muz dilimleyici aparat ile muzları kısa sürede aynı ölçülerde dilimleyebilir ve afiyetle tüketebilirsiniz. Yalnızca sebze ve meyve değil kaşar peyniri, mısır gibi gıdaları da doğrayıcılar ile hızlıca hazır hale getirebilirsiniz. Bunların yanı sıra mısır tanesi ayıklayıcı ile haşlanmış mısır tanelerini kısa sürede püskülünden ayırabilirsiniz. Kaşar peyniri dilimleyicisi ile ise tost ya da kahvaltıda kullanacağınız peynirleri eşit ve dağılmadan dilimleyebilir; hem zamandan hem de peynirden tasarruf sağlayabilirsiniz. Dilimleyici gibi diğer küçük mutfak gereçlerine göz atmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.