Seyfwood Dolap Içi Özel Ölçü Raf
Seyfwood Dolap Içi Özel Ölçü Raf
(366)
37,10 TL
34,87 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Woodbu 1/64 Hobi Araba Rafı 100 Araç (Hot Wheels, Matcbox)
(70)
359,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Rafkestir Özel Ölçü Dolap Içi Ek Raf Kesimi - Kişiye Özel Üretim
(99)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Meyamob Duvar Rafı - Mdflam Raf- Dekoratif Raf -Uçan Raf Gizli Raf
(315)
97,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Uzmangrupraf Uzman Grup Raf Beyaz Raf Kolu-Destek-15-20-25-30-40Cm Raf Desteği
(13)
19,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bino Masif Doğal Ahşap Büyük Boy 3 Katlı Duvar Rafı
(40)
179,90 TL
SEPETTE
161,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Woodbu 1/64 Hobi Araba Rafı 50 Araç (Hot Wheels, Matchbox)
(56)
219,00 TL
Uzmangrupraf Uzman Grup Raf Vidalı Kanca-Kanca-Raf Aksesuarı
(16)
6,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doğanmobilyahirdavat Raf-Budaklı Keçe Mdflam Parça Raf Uçan Raf Duvar Rafı
(47)
48,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Açıkmağazam 5 Katlı Duble Galvaniz Üzeri Fırın Boya Çelik Arşiv Depo Rafı
(15)
1.449,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Meyamob Ahşap Ayaklı Duvar Rafı - Mdflam Raf - Duvar Rafı- Kitaplık Raf
(7)
105,00 TL
102,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mekoraf Mekoraf Duvara Monte Profil Destekleri 15 20 25 30 35 Cm
(54)
22,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doğanmobilyahirdavat Özel Ölçü Dolap Raf Kesimi Parlak Beyaz 18Mm Suntalam Gardrop Raf
(120)
48,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Doğanlife Modem Saklama Kutusu (475315145)
(64)
220,00 TL

REKLAM

Nymconcept Mdf Duvar Rafı - Dekoratif Raf Uçan Raf Dekoratif
(54)
65,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Meyamob Duvar Rafı -Mdf Raf - Gizli Raf Isteğe Özel Ölçü- Ahşap Raf
(52)
99,00 TL
97,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Açıkmağazam 31X93 - 43X93 - 4 Katlı Galvaniz Üzeri Fırın Boya Çelik Raf
(44)
749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ahşapatölyenet Eğimli Dekoratif Duvar Ahşap Araba Rafı 99 Araçlık Demonte
(14)
395,00 TL

Raf

Üzerine eşyalarınızı rahatça yerleştirebileceğiniz raflar, duvara veya dolap içerisine monte edilmiş farklı genişlikteki ve uzunluktaki ürünlerdir. Genel olarak metalden, tahtadan veya cam malzemelerden üretilmektedir. Bu yüzeyler hem dekoratif amaçlı hem de fonksiyonel olarak kullanılabilmektedir. Raf, bazen boş duvarlarınızı doldurmak amacıyla bazen de kitaplarınızı yerleştirerek ortadan kaldırmak amacıyla kullanabileceğiniz ürünler olarak karşınıza çıkıyor. Dilerseniz bu mobilyaları üzerine dekoratif amaçlı eşyalarınızı veya hatıralarınızı koyarak sergileyebilirsiniz. Hem şık hem de pratik çözümler sunan bu ürünlerde çeşitli model ve tasarımlar bulunuyor. Zarif tasarımları ile kullanıcılarının dikkatini üzerine çeken ürünler aynı zamanda kullanışlı yapıları ile bir adım öne geçiyor. Evlerinizde ve ofislerinizde rahatça kullanabileceğiniz raflar, genel olarak boş duvarları değerlendirmek için idealdir. Dekoratif amaçlı kullanılan bu ürünler, eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde muhafaza edebilmenizde sizlere yardımcı olur. Raf modelleri arasından sizin dekorasyonunuza ve stilinize uygun olan rafı seçerek dilediğiniz eşyayı kolayca yerleştirebilirsiniz. Basit montajlama işlemlerine sahip olan kitaplık ve raf modelleri, çeşitli uzunluk ve genişliklere sahip olduğu için alanınıza uygun olarak tercih etmeniz önerilmektedir.

