Nakliye & Montaj 

için sonuçları listeledik.

Mobilya Nakliye ve Montaj Ürünleri

Gelişen teknolojiyle birlikte üretilen birçok ürün insanların hayatında büyük kolaylık sağlamaya yönelik olup hemen her alanda pratik bir kullanım olanağı sağlar. Mobilya taşıma aparatı sayesinde ev ve iş yerlerinizde bulunan tüm ağır ve taşınması zor eşyalarınızı taşımak, yer değiştirmek ve düzenlemek çok kolaydır. Hayatımızın her alanında yer alan mobilyalar birçok farklı isimle anılırken işlevselliği de birbirinden farklıdır. Masa, konsol, gardırop, tv ünitesi gibi ev eşyalarının yanı sıra ofis mobilyaları ve dış mekan mobilyaları da mevcuttur. Tüm bunları herhangi bir yardımcı malzeme olmadan hareket ettirebilmek oldukça zordur. Mobilya taşıma aparatı tekerlekli yapısı sayesinde tüm ağır eşyalarınızı kolaylıkla taşımaya yardımcı olur. Dört tekerlekli silindir ya da kare şeklinde ürünlerdir. Taşıma kapasitesi yüksek olup taşınma esnasında zemine zarar vermez. Mobilya taşıma seti içerisinde bir adet kriko bulunur. Bu kriko sayesinde ağır mobilyaları yükseltip aparat üzerine yerleştirmek kolaylaşır. Mobilya taşıma tekerleği genellikle 4 adet olup silindir yapıda ve dayanıklı plastik malzeme kullanılarak üretilmiştir. Set boyut olarak küçük olup taşınması ve saklanması kolaydır. Fazla alan kaplamaz. Uzun yıllar kullanılabilir güce sahiptir. Çamaşır makinası, buzdolabı, bulaşık makinası gibi beyaz eşyaların taşınmasında da güvenle kullanılabilir. Ürün seçimi yaparken taşınacak malzemenin çeşidi ve ağırlığı göz önünde bulundurularak uygun ölçüdeki mobilya taşıma aparatı tercih edilmelidir.

 Mobilya Montaj Malzemeleri ve Çeşitleri

Mobilya Montaj Malzemeleri ve Çeşitleri

Demonte halde satın aldığınız herhangi bir mobilyayı doğru ve kolay bir şekilde birleştirmek için üretilen fonksiyonel mobilya montaj malzemeleri genellikle set halinde satılır ve kullanımı oldukça kolaydır. Doğru malzeme ile yapılan doğru kurulumlar aldığınız ürünü daha sağlam ve uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olur. Tavana ya da duvara monte edilecek ürünler için farklı malzemeler kullanılırken dolap kapağı, masa ya da koltuk ayağı montajı için farklı malzemelere gerek duyulur. Mobilya montaj aparatları ile her alan ve kurulum şekli için üretilen malzeme çeşitlerini kullanabilmeniz mümkün. Ahşap, metal ve cam yüzeyler için kullanılan ve yüzeye zarar vermeden estetik bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu ürünler sayesinde profesyonel yardım almadan kendi ürünlerinizi kolaylıkla kurabilir, parça değişimi ve tamirat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Mobilya montaj parçaları içerisinde farklı boyutlarda ve işlevselliğe sahip vidalar, farklı boyutlarda düpel çeşitleri, askı aparatları, bağlantı elemanları ve gönyeler bulunmaktadır. Ayrıca bu ürünler kullanılacağı alana göre ahşap, plastik veya metal malzemelerden üretilmiş olup dayanıklı malzemelerdir. Mobilya montaj vidası kullanılacağı alana göre farklı boyut ve şekillerde üretilmiştir. Sağlam bir dolap montajı için çift dişli gövde vidası kullanılırken her türlü tamirat işlerinizde boyut seçenekleri mevcut olan kabin vidaları tercih edebilirsiniz.

