ÜCRETSİZ KARGO

Giybi Yüksek Bel Geniş Kemerli Toparlayıcı Tayt Siyah
3
Giybi Yüksek Bel Geniş Kemerli Toparlayıcı Tayt Siyah
(401)
59,99 TL
SEPETTE
47,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

14
Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Lacivert
(11)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Gri
14
Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Gri
(12)
199,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Siyah Içi Peluş Kışlık Termal Tayt
Kadın Siyah Içi Peluş Kışlık Termal Tayt
(3)
150,00 TL
109,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mistirik Inceltici Etkili Korse Tayt Siyah Renk
Mistirik Inceltici Etkili Korse Tayt Siyah Renk
(20)
239,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Anıl 9055 Bayan Termal Tayt Içlik
(3)
78,15 TL
53,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Hcf 9020 Içi Peluşlu  Termal Tayt
Kadın Hcf 9020 Içi Peluşlu Termal Tayt
(2)
150,00 TL
109,01 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Bordo
14
Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Bordo
(5)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Mavi
14
Mistirik Fitilli Tayt Yüksek Bel Örme Kumaş Mavi
(5)
199,99 TL
Comeor Kadın Siyah Yüksek Bel Tayt
(1)
89,99 TL
59,99 TL
Merry See Yüksek Bel Tayt
(3)
162,49 TL
SEPETTE
59,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dr.Fitto Yüksek Bel Toparlayıcı Korse Tayt Saks Mavi
(4)
129,00 TL
69,00 TL
Tutku Kız Çocuk Siyah Termal Içlik Tayt 0835
(2)
67,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bayan Içi Peluşlu Tayt Kadın Kışlık Termal Tayt Içlik Peluş Tayt
Bayan Içi Peluşlu Tayt Kadın Kışlık Termal Tayt Içlik Peluş Tayt
(18)
199,00 TL
149,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Tutku Elit 2102 Kadın Kapri Tayt 2'Li Paket
(17)
246,73 TL
SEPETTE
149,91 TL
RECTANGLE
Tutku Düz Uzun Kadın Tayt
(14)
74,79 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Namaldı 222 Kadın Tayt Likralı Uzun Bayan Tayt 2'Li Paket

REKLAM

Namaldı 222 Kadın Tayt Likralı Uzun Bayan Tayt 2'Li Paket
(9)
262,35 TL
SEPETTE
159,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Giybi Yüksek Bel Geniş Kemerli Toparlayıcı Tayt Antrasit Melanj
(7)
70,00 TL
SEPETTE
47,99 TL

Kadın Tayt

Moda ve farklı stil danışmanları aracılığıyla eşsiz ve yeni giyim tarzları ortaya çıkıyor. Günümüzde tek bir parça ile birçok farklı kombin elde edilebiliyor. Kadınlar özel tasarım parçaları kullanırken rahatlık hissini göz ardı etmiyor. Farklı kesimleri esnek yapıları, rahat ve vücudun şeklini alan kumaş türleri ile farklı tarzları yansıtarak tasarlanmış olan kadın tayt modelleri her aşamasında büyük bir özenle hazırlanıyor. Uzman bir ekip ile birlikte kontrol ve analizleri sağlanarak üretilen bu ürünler öncelik olarak kalite ilkesini benimsiyor. Kullanıcısına üst düzey konfor ve kolay kullanım sunan pantolon ve tayt modelleri sağlamak ve bunun yanı sıra insan cildine zarar vermeyen materyaller ile kullanıcı sağlığını korumaya çalışıyor. Farklı modelleri ile her tarza uygunluk gösteren üretici firmalar, renk, kumaş türü, günlük ya da klasik duruşu gibi birçok alanda çeşitli ürünler ortaya çıkarıyor. Belli bir kitleye ulaşmayı hedefleyen markaların piyasa üzerine sürülen bu ürün, en başta rahatlığı ile tüm kullanıcıların ilgi odağı oluyor. Kadın tayt modelleri, spor tarzı benimseyen kullanıcılar için pastel tonlar ve desenli modelleri tercih ederken daha klasik ve etkileyici görünmek isteyen kadınların genellikle parlak taytları tercih ettiği görülüyor. Kullanım esnasında terletme yapmayan ve özel kumaşlar ile hazırlanan modeller, kullanıcı beğenisine göre renk alternatifleri sunuyor. Son zamanların en popüler ürünlerinden biri olup günlük kullanıma uygun birçok farklı model piyasaya sunuluyor. İnsanların spor yaparken, günlük yaşam içinde ve günümüzde artık dışarı çıkarken rahatlıkla kullanılan tayt modelleri çeşitli baskı ve görünüm ile eşsiz tasarımlar sunuyor. Bazen bir kot pantolon görüntüsü sunarken bazen de İspanyol paça tayt modellerinin pantolon ile ayrımı yapılmakta oldukça zorlanıyor. Kadın taytlar her yaş kesimine uygun olarak tasarlanmış ve farklı renk kombinasyonları ile kullanıcı tercihine bırakılıyor. Pratik ve konforlu bu parçaların kullanımı aynı zamanda uygun fiyat politikası ile ekonomik bir ürün olarak yerini alıyor. Yenilikçi üreticiler sayesinde sürekli bir ilerleme durumu olup bunun yanı sıra ülkede ve tüm dünya üzerinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Her mevsime özel tasarlanmış ve farklı nitelikleri ile ihtiyaca uygun bir şekilde kullanıcıya hizmet sunuyor.

