ÜCRETSİZ KARGO

Aslınur Deniz Mayo Likralı Şeritli Yarı Kapalı Tesettür Mayo
(7)
165,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Esila Tatil Tema Desenli Siyah Tesettür Mayo
(2)
2.500,00 TL
1.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tetra Yüzme Takımı Mürdüm
(1)
638,24 TL
510,59 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Performans Serisi Omuz Petek Doku Detaylı Siyah Likralı Te
(2)
1.919,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Fileli Siyah Kadın Yüzücü Tulum
(0)
949,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Adasea 0582 Askıllı Fermuarlı Taytlı Mayo Siyah Elbise Mayo
(1)
500,00 TL
445,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Esila Siyah Jileli Tam Tesettür Mayo
(1)
1.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Esila Lacivert Bej Jileli Tam Tesettür Mayo
(0)
1.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Esila Monogram Desenli Lacivert Tesettür Mayo
(0)
2.500,00 TL
1.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Adasea 1153-19 Açık Lacivert Tam Kapalı Tesettür Mayo A. Lacivert-S
Adasea 1153-19 Açık Lacivert Tam Kapalı Tesettür Mayo A. Lacivert-S
(0)
360,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Siyah Yarım Kol Havuz Mayosu
(1)
849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Adasea 3364 Kadın Likralı Tek Omuz Taytlı Etekli Mayo
(4)
399,95 TL
319,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Mizgin Çizgili Yarım Kol Bordo Havuz Mayo
(0)
589,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Mor Yaprak Desenli Sıfır Kol Siyah Havuz Mayo
(0)
809,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Haşema Elisa Kordon Detaylı Jileli Lacivert Tam Tesettür Mayo (547974835)
(0)
1.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Adasea 4104 Lacivert Fırfır Detaylı Tasarım Tesettür Mayo
(3)
995,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Tesmay 2769 Fuşya Kısa Kol Çocuk Tesettür Mayo
(1)
350,00 TL
250,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bayan Deniz Taytı Havuz Taytı Uzun Tayt Büyük Beden Tayt
(3)
179,99 TL

Tesettür Mayo

Kadınlar stillerine bağlı olarak bazı kıyafetleri özenle seçmektedir. Kadınların çok fazla tercih ettiği stillerden bir tanesi de tesettür giyimdir. Tesettür giyimi tercih eden kadınları giyecekleri kıyafetleri buna uygun olacak şekilde seçmektedir. Tesettür giyim tarzını kapsayan pek çok ürün kadınlar için hazırlandı. Tesettür tarzdaki kıyafetlerin en önemli özelliği kapatıcı olmalarıdır. Bu tarzda giyinen kadınların her ortamda rahat hareket edebilmesi için tasarlanan ürünler bulunmaktadır. Tesettür mayo da bu giyim tarzına uygun olarak en fazla tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Tesettür mayolar, tesettür tarzını benimsemiş kadınların plaj veya havuz kenarında stillerini yansıtmalarını ve rahat hareket edebilmelerini sağlar. Tesettür mayolar kadınların zevklerine karşılık verebilmek için pek çok tarzda üretilmektedir. Bu mayolar renkleri, özellikleri, kesimleri ve stilleriyle farklılık göstermektedir. Siz de tesettür giyim tarzını uyguluyor ve rahatça deniz ya da havuza girmek istiyorsanız tesettür mayolardan en beğendiğinizi satın alabilirsiniz. Yaz aylarında tatile gittiğiniz yerlerde en beğendiğiniz tesettür mayoları giyebilir ve rahatça güneşin, denizin ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Tesettür mayolar her zevkin ihtiyacını karşılamak için diğer tekstil ürünleri gibi farklı tarz ve modellerde sunulmaktadır. Tesettür mayolar tam kapanmayı sağlamak için eşarplarıyla birlikte verilmektedir. Mayoların alt ve üst kısmındaki ürünler farklı model ve renklerde olmaktadır. Tesettür mayo almak istediğinizde stilinize en uygun modeli belirlemek için kumaş türü, tasarım, renk veya bolluk, darlık gibi özelliklere dikkat edebilirsiniz. Beğendiğiniz bir tesettür mayo ile hem havuza hem de denize girebilirsiniz. Bu mayoların kumaşı kolay kuruyabilen ve su tutmayan ürünlerdir. Bu nedenle mayo seçiminde size en fazla kolaylık sağlayacak ürünü seçebilirsiniz. Tesettür mayo sadece ülkemizde değil uluslararası alanlarda da satışa sunulmaktadır. Bu nedenle tesettür mayoda stiller ve trendler her sene yenilenmektedir. Tesettür tesettür giyim ve modayı en yakın şekilde üretilmektedir.

