Proforce ATP-3000 Atlama İpi
(32)
29,92 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Exeo Dijital Ekranlı Sayaçlı Atlama İpi + Egzersiz Topları
(5)
169,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Voit 133 Ayarlanabilir Ağırlıklı Atlama İpi 274 CM
(49)
190,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso BS-223 Sayaçlı Digital Atlama İpi
(8)
90,00 TL
49,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Povit LKS-78 Crossfit Ayarlanabilir Atlama İpi 300 CM
(11)
89,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kırmızı Sayaçlı Atlama İpi
(0)
49,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Universal JR 127 Mavi Atlama İpi
(0)
29,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso AL-225 Ayarlanabilir Rulmanlı Atlama İpi 274 CM
(46)
99,00 TL
49,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Delta Crossfit Alüminyum Sap Çelik Deluxe Atlama İpi 300 CM
(16)
199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Kyto Ayarlanabilir Dijital Sayaçlı Atlama İpi
(1)
299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Ciwaa CWA-2026 Crossfit Çelik Saplı Atlama İpi
(0)
129,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Avessa JR-80 Rulmanlı Atlama İpi 300 CM
(7)
99,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Dragon 1388 Rulmanlı Ayarlanabilir Atlama İpi
(13)
98,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Delta DSJ 1553 Ağırlıklı Rulmanlı Atlama İpi
(70)
107,20 TL
Delta DJR 270213 Rulmanlı Deluxe Atlama İpi 278 CM
(35)
77,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso BS-229 Crossfit Atlama İpi 300 CM
(36)
290,00 TL
219,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Cbtx Ayarlanabilir Çelik Tel PVC Atlama İpi 300 CM
(18)
164,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Busso BS-228 PVC Atlama İpi 300 CM
(13)
99,00 TL
79,00 TL

Atlama İpi

Sağlıklı yaşamak için spor vazgeçilmez aktiviteler arasında yer alır. İster her sabah yürüyüş yapın ister fitness ve kardiyo aletleri sayesinde formda kalmaya çalışın, sporun her türlüsü vücudunuz için oldukça yararlıdır. Evinize çeşitli nedenlerden dolayı belli başlı fitness ve kardiyo aletlerini alma imkanınız yoksa sadece bir atlama ipi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, kondisyon kazanabilirsiniz. Evinizde bu ürünle yapacağınız kardiyo egzersizleri ile hem besinlerden aldığınız fazla kalorileri harcayabilir hem de vücudunuzdaki yağları yakabilirsiniz. Bu ürünler gözünüze basit bir kondisyon ve kardiyo aleti olarak görünse de aslında yapılması en zor egzersizler arasında yer alır. Günde sadece 10 dakika ip atlayarak kalori kaybedebilir, baldır ve omuzlarınızı çalıştırabilirsiniz. Bu ürünleri kullandığınız bir saat boyunca hız, koordinasyon ve kondisyon kazandığınız gibi 1000 - 1200 kalori yakabilirsiniz. Bu kondisyon aleti özellikle bacak kaslarını güçlendirmek ve kondisyon kazanmak amacıyla sporcular arasında da sıklıkla kullanılır. Pek çok çeşidi bulunan ürünler özellikle profesyonel futbolcular, boksörler, güreşçiler ve koşucuların antrenmanlarında önemli yer kaplar. Kolayca taşınabilen bu aletler iç ve dış mekanlarda kolayca kullanabilirsiniz. Günlük koşunuza çıktığınızda yanınıza alacağınız atlama ipiyle açık havada spor yaparak kondisyonunuzu ve yaktığınız kalori miktarını artırabilirsiniz. Alacağınız bir plastik atlama ipi ile antrenmanlara başlayabilir, ardından yaptığınız spora uygun bir ürünle aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Her gün düzenli olarak spor yapıyorsanız sayfamız üzerinden satın alacağınız bir ürün ile antrenman rutininizi çeşitlendirebilirsiniz.

