Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri ve Fiyatları  için 788 sonuç bulundu

788 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Artan küresel ısınma ve ozon tabakasının incelmesi, güneş ışınlarının zararlı etkilerinin yeryüzüne gelmesine neden olur. Bu ışınlardan korunmak için üretilen gözlükler günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelmiştir. Hem gözlerinizi korumak için hem de tarzınızı yansıtan bir aksesuar olarak kullanılan gözlükler sayesinde, dışarıda geçirdiğiniz süre boyunca kendinizi daha rahat hissedersiniz. Göz sağlığına özen gösteren, her tarza hitap eden güneş gözlükleri tasarlayan Osse, kullanıcıların beğenisini kazanır. Marka, üretime başladığı ilk günden bu yana kaliteli gözlükleriyle ön plana çıkarak, kadın gözlüklerinde olduğu kadar Osse erkek güneş gözlüğü tasarımlarıyla da adından söz ettirmiştir. Kemik, kalın kenarlı modellerin yanı sıra damla model, ince çerçeveli, yarım çerçeveli gibi farklı tasarımlarıyla da modanın ritmini belirler. Osse erkek güneş gözlüğü modelleri, içinde kullanılan titanyum ve karbon fiber malzemeler sayesinde sağlamlığı ve ürünlerin kalitesini her zaman yüksek standartlarda tutar. Polarize antirefle camlar sayesinde gözlerinize her zaman %100 UV koruması sağlar. Böylece, güneşli havalarda rahatça yürüyebilir, gözlerinizi kısmak zorunda kalmadan havanın tadını çıkarabilirsiniz. Klasik olarak üretilen siyah, kahverengi gibi renklerin yanı sıra, gümüş grisi, mavi, hardal sarısı, yeşil gibi farklı renk seçenekleriyle de tarzınızı yansıtabilirsiniz. Zevkinize göre çerçeve ve cam belirledikten sonra, birbirinden farklı serilerde üretilen ürünleri inceleyebilirsiniz. Kullanacağınız alana göre cam türünü belirleyebilirsiniz. Osse erkek güneş gözlüğü yorum sayfalarında merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilir, diğer kullanıcıların görüşlerini okuyabilirsiniz.

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri
Osse Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri

Güneş ışınlarının zararlı etkileri her geçen gün artar. Yüzünüze direkt gelen ışınlar, hem gözlerinize hem de cildinize zarar vererek kalıcı hasarlar bırakabilir. Bu etkilerden korunmak ve zararları en aza indirmek için tasarlanan Osse erkek gözlüğü modelleri, özel camlardan üretilmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda üretilen gözlükler, kullanılan anti- reflektif (yansıma yapmayan) ve polarize camlar sayesinde göz sağlığınızı korurken aynı zamanda tarzınıza ayrı bir hava katar. Antirefle camlar, gelen yansımaları bir noktaya toplayarak ışınları minimum düzeye indirir. Bu sayede, ışınlardan gelebilecek zararlar azalırken bir yandan da çektirdiğiniz fotoğraflarda gözlükleriniz yansıma yapmaz, böylece daha estetik fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Yansımalar engellendiği için gözünüzün görme kalitesi artar ve çok daha net görüş açısına sahip olursunuz. Ultraviyole ışınlar, yaz aylarında olduğu kadar diğer mevsimlerde de gözünüze zarar verir. Karlı havalarda, doğa sporlarında ve açık alanlarda yaptığınız faaliyetlerde kullanacağınız Osse erkek güneş gözlükleri, gözünüz için en iyi performansı size sunar. Özellikle güneşe sürekli maruz kalan kişilerin, yaşlıların ve öğle saatlerinde araç kullananların gözlük takması gerektiğini söyleyen uzmanlar, gözlük kullanmadan güneşe bakmanın ileride sağlığınız için olumsuz sonuçlara sebebiyet verebileceğini vurgular. Kaliteli gözlükler üretmek için sürekli kendini geliştiren marka, kullandığı titanyum malzemesiyle kullanıcılarına oldukça hafif bir çerçeve avantajı sunar. Böylece gün içinde uzun süreli kullanımlarda ağırlık hissetmez ve gözlükten kaynaklı oluşabilecek ağrıların da önüne geçebilirsiniz. Hipoalerjik ve oksidasyona dayanıklı olan modeller, paslanma yapmaz. Böylece aldığınız ürünü uzun süreli kullanabilirsiniz. Klasikten vazgeçemeyenler için üretilen modellerin yanı sıra kemik, plastik, metal gibi farklı malzemelerde üretilen tasarımlar ve modaya uygun güncel tasarımlar da vardır. Farklı renk seçenekleri ve çerçeve modelleriyle zengin ürün yelpazesi bulunan modeller arasından siz de tarzınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Osse erkek güneş gözlüğü kullananlar tarafından tercih edilen ürünler gözlerinizi korurken aynı zamanda şıklığı da sizinle buluşturma imkanı sunar. Her ürünü garantili olan modeller arasından, beğendiğiniz bir modeli tercih edebilir ve %100 UV korumasıyla güneşli havaların tadını çıkarabilirsiniz.

