ÜCRETSİZ KARGO

Argisa Taytkini Desenli Şortlu Tankini 5532 Desenli Füme Büyük
(3)
215,46 TL
SEPETTE
204,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siyah Yüksek Bel Büstiyer Mayo Bikini Mayokini Takım
(20)
199,90 TL
179,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bayan Deri Görünümlü Pencere Detaylı Mayokini (535708659)
(0)
393,90 TL
SEPETTE
382,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Bayan Yaprak Desenli Askılı Mayokini
(0)
406,90 TL
SEPETTE
384,90 TL
RECTANGLERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Büyük Beden Şortlu Mayo (535540350)
(0)
404,90 TL
SEPETTE
382,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Vb Butik Şık Seksi Incelten Etkili Mayo Bikini Mayokini
(0)
211,60 TL
119,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yüksek Bel Tasarım Büyük Beden Mayokini Mayo
(3)
229,90 TL
199,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Üstü Bordo Altı Siyah Beyaz Yüksek Bel Bikini Takım Mayo Mayokini
(1)
119,90 TL
107,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dijital Desenli Diz Altı Taytlı Tankini Takım Lacivert 9023
(0)
419,90 TL
SEPETTE
368,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pierre Cardin 221500 Askılı Drapeli Tankini Takım Lacivert (545625106)
(0)
682,00 TL
SEPETTE
649,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halka Detaylı Mayokini (552407127)
Halka Detaylı Mayokini (552407127)
(0)
299,90 TL
SEPETTE
288,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Chelly Kadın Düz Renk Askılı Taytlı Tankini S9003-04
(0)
389,90 TL
SEPETTE
338,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dijital Desenli Diz Altı Taytlı Tankini Takım Mor 9023
(0)
449,90 TL
SEPETTE
378,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halka Detaylı Mayokini (552407242)
Halka Detaylı Mayokini (552407242)
(0)
299,90 TL
SEPETTE
288,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Chelly Kadın Dijital Desenli Şortlu Tankini
(0)
349,90 TL
SEPETTE
268,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halka Detaylı Mayokini (552406682)
Halka Detaylı Mayokini (552406682)
(0)
299,90 TL
SEPETTE
288,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Halka Detaylı Mayokini (552406904)
Halka Detaylı Mayokini (552406904)
(0)
299,90 TL
SEPETTE
288,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pierre Cardin 221500 Askılı Drapeli Tankini Takım Lacivert (545625175)
(0)
682,00 TL
SEPETTE
649,00 TL

Mayokini ve Tankini

Mayokini, isminden de yola çıkılarak pek tabii anlaşılabileceği üzere mayo ve bikininin bir araya gelmesi sonucu oluşan bir plaj ürünü olarak ifade edilebilir. Pek çok kişi tarafından oldukça şık bulunması sonucu popüler olarak tercih edildiği gözlenir. Özellikle mayo ve bikininin bir sentezini oluşturma arayışında olan kullanıcılar için epeyce yerinde ve makul bir seçim olanağı olarak kendini gösteren bir üründür. Özellikle 2008 yılından bu yana mayokini modelleri en çok satılan plaj ürünleri kategorisinde kendine üst sıralarda yer bulur. Anlaşılacağı üzere trendlerden düşmeyen mayokini modellerinin, pek çok zevke, arayışa ve de vücut tipine uygun tasarımlar ile ortaya konduğu bilinir. Mayokininin, giymeyi tercih edenler için mayo kadar konforlu hissettirdiği ifade edilebilir. Bu yönünün yanı sıra da mayokini modelleri bikininin şıklığını da kaybetmez ve estetik bir bikini görünümünü de yansıtır. Bu bilgiler ışığında da kuşkusuz mayokini modellerinin Hem şık hem de rahat oluşu ile ön plana çıktığı dile getirilebilir. Buna ek olarak da mayokini pek çok farklı avantajlı yönü de bünyesinde barındırır. Mayokininin ardı sıra yine özellikle plajlarda sık sık tercih edildiği göze çarpan bir başka giyim ürünü olan tankininin de ele alınması yerinde olur. Tankini, moda alanında mayo ve bikininin ardı sıra kendini göstermiş bir giysi türüdür. Yine mayokini gibi tankini de, mayo ve bikininin özelliklerinden bir sentez oluşturulması ile ortaya çıkmış bir üründür. Günümüzde plaj modasında önemli bir yere sahip olduğunun ifade edilmesi yanlış olmaz. Tankini modelleri mercek altına alındığı vakit; giysinin üst kısmının mayonun özelliklerini yansıttığı göze çarpar. Giysinin alt tarafına bir bakış atıldığında ise burada da bikininin tipik özellikleri ile karşı karşıya gelindiğinin belirtilmesi yerinde olur. Buradan yola çıkarak da tankininin iki ayrı parçanın bir araya gelmesi sonucu ortaya konmuş bir ürün olduğu ifade edilebilir.