Modern Konseptlerin Vazgeçilmezi: Raf

Modern Konseptlerin Vazgeçilmezi: Raf

Birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcıları ile buluşan raflar, hem evlerde hem de ofislerde kullanım için idealdir. Duvarlarda tercih edilen ürünlerin modelleri, genel olarak boşlukları doldurmak amaçlı kullanılmaktadır. Böylece duvarlarınıza hareket kazandırabilir ve dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı zamanda duvar rafı, eşyalarınızı daha düzenli bir şekilde yerleştirebilmenizde sizlere yardımcı olur. Dilerseniz kitap yerleştirmeleri yapabilir veya hatıralarınızı koyabilirsiniz. İsterseniz birkaç biblo veya çerçeve ile odanızı dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Ahşap konseptlere sahip olan evlerde ahşap modellerin kullanımı oldukça yaygındır. Böylece evinizde hem şık hem de otantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Modern veya minimalist evlere uygun olarak da geliştirilen modellere kolayca ulaşabilirsiniz. Hem şık hem de işlevsel olan ürünler arasından sizin zevkinize uygun olan rafı istediğiniz gibi bulabilirsiniz. Oldukça çeşitli modeller ile karşınıza çıkan ürünler, evinizi ve ofisinizi dekore edebilmek için oldukça idealdir. Bu ürünlerin yardımıyla birlikte dilerseniz boş duvarlarınızda bir hareket ve renk oluşturabilirsiniz. Dilerseniz salonlarınızda, koridorlarınızda, yatak odalarınızda veya mutfaklarınızda kullanabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı olan mutfak rafı kullanıcılarına oldukça fonksiyonellik sağlamaya devam ediyor. Mutfaklar için özel olarak geliştirilen bu ürünler ile birlikte mutfaklarınızda yepyeni bir dekorasyon ve ortam oluşturabilirsiniz. Mutfağınızda kullanabileceğiniz modeller daha modern bir yapı oluşturuyor. Mutfak raflarına dilerseniz bardaklarınızı, dilerseniz tabaklarınızı yerleştirebilirsiniz. Mutfak dolaplarının yeterli kalmadığı durumlarda mutfaklarda kullanılan seçenekler devreye giriyor. Duvara koyabileceğiniz alternatiflerin üzerine dekoratif bir görünüm kazandırmak için çeşitli bakır mutfak eşyaları koyabilir ve sergileyebilirsiniz. Evinizin en şık alanını oluşturabilmenizi sağlayan bu ürünler arasından mutfak tasarımınıza uygun olanı kolayca seçebilirsiniz. Hem evlerde hem de ofislerde kullanım için oldukça ideal olan raflar, bölmeli kısımlardan oluşabiliyor. Geometrik şekilleri ile modern bir görünüm kazandıran bu ürünlerin bölmelerine dilediğiniz gibi eşyalarınızı yerleştirebilirsiniz. Baharatlık rafı mutfaklarda kullanabileceğiniz bir başka model olarak karşınıza çıkıyor. Masa ve dolaplarda yer kaplayan baharatlarınızı dilediğiniz gibi rafın içerisinde dizilebilir ve pratik şekilde kullanabilirsiniz. Gençlere yönelik tasarımlarıyla Gencecix raf modellerine ve diğer markalara ait tasarımları keşfedebilirsiniz.