Modanın En Konforlu Halini Gözler Önüne Seren Tasarımlar

Modanın En Konforlu Halini Gözler Önüne Seren Tasarımlar

Son zamanlarda popülerliğini en üst seviyeye çıkarmış ve konumunu koruyan kadın taytlar tarzını kusursuz yansıtmak isteyenler kadınların tercihi oluyor. Gün içinde hem rahat hem de güzel hissetmek her kadın için vazgeçilmez bir seçenek oluyor. İnsanların çeşitli kombinasyonları ile ortaya çıkan ve bu kombine parçaların adeta tamamlayıcı haline tayt modelleri, en özel ve yeni tasarımları ile kullanıcısını buluşturuyor. Dayanıklı yapısı ve insan cildini koruyan kumaş türü ile kullanıcının tüm dikkatini üzerine topluyor. Yaz kış fark etmeden her mevsimde kullanım sunan modeller, çeşitli kumaşları ile mevsime uygun hazırlanıyor. Kadınların kendi vücut tiplerine göre tercihler sunulurken aynı zamanda günlük aktiviteler ve modayı takip eden kadınlar için alternatif ürünler sunuluyor. Modayı yakından takip eden kadınların son zamanlarda sıklıkla tercih ettiği parlak tayt modelleri, farklı renk seçenekleri ile kullanıcı beğenisine sunuluyor. Kullanımı ve rahatlığı ile iyi hissettirirken aynı zamanda toparlayıcı özelliği sayesinde vücudun daha sıkı görünmesine yardımcı oluyor. İçeriğinde kullanılan mikro, elastan ve polyester ile vücuda uygun kumaş hazırlanırken aynı zamanda günlük kullanım için özel tasarımlar ortaya çıkıyor. Parlak tayt modeli dar kesimi ve desensiz görünüm ile sizi olduğunuzdan daha kusursuz bir görünüme kavuşturuyor. Her beden için uygun olan ve beden çeşitleri sunulan bu modeller, her alanda rahat kullanım imkanı sunuyor. Bir diğer model ise, daha klasik tarz seven kadınlar için özel tasarlanmış olan İspanyol paça tayt modelidir. Dış görünüşü ile adeta bir pantolon görünümünde olan bu tayt modeli, full likrası ile konforlu bir kullanım sunuyor. İçeriğinde kullanılan mikro, elastan ve polyester yapısı sayesinde kullanım sırasında insan cildine zarar vermiyor. Kadın İspanyol paça tayt modeli, yüksek bel tasarımı ve toparlayıcı özelliği ile olduğunuzdan daha fit görünmenize yardımcı oluyor. Kadınların oldukça sık tercih ettiği bu parça günlük kullanım için kurtarıcı bir parça haline geliyor. İnsanlar gün içinde normal kıyafetler yerine daha esnek ve rahat kullanım alanlarına sahip modeller tercih ederken bunların fark edilmesini istemiyor. Kot pantolon görünümlü kadın tayt modeli, bunlardan bir tanesi. Özel kot pantolon baskısı ve kusursuz görünümü sayesinde normal pantolondan farksız bir görüntü oluşturuyor. Kadınların oldukça fazla tercih ettiği bu model ile rahatlıkla ağlanırken pantolon giymiş görüntüsü oluşuyor. İç yüzeyinde kullanılan elastan ve polyester ile özel kumaşlar hazırlanmış aynı zamanda likralı yapısı ile üst düzey konfor sağlanıyor. Mevsimsel geçişler için uygun olup genellikle yaz ve bahar ayları için kullanım sağlayan tayt modeli, fiziğinizin daha sıkı durmasını sağlıyor. Penti kadın tayt modellerine de sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Özel Tasarımlar ile Eğlenceli Aktiviteler

