ÜCRETSİZ KARGO

Kadın Balıkçı Yaka Boğazlı Slim Fit Kazak 10 Renk
Kadın Balıkçı Yaka Boğazlı Slim Fit Kazak 10 Renk
(20)
104,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
Lela Bayan Kazak 4616115 Açık Bej-One Sıze
(4)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Belifanti Collection Kadın Yarım Balıkçı Yaka Kazak
Belifanti Collection Kadın Yarım Balıkçı Yaka Kazak
(16)
104,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yeni Markus Lupfer Bayan Kazak
(5)
459,00 TL
229,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lela Bayan Kazak 6310003 SİYAH-VİZON

REKLAM

Lela Bayan Kazak 6310003 SİYAH-VİZON
(3)
199,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Only Bisiklet Yaka Beyaz Kadın Kazak 15259435
2
Only Bisiklet Yaka Beyaz Kadın Kazak 15259435
(4)
331,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2

REKLAM

Lela Bayan Kazak 4616113 Ekru-One Sıze
(2)
159,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4

REKLAM

Lela Bayan Kazak 4616115 Açık Kahve-One Sıze
(1)
129,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xhan Siyah Balıkçı Yaka Triko 9Yxk6-41552-02-Siyah-Std
(2)
104,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
Lela Bayan Kazak 6329060 Ekru-One Sıze
(1)
269,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tarz Cool 001R03S Kadın Christmas Yılbaşı Kazağı Lacivert Kırmızı
Tarz Cool 001R03S Kadın Christmas Yılbaşı Kazağı Lacivert Kırmızı
(4)
450,25 TL
SEPETTE
202,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5

REKLAM

Lela Bayan Kazak 6329572 Ekru-One Sıze
(0)
179,99 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Mavi Jakarlı Beyaz Kazak 1710152-81964
Mavi Jakarlı Beyaz Kazak 1710152-81964
(1)
599,99 TL
419,99 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

5
Mavi - Bej Kazak 1710117-70185 Kahverengi
(1)
299,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

7
Desen Triko Kadın Sıfır Yaka İşleme Desenli Yün Kazak 0242086 Bej
(1)
699,90 TL
664,91 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

2
Lela Bayan Kazak 4616020 Bej-One Sıze
(1)
199,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Lela Bayan Kazak 6321063 Mavi-One Sıze
(0)
179,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Desen Triko Kadın Sıfır Yaka İşleme Desenli Yün Kazak 0242086 Kır
7
Desen Triko Kadın Sıfır Yaka İşleme Desenli Yün Kazak 0242086 Kır
(0)
699,90 TL
664,91 TL

