ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Karen Banyo New Bahar 80 Cm Banyo Dolabı Boy Dolap Hediyeli
(54)
3.085,00 TL
SEPETTE
2.985,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dyg 5 Kapaklı Çok Amaçlı Dolap
(18)
1.199,90 TL
SEPETTE
1.103,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lavobo Üstü Aynalı Banyo Dolabı
Lavobo Üstü Aynalı Banyo Dolabı
(92)
425,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Papatya Çamaşır Makinesi Dolabı, Banyo Dolabı, 4 Raflı, Kapaklı,
Papatya Çamaşır Makinesi Dolabı, Banyo Dolabı, 4 Raflı, Kapaklı,
(10)
1.120,00 TL
SEPETTE
1.030,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alesta Life Aynalı Banyo Dolabı Beyaz
(67)
559,00 TL
SEPETTE
514,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alesta Life 4 Kapaklı Çekmeceli Banyo Dolabı Beyaz
(74)
1.229,00 TL
SEPETTE
1.130,68 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çok Amaçlı Beyaz Banyo Boy Dolabı
Çok Amaçlı Beyaz Banyo Boy Dolabı
(6)
649,00 TL
SEPETTE
597,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Artel Mobilya Tek Kapaklı Aynalı Banyo Dolabı
Artel Mobilya Tek Kapaklı Aynalı Banyo Dolabı
(12)
459,99 TL
419,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Aynalı Banyo Dolabı Lavabo Üstü 2 Kapaklı Çok Amaçlı

REKLAM

Aynalı Banyo Dolabı Lavabo Üstü 2 Kapaklı Çok Amaçlı
(10)
659,90 TL
SEPETTE
607,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Banyo Dolabı 55 Cm Takım
(7)
1.880,00 TL
SEPETTE
1.680,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Frapan Home Tekerlekli 3 Katlı Mutfak- Banyo Rafı Organizer
(15)
171,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Banyo Dolabı Kirli Çamaşır Sepetli 2 Kapaklı Çok Amaçlı

REKLAM

Banyo Dolabı Kirli Çamaşır Sepetli 2 Kapaklı Çok Amaçlı
(5)
1.086,00 TL
SEPETTE
999,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ege Kirli Çamaşır Sepetli Banyo Dolabı, Erzak Sepetli Mutfak Dol
(85)
1.064,84 TL
SEPETTE
979,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Banos Roomart Lavabolu Ahşap-Mat Beyaz Mdf 85 Cm Banyo Dolabı+A..
Banos Roomart Lavabolu Ahşap-Mat Beyaz Mdf 85 Cm Banyo Dolabı+A..
(5)
4.724,90 TL
SEPETTE
4.624,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

VitrA Mia 75100 Banyo Dolabı Seti Çekmeceli 80 cm Antrasit
(11)
4.201,00 TL
SEPETTE
3.601,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

KAREN BANYO NEW BAHAR 60 CM BANYO DOLAP BOY DOLAP HEDİYELİ
(0)
2.750,00 TL
SEPETTE
2.650,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çok Amaçlı Banyo Çamaşır Makinası Dolabı
Çok Amaçlı Banyo Çamaşır Makinası Dolabı
(9)
1.349,00 TL
SEPETTE
1.249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Roomart CD10 Çamaşır Makinesi Dolabı 3 Raflı 2 Kapaklı Banyo Dola
Roomart CD10 Çamaşır Makinesi Dolabı 3 Raflı 2 Kapaklı Banyo Dola
(7)
1.524,90 TL
SEPETTE
1.424,90 TL