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Güneş gözlükleri, kullanıcıların ihtiyaçlarına ve farklı tarzlara göre değişiklik gösterir. Kullanıcının sağlığını ön planda tutan Osse, güneş ışınlarını minimum düzeye indirmek için farklı teknolojilerden yararlanır. Kendinize en uygun güneş gözlüğünü seçerken kullanım alanınız, tarzınız ve yüz tipiniz önemli bir noktadır. Yüz şeklinize göre yakışacak modeller değişiklik gösterirken, nerede kullanacağınız da alacağınız ürünü etkiler. Su sporları, doğa yürüyüşleri gibi aktivitelerde gözlerinizi daha iyi saran modeller tercih edebileceğiniz gibi araba kullanırken ya da günlük hayatınızda takmak için farklı tasarımları satın alabilirsiniz. Cam rengi ve camın koyuluğu, UV ışınlarını etkilemede belirleyici bir rol üstlenmez, böylece tarzınıza en uygun rengi dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Ancak her cam renginin farklı özelliklerde olduğunu göz önünde bulundurmanız, güneş gözlüğü seçerken önemli bir unsurdur. Mavi camlar, özellikle karlı havalar için daha kullanışlıdır. Bu havalarda görüşünüzü netleştirir, etrafı daha iyi görebilirsiniz. Pembe ve kırmızı tonlardaki camlar, özellikle bilgisayar ve televizyon ekranı karşısında gözlerinizin daha rahat olmasını sağlar. Kahverengi camlar, baktığınız yerin derinlik ve kontrast hissini artırırken, yeşil ve gri tonları ise derinlik konusunda herhangi bir etkide bulunmaz. Özellikle güneşli havadan kapalı ortamlara sürekli girip çıkanlar için önerilen fotokromik camlar, bulunduğunuz yerin ışık miktarını algılayarak, camın koyuluğunu ideal düzeye getirir. Osse erkek güneş gözlüğü kullananlar tarafından ön plana çıkan güncel modeller arasından siz de ihtiyacınıza göre bir ürün belirleyebilirsiniz. Düzenli olarak kullandığınız güneş gözlüğü sayesinde gözünüzün kamaşmasını engelleyebilirsiniz. Böylece ileride oluşabilecek göz çevresi kırışıklıklarının ve kornea problemlerinin önüne geçebilirsiniz.

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Osse Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Her bütçeye uygun, ulaşılabilir fiyatlarda üretilen güneş gözlükleri hem erkek hem de kadın kullanıcılara hitap eder. Üretilen modelin bağlı olduğu seri, çerçevesinde kullanılan materyal, cam özellikleri gibi etkenler Osse erkek güneş gözlüğü fiyatları üzerinde etkilidir. Metal, plastik, kemik, titanyum gibi çerçeve özelliklerinin yanı sıra polarize, antirefle, fotokromik gibi cam teknolojisi de gözlük fiyatlarını etkiler. Gözünüze doğrudan gelen ultraviyole ışınlar, göz içindeki pigmentlere zarar vererek kalıcı hasarlara yol açabilir. Olumsuz durumları önlemek için kullanacağınız güneş gözlüklerinde kalite çok önemlidir. Kaliteli bir gözlüğün, parmakla bastırılınca esneme yapmaması gerekir. Aynı zamanda camın içinden baktığınızda, baktığınız nesnenin dalgalanma, farklı yönlere kayma gibi şekil bozuklukları yapmaması da gözlük tercih ederken dikkat etmeniz gereken unsurlardandır. Osse Erkek Güneş Gözlüğü modelleri, birbirinden kaliteli camları sayesinde gözlerinizde tam koruma sağlar. Kenarlardan gelen ışınları engelleyerek her açıdan gözü koruyan modeller, hafif malzemelerden üretilmiştir. Böylece uzun süreli kullanımlarda bile kafanızın yanlarından sıkmayarak ağrı yapmaz. Mineral camlı modeller, yüksek optik kalitesi sayesinde size çok daha net bir görüş deneyimi sunar. Aynı zamanda çizilmelere karşı koruyan yapısı, gözlüğünüze gelebilecek darbelere dayanıklıdır. Polikarbon ve organik camları kolaylıkla çizebilen deniz kumu, mineral camlarda çizilmelere neden olmaz. Ürünlerinin hepsi Sağlık Bakanlığı ve TSE onaylı olan marka, %100 UV korumasıyla göz sağlığınızı düşünür. Garanti belgesi ve kullanışlı gözlük kılıfıyla beraber satılan ürünler arasından beğendiğiniz çerçeveyi ve cam rengini kolaylıkla seçebilirsiniz. Osse erkek güneş gözlüğü kullananlar tarafından yazılan önerileri inceleyebilir, beğendiğiniz modelin özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Daha fazla seçenek için Güneş Gözlüğü kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.