Mayokini Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gereken Noktalar

Mayokini Seçiminde Göz Önünde Bulundurulması Gereken Noktalar

Toparlayıcı mayokini, örgü mayokini, dantelli mayokini, dolgulu mayokini ve de ipli mayokini gibi pek çok mayokini çeşiti kullanıcıya sunulur Bunlar arasından da, kişinin kendi arayışlarına ve beklentilerine yönelik mayokini seçimi yapabilmesi adına kuşkusuz birtakım kritik noktaları göz önünde bulundurması önem arz eder. Yaz mevsiminin gelişi ile pek çok insanın titiz bir hazırlık süreci ile ve büyük bir heyecan duygusu ile tatil planları yaptığı gözlenir. Bir tatil planı yapıldığı sırada tatil için tercih edilecek yöre, rezervasyon yapılacak oteller, koy ya da sahil seçimi gibi noktaların yanında plaj kıyafeti seçimi de kritik bir aşamaya tekabül eder. Bu noktada tatil planı yapan kişilerin karşısına mayo, bikini, mayokini ve tankini gibi pek çok plaj kıyafeti seçeneği çıkar. Bu alternatifler arasından mayokini ediniminde karar kılan tatilseverler için de seçim aşamasında konuya dair bilinmesi önem arz eden birtakım mühim noktalar kendine yer bulur. Dikkat edilmesi gereken noktaların ele alınmasına ilk olarak giysinin boyutunun mercek altına alınması ile başlanabilir. Mayokinimi satın alımını gerçekleştirecek kişinin vücut yapısına uygun modelleri tercih etmesi mühim bir aşamaya karşılık gelir. Örneğin kişi vücudunun herhangi bir bölgesini kapatmak istiyor ise bu amacına yönelik boyutlardaki mayokinileri öncelikli tutabilir. Elbette ki her vücut tipi kendine özgü, biricik ve eşsizdir. Bu yüzden de kişilerin kendi vücut türlerine daha yakışır çeşit çeşit mayokini boyutları ve de biçimleri tasarlanır. Çoğunluk ile mayokinilerin bel bölgelerine karşılık gelen noktaların kemerli olduğu gözlenir. Bununla birlikte aynı bölgede farklı aksesuarlar ile de karşı karşıya gelinebilir. Bu biçimlerdeki mayokinilerin bel bölgelerinde yer alan aksesuar tiplerine de göz atılabilir. Kişinin kendi tarzını yansıtabilmesinde bu nokta da oldukça belirleyici olur. Daha farklı ve ışıl ışıl bir görünümün elde edilebilmesi için ise; özellikle son yıllarda yaygınlık göstermeye başlamış olan çift renkli kumaşlardan meydana gelmiş mayokinilerin tercihi, sözü edilen amaç doğrultusunda atılmış yerinde bir adım olur. Mayokinilerin dış yüzeylerinde barındırdığı desenler de kişinin tarzını yansıtabilmesi adına epeyce uygundur. Bunun dışında giysilerin kumaş kalitesi de tercih sırasında göz önünde bulundurulması fayda sağlayan noktalar arasında sıralanabilir. Eğer seçilen mayokini modelinin kumaş kalitesine özen gösterilir ise ve de kaliteli bir kumaş yapısından ortaya konmuş mayokiniler satın alınır ise bu kullanım sürecinde kullanıcı açısından avantaj sağlayan pek çok duruma yol açar. Bunlar arasından ilk olarak kuruma süresi ele alınabilir.