Kadın Kazak

Kullanım alanlarına göre kadın kazak çeşitleri, kış ve baharlık modelleri ile yer almaktadır. Farklı renkleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Kazaklar, mevsim gruplarına göre farklı kalınlık ve modelde yer almaktadır. Kış mevsimlerinde ve soğuk yörelerde oldukça elzem bir ürün olan kazaklar, kadın kazak kategorilerinde kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. İçeriğinde yer alan iplikler, kumaş ve örgü modelleri kazaklara farklı bir tasarım ve görünüm oluşturmaktadır. Kazaklar birçok hacim ve uzunluk kriterleri doğrultusunda çeşitlenmektedir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde alarak birçok farklı üretim söz konusudur. Farklı modeller, tasarımlar yerli üretim ve ithal formaları ile kullanıcıların huzuruna çıkmaktadır. Kadın kazakları tunik modelleri ile uzun boy hacmine sahiptir. Bu doğrultuda ekstra fazla uzunluk tercih eden kullanıcılar bu özellikleri dikkate almaktadır. Bazı tunik kazak çeşitleri, kadın kullanıcıların proporsiyonları doğrultusunda şekillenmektedir. Vatkalı kol, geniş kol, bilek kısmı gibi bölümlerde farklı tasarımlara yer vermektedir. Kış sezonlarında ve soğuk yörelerde tercih edildiği gibi bahar mevsimlerinde de oldukça kullanılan kazık tasarımları, ince triko üretimleri ile yer almaktadır. Bu doğrultuda kazağın içeriğindeki materyal daha az sıcaklık dengesi sağlayan malzemelerden ve ipliklerden meydana gelmektedir. Söz konusu triko kumaşlı üretimler, ince özellikli yapısı sayesinde mevsimlik olarak tercih edilmektedir. Birden fazla renk yelpazesi sunan kadın kazakları, kullanıcıların ihtiyaçların doğrultusunda çeşitlenmektedir. Bol kesimi ile dikkat çeken kazaklar, kalın örgü motifleri ile yer almaktadır. Belirtilen özellikleri ile kullanıcılara sunulan kazak çeşitleri, x small, small, medium, large, x large, xx large ve xxx large beden seçenekleri ile yer almaktadır. Farklı özelliklere sahip olan kadın kazak kategorileri, dar beden seçeneği sunabildiği gibi geniş beden seçeneği de sunmaktadır. Söz konusu seçenekler marka farklılığı doğrultusunda şekillenmektedir. Genel olarak bahsedilen ürünlerin beden numaraları ve beden aralıkları markadan markaya değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda uluslararası ve çeşitli ülkelerin beden numaralandırma tablosu ve vücut boy endeksi çeşitlilik göstermektedir. Tüm kadın kullanıcılar tarafından anlaşılır olabilmesi için ortak beden numaraları tercih edilmektedir. Beden numaraları yer alırken tüm ülkelerin ve uluslararası kullanılan birimlerin ortak kullanımları yer almaktadır. Bu doğrultuda konforlu ve rahat bir uygulama yer almaktadır. Ayrıca genel olarak incelemek gerekirse kadın kazak modelleri sezonluk kullanımları ve renk çeşitleri doğrultusunda farklılık göstermektedir. Tüm kullanıcılar için farklı modellerde yer alan kazaklar, boy oranları ve kol detayları kategorisinde çeşitlilik teşkil etmektedir.