Atlama İpi Çeşitleriyle Formunuzu Koruyun

Atlama İpi Çeşitleriyle Formunuzu Koruyun

Atlama ipi çeşitleri zengin bir ürün skalasında yer alır. Bu ekipman ile yapacağınız egzersizler kuvvet, dayanıklılık ve koordinasyonun uyumlu bir kombinasyonudur. Her spor için tasarlanmış farklı ürünler bulunur. Crossfit ile ilgileniyorsanız veya hızlı ip atlamak istiyorsanız çelik modeller sizin için daha uygundur. Bu egzersiz tamamlayıcı bir egzersiz olarak yapılabileceği gibi tek başına da yapılabilir. Boksörler tüm antrenmanlarında ip atlamaya yer verir. Bu nedenle boksörlere özel boksör atlama ipi geliştirilmiştir. Boksörler için tasarlanan ekipmanlar deri materyal kullanılarak üretilir. Deri modeller doğal materyal kullanılarak tasarlandığı için dış mekandan çok iç mekanlarda kullanıma daha elverişlidir. Deri ürünler özellikle hız antrenmanları ve koordinasyon çalışmaları için tercih edebilirsiniz. Eğer hız konusunda kendinizi geliştirdiyseniz ve çok süratli egzersiz yapabiliyorsanız rulmanlı modelleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Rulmanlı ipler çok hızlı ip atlayanlar için ideal ürünler arasında yer alır. Fazla kalori yakmak istiyorsanız kalın atlama ipi tercih edebilirsiniz. Bu çalışmalarda omuz ve bacak kaslarınızı güçlendirmek ve daha fazla kalori yakmak için tercih edeceğiniz ipler arasında ağırlıklı atlama ipi yer alır. Tutamaçlarında ağırlık bulunan modellerle egzersiz yaptığınızda omuz ve bacak kaslarınızı güçlendirirken daha fazla kalori harcarsınız. Ne kadar kalori harcadığınızı ve kaç tur atladığınızı merak ediyorsanız sayaçlı atlama ipi ile çalışmalarınızı planlayabilirsiniz. Sayaçlı modeller mekanik ve dijital sayaçlılar olmak üzere iki sınıfa ayrılır. Mekanik sayaçlarda ipin kaç tur döndüğünü görebilirsiniz. Dijital sayaca sahip olan atlama ipleri ile hem kaç tur atladığınızı hem de kaç kalori yaktığınızı görebilirsiniz. Bu sayede çalışmalarınızı planlı bir şekilde yapabilirsiniz. Çocuklarınızın küçük yaşta spora başlamasını istiyorsanız, onlara ışıklı atlama ipi alarak eğlenceli bir şekilde egzersiz yapmalarını sağlayabilirsiniz. Antrenman yaptığınız ürünün uzun süre dayanmasını istiyorsanız çelik telli atlama ipi tercih edeceğiniz ipler arasında yer alır. Hem iç hem de dış mekanda bu atlama iplerini tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Sayfamızdan cazip fiyat avantajıyla istediğiniz türde bir atlama ipi satın alarak hem kaslarınızı güçlendirebilir hem de yüksek miktarda kalori yakabilirsiniz.