Banyo Mobilyası

Banyo dekorasyonu, ev sahiplerinin genellikle ihmal ettiği fakat oldukça önemli olan bir detaydır. Bir banyo ne kadar ferah olursa kullanması da o kadar keyifli olacaktır. Banyo dekorasyonu yaparken ihtiyacınız olan onlarca farklı ürün bulunuyor. Banyo muslukları ve lavabolardan duvar raflarına, banyo havluluk modellerinden küvetlere kadar alınması gereken her bir ürün özenle seçilmelidir. Banyolarda kullanılacak ürünlerin dayanıklı ve kaliteli olması, uzun yıllar aynı ürünü kullanabilmeniz açısından önemlidir. Özellikle banyo dolabı gibi çok amaçlı kullanım özelliğine sahip olan ürünlerde kullanılan malzemelerin kaliteli olmasına dikkat edilmelidir. Banyo mobilyası markaları tarafından üretilmiş olan yüzlerce mobilya çeşidi bulunur. Lavabo altı dolapları ve lavabo üstü dolaplar, bir banyo için en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Farklı özellikleri ve renkleri ile dikkat çeken bu ürünler, bir banyonun en toparlayıcı mobilyalarından bir tanesidir. Havlularınızı, temizlik malzemelerinizi, kişisel bakım eşyalarınızı ya da banyoda kullandığınız diğer nesneleri bu dolapların içinde muhafaza edebilirsiniz. Banyolarda sıklıkla kullanılan bir diğer ürün ise banyo sepeti olarak karşılaşabileceğiniz kirli sepetleridir. Eğer banyonuz büyük bir kullanım alanına sahipse kirli çamaşırlarınızı koymak için birbirinden şık sepet modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat yeteri kadar alanınız yoksa kirli sepetli banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Banyo sepetlerini yalnızca kirli sepeti olarak değil farklı şekillerde de değerlendirebilirsiniz. Ufak sepetlere farklı renk ve kokulara sahip olan sabunları koyarak şahane bir dekor oluşturabileceğiniz gibi misafirlerin kullanabileceği havluları da bu sepetlerin içerisine koyabilirsiniz. Banyo dekorasyonunun bir bütün olduğunu unutmadan alışverişlerinizi gerçekleştirmelisiniz. Seramiklerinizin ya da duvarların rengini göz önünde bulundurarak banyo mobilya takımı ve dolaplarını tercih ettiğiniz takdirde hem hoş görünümlü bir banyoya kavuşabilir hem de banyonuzu kullanırken keyif alabilirsiniz. Evinizin en önemli alanlarından bir tanesi olan banyolarınıza gereken özeni ve önemi gösterdiğiniz takdirde bu alan sizin için kullanması çok daha keyifli bir yere dönüşecektir. Tercih edeceğiniz her bir mobilya ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan bütün banyo mobilyası ürünlerini sayfamıza göz atarak bulabilirsiniz. Bunun dışında lavabo, küvet ve banyo tezgahı gibi ürünleri de sayfamızda bulmanız mümkündür.

İşlevsel Banyo Dolapları ve Duvar Rafları

İşlevsel Banyo Dolapları ve Duvar Rafları

Banyolar, bir ev içerisinde en çok kullanılan alanların başında geliyor. Gün içerisinde sıklıkla girip çıkılan bu alanlarda ise kullanılan mobilyaların işlevsel olması gerekiyor. Banyonuz için tercih edeceğiniz her bir ürün, banyo tasarımı konusunda önemli bir yere sahiptir. Eğer tasarımda bir bütünlük yakalamak istiyorsanız banyo dolaplarından banyo oturağı çeşitlerine, kirli sepetinden sabun setlerine kadar bütün ürünlerin birbiri ile uyumlu olması gerekir. Banyo tasarımında en önemli mobilyaların başında banyo dolapları yer alır. Banyo dolabı olarak kullanacağınız ürünlerin görsel açıdan iyi olmasının yanı sıra işlevsel ve çok amaçlı bir kullanıma sahip olması da son derece önemlidir. Alacağınız bir dolabın raflara ve kapaklı bölmelere sahip olması, içerisinde daha fazla eşya saklayabilmeniz adına dikkat etmeniz gereken bir detaydır. Banyo mobilyası modelleri arasında en geniş ürün yelpazesine sahip olan ürünlerden bir tanesi olan dolap seçiminde banyonuzun büyüklüğü de dikkat edilmesi gereken bir detaydır. Eğer banyonuzda yeteri kadar geniş bir alan var ise çift kapaklı ve büyük hazneli banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Banyolarda eşyalarınızı koymak için yalnızca dolapları değil birbirinden kullanışlı duvar raflarını da tercih edebilirsiniz. Banyo rafları havlularınızı, deterjan ve kişisel bakım ürünleri gibi eşyalarınızı koyabileceğiniz ve duvara monte ederek kullanabileceğiniz ürünlerdir. İster tek parça isterseniz de birkaç parçadan oluşan bu duvar rafları sayesinde banyonuzda modern bir görünüm yaratabilirsiniz. Eğer banyonuzda dolap koymak için yeteri kadar büyük bir alan yoksa tercihinizi bu duvar raflarından yana yapabilirsiniz. Banyonuzda kullanabileceğiniz raflar farklı özelliklere sahip olmaları ile dikkat çeker. İlk olarak duşakabin içinde şampuan ve diğer bakım ürünlerini koyabileceğiniz raflar paslanmaz çelik kullanılarak üretilir. Sürekli su ile temas eden bu rafların paslanmayan özelliğe sahip olması çok önemlidir. Ayrıca bu rafları zemine koyabileceğiniz gibi duvara monte ederek de kullanabilirsiniz. Duşakabin dışında kullanabileceğiniz ürünler genellikle ahşap kullanılarak üretilen raflardır. Bunlar, dekoratif banyo rafı olarak bulabileceğiniz ürünlerdir. Farklı renklere ve farklı şekillere sahip olmaları ile dikkatleri çeker. Sizlerde banyonuzun yapısını göz önünde bulundurarak uygun bir banyo rafına sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Şık Lavabo Üstü Aynalı Dolap Modelleri