 Kadın Kazak Modelleri

Kadın Kazak Modelleri

Moda çerçevesinde çeşitlenen birçok kazak kullanıcıların gereksinimlerini baz almaktadır. Renk seçenekleri, dokuma ve örgü tasarımları farklı kullanım alanlarında tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Sezonluk modelleri ve kullanılan materyal çeşitleri ile yer alan kazaklar kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Farklı kategorilerde yer alan kadın yün kazak modelleri, kazayağı desenleri, balıkçı yaka gibi çeşitli yaka formlarında bulunmaktadır. Bu gibi desen ve renk çeşitliliği marka durumlarına ve model tasarımlarına göre farklılaşmaktadır. Kadın kazakları, salaş görünümleri sayesinde spor ve günlük kullanımlara elverişli özellik taşımaktadır. Güncellenen salaş tasarımlı modeller, kadın kullanıcılara sunulmaktadır. Oversize kesimli kadın kazakları, yenilenen tasarımları ile modaya paralellik göstermektedir. Bol kesimli kazaklar genel olarak incelendiğinde standart beden kalıbı sunmaktadır. Marka ve model özelliklerine göre beden seçenekli tasarımları da yer almaktadır. Söz konusu aranılan kazak, bu gibi tasarımlar da ise sayfa üzerinden incelemek mümkündür. Farklı özellikler, kazak üzerindeki çeşitli aksesuarları özel günlerde tercih edilmek için alternatif teşkil etmektedir. Sadece günlük ve iş hayatında tercih edilmeyen kazaklar, yeni tasarımları ile mevcuttur. Şık davetlerde ve çeşitli organizasyonlarda tasarımları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Şık görünümleri ile tercih edilen kazak modelleri, kadın kullanıcılara hitap edecek şekilde tasarlanmaktadır. Üzerinde birçok aksesuarı bulunduran kazak çeşitleri, farklı kullanım, temizleme ve yıkama talimatlarına sahiptir. Söz konusu kadın kullanıcılar için üretilen kazaklar, çeşitli şeritlerde sim detaylarına veya yırtmaç formlarına sahiptir. Genellikle uzun boyuttaki kazaklar, yan ve arka kısımlarında yırtmaç detayına sahiptir. Detaylarına göre farklı modellerde kazak tasarımları bulunmaktadır. Kadın kullanıcılar için meydana gelen kazak tasarımları, numaralı ve isimli beden ölçü birimleri ile yer almaktadır. Geniş beden aralığı sunan ürünler, 48, 50, 52, 54 ve 56 beden birimleri de dahil olmak üzere farklı seçeneklere sahiptir. Mevsim türlerine göre farklı kategorilerde yer alan kazak modelleri, içerdiği materyalden dolayı kalınlık ve incelik oluşturmaktadır. Söz konusu ürünler, sezonsuz kullanım imkanları ile de kullanıcılara sunulmaktadır. Dört mevsim kullanılabilir özellikleri ile dikkat çeken kazak çeşitleri, genel olarak viskon materyalinden oluşmaktadır. Çeşitlerine göre viskon oranları farklı şekilde yer almaktadır. Modelin tasarımına ve marka kategorilerine göre farklılıkları içerdiği malzemenin oranını etkilemektedir. Kadın uzun kazak tasarımları ile tunik modelli formları sayesinde kullanıcılara sunulmaktadır. Geniş beden ve renk yelpazesi sunmaktadır. Sayfamız üzerinden Koton kadın kazak modellerini de inceleyebilirsiniz.

Farklı Tasarımlara Sahip Olan Kadın Kazakları

Farklı Tasarımlara Sahip Olan Kadın Kazakları

Günlük ve şık kullanımlar arasındaki kazaklar kategorilere ayrılmaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda çeşitlenen kazak modelleri, renk ve farklı tasarımları ile sayfa üzerinde yer almaktadır. Çeşitli modellerde yer alan kazakların fiyat aralığı değişiklik göstermektedir. Balıkçı yaka formu da dahil olmak üzere yer alan kadın kışlık kazak modelleri, çeşitli renk alternatifine sahiptir. Ürünlerin içeriğinde oran farklılaşması olmak ile beraber akrilik, polyester, yün ve pamuk materyalleri yer almaktadır. Ürünlerin içeriğindeki materyaller markaya göre farklı oranlarda bulunmaktadır. Yaka tasarımları ile farklı modeldeki kazaklar yer almaktadır. Kazak tasarımlarında yaka modelleri önemli bir yere sahiptir. Söz konusu kazaklar, soğuktan korunması ve hoş tasarımlara yer vermesi sebebiyle fonksiyonel ve estetik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Balıkçı yaka formuna sahip olan tasarımlar, geniş yaka ve dar yaka çeşitleri ile kategorilere ayrılmaktadır. Geniş yaka formlu balıkçı yakalar bol ve salaş bir görünüm oluşturmaktadır. Dar yaka formlu balıkçı yakalar fit kalıplı bir görünüm oluşturmaktadır. Degaje yaka formu elde ettiği farklı tasarımları ile kazak modellerinde yer almaktadır. V yaka formlu kazak çeşitleri ise ön ve arka kısmında detaya yer vermesi yönünden farklı kategorilere sahiptir. Genellikle ince formlu kumaş yapısı sayesinde kazaklar, V yaka veya bisiklet yaka kullanım imkanı sağlamaktadır. V yakalı gipeli kazaklar ise esnek formu ile konforlu bir kullanım oluşturmaktadır. Standart beden ölçülerinde yer alan birçok triko modelli kadın kazakları, delikli yapısı ile yer almaktadır. Delikli yapısı sayesinde kadın kazaklarının farklı tasarımları bulunmaktadır. Söz konusu kazak çeşitleri ekru rengi de dahil olmak üzere birçok farklı geniş renk seçeneği sunmaktadır. Bazı kazak tasarımları ise tek renk seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. İnce triko modellerine sahip olan kazak çeşitleri, genel olarak günlük kullanımlarda tercih edilmektedir. Boğazlı kazak tasarımlarına sahip olan kadın kazakları, fitilli kumaşa sahiptir. Dolayısıyla nefes alan kumaş teknolojisi ile oluşmaktadır. Yenilenen tasarımları sayesinde birçok farklı kategoride kumaş çeşidi yer almaktadır. Kadınlar için güncel versiyonları ile yer alan kazak tasarımları modaya uygun olarak meydana gelmektedir. Genel olarak incelendiğinde söz konusu yaka detaylı kazaklar, sonbahar ve kış sezonlarında tercih edilmektedir. Birçok renk seçeneğine sahip olan kazaklar bazı markalarda tek seçenek alternatifleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Söz konusu belirtilen ürünler sayfa üzerinde mevcuttur. DeFacto kadın kazak modelleri de, çeşitli tasarımlarla sayfamızda sizleri bekliyor.

