Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Gümüş Yüzük Modelleri & Fiyatları  için 57256 sonuç bulundu

57256 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Gümüş Yüzük Modelleri & Fiyatları

Gümüş yüzük sadece altın yüzüklere bir alternatif değil, aynı zamanda başlı başına şık bir takı çeşidi. Taşlı, taşsız ve inci olmak üzere üç kategoride toplanan gümüş yüzük modelleri takı dolabınızın vazgeçilmezlerinden olmaya aday. Gümüş yüzük fiyatları ile de oldukça cazip. 925Gümüş, Adorno, Agathie, Altın Sepeti, Alyans Sepeti, Anı Yüzük, Else Silver, Enes Gümüş, Fibula Kuyum, G&T, Gumush ve daha birçok markanın gümüş yüzükleri burada sizi bekliyor.

Taşlı Yüzük

Taşlı Yüzük

Gümüş taşlı yüzük gümüş ile doğal taşları bir araya getiriyor ve göz alıcı bir görüntü yaratmanıza yardımcı oluyor. Farklı tarzlarla kombin oluşturmanıza olanak tanıyan gümüş taşlı yüzük modelleri altın ve pırlanta yüzük modellerini aratmayan çeşitlilikte. Swarovski taşlı gümüş yüzük ve zirkon taşlı gümüş yüzük en rağbet gören modellerden. Safir, akiki amber, sedef, turkuaz, kaplangözü, yakut ve zümrüt taşlı gümüş yüzük diğer yaygın ürünlerden ama bu yüzüklerde daha birçok doğal taş kullanılabiliyor. Tek taş gümüş yüzük, 5 taşlı gümüş yüzük ve tam tur gümüş yüzük kadınların en çok tercih ettiği modeller arasında. Işıltı sevenler baget kesimli taşları olan yüzüklere mutlaka göz atmalı. Gümüş taşlı yüzük erkek için olsun derseniz kaplangözü, oniks veya sedef taşlı modelleri inceleyebilirsiniz.

Taşsız Yüzük

Taşsız Yüzük

Gümüş taşsız yüzük gümüşü size en yalın haliyle getiriyor ve onu taşla değil işçilikle buluşturuyor. Gümüş yüzük 925 ayar gümüşün yanı sıra gümüş, altın veya bronz kaplanmış veya karıştırılmış modelleri de içerebilir. Böylelikle klasik gümüş beyazı dışında iki renkli, üç renkli, bronz, pembe, sarı, siyah ve kırmızı yüzükler de ortaya çıkar. Bu kategoride 1000 ayar gümüş yüzükler de bulmak mümkün. Saf gümüş tellerden elde tek tek örülmüş kazaziye yüzükler oldukça etkileyici. Gümüş taşsız yüzük modelleri parlak, mineli, mat veya kalemli olabilir. Düz veya kalemli gümüş yüzük alyans altın alyanslara ekonomik bir alternatiftir. Taşsız gümüş yüzüklerde erkekler için modeller neredeyse kadınlar için olan modellerden daha fazla. Takım logoları, Osmanlı armaları, Arapça ve Öztürkçe harfler ve başka birçok modeli burada bulabilirsiniz.

İnci Yüzük

İnci Yüzük

Gümüş inci yüzük zarafetiyle her zaman ilgi odağı olan incileri parmaklarınıza taşıyor. Kolye ve bilezik gibi daha geniş takılardan farklı olarak gümüş inci yüzük modelleri genelde tek bir inci içerir. Gümüşe yerleştirilen bu inciler bazen zirkon taşlarıyla da çerçevelenebilir. Gerçek inci yüzük fiyatı gümüş yüzükler arasında en yüksek olan modeller çünkü inci istiridye ve benzerlerinin ürettiği oldukça nadir bir taş. Gerçek inci dışında kültür incisi ve imitasyon inci seçenekleriniz de var. Siyah inci yüzük de oldukça yaygın. Bunlar Tahiti incisi denen gerçek inciden veya diğer inci çeşitlerinden yapılabilir. Bu incilerde de erkeklere uygun modeller bulmak mümkün. İnci gümüş yüzük aynı zamanda sevdiklerinize güzel bir hediyelik takı adayıdır.