Tesettür Mayo Özellikleri

Tesettür Mayo Özellikleri

Tesettür mayolar kadınların zevklerine cevap verebilmek için farklı tarzlarda satışa sunulmaktadır. Haşema adı da verilen bu mayoların özellikleri değişiklik göstermektedir. Markalar tesettür mayo çeşitlerinde kullanım alanlarına uygun olacak özeliklere yer vermeye özen gösterir. Bu sayede mayoyu alan kişiler sahil, havuz kenarı gibi yerlerde rahat bir şekilde hareket edebilir. Tesettür mayolarda da öncelikli olarak kullanıcıların konforu düşünülmektedir. Tesettür mayoların en dikkat çeken özelliği hızlı kurumalarıdır. Bir mayonun hızlı kurumasını üretildiği kumaş belirlemektedir. Mayonun kumaşı kurumaya müsaitse sudan çıktığınızda ve güneşin tadını çıkardığınız anlarda mayonuz hızlı bir şekilde kuruyacaktır. Hızlı kuruma sağlayan mayoların suyu itebilme özelliği dakikalar içerisinde kurumanızı sağlar. Bu özellik sayesinde mayonuz üzerinizde ağırlaşmaz ve dakikalar içerisinde kuruyabilirsiniz. Bayan tesettür mayolarındaki bir diğer özellik ise su tutmamalarıdır. Su tutmayan mayolar yüzdüğünüz sırada vücudunuzun ağırlaşmasını ve fazla enerji harcamanızı önler. Tesettür mayonuzu yazın sıcak günlerinde giyeceğiniz için serinleyen ve vücudunuzu rahat hissettirecek kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sayede cildinizi hem kuru hem de serin bir şekilde kalabilir. Tesettür mayolarda kumaş olarak genellikle paraşüt, polyester ve likralı kumaşlar tercih edilir. Bu kumaşlar suya girdiğinizde suyu iter ve sudan çıktığınızda da kolay bir şekilde kurumanızı sağlar. Sağlıklı ürünler tercih edildiği için insan sağlığını etkileyebilecek materyallere de yer verilmemektedir. Tesettür mayolar farklı beden ölçülerine göre sunulmaktadır. S, M, L ve XS, XL, XLL gibi bütün beden grupları tesettür mayolarda bulunmaktadır. Bu sayede beğendiğiniz bir modeli kendi bedeninize göre bulabilirsiniz. Tesettür mayolar her türlü stil ve trende uygun olarak sunulmaktadır. Stilinize en uygun tesettür mayoyu renklerine, tasarımına, parçalarına ve kesimine göre belirleyebilirsiniz. Tesettür mayolar özellikleri ile rahatlık ve hareket özgürlüğü sağlamaktadır. Tesettür mayonuzdaki özellikler ile sahilde veya havuz kenarında güzel bir gün geçirebilirsiniz. Sayfamızdan Tesmay haşema modellerini inceleyebilirsiniz.