 Kadın Kazak Çeşitleri

Kadın Kazak Çeşitleri

Çeşitli modelde yer alan kadın kazaklarının içeriğinde yer alan iplikler, kumaş ve örgü modelleri söz konusu ürünlere farklı bir tasarım ve görünüm oluşturmaktadır. Farklı marka kategorilerinde yer alan kadın V yaka kazak basic modelleri ile yer almaktadır. Dar kesimli kalıplar günlük kullanımlarda uygunluk oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra ilkbahar ve yaz sezonlarında tercih edilen ürünler, triko kumaştan ve astarsız olarak yer almaktadır. İçeriğinde materyal değişiklik oluşturabileceği gibi genel olarak polyester ve polyamid malzemesidir. Söz konusu materyaller farklı oranlarda bulunmaktadır. Kadın üst giyiminde yer alan kazak beden tablosu genel olarak şu şekildedir; TR-EU 32, UK 4, US 0 ve IT 36 olan beden aralığı, xx small beden seçeneğini oluşturmaktadır. Xxs mall beden, 77 cm göğüs ölçüsü ve 61 cm bel çevresini oluşturmaktadır. TR-EU 34, UK 6, US 2 ve IT 38 olan beden aralığı, xsmall beden seçeneğini oluşturmaktadır. Beden tabloları tüm kullanıcılara hitap ettiği için kazak modellerinde uluslararası beden birimlerine de yer vermektedir. Bu bağlamda beden numaraları eşdeğer birimleri ile bir arada bulunmaktadır. Kullanıcılar ürünü temin etmeden önce beden grafiklerini inceleme imkanına sahiptir. Söz konusu özellik sayfa üzerinde mevcuttur. Çeşitli temalar doğrultusunda kazak çeşitleri de artmaktadır. Kış sezonunda yılbaşı ve kar temalı, bahar sezonunda çiçek ve açık renk temalı, sonbahar sezonunda ise kiremit renk temalı modeller yer almaktadır. Kullanıcı gereksinimleri doğrultusunda kadın kazak çeşitlilikleri yenilenmektedir. Kadın kullanıcılara hitap eden kazak tasarımları, kemer ve kuşak detayları ile bulunmaktadır. Tercihe göre takılıp çıkarılabilen formlu kemer ve kuşak detayları, genel olarak kazak kumaşından meydana gelmektedir. Kazakların üzerinde ve yan kısımların kuşak veya kemer tutturma hazneleri bulunmaktadır. Bu sayede isteğe göre farklı materyaldeki kemerler kullanılabilir. Dolayısıyla fonksiyonel ve estetik bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Farklı marka kategorilerinde yer alan kazak çeşitleri, ürüne bağlı kemer ve kuşak detayları ile de bulunmaktadır. Kemer detayına sahip kadın salaş kazak çeşitleri, oversize kalıpları ile yer almaktadır. Çoğu kazak modelleri içeriğinde yer alan kemer detayı sayesinde isteğe göre burgulu model olarak kullanılabilir özelliktedir. Bağlanabilir detaya sahip ürünler çeşitli aksesuarları kazak üzerinde bulundurmaktadır. Triko kazak modelli tasarımlar, kullanıcı ihtiyaçlar ve moda fikirleri doğrultusunda ön kısım kısa arka kısım uzun boy seçenekleri sunmaktadır.

