Yelek & Polar & İçlik 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kışlık Kayak Ve Snowboard Pamuk Termal Çorap Uzun Kayak Çorabı (450621180)
(0)
157,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Evolite Flame Bay Takım Termal İçlik (525828970)
(1)
299,32 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Panthzer - Unisex Snowboard Çorabı
Panthzer - Unisex Snowboard Çorabı
(3)
69,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Unisex Kışlık Polar Cepli Sweatshirt
Unisex Kışlık Polar Cepli Sweatshirt
(8)
138,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kalın Örgü Yün İçlik
Kalın Örgü Yün İçlik
(0)
202,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Slazenger BONY Kadın Yelek Siyah ST21YK035 500
(0)
479,00 TL
Head Kayak Çorabı
Head Kayak Çorabı
(1)
49,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Evolite Thermowear Bay Termal Alt İçlik (530027475)
(1)
337,32 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Panthzer Ski Socks Pembe/Beyaz
Panthzer Ski Socks Pembe/Beyaz
(0)
69,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2As High Performance Termal Erkek Üst İçlik Siyah/Gri
(3)
329,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Panthzer Unisex Snowboard Çorabı
Panthzer Unisex Snowboard Çorabı
(1)
69,90 TL
Seher Yıldız Termal Kadın İçlik Tayt
Seher Yıldız Termal Kadın İçlik Tayt
(3)
100,00 TL
69,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2 Adet Kalın Don Alt İki İp Pijama Tek Alt Kışlık İçlik Alt Don (293213426)
(6)
298,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2 Adet Kalın Don Alt İki İp Pijama Tek Alt Kışlık İçlik Alt Don (293214204)
(3)
411,32 TL
298,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Evolite Thermowear Bay Termal Alt İçlik
(0)
400,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

THERMOFORM HEAVY İÇLİK SET SİYAH HZT1001
(0)
500,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Evolite Thermowear Bayan Termal Üst İçlik
(0)
389,31 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Evolite Thermowear Bayan Termal Alt İçlik
(0)
400,99 TL

Yelek, Polar ve İçlik

Kış sporlarında kullanılan ekipmanlar kadar giyim ve tercih edilecek kıyafetler de oldukça önemlidir. Açık alanda düşük sıcaklıklarda yapılan bir spor olan kayakta, uygun giyim ürünleri tercih edilmediğinde kayak sürecine olumsuz etkiler yapabiliyor. Sağlık problemlerine yol açmamak ve en konforlu kayak deneyimini yaşamak için kaliteli kayak giyim ürünleri tercih edilmeli. Kayak sporcuları kayak giyiminde “lahana modeli” olarak bilinen yöntemi kullanmakta. Bu yöntemin amacı, kullanıcıların kat kat giyinerek daha konforlu deneyim sağlamasıdır. Isı değişimlerine daha uygun uyum sağlayan kullanıcılar, pratik bir şekilde kıyafet çıkarabilir veya giyebilir hale gelmekte. Düşük sıcaklıklarda yapılan etkinlik ve sporlarda kullanıcılar mutlaka vücutları ile çevre arasında bariyer görevi gören giyim ürünleri tercih etmelidir. Özellikle kayak gibi hız faktörünün de araya girdiği sporlarda soğukluk unsuru oldukça artmaktadır. Vücudunuzu ve sağlığınızı koruyan kayak kıyafetleri ve ekipmanlar sayesinde herhangi bir problem olmadan ve hasar alınmadan çeşitli aktiviteler gerçekleştirilebilir. Kayak giyiminde tercih edilen içlik, polar, bere ve yelek modellerinde birçok farklı markada çeşitli özellikler bulunmaktadır. Kadın, erkek ve çocuk alıcılar için özel olarak tasarlanan bu ürünlerde, soğuğa karşı ekstra koruma sağlanırken vücut ısısının kıyafet içerisinde hapsedilmesi amaçlanır. Böylece kendi kendine ısınan bir sistem kurulur ve bu sistemde terleme gibi etkenler de engellenir. Kendi ısısını koruyan vücut, bu giyim ürünleri sayesinde nefes alabilirken herhangi bir ısı düşüşü, üşüme, terleme gibi olaylardan korunur hale gelir. İçlik modelleri veya bere gibi günlük hayatta da kullanılan ürünler, kayak sporu yapan kullanıcılara özel olarak farklı modellerde ve özelliklerde satışa sunulur. Düşük sıcaklıklara ekstra koruma sağlayan tüm kayak giyim modelleri, açık havada yapıla kış sporlarında gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Yelek, Polar ve Giyim Ürünleri Modelleri

