ÜCRETSİZ KARGO

Flexi Neon Şerit Giant L 8 Metre Otomatik Köpek Gezdirme Tasması
(6)
779,57 TL
SEPETTE
719,57 TL
Otomatik Kayışlı Köpek Gezdirme Tasması 5 Metre
(6)
94,42 TL
74,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi Siyah Seri Small 5 Mt Şerit Otomatik Tasma Siyah S
(1)
270,94 TL
SEPETTE
250,94 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi New Comfort 5 Metre Şerit Medium Mavi
(3)
302,52 TL
SEPETTE
282,52 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kedi Köpek Gezgirme Tasması 3 Metre Siyah
(1)
72,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Köpekler İçin Flexi Şerit Köpek Gezdirme Tasması S Mavi 5mt
(4)
321,93 TL
247,64 TL
Köpek Zinciri 300 Cm Köpek Bağlama Zinciri Köpek Gezdirme Zinciri 1 Adet
(13)
116,89 TL
86,89 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi Siyah Seri Large 5 Mt Şerit Otomatik Tasma Siyah L
(0)
356,44 TL
SEPETTE
336,44 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi New Neon Medium 5m Şerit Gezdirme Turuncu
(3)
377,07 TL
SEPETTE
357,07 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi New Classic İpli Small Otomatik Gezdirme 5 M Kırmızı
(4)
252,00 TL
SEPETTE
232,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Technosmart Köpekler Için Gezdirme Tasması Reflektörlü 130 Cm Hal Siyah
(15)
169,95 TL
139,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi New Classic Siyah Otomatik Şerit Köpek Gezdirme Tasması-L
(2)
443,00 TL
SEPETTE
379,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi Neon Giant Large 8m
(1)
850,00 TL
SEPETTE
790,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Flexi Blackdesign Şeritli Otomatik Gezdirme Tasması Yeşil-Siyah L
(4)
370,00 TL
SEPETTE
340,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Makaralı Otomatik Köpek Tasması 3 Metre Sarı
(17)
140,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kedi Köpek Gezgirme Tasması 3 Metre Sarı
(1)
72,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Doggie Master Small Otomatik Tasma 5 Metre Siyah
(0)
289,64 TL
SEPETTE
269,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kedi Köpek Gezgirme Tasması 3 Metre Kırmızı
(1)
72,90 TL

Köpek Gezdirme Tasması

Köpek sahiplerinin en çok ihtiyaç duyduğu ve günlük hayatta köpekleri için en çok kullandığı aksesuarların başında köpek gezdirme tasmaları geliyor. Köpek tasması modelleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen köpek gezdirme tasmaları, aslında bir tercihin ötesinde bir yasal zorunluluk olarak da köpek sahiplerinin karşısına çıkıyor. Tasmasız köpek gezdirmenin zorunlu olması ile de onlarca farklı modelde gezdirme tasması üretiliyor. Köpekler için kullanılan tasmalar günlük hayatta isimlik için kullanılan boyun tasmalarının yanı sıra gezdirme tasması olarak da farklı modellere ayrılmaktadır. Gezdirme tasması ilk olarak köpeğin boyutlarına göre farklılık gösterir. Küçük ırk köpekler ve büyük ırk köpekler için üretilen tasmaların özellikleri ve boyutları farklılık gösterir. Bunun yanı sıra köpek gezdirme tasmalarının üretildiği malzemeler de farklılık gösterir. Köpek sahiplerinin en çok tercih ettiği gezdirme tasması modellerinin başında köpek gezdirme tasması zincir modelleri geliyor. Bu modellerde köpek sahiplerinin tutması gereken bölüm kumaş olurken tasmanın diğer bölümleri farklı kalınlıklara sahip olan zincirlerden oluşmaktadır. Bu tasmalar oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra köpeğinizi rahat kontrol edebilmenize olanak sağlar. Ayrıca zincir tasmalar görünüş itibari ile de oldukça şık modellerdir. Hem küçük hem de büyük ırk köpekler için tercih edilebilir. Köpek gezdirme tasmalarının en çok tercih edilen modellerinden bir diğeri ise yumuşak dokuya sahip olan ürünlerdir. Onlarca farklı renge sahip olarak üretilen bu tasma modelleri hem dişi hem de erkek köpeklerin üzerinde hayli şık ve modern bir duruş sergiliyor. İster açık ister koyu renkli modelleri tercih edebileceğiniz gibi düz ya da desenli tasma modellerini de tercih edebilirsiniz. Eğer bir köpeğe sahipseniz tekli tasma alacağınız gibi birden fazla köpeğe sahip olanlar için çoklu köpek tasmaları mevcuttur. Örneğin iki köpeği olan kişiler için bu köpekleri ayrı ayrı gezdirmek ya da farklı tasmalar kullanmak zorluk yaşatıyor olabilir. Böyle durumlarda ikili köpek gezdirme tasması modellerini tercih edebilirsiniz. Köpek tasması alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken faktörler hakkında bilgi sahibi olmanız oldukça önemlidir. Bu detaylar sayesinde köpeğiniz için hem en dayanıklı hem de en uygun tasmayı bulabilirsiniz.

