Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

2019 Gümüş Kolye Modelleri & Fiyatları  için 78329 sonuç bulundu

78329 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

2019 Gümüş Kolye Modelleri & Fiyatları

Gümüş kolye, şık görünmesinin yanı sıra altın kolyelere kıyasla oldukça uygun fiyatları olan bir takı çeşididir. Gümüş kolye modelleri taşlı kolyeler, taşsız kolyeler ve inci kolyelerdir. 925Gümüş, Akyüz Gümüş, Argentum Konsept, Angemiel, Barbaros Gümüş, Bella Gloria, Coşar Silver, Grandhanra Silver, Gumush, Gümüş Rüyası ve daha birçok markanın ürünleri burada.

Taşlı Kolye

Taşlı Kolye

Gümüş taşlı kolye gümüş ile doğal taşları bir araya getirerek cazip bir takı alternatifi oluşturur. Gümüş taşlı kolye modelleri taş cinsi ve rengi, maden rengi (beyaz, pembe, sarı, kırmızı, siyah, çok renkli), koleksiyonları model tipleriyle birlikte muazzam bir çeşitlilikte karşınıza çıkar. Swarovski taşlı gümüş kolye ile ona benzer görünümde ama daha bütçe dostu olan gümüş zirkon taşlı kolye ve kristal gümüş kolyeler en rağbet gören ürünlerden. Zümrüt taşlı gümüş kolye, ametist taşlı gümüş kolye, safir taşlı gümüş kolye, turkuvaz, mercan, lapis ve benzeri taşlar taşıyan mor taşlı gümüş kolye ve kırmızı taşlı gümüş kolye, saymakla bitiremeyeceğimiz diğer modellerden. Oniks veya oltu taşlı bazı modeller erkekler tarafından da keyifli bir şekilde takılabilir.

Taşsız Kolye

Taşsız Kolye

Gümüş taşsız kolye gümüşün bütün özelliklerini sergiler ve onu bazen göz alıcı bir işçilikle birleştirir. Bu kolyelerde sıklıkla 925 ayar gümüş kullanılır ama aynı gümüş külçede olduğu gibi 1000 gram, yani saf gümüş bulmak zor değil. Taşsız kolye modelleri parlak, mat, mineli veya kalemli tipte olabilir. En yaygın model, sonsuzluk sembolünü barındıran modeldir. Bunlara isim ve tarih de yazılabildiği için çiftler arasında oldukça yaygın. Taşsız gümüş kolye erkek takısı olarak da ideal çünkü taşlı modellere nazaran oldukça sade. Gümüş kolye zincir tek başına veya gümüş kolye ucu ile birlikte kullanılabilir. Dilerseniz sizi küpe ve bilezik seçmekten de kurtaracak bir gümüş kolye seti edinebilirsiniz. Taşsız kolye klipsli veya kordonlu olabiliyor. Klasik, spor ve fantezi tipleri de mevcut.

İnci Kolye

İnci Kolye

Gümüş inci kolye gümüş kolyelerin belki de en zarifidir. İnci seviyorsanız onun gümüşün beyazımsı gri veya pembe kaplamalı rengiyle uyumunu da sevmeniz olası. İnci kolyelerde nadir bulunan gerçek inciler, çiftliklerde yetiştirilen kültür incileri veya cam kaplamalı imitasyon inciler kullanılabilir. Tek paröa Gümüş inci kolye modelleri gümüşe dizilmiş sıralı incilerden meydana gelir. Bunlarda gümüş küçük bir ayrıntı olarak göze çarpar. Bir de, gümüş bir zincire tek bir incinin bulunduğu gümüş inci kolye ucu takma şansınız var. Bu inciler bazen Swarovski veya zirkon taşlı bir çerçeveyle de sarılmış olur. 925 ayar inci gümüş kolye uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanılabilir. Ara sıra gümüşün ve incinin bakımını yapmanız yeterli olacaktır.