En Şık Tesettür Mayo Modelleri

En Şık Tesettür Mayo Modelleri

Yaz aylarının başlamasıyla birlikte tatile gitmek isteyen kişiler kendilerine en uygun mayoları araştırmaya başlarlar. Tesettür giyimi tercih eden kadınlar da tatilde giyebilecekleri tesettür mayoları merakla araştırmaktadır. Tesettür tarzda giyinen kadınları düşünerek kapalı mayolar satışa sunulmaya başlanmıştır. Tesettür mayo olarak adlandırılan bu mayolar çeşitli model ve tarzları kapsamaktadır. Tesettür mayo modelleri kadınların beklentilerine cevap verebilmek için çeşitli özelliklerde sunulmaktadır. Tesettür mayo almak istediğinizde en fazla konforu sağlayacak modelleri tercih edebilirsiniz. Mayonuzu almak istediğinizde birbirinden farklı pek çok modelin olduğunu göreceksiniz. Tesettür mayolar yarı kapalı, tam kapalı ve askılı modellerle satılmaktadır. Tam kapalı tesettür mayolarda eşarp, mayo, tayt ve büstiyer gibi parçalar bulunmaktadır. Tam kapalı bir tesettür mayo almak istediğinizde her parçasını ayrı ayrı alarak kendi stilinizi yansıtabilirsiniz. Yarı kapalı tesettür mayolar da tayt, mayo ve büstiyer ile sunulmaktadır. Tek parça şekilde alabileceğiniz yarı kapalı tesettür mayoların bone ya da eşarplarını kendiniz seçebilirsiniz. En fazla kullanılan tesettür mayo modellerinden bir tanesi de askılı modelledir. Askılı modeller kolsuzdur ve genellikle astarsız olarak üretilmektedir. Bu modelde yine tayt ve mayo bulunur. Göğüs pedi de bulunan askılı tesettür mayoların yanında boneleri de verilmektedir. Tesettür mayo modellerinde genel olarak boru paçalar kullanılmaktadır. Boru paça mayolarınız rahat hareket edebilmenizi sağlar. Hemen her model dar kalıp olarak sunulur ve vücudu sıkı sıkı sarar. Tesettür mayolarınız vücudunuzu sarmasına rağmen hareket özgürlüğünüzü kısıtlamaz. Tesettür mayolar yetişkinler için üretilen modellerinin yanı sıra çocuklara uygun özelliklerle de satılmaktadır. Sahile gittiğinizde çocuğunuzun da tesettür mayo giymesini isterseniz her türlü beden ölçüsü ve tarzda mayo bulabilirsiniz. Tesettür mayo alırken bütün modelleri araştırabilir ve modeller arasından kendi tarzınızı yansıtanı satın alabilirsiniz. Ayrıca farklı modelleri birleştirerek en şık tarzınızı da oluşturabilirsiniz. İhtiyacınıza göre namaz elbisesi modellerini de sayfamızdan temin edebilirsiniz.