 Mobilya Nakliye Malzemeleri

Mobilya Nakliye Malzemeleri

Yeni ev alan ya da farklı şehirlere taşınan hemen herkesin üzerinde fazlaca düşündüğü ve çok iyi planlama yapması gereken en önemli işlerden bir tanesi de mobilya nakliye işlemidir. Taşınacak eşyaların ağırlığı ve boyutları bu planlama için bilinmesi gereken en önemli özelliklerin başında gelir. Mobilya ve diğer tüm ev eşyalarının sökülmesi ve sağlam bir şekilde taşınması yeni yerleştirilecek mekana herhangi bir zarara uğramadan ulaştırılması ve monte edilmesi için mobilya nakliye önerileri profesyonel yardım almanın oldukça faydalı olduğunu ifade etmektedir. Paketleme, taşıma ve monte-demonte işlemini güvenilir ve sağlam bir şekilde gerçekleştirirken işlerinizin kolaylaştığını görmek size huzur ve mutluluk verecektir. Çizilme, çarpma veya darbe alma tehlikesi bulunan hassas eşyalarınız için özel dokuda üretilen mobilya taşıma battaniyesi ile ürünlerinizin güvenliğini sağlamak mümkün. Ayrıca bu malzeme taşıma ve araç içine yerleştirmede size büyük kolaylık sağlayacaktır. Mobilya taşıma arabası özellikle iş yerlerinde, kargo şirketlerinde ve depolarda sıklıkla kullanılan ve pratiklik sağlayan bir araçtır. Sağlam yapısı ve ergonomik tasarımı sayesinde ağır hafif fark etmeden birçok malzemeye bir arada taşıyabilmeniz mümkündür. Tutma kısımlarındaki plastik sap sayesinde elinizden kaymaz ve zarar vermez. Büyük ölçülerde ve daha ağır malzemeleri taşıyabilmek için mobilya taşıma arabası eşya koyma alanının daha geniş ölçüde ve daha dayanıklı malzemelerden üretilenler tercih edilmelidir. Tekerlekli yapısı sayesinde daha çok ürünü daha kısa zamanda ve daha kolay bir şekilde taşırken zamandan tasarruf edebilirsiniz. Özellikle büyük firmaların ürün depolama bölümlerinde ve mobilya mağazalarında kullanılan bu araçlar sayesinde en ağır yükleri bile taşımak oldukça kolay hale gelmektedir. Mobilya taşıma sistemleri ile en kıymetli mobilyalarınız çizilmeden yıpranmadan ve zarara uğramadan taşınabilir. Farklı ürünler için üretilen farklı boyutlarda ve çeşitli özelliklere sahip ürünler mevcuttur.

 Mobilya Nakliye Önerileri

Mobilya Nakliye Önerileri

Yeni eve taşınmak isteyenlerin ya da yeni mobilya alanların eşyalarının korunması zarar görmeden taşınması için özenli bir paketleme ve taşıma işlemi yapılmalıdır. Paketleme işlemleri için küçük malzemelerde koli, karton kutu yeterli gelirken daha büyük eşyalar ya da mobilyalar için genellikle mobilya taşıma poşeti tercih edilmektedir. Yırtılmaya, darbelere ve ezilmeye karşı dayanıklı olarak üretilen bu poşetler genellikle balonlu naylon olarak bilinmektedir. Tahta mobilyalar, masa sandalye takımları ve koltuklarınız mobilya nakliye önerileri arasında ilk sırada yer alan balonlu naylonlar ile daha güvenli ve pratik bir taşıma mümkündür. Şeffaf naylon malzemeden üretilen bu ürün rulo halinde istenilen ölçülerde metrekarelik hesaplama ile satışa sunulmaktadır. Büyük boyutlu ambalaj çeşitleri ile kaplanacak ürünlerinizi kolayca sarabilir ve koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca depoya kaldırılacak uzun süre saklanacak ürünlerin muhafazası için de sıklıkla tercih edilen ürünlerin en önemlilerinden biri olan mobilya taşıma poşeti metal, cam ve ahşap yüzeyli malzemeleri paketlemek ve taşımak için ideal üründür. Mobilya nakliye fiyatları taşınacak malzemenin cinsine ve ölçülerine göre değişkenlik gösterirken her bütçe için uygun fiyat aralığını kategorilerimizi inceleyerek bulabilmeniz mümkündür. Naylon kumaş ve paslanmaz çelik aparatlardan üretilen mobilya taşıma kemeri mobilya boyutuna göre ayarlanıp bağlanarak taşımayı kolaylaştırırken aynı zamanda mobilya nakliye araçlarında düşmelere ve devrilmelere karşı koruma sağlar. Metal aparatları sayesinde boyutları ayarlanabilir. Bel ve omuz kısmına sabitlenerek taşıma kolaylığı sağlar. İstediğiniz tüm malzemeleri mobilya taşıma kemeri kullanarak güvenle ve kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Beyaz eşyalar, dolap, koltuk ya da yataklar için ayarlanabilir ölçüleri mevcuttur. Dayanıklı ve esnek malzemelerden üretilmiştir. Genellikle turuncu renkli olup bağlantı bölümleri siyah renklidir. İstenmeyen durumlara yol açmaması için çocuklardan uzak tutulmalıdır. Kolay katlanabilir, uzun ömürlü ve kullanışlı bir üründür. Sayfamızda sizler için sıralanan mobilya nakliye ürünleri ve montaj için yardımcı parçaları tek tıkla satın alabilirsiniz. Kategorilere göz atarak tüm ihtiyaçlarınıza uygun ürünler bulabilirsiniz.