Raf Modelleri ile Duvarlarınıza Düzen Getirin

Raf Modelleri ile Duvarlarınıza Düzen Getirin

Evinizde veya ofisinizde kullanabileceğiniz raflar, birbirinden farklı model ve tasarımları ile kullanıcıları ile buluşuyor. Özellikle boş duvarlarınızdaki alanları verimli bir şekilde kullanabilmenizde sizlere yardımcı olan bu ürünler üzerine dilediğiniz gibi kitap, eşya veya hatıra yerleştirebilirsiniz. Kitap kurtları için oldukça ideal olan ürünler, okuduğunuz kitapları muhafaza edebilmek için oldukça idealdir. Kitaplarınızı istediğiniz şekilde evinizin duvarlarında sergileyebilirsiniz. Eğer kitaplıklarınız kitaplarınızı koymak için yeterli kadar alana sahip değilse raflar sayesinde duvarlarınızı kullanabilirsiniz. Okuduğunuz ve vazgeçemediğiniz kitaplara kolayca göz atmak ve tekrar okuyabilmek için onları elinizin altında bir köşeye yerleştirmeniz gerekmektedir. Zaman zaman kitaplarınızı izleyebilir ve istediğiniz kitaba kolayca bu ürünler sayesinde ulaşabilirsiniz. Kitaplık rafı ile birlikte sahip olduğunuz kitapları dilediğiniz gibi yerleştirebilir ve düzenli bir şekilde muhafazasını gerçekleştirebilirsiniz. Özel olarak tasarlanan bu modeller aynı zamanda duvarlarınızın daha dolu bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Böylece odalarınızda oldukça şık bir aura yaratabilirsiniz. Alanlarınızı daha verimli bir şekilde kullanabilmeniz için geliştirilmiş olan raflar, tasarımları ile kullanıcılarını etkiliyor. Kitaplarınızın yanına çeşitli biblolar ve çerçeveler yerleştirerek rafınızı daha ilgi çekici kılabilirsiniz. Özel eşyalarınızı da ekleyebileceğiniz tasarımlar, duvarlarınızda direkt olarak göze çarpmaya devam ediyor. Kategori içerisinde geniş evler için geliştirilmiş seçenekler bulunuyor. Raf sistemlerinin içerisinde yer alan modeller arasından mobilyalarınızla ve diğer eşyalarınıza uyum sağlayacak olan modeli tercih edebilirsiniz. Küçük evlerde ise kullanabileceğiniz pratik kullanım sağlayan ve sizlere alan sunacak olan raflar da ürün kategorisi içerisinde yer alıyor. Raf sistemleri ile birlikte duvarlarınızda kendiniz için alan oluşturabilir ve eşyalarınızı raflarınızın üzerinde muhafaza edebilirsiniz. Oldukça şık ve işlevsel olan bu ürünler sağladıkları pratiklik ile bir adım öne geçiyor. Seçimlerinizde eviniz için uygun renk seçeneklerine ve malzemelere bakabilir ve zevkinize göre tercih yapabilirsiniz. Raf modellerinin içerisinde el yapımından oluşmuş ürünler de yer alıyor. Özellikle ahşaptan oluşturulmuş olan bu ürünlerde göz sayısı modele bağlı olarak değişim göstermektedir. Dayanıklı çam ahşaplar ile karşınıza çıkan modellerin içerisinden geçen halatlar, ürüne otantik bir hava kazandırıyor. Ahşap duvar rafı modellerini dilerseniz kişisel eşyalarınızı yerleştirmek için dilerseniz kitap yerleştirmek için kullanabilirsiniz.