Özel Tasarımlar ile Eğlenceli Aktiviteler

Dünya üzerinde cinsiyet ve yaş fark etmeksizin her kesiminin sürekli bir işleyiş halinde aktivitelerde bulunulduğu biliniyor. Araştırmalara göre genellikle 20-40 yaş arasının en sık aralıklarla bu aktiviteleri yerine getirildiği bilinse de her türlü insan sağlığını korumak için bazı aktiviteler uyguluyor. Çevresel faktörler ve günlük yaşamın getirdiği yoğun tempo bazen bu durumun aksamasına sebep olsa da insanlar boş kalan vakitlerinde kendilerine yatırım yapıyor. Bilinçli bir toplum ve sağlıklı bireylerin oluşturduğu daha enerjik bir dünyanın olması için insanın sürekli bir hareket halinde olması gerekiyor. Hareket halinde olmak ve düzenli spor ile insanlar hem istedikleri vücut görünümüne sahip oluyor hem de sağlığını koruyor. Teknoloji ile sürekli yenilenen insanların daha enerjik ve dinamik olması kaliteli bir yaşam tarzı sunuyor. Kadınlar için özel tasarlanmış olan aktivite tayt modelleri birçok alanda kullanım fırsatı sunuyor. Bu modeller bir tanesi kadın penye tayt modeli olup gül kurusu rengi ile göz alıcı bir tasarım yansıtıyor. Farklı pembe tonlarının ahenkli uyumu yansıtan tayt modeli likra özelliği ile üst düzey konfor sunarken her beden için özel tasarım sunuyor. Geniş kullanım alanlarına sahip olup her mevsim için kullanım olanağı tanıyor. Tarzını daha kusursuz ve fit yansıtmak isteyen diğer kadınların tercihi siyah kalça tasarımlı toparlayıcı tayt modeli oluyor. İç göstermeyen kumaş yapısı ve kullanım sırasında potluk oluşturmayan özelliği ile kullanıcıların ilgi odağı olmayı başarıyor. Polyester ve elastan kumaş türü sayesinde konforlu esnek yapısının kalitesini gözler önüne seriyor. toparlayıcı tayt modeli, yoga, pilates, zumba ve fitness gibi spor türlerinde kullanıma uygun olup her beden için ideal tasarımlar sunuyor. Aktiviteler ile kendini özel hissetmek ve asla tarzından ödün vermeyen kadınların tercihlerinden olan sırt dekolteli tayt tulum modeli, eşsiz tasarımı ile göz kamaştırıyor. Dar kesim özelliği ile fit ve sıkı bir görüntü oluştururken aynı zamanda iç yüzeyinde bulunan elastan yapısı ile konfor sağlıyor. Beden seçimi için alternatif sağlanan bu tayt tulum modeli, Tarzını farklı yansıtmak isteyenlerin beğenisine sunuluyor. Enimon kadın tayt seçenekleri de, farklı fiyat ve model seçenekleri ile sayfamızda sizleri bekliyor.