En Şık Tesettür Mayoların Avantajları

En Şık Tesettür Mayoların Avantajları

Tesettür mayolarınızla huzurlu ve güzel bir tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Tesettür mayoların özenle üretilmesi ve özellikleri kullanıcılara pek çok avantaj sağlar. Tesettür mayoların en önemli özelliği kumaşı nedeniyle çabuk kuruma ve suyu itme özelliğidir. Tesettür mayolar vücudu kaplayan bir giysi gibi olmasına rağmen suyu itici özelliğe sahiptir. Bu sayede yüzerken fazla suya maruz kalmaz ve suda ağırlaşmazsınız. Tesettür mayonuz su tutmayacağı için dakikalar içerisinde kuruyabilirsiniz. Sudan çıktıktan sonra dakikalar içerisinde mayonuzdaki su akar ve mayonuz kurumaya başlar. Bu sayede ıslaklık hissi olmadan güneşlenebilir veya rahatça hareket edebilirsiniz. Tesettür mayoların hafif olması da en önemli özelliklerindendir. Mayonuz hem kuruyken hem de suda hafifliği sayesinde rahatınızı bozmaz. Hafifliğin yanı sıra su çekmeme özelliği mayonuzun ağırlaşmasını da önler. Tesettür mayoların üretildiği kumaşlar dikkat seçilmektedir. Bu kumaşlarda cilde zarar verebilecek herhangi bir materyal bulunmamaktadır. Tesettür mayonuz cildinizde oluşabilecek tahriş, yanma gibi durumları önler. Tesettür mayo kullandığınızda güneşin zararlı ışınlarından etkilenmezsiniz. Özellikle tam tesettür mayo yaz aylarında sahil kenarında güneş yanıklarından korunmanızı sağlar. Tesettür mayolar güneş ışınlarından korumasının yanında hava alma ve serinlik sağlar. Mayoların kumaşı sıcak havalarda serin ve kuru kalmanıza yardımcı olur. Tesettür mayoların bazı modelleri parça parça satılmaktadır. Bu sayede her parçayı ayrı ayrı alabilir ve kendinize en uygun tarzı yaratabilirsiniz. Tesettür mayolar kadınların zevkleri ön plana çıkarıldığı için her türlü kesim, renk, tarza uygun olarak sunulur. En sevdiğiniz renk ve kesimleri bir araya getirebilir en şık tarzınızı oluşturabilirsiniz. Haşema adı da verilen bu mayolar normal kıyafetler gibi muhafaza edilebilir. Parçaların veya mayonun hafif ve kullanışlı olması kolay bir şekilde katlanmasını sağlar. Mayonuzla denize girdikten sonra bol su ile yıkayabilirsiniz. Tesettür mayoların çabuk kuruması yıkama işleminin de kısa sürmesini sağlar. Mayonuz kuruduktan sonra gardırop veya çantanıza kolay bir şekilde yerleştirilebilir.

Tesettür Mayoda Dikkat Edilecekler

Tesettür Mayoda Dikkat Edilecekler

Tesettür mayolar farklı tarz ve ihtiyaçlara göre üretilmektedir. Bu nedenle tesettür mayo alırken ve kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Şu anda satışta olan pek çok tesettür mayo markaları olduğu için öncelikle bir fiyat ve özellik araştırması yapmalısınız. Vücudunuzun tamamıyla kapanmasını ve görünmesini istemiyorsanız tam tesettür mayoları tercih edebilirsiniz. Mayoların üretim malzemeleri, parçaları, tasarımları, özellikleri ve renkleri farklılık göstermektedir. Tesettür mayo almak istediğinizde üretim malzemesine dikkat etmelisiniz. Polyester gibi kumaşlardan üretilen mayolar çabuk kuruma ve cilde zarar vermeme özelliğine sahiptir. Bu nedenle cilt sağlığınıza ve ihtiyacınıza göre ürün seçmelisiniz. Denize veya havuza girdikten sonra vücut hatlarınızın belli olmamasını istiyorsanız bir çabuk kuruyan ve bir beden büyük mayo satın alabilirsiniz. Mayolar hızlı kuruduğu için vücudunuzun belli olmamasını sağlayacaktır. Tesettür mayonuzun çabuk kurumasını sağlamak için az parçalı modelleri tercih edebilirsiniz. Alt, üst ve boneden oluşan bu mayolara bazı durumlarda eşarp ve yelek de eklenmektedir. Ancak eklenen parçalar çabuk kurumanızı engelleyebilir. Boru ve bol paçalı modeller daha geniş oldukları için vücut hatlarınınız belli olmamasını sağlar. Vücut hatlarınızın hiçbir şekilde belli olmaması için üst bölümü elbise şeklinde olan mayolara bakabilirsiniz. Ayrıca siyah veya lacivert renkli mayolar vücut hatlarınızın belli olmaması için öne çıkmaktadır. Rengarenk, tek renk ve farklı tasarımlarla sunulan tesettür mayolardan kendinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Mayolardaki parçaları birleştirebilir ve kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz. Tesettür mayolarınızın altına bikini giyilebilmektedir. Astarı olan modelleri tercih etmeniz daha rahat olmanızı sağlayacaktır. Tesettür mayonuzla sudan çıktıktan sonra kurumak için güneş altında durmayın. Gölge bir alanda birkaç dakika içerisinde kuruyabilirsiniz. Mayonuzu yıkamak istediğinizde ise kesinlikle kimyasal ürün kullanmayın. Mayonuzu bol su ile yıkayın ve sonrasında sıkmadan fazla güneş ışığı almayan bir yerde kurutun. Bu mayolar çamaşır makinesi ve kuru temizleme için uygun değildir. Ayrıca mayolarınıza herhangi bir kozmetik ürünün de değmemesine dikkat etmelisiniz.