Yelek, Polar ve Giyim Ürünleri Modelleri

Kayak sporu dışında, kalınacak yerlerde de kullanılabilecek soğuğa karşı korumalı yelek, polar ve içlik modelleri birçok kullanıcı tarafından tercih edilmekte. Çoğu kayak sporu yapmış kullanıcı ilk giyim katmanında içlik giydiğini söylüyor. İçlik modelleri, vücutta bulunan ısıyı dengelemeyi ve terleme, aşırı soğuma ve ısınma gibi olayları engellemeyi amaçlar. Kullanıcıların tercih edeceği kumaş modeline göre farklı özellikler sunabilmektedir. İçlik tunik modellerinin vücudu saran ve tam oturan yapıda olması, sunduğu avantajların işleyebilmesi açısından önemli hale gelmekte. Seçilen içliğin ardından genellikle polar kıyafet modelleri kullanılmalı. Polar giysi modelleri ısıyı hapsederek vücutta dengeyi sağlamaya yardımcı olmaktadır. Ayrıca çabuk kuruma ve hava giriş çıkışını sağlama gibi avantajlara sahip olduğundan, üst giyimde ve alt giyimde birçok modeli bulunmaktadır. Pamuklu kumaşlar kuruma ve hava geçişi gibi özellikleri sağlayamadığından polar ürünlerin tercihi daha yaygın olmaktadır. İç giyimin tamamlandığı içlik ve polar ürünlerin ardından spor yelek modelleri tercih edilebilir. Vücudu dış çevreden koruyacak ilk katmanlardan olan mont ve pantolon gibi ürünlerin ilk amacı korumadır. Özellikle düşük sıcaklıklarda vücut ısısını koruyan ve kötü hava koşullarına dayanıklı kaliteli malzemelerden üretilen ürünler tercih edilmelidir. Kadın ve erkek yelek modelleri, genellikle aynı özelliklere sahiptir. Üst giyim kadar alt giyimde kullanılan pantolonlar da soğuğa karşı korumalı, nemi hapseden ve terlemeyi engelleyecek malzemelerden üretilmelidir. İçlikler ile katman oluşturularak daha konforlu bir kullanım yapılabilir. Farklı renk seçenekleri ve cep kullanımı, üretilen malzemelerin sunduğu çeşitli özellikler gibi etkenlere bağlı olarak performansları değişiklik gösterebilmektedir. Son dönemlerde kürk yelek modelleri, kullanıcılar tarafından birçok olumlu yorum almaya devam ediyor. Kürk malzemesinin sunduğu özellikler ile yelek koruması sayesinde soğuk hava koşullarına karşı bir engel oluşturulmaktadır.