 Rahatlık için Tasarlanmış Tayt Takım Modelleri

Rahatlık için Tasarlanmış Tayt Takım Modelleri

Günümüzde kullanılan özel tasarım modeller artık insanın yüksek enerji ve iyi görünmesini sağlıyor. Geniş paçalı eşofman takımları ve daha salaş parçaların artık eskide kaldığı ve yerini yeni özel tasarımlara bıraktığı yeni bir dünya oluşturuyor. İnsan spor kıyafetlerini seçerken kendini iyi hissedeceği parçalara yöneliyor. Daha avantajlı ve maksimum düzeyde fayda sağlamak için tasarlanan kadın tayt takımları aktivitelerin yanı sıra oldukça iyi hissettiriyor. Hafif ve esnek parçaların vücut üzerinde ağırlık yapmaması ve daha kolay hareket alanının oluşması insanın motivasyonunu artırmaya yardımcı oluyor. Pratik bir kullanıma sahip olan modellerden bir tanesi dalgıç kumaş tayt takımı oluyor. Özel tasarımı ile etkileyici bir görünüm sağlayan takım elastan ve polyester kumaş yapısı ile konforlu hareket alanlı oluşturuyor. Likralı özelliği sayesinde hareket kısıtlaması olmaması ve bunun yanı sıra sezonsuz ürün modeli ile her mevsim kullanıma uygunluk sunuyor. Sweat tayt takımı, kadınlar için özel tasarlanmış ve tayt üzerinde dalgıç model detayı kullanılmıştır. Eşsiz tasarım kombinasyonu ile kadınların modern bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Bir düğer model ise termal tayt takımı olup kamuflaj deseni ile eşsiz tasarım sunuyor. Dar kesim modeli sayesinde fit bir görüntü oluştururken aynı zamanda basic ürün tipi modeli, sizi olduğunuzdan daha iyi hissettiriyor. Örme ürün detaylı kadın termal tayt takımı üst parçasında sıfır kol tasarım sunuyor. Termal tayt takımı yüksek bel özelliği karın bölgesini daha ince gösterirken aynı zamanda insan vücudunun şeklini alan kumaş türü sayesinde sağlıklı bir görünüm kazandırıyor. Uyum seven kadınların özellikle tercih ettiği bu modeller eşsiz bir tarzı gözler önüne seriyor. Siyah, gri beyaz ve diğer renkler ile alternatif seçenekler üretilerek kullanıcının zevkine bırakılıyor. Müşteri memnuniyeti sağlanan modellerden bir diğeri tüllü sporcu tayt takımı oluyor. Üst kısmındaki parçasında tül detayı bulundurarak estetik bir görünüm sağlarken spor esnasında dengeli bir terleme ile hızlı yağ yakımını kolaylaştırıyor. İnsan sağlığına zarar vermeyen materyalle ile hazırlanmış ve likralı esnek kumaş türü ile üst seviye de konforlu hareket alanları oluşturuyor. Yüksek bel taytı ve dar kesiminin kullanıcı üzerinde daha fit bir görünüm oluşturmasını sağlıyor. Her mevsim için kullanıma uygun olan bu tayt takımı keyifli zamanlara zemin hazırlanıyor.