Yaygın Olarak Tercih Edilen Mayokini Modelleri

Yaygın Olarak Tercih Edilen Mayokini Modelleri

Mayokini modelleri oldukça geniş bir dünyaya karşılık gelir. Modeller; pek çok açıdan farklılık gösterir ve de mayokini modelleri ifadesi epeyce geniş bir dünyaya işaret eder. Yaygın mayokini modellerine bir göz atıldığı vakit genel olarak göbek kısmı kapalı olan plaj giysileri karşımıza çıkar. Bununla birlikte mayokini modelleri göğüs dekoltesi de bulundurur. Omuzları açık durumdaki mayokini modellerinin de alıcıya sunulduğu gözlenir. Bu tür modellerin avantajlı noktası ise, alıcısına deniz içerisinde daha rahat bir hareket imkanı sunmasıdır. Omuzu açık mayokini modellerinin, sırt üstü, serbest ve de kelebek gibi pek çok farklı ve çeşit çeşit yüzme stiline elverişli plaj giysileri olduğu ifade edilebilir. Deniz içerisinde uzun vakitler geçirmeyi ve de uzun süreler yüzerek kıyıdan uzaklaşıp açılmayı seven kişilerin yoğun bir şekilde omzu açık mayokini modellerini tercih ettiği göze çarpar. Straplez yapıdaki mayokinilerin de yoğun rağbet gördüğü de dile getirilebilir. Kuşkusuz temelde straplez bir biçimdeki mayokini modellerinin seçiminde kişinin vücut yapısı belirleyici olur. Karın ve kalça bölgelerine dikkat eden kişiler için yüksek bel modelli mayokinilerin önerildiği bilinir. Sözü edilen mayokini modellerine ek olarak da askılı ve düğmeli mayokini modelleri ifade edilebilir. Kişinin amacı kumsalda, sahilde ya da denizde sade ve de minimalist bir dış görünüme sahip olmak ise; bu yönde desenlere ve bel bölgesi aksesuarlarını bünyesinde bulunduran yalın biçimdeki mayokini modellerinin tercih edilmesi yerinde bir davranış olarak kendini gösterir. Sözü edilen durumun tam aksine kişi daha göz alıcı desen ve tasarıma sahip mayokini modellerine de amacı doğrultusunda kolay bir biçimde ulaşabilir. Mayokiniye dair bu bilgilerin ardı sıra da tankini ve tankini modellerinin ele alınması isabetli bir adımdır. Yüksek kumaş kalitesi barındıran mayokini ile denize ya da havuza girilip ardından şezlongda ya da kumsalda güneşlenilirken kısa sürede mayokininin kuruduğu gözlenir. Bunun yanında mayokininin kullanım ömrü ve de süreğen renk kalitesi gibi konulara da nitelikli kumaşlardan oluşmuş mayokininin tercih edilmesi zemin hazırlar. Mayokini seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken başlıca koşullar ele alındıktan sonra; birtakım öne çıkan mayokini modellerinden konu açılması, mayokini satın almayı planlayan kişiler açısından fayda sağlayıcı bir ilerleyiş olur.