 Yelek, Polar ve İçlik Fiyatları

Yelek, Polar ve İçlik Fiyatları

Kayak gibi açık havada yapılan sporlarda dış koşullardan minimum şekilde etkilenecek ürünlerin kullanılması oldukça önemli. Kaliteli malzemelerden üretilen polar, mont, bere, yelek, içlik ve iç çamaşırları gibi ürünler sayesinde kayak sporu deneyiminizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Sıcaklığa karşı koruma sağlamasının yanında, çevreden gelebilecek darbelere karşı dayanıklı malzemeden üretilen ürünler; kişinin ekstra korunmasını sağlamakta. Yelek, polar ve içlik fiyatlarında üretilen malzeme ve özellikleri ön plana çıkmakta. Yüksek kalitede malzemeden üretilen ürünler, diğer modellere göre fiyat açısından daha yüksek olacaktır. Özellikle termal içlik erkek ve kadın modellerinde kullanılan kumaş, konforlu kullanım ve fiyat açısından oldukça farklı rakamlarda satışa sunulmaktadır. Dış korumayı sağlayan mont ve yeleklerde kullanılan malzemeler de vücudun sıcak tutulması açısından oldukça önemlidir. Çevredeki soğuğu içeri geçiren, orta kalitede kumaş kullanımı konforu ve kayak deneyimini olumsuz şekilde etkilemektedir. İç giyimde kullanılan çorap, atlet gibi ürünlerin de nemi hapsederek ısıyı vücutta tutacak kumaşları kullanması kaliteli ürün sunmaktadır. Özellikle iç giyimde pamuk, dış katmanlarda polar kumaşlar tercih edilmelidir. Sayfamızda her modelden, çeşitli özelliklere sahip bütçeye uygun kayak giyim ürünleri bulunmaktadır. Bazı satıcılarda set halinde satılan ürünler bulunmakta. Hem alt hem üst giyim ürünlerinin bir arada bulunduğu takımlar ile daha avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Giyim ürünlerinin yanında, kayak maceranıza eşlik edebilecek kayak aksesuar modellerine de göz atabilirsiniz. Özellikle kış sporlarında oldukça sık kullanılan gözlük, ayakkabı, bere, atkı, buff, kulaklık gibi ürünlerle soğuk koşullara karşı ekstra koruma sağlamak mümkün. Bu ürünlerin fiyatları ise, giyim ürünlerinde olduğu gibi modelden modele değişiklik göstermektedir. Tam korunmalı, hiçbir problem yaşatmayan ve kaliteli kayak giyim ürünleri ve aksesuarları için sayfamızdaki “kayak” bölümüne göz atabilirsiniz.

 Kayak Giyiminde Bilinmesi Gerekenler

Kayak Giyiminde Bilinmesi Gerekenler

Kayak giyiminde öncelikli olan konu kalitedir. Özellikle koruma sağlaması gereken ürünlerin kaliteli malzemeden üretilen modellerinden seçilmesi, kullanıcıların önceliği olmalıdır. Yelek, polar ve içlik modellerinde de kumaş seçimi ve işçiliği kaliteli ürünlerin seçilmesi kayak ve diğer kış sporlarının en iyi şekilde deneyimlenmesine imkân sunmaktadır. İçlik tunik modellerinin vücudu tam saran yapıda olması, ısı dengesi ve hareket kolaylığı sağlaması açısından doğru bedende alınmalıdır. Sayfamızda birçok renkte ve modelde içlik ürünü bulabilirsiniz. Ayrıca kış sporları dışında günlük hayatta kullanılabilecek içlik türleri de vardır. Kısa kollu, yazlık gibi özellikleri bulunan içlikler de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Kayak sporunda vücut ısısının korunması önemli olsa da, hareket özgürlüğü de sağlanmalıdır. Esnek yapıda ve spora uygun kıyafet seçimi, kayak ve benzeri sporların yapımında rahatlık sunmaktadır. Tercihen mont ve yelek gibi tüm giyim ürünlerinin dışına giyilecek modellerde bir beden büyük model seçilebilir. Tüm katmanlar üst üste giyildiğinde vücudun hareket alanını kısıtlaması ve konforsuz bir kullanım vermesi, bir beden bol modellerle giderilebilir. Kullanıcılar kayak giyimi ürünleri seçimi yaparken birçok özelliği bir arada bulunduran, kaliteli ve konforlu ürünleri tercih etmelidir. Bu tarz ürünlerin tamamı ve daha fazlası için sayfamızı ziyaret edebilir, kayak giyim ürünlerinin avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aşırı soğuklardan cildi koruma için nemlendirici kremler, dudak kremleri ve eldiven, atkı, gözlük, bere gibi ekstra koruma sağlayacak ürünleri inceleyebilirsiniz. Özellikle ayakkabı seçimi, kayak sporunda etkili başlıklar arasında. Aynı polar, yelek modelleri, içlik ürünlerinde olduğu gibi ayakkabı seçeneğinde de kullanıcıya en uygun model seçilmelidir. Aradığınız ürünü bulduğunuzu düşünüyorsanız hemen sepetinize ekleyerek pratik bir şekilde kayak giyim ürünlerine ulaşabilirsiniz.