Birbirinden Şık Lavabo Üstü Aynalı Dolap Modelleri

Banyolarda en çok kullanılan mobilyaların başında lavabo üstü dolaplar geliyor. Banyo aynası olarak da bulabileceğiniz bu dolaplar hem çok şık hem de çok işlevsel ürünlerdir. Banyolarda lavabo üstüne asabileceğiniz bu dolaplar genellikle çift kapaklı olmasının yanı sıra birkaç raftan oluşan bir iç hazneye sahiptir. Kapaklarında ise aynalar mevcuttur. Kapaklı aynalı dolaplar farklı özelliklere sahiptir. Banyo mobilyaları arasında en çok tercih edilen bu ürünlerin ilk özelliği değişen ölçülere sahip olmalarıdır. Lavabonuzun büyüklüğüne, yapısına ve sizin kullanmayı tercih ettiğiniz banyo aynası çeşidine göre küçük yani tek kapaklı modeller tercih edebileceğiniz gibi daha büyük çift kapaklı modelleri de tercih edebilirsiniz. Aynalı lavabo üstü dolapların bir diğer özelliği ise set olarak satılabiliyor olmasıdır. Banyo seti olarak bir takım halinde kullanabileceğiniz bu ürünlerde hem lavabo üstü hem de lavabo altı için dolaplar mevcuttur. Lavabo üstü banyo dolabı aynalı olurken alt kısımda kullanılacak olan dolaplar ise genellikle iki raflı olup kapaklıdır. Banyo setlerinin bir diğer göze çarpan özelliği ise farklı renklere sahip olmasıdır. Mdf ya da farklı ham maddeler kullanılarak üretilen bu dolaplar genellikle beyaz renklere sahiptir. Beyaz renkli olmasının yanı sıra üretildiği ağacın çeşidine göre ahşap renklerine de sahip olabilir. Banyonuzda ve tuvalet gibi alanlarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir mobilya türü olan aynalı lavabo üstü dolaplar sayesinde diş macunu, saç spreyleri ve diğer kişisel bakım ürünlerinizi açık alanda bırakmak yerine bu dolabın içine koyabilirsiniz. İşlevsel olması ile dikkatleri çeken bu dolapların raf sayıları değişiklik gösterebilir. Genellikle iki ya da üç rafa sahip olan bu dolapların iç hacmi de ihtiyaçlarınızı karşılayacak ölçüde geniştir. Bu setlerin arasında banyo tezgâhı olarak kullanabileceğiniz ürünler de mevcuttur. Bu ürünler daha büyük ölçülere sahip olmasının yanı sıra lavabonun yanında yer alan boş bir tezgaha sahiptir. Bu boş alana saç kurutma makineleri, başta olmak üzere diğer elektronik aletlerinizi ya da kişisel bakım ürünlerinizi koyarak kullanışlı bir alan elde edebilirsiniz.