Tankini ile Plajda Şıklığınızı Sergileyin

Tankini ile Plajda Şıklığınızı Sergileyin

Plaj ortamı kuşkusuz kişinin hem rahat hissetmek istediği, hem de iyi bir dış görünüşe sahip olmayı ön planda tuttuğu ortamlardır. Plajlar aynı zamanda doğum günleri, partiler ve de birtakım farklı tören ve etkinliklere ev sahipliği yapar. Burada plajda yapılan pek çok aktivite için uygun bir giysi oluşu ile tankini karşımıza çıkar. Tankininin özellikle son yıllarda yüksek bir oranda popülerlik gösterdiği ifade edilebilir. Pek çok farklı tarzın yansıtılması adına elverişli bir plaj giysisi olduğu dile getirilebilir. Tankininin giyiliş incelendiğinde üç tarz ile karşılaşılır. Bu yollardan ilki çapraz stilde giyimdir. Diğer giyim yolları ise yular ve de tank stilleri şeklinde sıralanabilir. Tankini modellerinin dar bir biçimdeki herhangi bir şort ile kombinlenerek kullanılması mümkündür. Bunun yanında, bir mayo altı üzerine tankini giyilmesi de tercih edilmesi mümkün olan bir alternatif kombin türüdür. Burada temelde kullanıcının kendini rahat hissetme şekli ve de kişisel tarzı belirleyici olur. Tankini modellerinin yapımında kullanılan temel malzemeye göz atıldığı vakit pamuk karşımıza çıkar. Bunun yanı sıra spandeks ve de naylon temelli tankini modelleri de bulunur. Likra da tankini modellerinin yapımında kullanılan temel malzemeler arasında kendini gösterir. Genel olarak tankini modellerinin sert kumaşlardan yapıldığı ifade edilebilir. Sert oluşu ile birlikte bu kumaşların oldukça rahat bir plaj giysisini de ortaya çıkarttığı belirtilebilir. Böyle kumaşlara başvurulması da; bir tankini modelinin uzun ömürlü olmasına, renk solma durumunun önüne geçilmesine ve de yırtılma ihtimaline karşı daha dayanıklı bir yapıya ulaşmasına zemin hazırlar. Kumaşının dayanıklı oluşundan ötürü bu kapsama dahil edilebilen tankini modelleri; plaj voleybolu gibi pek çok oyuna elverişli giysilerdir. Tankini modellerine dair ele alından giriş minvalindeki birtakım noktaların ardı sıra tankini modellerinin avantajlı taraflarının detaylı bir biçimde mercek altına alınması kullanıcı için fayda sağlayıcı olur. Etekli tankini, şortlu tankini gibi formlardaki tankini ürünleri ile, yaz mevsimlerinde genel olarak plaj ve denizlerde sık sık karşılaşıldığının dile getirilmesi doğru olur. Tankininin son yıllarda bikini ve mayo ile kıyas edildiği vakit daha çok tercih edildiği gözlenir. Tankini modellerinin bikini ile ayrıştığı nokta; üst kısmının atletli bir yapı tasarımı ile ortaya konmuş olmasıdır.

Tankininin Öne Çıkan Özellikleri

Tankininin Öne Çıkan Özellikleri

Kuşkusuz tankini tipindeki plaj giysileri pek çok avantajlı tarafı bünyesinde barındırır. Tankini plajlarda bikini giymeyi tercih etmeyen tatilseverler için ideal bir plaj giysisidir. Bikini yerine tercih edilmesi nedeninin altında, oldukça rahat bir kullanıma sahip oluşu gerekçesinin yattığı iddia edilebilir. Kişi dışarıdan güzel bir dış görünüme sahip olmayı ön planda tutuyor ise askılı ve de sırtı kapalı formlardaki tankini modellerinin kişinin göğüs bölgesi ve üst vücudunun daha estetik görünmesine yol açtığı belirtilebilir. Tankini modelleri bunun gibi pek çok estetik yönlü avantajı bünyesinde bulundurur. Tüm bunlara ek olarak temelde bilindiği gibi tankini modelleri alt ve üst kısımlar olmak üzere iki parçanın bir araya gelmesi sonucu meydana gelmiş plaj giysileridir. Giysinin bu yapısı da; tankini plaj giysisini tercih eden kişilere daha rahat hareket etme imkanı sağlar. Yine giysinin iki parçanın bir araya gelmesi ile meydana gelmesi; güneşlenme konusunda da kullanıcısını rahat ettirir. Bunun yanı sıra bazı insanların mayo boylarının kendi beklentilerine nazaran kısa gelmesinden rahatsız olduğu durumu ile karşılaşılabilir. Bu noktada bu rahatsızlığı taşıyan kişilerin tankini modellerine başvurması yaşanılan sorunun önüne geçer ve de kullanıcı açısından avantajlı bir durum yaratır. Yine bazı insanlar alt vücutlarının daha ince gösterilmesini sağlayan plaj giysilerinin arayışında olabilir. Bu noktada da kişiler altı şortlu olan tankini modellerine yönelebilir. Altı şortlu tankini modelleri, bacak bölgesinin dışarıdan daha ince görülmesine yol açar. Dilerseniz kapalı, yarı kapalı mayo modelleri de sayfamızda mevcuttur.

