ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Smart Fusion Lipstick 405 Vintage Rose
(1)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj instant Colour Matte Liquid Lip Colour 01 Rosy Beige
(3)
209,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Smart Fusion Lipstick 407 Rosewood
(0)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj Unlimited Double Touch 120 Rosy Mauve
(2)
249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Kalem Ruj Smart Fusion Matte Lip Crayon 03 Pink Mauve
(1)
119,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Powder Power Lipstick 03 Terra-cotta
(3)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Smart Fusion Lipstick 414 Poppy Red
(0)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Velvet Passion Matte Lipstick 302 Beige Rose
(1)
199,99 TL
159,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Smart Fusion Lipstick 419 Baby Pink
(0)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Powder Power Lipstick 02 Indian red
(0)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Kalem Ruj Long Lasting Colour Lip Marker 103 Peach Red
(0)
209,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj Unlimited Double Touch 108 Satin Currant Red
(0)
249,99 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj Unlimited Double Touch 131 Spiced Tea
(1)
249,99 TL
237,74 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj Unlimited Double Touch 115 Fire Red
(0)
249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj Unlimited Double Touch 104 Sangria
(1)
249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Unlimited Double Touch 102 Satin Rosy Beige
(2)
249,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Likit Ruj instant Colour Matte Liquid Lip Colour 09 Rosy Mauve
(0)
209,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiko Ruj Velvet Passion Matte Lipstick 329 Persian Red
(1)
199,99 TL
159,99 TL

Dudakların renklerle dans etmesini sağlayan ve her ortamda özgüveninizi arttırarak parlamanızı sağlayacak kadınların favori makyaj ürünü Kiko rujlar birbirinden farklı renk seçenekleriyle sizleri bekliyor. Kiko rujlar ile doğal güzelliğiniz ön plana çıkarken ister gündüz ister gece makyajınızın zarafetli tonları Kiko rujların kalıcılık etkisiyle buluşarak sizlere eşsiz bir ruj deneyimi sağlayacak.

Kiko Ruj ile Zarafetli Gösteriş

Kiko Ruj ile Zarafetli Gösteriş

İlhamını doğanın renklerinden alan Kiko rujlar farklı renk seçenekleriyle her zevke hitap ederken, 10 saate dayanan kalıcılık etkisiyle gün boyu ışıldamanıza destek olur. Kadınların vazgeçilmez makyaj ürünü Kiko rujların kalıcılık etkisi yüksek formülü ile gece boyu rujunuzu tazeleme isteği duymanıza gerek kalmayacak. Kalıcılık etkisiyle olduğu kadar mat özelliği ile istediğiniz renk skalasını ve zarafetli görünüşünü koruyan Kiko mat rujlar, özellikle mat kırmızı ve mat bordo renkleriyle kadınların gönlünü çelmeye aday oluyor. Kiko rujların doğal güzelliği ön plana çıkartırken mat etkisiyle zarafetli ve güçlü bir duruş sergileyen ince dokusu ile her ortamda özgüveniniz ve zarafetiniz ile parlayacaksınız. Sezonun trend renklerinden oluşan renk paleti ile size en uygun renkleri, bordo ve kırmızı ailesinden size en yakışan kırmızı tonunu kolaylıkla sayfamıza göz gezdirerek seçebilirsiniz. Kiko mat rujlar sayesinde bütün kadınların içindeki zarafet ve gösteriş her ortamda açığa çıkacak. Kadınların vazgeçilmez makyaj ürünü olan Kiko mat rujlar sayfamızda bekliyor. Sayfamıza göz gezdirerek kendi makyaj stilinize en uygun Kiko mat ruju seçebilirsiniz.

Kiko Ruj Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kiko Ruj Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kiko rujlar her stile ve farklı makyaj tercihlerine uygun olarak geniş renk paletine sahip. Kırmızı, mor, kahverengi, pembe, nude tonlarında sayfamızda yer alan Kiko mat rujlar, her kadının dudaklarındaki doğal ışıltıyı ortaya çıkartarak her ortamda parlamalarını sağlayacak. 10 saate kadar kalıcı, dayanıklı yapısı sayesinde sürekli makyajınızı tazeleme ihtiyacı hissetmenizi engelleyen formülüyle yoğun iş kadınlarının ve her ortamda parlamak isteyen kadınların vazgeçilmez tercihi. Kiko mat rujlar, her makyaj tercihine uygun renk skalası ile günlük stilinize ve özel anlarınızdan romantik buluşmalarınıza, gece makyajı tercihlerinizden günlük makyaj tercihlerinize her zaman sizin yanınızda olur. Kiko mat rujlar sayesinde rujunuzu sürekli tazeleme ihtiyacı duymazsınız ve gün boyu dudaklarınızın zarif görünüşünü üzerinizde taşırsınız. Kiko mat rujlar, kırmızı ve bordo renkleriyle romantik anların vazgeçilmez rengini yansıtırken aynı zamanda kalıcılık özelliği ile sizi rahatsız etmez, zarif görüntünüzü her ana taşır.

Kiko Rujlar ile Her Yerde Farklı Ol

Kiko Rujlar ile Her Yerde Farklı Ol

Kiko rujlar farklı renk seçenekleri ile doğal güzelliğinizi ortaya çıkartırken dudaklarınızın daha dolgun gözükmesini sağlayarak sizleri her ortamda farklı ve gösterişli kılar. Uzun günlerin, uzun süren davetlerin, kokteyllerin ve toplantıların arasında rujunuzu tazeleme imkanı bulamıyorsanız hiç dert etmeyin çünkü Kiko mat rujlar 10 saate kadar tescillenmiş kalıcılık özelliği ile sizleri asla yarı yolda bırakmaz. Kiko mat rujlar farklı renk seçenekleri ile sizlerin her ortamda gösterişli ve zarif bir görüntüye sahip olmanıza yardımcı olur. Bütün kadınların en sevdiği makyaj ürünü olan Kiko mat rujlar, zarif görüntüsüyle makyajınıza ilhamını doğadan alan renk paleti sayesinde hoş bir renk katar.  Kiko mat kırmızı ruj ise stilinize hoş bir ayrıcalık katacaktır. Kiko mat rujlar birbirinden farklı renk seçenekleriyle sizleri sayfamızda beklemekte. Her kadının aradığı doğru ruj tonunu Kiko mat rujlara göz gezdirerek bulabilirsiniz. Uzun süre kalıcı formülü sayesinde yemek yerken, eğlenirken rujunuz dağılmaz. Her zaman sizinle olan Kiko mat rujların zarif görüntüsü sizin her ortamda parlamanızı sağlar. Sizlere en uygun Kiko mat ruj seçeneklerini Ruj kategorimizde göz gezdirerek bulabilirsiniz.