Şık Tasarımlardan Oluşan Raf Seçenekleri

Şık Tasarımlardan Oluşan Raf Seçenekleri

Son zamanlarda dekorasyonlarda sıklıkla tercih edilen raflar, pek çok avantajlı özellik ile kullanıcılarına pratiklik sağlıyor. Hem eşyalarınızı yerleştirebileceğiniz hem de şık dekorasyonlar oluşturabileceğiniz bu ürünler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan ürünlerde farklı modeller ve markalar bulunuyor. Seçimlerinizi kolaylaştırabilmek için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Bunlardan biri rafı takmak istediğiniz duvardır. Duvarın boyutuna ve rengine bağlı olarak seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Odanızdaki diğer mobilyalar ve tamamlayıcı parçalar ile uyumlu olarak rafınızın rengini ve stilini belirleyebilirsiniz. Duvar rafı modelleri arasında oldukça fazla seçenek bulunuyor. Bu yüzden duvarı ve stili belirledikten sonra ürünü ne amaçla kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Dilerseniz raflarınızı televizyonlarınızın üzerinde konumlandırabilir veya bomboş bir duvarı doldurabilirsiniz. Bu ürünleri satın alırken ne kadar dayanıklı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmektedir. Aksi takdirde alacağınız ince bir model, üzerine koymak istediğiniz kitapları taşıyacak güçte olmayabilir. Bu yüzden gerekli raf tutucu ürünlerini ve ünitelerini satın almaya özen göstermeniz gerekmektedir. İyi bir şekilde desteklenmiş ve dayanıklı malzemelerden oluşturulmuş olan raflarınızın üzerine istediğiniz eşyayı rahatça konumlandırabilirsiniz. Raf kitaplık modellerinde, farklı gözlerde çeşitli kitaplar yerleştirebilir ve duvarınıza canlı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her ev ve ofis için uygun olan bu ürünler, özel tasarımları ile kullanıcılarının dikkatini çekiyor. Dilerseniz ahşap dilerseniz çelik malzemelerden üretilen tasarımlar ile birlikte odanızın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Mutfaktan salona çalışma odalarından banyolara kadar evinizin her alanında kullanabileceğiniz raflar, evlerinizde şıklık yaratmaya devam ediyor. Kullanım açısından rahatlık kazandıracak olan ürünlerin üzerine dilediğiniz eşyanızı koyarak sergileyebilirsiniz. Böylece duvarlarınızı anılarınız ile doldurabilir ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra kitaplar ve dergiler de koyabilir ve istediğiniz eşyaya rahatça ulaşabilirsiniz. Dekoratif Sanalmobilya raf modelleri, boş duvarlarınızda daha etkileyici bir görünüm sergilemek amacı ile geliştirilmiştir. Evinizin dekorasyon stiline bağlı olarak model tercih edebilirsiniz. İsterseniz ahşap ve halatlı modeller ile birlikte otantik görünüm oluşturabilir veya çelikten yapılmış geometrik desenlere sahip raflar ile birlikte modernizmi evinizde yansıtabilirsiniz.