Mayokini ve Tankini Renkleri

Mayokini ve Tankini Renkleri

Mayokiniler ve tankiniler kuşkusuz pek çok renk seçeneği ile de alıcısına sunulur. Kırmızı, mavi, siyah, turkuaz, yavru ağazı, lila, beyaz, yeşil, sarı ve de turuncu gibi pek çok renk seçeneği tankini modelleri kapsamında kendini gösterir. Daha canlı ya da daha fosforlu renklere de kolay yollu ulaşım olanağı mümkündür. Kişiler kendi tarzlarına, eğilimlerine, yansıtmak istedikleri dış görünüşlerine ve de vücut özelliklerine yönelik uygun renkli ve de desenli mayokini ve tankini modellerini tercih edebilir. Kişiler genel olarak mayokini ve tankini modellerini kendileri için edinmeleri ile birlikte; bir hediye seçeneği olarak da bu plaj giysilerine başvurulduğu gözlenir. En sevdiklerini sevindirip tatillerini güzelleştirmek isteyen insanların yakınlarına mayokini ve tankini armağan etmesi oldukça yaygın görülen ve mutlu edici bir yoldur. Bu yolda kişilerin yakınlarının plaj giysilerine dair zevklerine, yansıtmak istedikleri tarzlarına ve de eğilimlerine hakim olması fayda sağlayan bir noktadır. Mayokini fiyatları ve de tankini fiyatları modelleri arasında farklılık gösterir. Tüm bunlara ek olarak; özellikle hamileler için tankini modellerinin kişilere kendilerini rahat hissettirecek bir biçimde tasarlandığı ifade edilebilir. Bunun yanında tankini modelleri kapsamındaki giysiler plaj dışında pek çok ortamda da kullanıma uygundur. Örneğin plaj dönüşünde herhangi bir yere gidilirken rahatlıkla giylmeye devam edilebilir. Fiyatlara, modellere ve de farklı mayokini ve tankini tasarımlarına dair daha detaylı bir inceleme süreci yürütmek istiyor iseniz mayo, bikini ve pareo sayfamıza göz atabilirsiniz.

Tankini Nedir?

Tankini, bikini ve mayonun bir araya gelmesi sonucu ortaya çıkmış yaygın olarak kullanımına rastlanan bir plaj giysisidir. Görünümünde hem mayodan hem de bikiniden izler taşır. Giysinin üst kısmı mayonun özelliklerini bulundurur. Alt vücudun bulunduğu noktaya tekabül eden kısım ise bikiniyi andıran bir görünümde tasarlanmıştır.

Mayokini Nedir?

Mayokiniye dair bir konu açılır ise; plajlarda sık sık karşılaşılması olası olan bir plaj giysisi türü olduğunun dile getirilmesi, doğru bir ifade olur. Mayo ve bikinilere dair görünümsel özellikleri bünyesinde barındırır. Dolayısı ile sentez bir plaj giysisi olduğu söylenebilir.

Mayokini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Mayokini alırken dikkat edilmesi önem arz eden birtakım noktalar yer alır. Öncelikle giysinin boyutlarının göz önünde bulundurulması gereklidir. Kişi kendi beden ölçülerine ve tarzına göre kendisi için en doğru seçimi yapabilir. Yapımında kullanılan malzemelerin de oldukça belirleyici olduğunun ifade edilmesi fayda sağlar. Giysinin kullanım ömrünü ve de kalitesini yapıldığı malzemenin niteliği belirler.

Tankini Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Tankini hem plajda hem de plaj sonrası gidilen ortamda kullanıma elverişli oluşu ile satın alımı öncesi göz önünde bulundurulması önem arz eden birtakım aşamaları barındırır. Bu hususta yine yapıldığı malzemenin kalitesi ve niteliği ortaya çıkan giyside başat bir rol oynar. Kişi kendi zevk ve tarzını yansıtacak renk ve de desenlere sahip mayokini ve tankini modellerini tercih etmelidir.