Kirli Çamaşır Sepeti Dolapları

Kirli Çamaşır Sepeti Dolapları

Banyo mobilyası çeşitleri arasında en fonksiyonel ve en çok tercih edilen ürünlerin başında kirli sepetine sahip olan dolaplar gelir. Kirli sepetine sahip olan banyo dolapları, özellikle evinde ekstra bir kirli sepeti kullanmak istemeyen ya da banyosunda bunun için yeterli alan olmayan kişiler tarafından tercih edilir. Banyo dolaplarının alt kısımlarına açılan bir kirli sepeti entegre edilmesi ile bu dolaplar meydana gelir. Günlük hayatta kullanılan kirli sepetle genellikle plastik ya da farklı malzemeler kullanılarak üretilir. Bu ürünler, özellikle nemli olan çamaşırlarınızın paslanmasına, kirli sepetinde zarar görmesine neden olabilir. Bütün bunların önüne geçmek ve daha işlevsel bir ürün kullanmak için ise kirli sepetinin dahil olduğu banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Kirli sepetli banyo dolapları farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerinin başında ölçüleri gelir. Her evin banyosu farklı büyüklüklere sahiptir. Kimi zaman eşya koyma alanı çok az olurken kimi banyolarda ise oldukça geniş bir alan mevcuttur. Eğer sizin de banyonuz eşya koyma konusunda küçük ise dar ölçülere sahip olan dolap modellerini tercih edebilirsiniz. Bu dolaplar genel olarak tek kapaklı olma özelliğine sahiplerdir. 45 cm genişliğe sahip olan dolaplar çoğu zaman küçük banyolarda kullanılmak için oldukça uygundur. Bunun yanı sıra daha büyük bir banyonuz var ise çift kapaklı dolaplar tercih edebilirsiniz. Bu dolapların üst kısmı kapaklı bir bölmeye sahip olup alt kısmında ise açık kapatabileceğiniz bir kirli sepeti bölümü mevcuttur. Kirli sepetinde yer alan çamaşırlarınız dışarıdan bakıldığı zaman görülmez. Çünkü bu bölüm bir kapak yardımı ile kapatılmıştır. Kirli sepeti dahil olan banyo dolapları, özellikle küçük banyolar için çok elverişli bir mobilyadır. Banyonuzda ekstra bir kirli sepeti koyacak yerini yoksa bu dolapları tercih ederek üst kısmına deterjan, havlu ya da diğer eşyalarınızı alt kısmına ise kirli çamaşırlarınızı atabilirsiniz. Banyonuz için boydan boya bir kirli sepetli banyo dolabı tercih edebileceğiniz gibi daha küçük ürünleri de alabilirsiniz. Boydan boya olan ürünler normal banyo dolaplarının boyutuna sahip olup kapaklıdır. Daha küçük ve farklı tasarımlara sahip olan dolaplar ise altında kirli sepeti ve üstünde birkaç raf bulunan özelliklere sahip olabilir. Hem ihtiyaçlarınıza hem de banyonuzun yapısına göre sayfamızda bulunan kirli sepetli banyo dolapları arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Banyo Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Banyo Mobilyası Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evlerin en çok kullanılan biri olan banyolar, ne yazık ki dekorasyon açısından genellikle son sıralara bırakılıyor. Fakat banyonuzu daha ferah ve güzel bir yer haline getirmek için tercih edebileceğiniz onlarca farklı mobilya ve aksesuar bulunuyor. Banyo takımı ve mobilyaları başta olmak üzere, banyonuza eşya alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken birkaç faktör bulunuyor. Banyo mobilyası alacağınız zaman ilk olarak ürünün ne kadar işlevsel olduğunu göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin lavabo üstüne ayna alacaksanız yalnızca aynaları değil aynalı dolapları tercih edebilirsiniz. Banyo dolabı alacaksanız kiri sepetine sahip olan bir dolap alabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf edebilir hem de aldığınız eşyaları birden fazla amaç için kullanabilirsiniz. Banyo tasarımları arasında önemli bir yere sahip olan ayna seçimi de oldukça önemlidir. Banyonuz için ayna alacağınız zaman özellikle aydınlatmalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Spot ışıkları ya da led ışıklar ile güçlendirilmiş olan aynalar size daha iyi bir görüş sağlayacaktır. Aydınlatma özelliği dolaplar için de önemlidir. Özellikle lavabo üstü dolaplar için iç aydınlatmalara sahip olmaları tercih açısından avantaj sağlayacak bir özelliktir. Banyo mobilya setleri arasında seçim yapılacağı zaman uyum göz önünde bulundurulmalıdır. Banyonuzun duvar renginden kullanılan seramiklere kadar göz önünde bulundurarak mobilyalarınızı tercih edebilirsiniz. Mobilyaların ardından bir banyonun olmazsa olmaz ürünlerinden bir tanesi olan banyo sabunluk seti de dekorasyonun önemli bir parçasıdır. Bu ürünlerin birbirini tamamlayıcı özelliklere sahip olması göze hitap etmesi açısından önemlidir. Banyonuz için herhangi bir eşya alacağınız zaman banyonuzda kullanabileceğiniz alanın genişliği önemlidir. Fakat geniş bir banyoya sahip olduğunuz için de bu alanı eşya ile doldurmak oldukça yanlıştır. Banyonuzda açık renk mobilyalar tercih ederek daha ferah bir görüntü oluşturabilir, ayrıca çok amaçlı banyo dolapları ile de daha az eşya kullanabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizler de istek ve ihtiyaçlarınıza uygun olabilecek ürünlere sahip olabilirsiniz. Güvenilir banyo mobilyaları sayesinde hayallerinizdeki dekoratif stilleri gerçeğe dönüştürebilirsiniz..