Fonksiyonel ve Estetik Kadın Kazakları

Fonksiyonel ve Estetik Kadın Kazakları

Model ve tasarım itibari ile kazak çeşitlerinin beden numaraları değişiklik göstermektedir. Söz konusu ürünler, aynı zamanda geniş beden seçeneği de sunmaktadır. Güncellenen tasarımları ile dikkat çeken kadın kazakları, ışıltılı payetler, taş ve zımba materyallerine yer vermektedir. Bu doğrultuda kazak üzerinde yer alan aksesuar seçenekleri artmakta ve kendini yenilemektedir. Modaya uygun tarzda üretilen kazaklar farklı tasarımları ile yer almaktadır. Birçok beden kriteri ve model opsiyonu sunan kazaklar çeşitlilik oluşturmaktadır. Her kullanıcıya uygun modeldeki kadın kazak fiyatları çeşitlilik göstermektedir. Söz konusu kadın kazak tasarımlarında ön ve arka bölmelerde, düğme ve benzeri aksesuarlar yer almaktadır. Bu doğrultuda aksesuarların renk ve ebatları çeşitlilik göstermektedir. İçeriğinde moher bileşeni bulunan kazak çeşitleri ise lif bileşeninden meydana gelmektedir. Doğal içeriğe sahip lif bileşenleri akrilik, polyester, yün ve moher materyallerini bulundurmaktadır. Genel olarak bakıldığında kadın kullanıcılara hitap eden kazak tasarımları, günlük kullanımlarda tercih edilmek üzere bol kesim, düz desen tasarımı ve uzun kol tipini oluşturmaktadır. Çeşitli boyutta yer alan ürünler de tercihe göre cep opsiyonu bulunmaktadır. Ürünler beden seçenekleri genel olarak yer almaktadır. TR-EU 36, UK 8, US 4, IT 40 olan beden aralığı, small beden seçeneğini oluşturmaktadır. Small beden, 85 cm göğüs ölçüsü ve 69 cm bel çevresini oluşturmaktadır. TR-EU 38, UK 10, US 6 ve IT 42 olan beden aralığı, medium beden seçeneğini oluşturmaktadır. Yuvarlak yaka modelleri kazak tasarımlarında kısa yaka ve uzun yaka olarak kategoriye ayrılmaktadır. Aynı zamanda yuvarlak yakalı ürünler sade görünümlerini dikkat çekici yapmak için zımba, taş ve düğme gibi çeşitli objelere yer vermektedir. Söz konusu ürünün, günlük ve özel gün tasarımlı modelleri sayfa üzerinde yer almaktadır. Kadınlara hitap eden ve aynı zamanda üst giyim kategorisi olan kazaklar, kol boyut tasarımları ile farklılaşmaktadır. Söz konusu ürünler, fakir kol olarak adlandırılan dirsekte biten formu ile yer almaktadır. Çeşitli fırfır ve dantel detaylarına yer veren ürünler, katlanıp açılabilen modelleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bilekte biten veya uzun kol olarak sade duran kazak tasarımları da yer almaktadır. Konsept ürünü olan kadın yılbaşı kazak modelleri, genellikle yeşil ve kırmızı renginin ağır bastığı formları ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Ürün üzerinde çeşitli objeler, desenler veya figürler bulunmaktadır. Sade tasarımları ile de yer almaktadır.