Atlama İplerinden Maksimum Fayda Sağlayın

Atlama İplerinden Maksimum Fayda Sağlayın

Doğru atlama ipini seçtiğinizde vücudunuza pek çok faydasının olduğunu görebilirsiniz. Ürünün uzunluğu boyunuza uygunsa rahatça ip atlayabilirsiniz. Uzunluğun boyunuza göre olup olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Ekipman ortasından iki ayağınızın altına alın. Tuttuğunuz yerler göğsünüzün hizasına geliyorsa ipin uzunluğu sizin için idealdir. Aynı zamanda uzun atlama ipi sayesinde farklı stillerde spor yapmanız da mümkündür. Ürünlerin uzunlukları 274 cm, 280 cm ve 300 cm arasında değişir. Eğer crossfit yapıyorsanız bir fitness atlama ipi ile çalışmanız gerekir. Hız, koordinasyon ve kondisyon kazanımı bu ekipmanların faydaları arasında en önemlileridir. Bir saat boyunca çalışarak ortalama 1000 - 1200 kalori yakabilirsiniz. Bunun yanı sıra düzenli olarak ip atladığınızda metabolizma hızınız artar ve spor yapmasanız bile kalori yakabilirsiniz. Hafif ve orta tempolu bir koşudan daha fazla kalori yakmak istiyorsanız bir saat boyunca ip atlayarak amaçladığınız kalori miktarını yakabilirsiniz. Eğer profesyonel bir sporcuysanız edineceğiniz bir profesyonel ürün sayesinde ip atlamanın faydalarını daha fazla görebilirsiniz. Profesyonel ürünler ile farklı atlama şekilleri deneyeceğiniz için daha fazla kalori harcayabilir, kaslarınızı daha da güçlendirebilirsiniz. Spor yaparken beyniniz ile bedeninizi aynı anda kullanacağınızdan koordinasyonunuz artar. Bununla birlikte çalışırken nefes alışveriş periyodunuz düzenlenir. Bu nedenle akciğerlerinize daha fazla oksijen girişi olduğundan akciğerlerinizin sağlığında olumlu yönde iyileşme görülür. Sayfamız üzerinden ulaşacağınız yorum alanlarında ürünün vücuda sağladığı çeşitli faydaları nedeniyle kullanıcıların atlama ipi tavsiye ettiğini görebilirsiniz. Bu ürünler osteoporoz, varis ve selülit gibi şikayetleri önler. Bacakları da sıkılaştırır. Spor yaptığınız sürece kan dolaşımınız güçlenip hızlanacağı için kalp sağlığınızı da koruyabilirsiniz. Sayfamız üzerinden beklentilerinizi karşılayacak en iyi atlama ipi çeşitlerini cazip fiyat avantajıyla hemen satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Atlama İpleri

Bütçe Dostu Atlama İpleri

Atlama ipi fiyat aralığı oldukça geniştir. Her bütçeye hitap eden ürünleri kolaylıkla sayfamızda bulabilirsiniz. Çeşitli teknolojik üstünlüğe sahip olan modelleri farklı fiyatlara sahip olabilir. Mesela, akıllı atlama ipi sahip olduğu teknolojik özellikler nedeniyle farklı fiyatlandırılır. Bu ürünler kullanıcının zıplama sayısını algılayan sensörlere sahiptir. Bu sensörler sayesinde kullanıcıların spor yaparken ortaya çıkan çeşitli verilerini kaydeder. Bunun gibi ışığa sahip olan modeller de kullanıcının eğlenerek spor yapmasını sağlar. Fazla kalori yakmanız için çeşitli modellerde tasarlanmış olan ürünlerin fiyatlarında değişiklik görülebilir. Bilyeli atlama ipi daha ağır olduğu için fazla kalori yakımına ve vücut kaslarının daha çok çalışmasına neden olur. Bu nedenle bilyeli atlama ipleri farklı fiyatlara sahip olabilir. Uzunluğu ayarlanabilen veya sayaca sahip olan ürünlerin fiyatlarında değişiklik görülebilir. Deri doğal bir materyal olduğu için deri kullanılarak tasarlanmış olan modellerde fiyat farklılığı oluşabilir. Kullandığınız ürünün boyunuza göre olması sağlığınız açısından önemlidir. Bu şekilde spor için düz yüzeyleri kullanmanız gerekir. Spor konusundaki çeşitli otoriteler mat veya halı üzerinde ip atlanmasını önermez. Sporunuzu yaparken mümkün olduğunca yükseğe zıplamamalısınız. Ekipmanı bilekten çevirmeniz gerekir. Spor yapmaya başlamadan önce doktorunuza danışmanız önemlidir. Eğer spora yeni başlayacaksanız doğru tekniği bir antrenörden öğrenmeniz, olası sakatlanmaları da önleyecektir. İp atlarken fazla uzun veya bol kıyafetler giymemelisiniz. Bu kıyafetler ekipmana takılarak size zarar verebilir. Ürününüzü dış mekanda kullanıyorsanız düzenli olarak temizlemeniz ürünün ömrünü uzatır. Bunun yanı sıra atlama ipinin temizliği sağlığınızı korumanız açısından da önemlidir. Sayfamızda kendinize uygun ürünü cazip fiyat avantajıyla satın alarak formunuzu korumaya başlayabilirsiniz.