Farklı Stillerden Oluşan Raf Modelleri

Farklı Stillerden Oluşan Raf Modelleri

Duvarlarınızda şık bir görünüm oluşturacak raflar, tasarımları ile kullanıcılarını etkilemeye devam ediyor. Seçim yapmadan önce kullanacağınız duvarın büyüklüğüne ve uzunluklarına dikkat etmeniz gerekiyor. Ardından duvarınız için ideal bir modeli kolayca bulabilir ve monte edebilirsiniz. Birbirinden farklı ebat ve ölçülere sahip olan ürünlerin duvarlarınızın üzerinde yer alan kolonlara veya kirişlere denk gelmemesine özen göstermeniz gerekiyor. Raf çeşitleri arasında evinizin ve ofisiniz için geliştirilmiş pek çok model bulunuyor. Ürünlerin kullanımı esnasında dikkat etmeniz gereken bir nokta üzerine eklediğiniz ağırlıktır. Başlarda raflarınızın sağlam gözükse de yüklü miktar ağırlık yüklediğiniz zaman, belirli bir süre sonra dübeller esneyebilir ve bu da düşme tehlikesi oluşturabilir. Bu yüzden üzerinde koyduğunuz ağırlığın raf ağırlığını geçmemesine dikkat etmeniz oluşabilecek kazaların önüne geçmek için idealdir. Daha düzenli bir şekilde gözükmesini sağlamak için dilerseniz tutucular kullanabilir veya raf düzenleyicilerden yararlanabilirsiniz. Böylece hem dekoratif bir hava oluşturabilir hem de asimetrik tasarımlar ile özgün bir görünüm oluşturabilirsiniz. Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan modeller ile ortamınızda yepyeni bir dekorasyon stili meydana getirebilirsiniz. Kendi kişiliğinizi yansıtabileceğiniz bir tarza kolayca imza atabilirsiniz. Raf tasarımları etkileyici modelleri ile kullanıcı karşısına geçiyor. Modern görünümleri ile aradığınız stili rahatça oluşturabileceğiniz raflarda birçok göz bulunuyor. Bu gözlerin bazılarına kitaplar yerleştirebilir bazılarına ise kişisel eşyalarınızı koyarak şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Raflarda geniş bir renk skalası bulunuyor. Böylece kullanacağınız ortama uygun olan bir alternatife kolayca sahip olabilirsiniz. Kategori içerisinde yer alan raflara göz atarken birçok model ve marka ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Çeşitli malzemelerden oluşturulan ürünler arasından sizlere en uygun olan yapıdaki ürünü kolayca tercih edebilirsiniz. Ürünler arasında ahşap raflar, ferforjeden oluşturulmuş modeller MDF ve çelik gibi seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz vintage tasarımlardan oluşmuş rafları kullanarak evlerinizde retro bir görünüm oluşturabilirsiniz. Böylece klasikleşmiş esintiyi evinizde bu eskitme ahşaplardan oluşturulmuş raflar ile yakalayabilirsiniz. Evinizdeki boşluklu alanları doldurmak için geliştirilen bu ürünler arasında köşe rafı da bulunuyor. Köşelere yerleştireceğiniz Remaks raf modelleri üzerine dilerseniz çiçekler yerleştirebilir ve hoş bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Göz Alan Tasarımlar ile Raf Modelleri

Göz Alan Tasarımlar ile Raf Modelleri

İç mekanlarda sıklıkla kullanılan ürünlerden biri olarak karşınıza çıkan raflar, dilediğiniz köşede ve duvarda kullanabileceğiniz parçalardır. Bu ürünleri dilerseniz kitaplarınızı yerleştirmek veya aksesuar yerleştirmek için kullanabilirsiniz. Böylece odalarınızda boş kalan alanlarınızı şık bir biçimde dolu hale getirebilirsiniz. Mobilya grupları arasında yer alan raflar arasında banyo rafı da bulunuyor. Özellikle küçük banyolarda alandan tasarruf edebilmeniz amacı ile geliştirilmiş olan bu ürünler üzerinize havlularınızı, diş fırçalıklarınızı ve diğer kişisel eşyalarınızı kolayca yerleştirebilirsiniz. Çok amaçlı yapısı ile kullanıcılarına rahatlık sunan bu parçalar, kolay bir şekilde duvara monte edilebilme özelliği taşıyor. Bazı raf modellerinde aydınlatma seçenekleri de bulunuyor. Altında yer alan ışık sistemiyle birlikte istediğiniz gibi aydınlatma sağlayabilirsiniz. Avantajlı bir kullanıma sahip olan modeller, demonte olarak satın alındıktan sonra özel aparatların yardımıyla birlikte duvara sabit hale getiriliyor. Sunta, ferforje ve çelik gibi pek çok malzemeden oluşturulmuş olan ürünleri nerede ve ne amaçla kullanacağınız seçimde oldukça önemlidir. Hem ev hem de iş yerlerinde kullanım için ideal olan bu ürünler, mekanlarınızın havasını değiştirerek şık bir görünüm sağlıyor. Rafların fiyatları ürünlerin malzemesi ve markası değiştikçe farklılık göstermektedir. Fiyat ve performans açısından değerlendirildiğinde kullanıcılarını memnun bırakan bu ürünler, son yıllarda sıklıkla kullanılan dekoratif parçalar arasında yer alıyor. Metrekaresi az olan evlerde bir kurtarıcı görevi gören raflar, işlevsel özellikleri ile dikkatleri üzerine topluyor. Hem fonksiyonel hem de şık olan bu ürünler dayanıklı malzemelerden oluşturulmaktadır. Raf fiyatları ürünün teknik özelliklerine bağlı olarak değişim gösterse de bütçenize ve stilinize uygun bir kategori içerisinden kolayca bulabilirsiniz. Bu ürünler ile birlikte açık mutfaklarınız ve salonlarınız arasında bölüm oluşturabilirsiniz. Dilerseniz kalın ve geniş olan raflarınızı TV ünitesi olarak değerlendirebilir veya modeller ile kendinize bir kitaplık oluşturabilirsiniz. Satın alacağınız ürünleri istediğiniz şekillerde sabitleyerek kendine has bir görünüm oluşturabilirsiniz. Bu şekilde ile birlikte mutfaklarınızda, banyolarınızda veya salonlarınızda ilgi çekici alanlar oluşturabilir ve bu alanları efektif bir şekilde kullanabilirsiniz.