Tesettür Mayo Kullanımı

Tesettür Mayo Kullanımı

Satın almak istediğiniz bir tesettür mayo havuz ve deniz kenarlarındaki ihtiyaçlarınıza cevap verebilmelidir. Pek çok markanın satmakta olduğu farklı model ve tasarımdaki tesettür mayolardan kendinize ne uygun olanı seçebilirsiniz. Tesettür mayo fiyatları markalara ve modellere göre değişiklik göstermektedir. Farklı fiyatlardan kendinize en uygun mayoyu seçtikten sonra deniz veya havuzun tadını çıkarabilirsiniz. Tesettür mayolar genel olarak hafif ürünler oldukları için kolay bir şekilde giyilebilir ve çıkarılabilir. Ürünün hafif olması hareket özgürlüğünüzü arttırır. Tesettür mayonuzla çok rahat bir şekilde suya girebilirsiniz. Mayonuzun su çekmeme ve suyu itme özelliği sayesinde anın tadını çıkarabileceksiniz. Tesettür mayolar sadece havuz ve denize gireceğiniz sıralarda giyilmelidir. Bu mayolar spor gibi başka işlevler için uygun değildir. Denizden veya havuzdan çıktıktan sonra gölge bir alanda kolayca kuruyabileceksiniz. Tesettür mayolar terlememenize engel olur. Mayoların kumaşı hem güneş ışığından zarar görmenizi hem de terlemenizi önler. Tesettür mayonuz ile rahat bir şekilde yüzebilirsiniz. Tesettür mayolarınız özellikle yaz aylarında denizin tadını çıkarmanız için yanınızda olacak. En şık ve kendi tarzınıza uygun mayoyu seçebileceksiniz. Tesettür mayonuzun altına farklı tarzlarda bikini giyebilirsiniz. Tesettür mayonun özellikleri vücut hatlarınızın belli olmamasına sağlar. Bu nedenle bu mayolar tesettür giyim tarzı ile uyuşmaktadır. Tesettür mayo almak istediğinizde kendi beden ölçünüze göre mayo almalısınız. Küçük veya çok büyük bir beden mayo almanız giydiğinizde ve yüzerken rahatsızlık verebilir. Tesettür mayolarınızı tatillerde normal bir kıyafet gibi çantanızda taşıyabilirsiniz. Fazla alan kaplamayan bu mayolar hafif ve kolay katlanabilir. Mayonuzun renginde veya kumaşına zarar gelmemesi kuruturken gölge bir yeri tercih edebilirsiniz. Ayrıca kuruturken ters çevirebilirsiniz. Tesettür mayolarınızı özellikleri, tasarımları ve renkleriyle yaz tatillerinizde rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Tesettür mayolarınız ile tatilinizi rahat ve özgür bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Tesettür Mayo Hangi Kumaştan Dikilir?