Çeşitli Renklerde ve Modellerde Kadın Kazakları

Çeşitli Renklerde ve Modellerde Kadın Kazakları

Sağlığa zarar vermeyen materyallerden meydana gelen ürünler, aynı zamanda modaya uygun modelleri ile kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Söz konusu kadın kazakları, spor görünümlü eşofman formları ile de sayfa üzerinde yer almaktadır. Birçok farklı kriter doğrultusunda marka ve model oluşmaktadır. Ürünlerin marka ve model çeşitliliği beden seçeneklerinde değişikliklere sebebiyet vermektedir. Söz konusu ürünleri, marka ve model çeşidi doğrultusunda beden grafiği sunmaktadır. Beden grafiklerinde genel olarak vücut proporsiyonlarının denge görünümleri yer almaktadır. Bu özellikler doğrultusunda kullanıcı kendi beden aralığını tespit edebilmektedir. Beden aralıkları, boy, kilo endeksi, göğüs çevresi uzunluğu, bel çevresi uzunluğu, kol uzunluğu, bilek çevresi uzunluğu, omuz – sırt dengesi gibi kriterleri baz almaktadır. Her ne kadar günlük kullanımın bir parçası olan kazaklar, düzensiz bakım sonrası yıpranabilmektedir. Bu gibi durumların önüne geçmek için söz konusu kazağın hangi materyalden üretildiğine bakılması tavsiye edilmektedir. Dolayısıyla ürünün kullanım ömrünü uzatmak için bilgi sahibi olunmaktadır. Birçok farklı marka kategori grubuna sahip olan kazaklar, farklı amaçlara hizmet eden materyallerden üretilmektedir. Her materyalin temizlik ve bakım kriterleri değişiklik göstermektedir. Bu bağlamda oluşabilecek yanlış anlaşılmaları ve kazaları önlemek için kazak içerik talimatına bakılması tavsiye edilmektedir. Kadın kazak içerik talimatları genel olarak incelendiğinde hangi materyalden meydana geldiğini, içeriğindeki materyallerin hangi oranlarda yer aldığını, yıkama talimatlarını, ütüleme ve kurutma talimatlarını bulundurmaktadır. Bu doğrultuda ürünlerin nasıl daha iyi kullanılacağı anlaşılmış olmaktadır. İçerik talimatları her kazak grubunda olmak ile birlikte çeşitli kategori farklılıklarına yer vermektedir. Bu bağlamda söz konusu talimatlar marka tarafından düzenlenmektedir. Kazak içerik talimatları İngilizce ve Türkçe’nin de dahil olduğu birçok farklı dil kategorisinde kullanıcılara sunulmaktadır. Marka özelliğine göre hangi dil seçeneklerinin yer aldığı değişmektedir. Moda kriterlerine uygun olarak meydana gelen kadın kazak tasarımları, çeşitli kombin önerilerinde yer almaktadır. Kadın kullanıcıların kombin detaylarını tamamlamaya ve şık bir görünüm oluşturmaya yardımcı olmaktadır. Sağladığı geniş beden seçeneği ve renk yelpazesi bu bağlamda göz önüne alınmaktadır. Kadın şık kazak modelleri, farklı renk ve tasarımları ile sayfa üzerinde yer almaktadır. Kullanıcıların ihtiyaçları gözetilerek oluşturulan kazaklar, kadife baskı desenleri, yarasa kol tipi, kayık yaka formu gibi detaylara yer vermektedir. Söz konusu ürünler, örgü desenli formları veya düz desen kalıpları ile kullanıcılara sunulmaktadır. Yün içeriğine sahip ince kumaşlı kazak çeşitleri, yaz da dahil olmak üzere dört mevsim tercih edilebilir özelliktedir.