Deri Taytlar ile Modern Tarzını Yansıtan Kadınlar

Deri Taytlar ile Modern Tarzını Yansıtan Kadınlar

Yaşamın her yerinde sıklıkla rastlanılan bazı günlük olaylar insanları olduğundan daha yoğun bir telaşe içine sokabiliyor. Farklı yaşam alanları ve yoğun tempo ile bazen insan kendine vakit ayıramıyor. Kadınlar için özel tasarlanmış olan tayt modelleri yoğun çalışma hayatı ve modern tarzı daha kolay yansıtmasına yardımcı oluyor. Bu özel tasarımlar hem gündelik hem de özel alanlar için uyumlu olup tercihe göre kullanım imkanı sunuyor. Kadınların modayı takip ederek eşsiz tasarımlar ile kombine edebileceği kadın renkli tayt modelleri, kullanıcısı tatmin edici farklı seçenekler sunuyor. İnsanların beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak piyasaya sunulan bu ürünler mavi, siyah, beyaz, kırmızı ve diğer renkler ile her zevke hitap ediyor. Bu özel tasarım modellerden biri olan siyah deri tayt modeli, yüksek bel özelliği ile daha sıkı ve düz bir karın ile fit bir görüntü oluşturuyor. Deri kumaş türü sayesinde oldukça etkileyici olan bu tasarım kullanıcısı için özel anlara zemin hazırlıyor. Deri tayt modeli , siyah renginin kusursuz görünümü ve asaleti ile sergilenirken aynı zamanda her mevsim rahatlıkla kullanım sunuyor. Polyester kumaş türü ile kolay ve esnek yapısı sayesinde hareket özgürlüğü sağlanıyor. Kendi ile barışık olan kadınların kendilerini mutlu etmeleri ve bu tarz parçalar ile özel hissetmeleri son zamanlarda oldukça fazla rastlanıyor. Renkli tayt modellerinin farklı tasarımları ortaya koyması ile dantel kırmızı tayt modeli, aynı zamanda diz üstü bir görünüm sağlıyor. Kısa bir model olan ve dantel ile hazırlanmış tayt, kullanıcısı özel hissettiriyor. Özel tasarımı sayesinde kullanım sırasında kaşındırma yapmayan bu model, günlük kullanıma uygun bir tasarım olarak sunuluyor. Modern tarzı benimseyen bazı kadınların tercihleri diğer kadınlara nazaran daha minimalist ve farklı olurken deri baskılı pantolon tayt modeli buna örnek gösterilebiliyor. Cepli özel modeli ile lacivert renginin doğal güzelliğini yansıtan bu model, elastan ve likralı kumaşı sayesinde hareket alanlarını genişletiyor. Fit bir görünüm sağlayan tayt, normal bel özelliği ile bel çevresinde toparlayıcı görevi görerek kullanıcı vücudunda daha sıkı bir görünüm sağlıyor.

Triko Tayt Modelleri ile Sıcak Tasarımlar

Triko Tayt Modelleri ile Sıcak Tasarımlar

Modern dünya üzerinde gelişen teknoloji ile birlikte her şey değişiyor. Farklı yaşam alanları oluşurken artık insanlar kendine ait özel alanlar sağlıyor. İnsanların duygu düşünceleri gibi giyim tarzları da değişiklik gösteriyor. Özellikle kadınların modayı yakından takip ettiği bu son zamanlarda çok özel tasarımlar ile farklı tarzlara hizmet ediliyor. Kadınların tercihine sunulan tasarım model taytlar ile kusursuz ve daha sağlıklı görüntüler ortaya çıkıyor. Konforun en özel ve güzel halini yansıtan bu tayt modelleri çeşitli desen ve renkleri ile eşsiz bir şekilde sunuluyor. Örme, penye, deri ya da diğer farklı tür kumaşlara sahip olan taytların soğuk kış aylarına özel tasarımları sunuluyor. Kadın günlük tayt modellerinden triko tayt ile yüksek bel ve bilek üstü bir tasarım sunuluyor. Birbirinden canlı renkleri ve etkileyici tasarımları ile tüm dikkati üzerine toplayan bu tasarım tayt modelleri, oldukça işlevsel bir yapı sağlıyor. Vücut sıcaklığını dengede tutmayı sağlayan ve belli bir hedef kitle oluşturan triko taytlar kullanıcı tarafından büyük ilgi görüyor. Kış aylarına özel tasarlanmış olan bir diğer model ise kemerli triko tayt modeli olup kış mevsimine uygun olarak hazırlanıyor. Müşterinin beklentisi ve ihtiyacına göre tasarlanmış olan bu tayt modeli kahverengi ile farklı bir model sergiliyor. Suni deri ile hazırlanmış olan örme tayt, esnek kumaşı sayesinde kolay kullanım sağlarken aynı zamanda hareket rahatlığı sunuyor. Yüksek performans ve daha fazlasını tercih eden kadınların spor ve günlük koşuşturmaca için sıklıkla tercih ettiği modellerden olan pelüş tayt, paça detayındaki pelüşü ile görenleri kendine hayran bırakıyor. İç yüzeyinde bulunan polyester, pelüş, fitilli kadife ve dokuma kumaş sayesinde özenli bir şekilde hazırlanmış olup kullanıcıya sergileniyor. Lastikli ve normal yükseklikte bel detayı sunan bu tayt modeli, kusursuz bir görünüm oluşturuyor. Özgür hareket alanları ve vücut sıcaklık dengesini sağlayan bu model, sağlık kullanım ile güvenli yaşam alanları oluşturuyor. Siz de bu özel tasarımların eşsiz detaylarıyla buluşmak isterseniz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.