Tesettür mayoların üretiminde kullanılan kumaş ürünün temel özelliklerini ön plana çıkarmaktadır. Tesettür mayoların kumaşı insan vücuduna zarar vermeyecek ürünler arasından özel olarak seçilmektedir. Tesettür mayonuzu herhangi bir cilt sorunu yaşamadan rahat bir şekilde giyebilirsiniz. Bu mayoların kumaşı genellikle likralı, polyester ve jileli olmaktadır. Likralı mayolar dar ve bol kalıplarda üretilmektedir. Dar likralı modeller vücudu sarmasına rağmen rahatlık sağlamayı sürdürür. Bol likralı modeller ise vücut hatlarının belli olmamasıyla öne çıkmaktadır. Polyester dokuma kumaşı da mayodaki aynı özellikleri öne çıkartır. Jileli mayolar ise fermuarlı ve uzun dokumadır. Ayrıca jileli mayoların kol bölgesi ve taytı likralıdır. Tam kapalı bir tesettür mayo almak istediğinizde yüzde yüz likralı olmasına dikkat etmelisiniz. Tesettür mayoların dünya standartlarındaki kumaşı yüzde 80 polyemid ve yüzde 20 elastandır. Bu oranın olduğu mayolar üst sınıf mayolardır. Tesettür mayoların üretildiği kumaşlar kuruma ve suyu itme özelliğine sahiptir. Mayolarınızla suya girdiğinizde kumaşından dolayı su birikmesi yaşanmaz. Suyu iten mayolarınız ile yüzmenin tadını çıkarabilirsiniz. Kumaşın bir diğer özelliği olan çabuk kuruma ise hareket özgürlüğünüzü arttırmaktadır. Sudan çıktığınız andan itibaren kurumaya başlayan mayonuzu fazla güneç ışığına maruz bırakmamalısınız. Mayonuzda sudan çıktından sonra gölge bir alanda kuruyabilirsiniz. Dakikalar içerisine kuruyabilen tesettür mayolar ile rahat hareket edebilirsiniz. Tesettür mayolar deniz veya havuzda hem yüzmenizi hem de kolay kurumanızı sağlayacak kumaşlardan üretilmektedir.

Tesettür Mayo Nasıl Yıkanır?

Tesettür mayo da diğer deniz kıyafetleri gibi özel kumaşlardan elde edilmektedir. Mayolarınızın yapısı kolay bir şekilde yıpranmaya ve renk kaybına müsaittir. Tesettür mayonuzun temizliği için çamaşır makinesi ve herhangi bir kimyasal kullanmamalısınız. Mayolarınızın iç bölümünde yer alan pamuklu ve astarlı bölümü soğuk su ve sabunla temizleyebilirsiniz. Temizleme işleminin bitmesinin ardından mayonuzu bol suyla durulamalısınız. Durulamanın ardından mayonuzu kurumaya bırakabilirsiniz. Tesettür mayonuzu kuruması için gölge ve rüzgar alan bir alana asmaya özen göstermelisiniz. Islak halde olan mayolar güneş ışığından zarar görebilir. Ayrıca tesettür mayolar kuru temizleme için de uygun değildir. Tesettür mayolarınızı deniz suyundan arındırmak için düzenli olarak yıkayabilirsiniz. Temiz ve bakım tesettür mayonuzu daha uzun süre giymenizi sağlayacaktır. Bunların yanı sıra mayonuz ıslakken kesinlikle sıkma yapmamalısınız. Mayonuzu sıkmanız kumaşa ve içerisindeki astarlara zarar gelmesine neden olabilir. Mayolarınızı asarken iç kısmına çevirerek asmaya dikkat edin. Mayonun dış kısmı güneşten zarar görebilir. Yıkama sırasında sıcak su kullanmayın. Tesettür mayonuz için bol soğuk su en uygunudur. Mayonuzun yıkandıktan sonra hızlı kuruyabilmesi için satın alırken buna uygun kumaşlar tercih etmelisiniz. Aşırı sentetik ve zararlı malzeme olan mayoları almamalısınız. Tesettür mayonuza ek parçalar almak istediğiniz de ağır olmayan ve çabuk kuruyan ürünleri seçmelisiniz. Parçalarınızın hafif ve kolay kuruyabilir olması hem yüzerken hem de kururken rahat olmanızı sağlayacaktır.