Kitap Rafı Nasıl Yapılır?

Birbirinden farklı model ve tasarımlardan oluşan kitap raflarının üzerine çeşitli süslemeler yaparak duvarınıza sabit hale getirebilirsiniz. Kitaplarınız için uygun ağırlıklarda tasarlanmış olan bu ürünler, duvarlarınıza ağırlık yapmadan kullanabileceğiniz parçalardır. Duvarınızın ölçülerine göre seçeceğiniz kitap raflarının üzerinde çeşitli oynamalar yapabilir ve eğlenceli bir görünüm oluşturabilirsiniz. Sade görünümlü parçaların üzerine boyamalar veya çeşitli eklentiler yapabilirsiniz. Böylece raflarınızı daha renkli ve canlı hale getirebilirsiniz. İlgi çekici seçenekler ile birlikte dekorasyonunuza farklılık kazandırabilirsiniz.

Kitap Rafı Kaç CM olmalı?

Evlerinizde ve ofislerinizde kullanmanız için geliştirilmiş olan kitap raflarını seçerken çeşitli özelliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Bunlardan birincisi ürünü yerleştireceğiniz duvarın boyutlarıdır. Aynı zamanda üzerine kaç adet kitap yerleştireceğiniz de önemli bir husustur. Bu özelliklere bağlı olarak kitap ölçülerini belirleyebilirsiniz. Raf ağırlığına uygun olacak şekilde kitap ağırlığını belirlemeniz gerekmektedir. Aksi takdirde kitaplar, fazla ağırlık yapabilir ve rafınızın zamanla çökmesine neden olabilir.

Raf Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu kategoride oldukça geniş bir yelpaze bulunuyor. Ürünlerin boyutları, tasarımları, renkleri ve şekilleri değişim gösteriyor. Seçim yaparken öncelikli olarak ürünü nerede kullanacağınıza dikkat etmeniz gerekmektedir. Uygulayacağınız duvarın boyutlarına uygun olacak şekilde ölçülerini tercih etmeniz gerekiyor. Raf boyutunu seçtikten sonra ürünlerinizin kullanacağınız ortamın stiliyle ve diğer mobilyalarla olan uyumuna bakabilirsiniz. Retro bir evin içerisinde kullanacağınız geometrik kesimli modern modeller pek hoş bir görünüm oluşturmayabilir. Bu yüzden ürünü tercih ederken ortamın aurasını da göz önünde bulundurmanız gerekebilir. Dayanıklı ve kaliteli malzemelerden oluşturulmuş olan raflarınızı monte ederek uzun süre boyunca kullanabilirsiniz.

Raf Modelleri Hangileridir?

Evinizde ve ofisinizde kullanabileceğiniz modeller arasında kitaplık, banyo, mutfak, köşe rafları ve daha pek çok seçenek bulunuyor. Dilerseniz evinizdeki duvarları doldurmak ve kendinize yeni bir alan yaratmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ofislerinizde kullanacağınız raflar ile evraklarınızı ve kitaplarınızı daha düzenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem pratik kullanım sağlayan hem de oldukça şık olan modelleri istediğiniz duvara kolayca monte edebilirsiniz.