Banyo Mobilyası Fiyatları ve Özellikleri

Banyo Mobilyası Fiyatları ve Özellikleri

Evinizde yer alan her bir oda, kendine has bir dekorasyona sahiptir. Fakat dekorasyonun en zayıf olduğu alanlardan bir tanesi evin gün içerisinde en çok kullanılan alanlarından biri olan banyolardır. Banyolar için tercih edilen mobilyalar çoğu zaman özensiz ve yalnızca iş görmesi için tercih edilir. Fakat bir banyonun mobilyaları ve dekorasyonu ne kadar iyiyse görünümü de o kadar iyi ve ferah olacaktır. Banyonuz için tercih edebileceğiniz mobilyalar farklı kullanım alanlarına sahip olmasının yanı sıra onlarca farklı modele de sahiptir. Banyo mobilyası modelleri her biri kendi içinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ürünlerdir. Bu çeşitlilik, mobilyaların özelliklerinin de farklılık göstermelerini sağlar. Banyo mobilyalarının sahip olduğu her bir özellik, fiyatların değişmesine neden olur. Banyo mobilyası fiyatları pek çok etken göz önünde bulundurularak belirlenir. Bunlardan ilk elbette ürünün kalitesidir. Almak istediğiniz ürünler ne kadar kaliteli ise fiyatlar da o doğrultuda artış gösterecektir. Örneğin, banyonuz için tercih edeceğiniz plastik bir banyo seti ile seramik ya da cam bir banyo seti arasında fiyat farkları kaçınılmaz olacaktır. Çünkü seramik ya da cam ürünler özel teknikler kullanarak oluşturulmuş, farklı renk ve desenler ile zenginleştirilmiş görsel açıdan iyi ürünlerdir. Bunun yanı sıra bu fiyat farklılığı banyo dolapları için de geçerlidir. Banyo dolaplarının ölçüleri, aydınlatma özelliğine sahip olup olmaması, kirli sepeti gibi özelliklerinin olup olmaması fiyatlarının belirlenmesi aşamasında önemli etkilere sahiptir. Sayfamızda her bir banyo mobilyası için fiyat bilgisi bulmanız mümkündür. Fiyatların yanı sıra ürünlerin özellikleri ve diğer kullanıcılar tarafından yapılmış olan yorumları da bulabilirsiniz. Banyo mobilyası yorumları sayesinde almak istediğiniz ürünün kullanışlı olup olmaması, banyolarda nasıl durduğu ve kalitesi hakkında önemli fikirler edinebilirsiniz. Sizlerde herhangi bir banyo ürünü almadan önce özellikleri ile birlikte kullanıcı yorumlarını incelemelisiniz. Sayfamız üzerinden birbirinden farklı markalar tarafından üretilmiş olan yüzlerce ürünü bir arada bulabilir, ayırmış olduğunuz bütçe dahilinde seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Birbirinden şık ürünleri saniyeler içinde listeleyerek özelliklerini ve fiyatlarını da karşılaştırabilirsiniz.