 Köpekler İçin Boyun Tasması

Köpekler İçin Boyun Tasması

Köpek sahiplerinin, köpekleri için en çok tercih ettiği tasma modellerinin başında boyun tasmaları geliyor. Hem köpeklerin günlük hayatında hem de köpekleri gezdirme esnasında rahatlıkla kullanılabilen bu tasmalar beraberinde bazı avantajları da getiriyor. Boyun tasmaları, gün içinde uzun süre kullanılabilen ürünlerdir. Eğer kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilmişse ve köpeğinizin boynuna uygun olarak seçilirse herhangi bir sağlık sorunu yaratmayacaktır. Köpekler için boyun tasması kullanımı doğrudan köpeğin kontrol edilebilmesi açısından oldukça önemlidir. Fakat eğer köpeğiniz yürüyüş esnasında sürekli çekiştirmeye meyilli ise kesinlikle boyun tasması kullanılmamalıdır. Çünkü köpeğinizi kontrol etmek isterken yapacağınız ani bir hareket köpeğinizin sakatlanmasına ya da boyun bölgesinin zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle boyun tasması kullanılırken dikkatli olunması gerekir. Boyun tasması kullanımı yavruluk döneminde önemli bir işleve sahiptir. Hem köpeklerin tasmaya alıştırılması hem de kontrollü bir şekilde gezdirilebilmeleri açısından boyun tasması tercih edilir. Yavru köpek gezdirme tasması modelleri arasında sıklıkla karşılaşılan ürünlerin başında gelen boyun tasmaları onlarca farklı modele ev sahipliği yapıyor. Köpeklerde boyun tasması seçimi oldukça önemlidir. Boyun tasması almadan önce köpeğinizin boyun ölçülerini bilmeniz gerekir. Köpek boyun tasmasının ne çok dar ne de çok geniş olması gerekir. Küçük ırk köpekler için boyun tasması alacağınız zaman bir parmak, orta ırk ve büyük ırk köpekler için boyun tasması alacağınız zaman ise iki parmak boşluk olması oldukça önemlidir. Eğer boyun tasması köpeğinizi sıkarsa zamanla o bölgenin tahriş olmasına hatta köpeğinizin nefes alıp vermekte zorlanmasına bile neden olabilir. Köpeklerin gezdirilmesi aşamasında önemli bir faktör olan boyun tasmaları isimlik ya da künye takılabilmesi açısından da oldukça kullanışlıdır. Böylece köpeğiniz kaçtığında ya da kaybolduğunda köpeğinizi bulmanız daha kolay olacaktır. Eğer köpeğiniz için bir boyun tasması alacaksanız bir de köpek gezdirme ipi almanız gerekir. Bu gezdirme ipini de köpeğinizin vücut ölçülerine uygun olarak gerekli kalitede almanız gerekir. Köpeğinizin en önemli ihtiyaçlarından olan kuru mama çeşitlerine de sayfamızdan bakabilirsiniz.

 Köpekler İçin Göğüs Tasması

Köpekler İçin Göğüs Tasması

Köpeğiniz ile özellikle dışarıda zaman geçireceğiniz zaman ya da yürüyüş yapacağınız zaman tercih etmeniz gereken tasma modelleri göğüs tasmasıdır. Göğüs tasması, köpeğin ön bacaklarından geçirilip göğsünü kavrayan ve kolay hakimiyet sağlayan tasma modellerinin başında gelir. Köpeğin göğsünü ve bedenini destekleyen bu tasmalar baskının eşit şekilde dağılması açısından ideal ürünlerdir. Baskı dağıldığı için köpeğinizin herhangi bir bölgesinin zedelenmesini ya da zarar görmesini engeller. Göğüs tasmaları ile birlikte ister köpek gezdirme ipi isterseniz de makaralı köpek gezdirme tasması modellerini kullanabilirsiniz. Köpeğinizle yapacağınız yürüyüş sırasında tasma kullanımı oldukça önemlidir. Köpekler yavruluk zamanında tasma kullanımına alıştırılmalıdır. Yürüyüş yaptığınız zaman köpeğinizi çok fazla kısıtlamadan rahat hareket etmesine izin vermelisiniz. Bu nedenle yürüyüş esnasında uzayabilen köpek gezdirme tasması kullanımı hem çok avantajlı hem de kullanım açısından kolaydır. Flexi tasma olarak da bilinen bu modeller yürüyüş esnasında köpeğinizin sizden ne kadar uzaklaşmasına karar vermeniz açısından kullanım kolaylığı sağlar. Bu modeller sayesinde köpeğinizin tuvaletini yaparken rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Makaralı köpek gezdirme tasmaları göğüs tasmaları ile uyumlu modellerdir. Gezdirme tasmasının ucunda bulunan kancayı göğüs tasmasının üst kısmında bulunan uygun yere taktıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Küçük ırk ve büyük ırk köpeklerin kontrol edilmesi için uygun uzunluğa sahip modelleri tercih ettiğiniz zaman yürüyüş hem sizin için hem de köpeğiniz için keyifli bir hale gelecektir. Sayfamızda yüzlerce farklı göğüs tasması ve makaralı köpek gezdirme tasması modellerini bulabilirsiniz. Bu modeller arasında köpeğinizin ölçülerine uygun ürünleri bulmanız da oldukça kolaydır. Tasma alacağınız zaman dayanıklılık ve kalite faktörlerini göz ardı etmeden seçim yapmalısınız. Ayrıca marka seçimi de size tasmanın kalitesi hakkında önemli fikirler verecektir. Alacağınız tasma ne kadar kaliteli olursa sağlamlığı da o kadar fazla olacak ve o kadar uzun süre kullanım imkânı sunacaktır. Sayfamızda hem küçük ırk hem de büyük ırk köpekler için onlara farklı tasma modeli bulunuyor. Köpeğinize en uygun ürünü ve kıyafeti köpek elbiseleri sayfamızdan seçerek satın alabilirsiniz.

 Makaralı Köpek Gezdirme Tasması

Makaralı Köpek Gezdirme Tasması

Son dönemlerin en popüler köpek gezdirme tasması modellerinin başında makaralı köpek gezdirme tasması geliyor. Makaralı köpek gezdirme tasması köpeklerin kilolarına göre farklı uzunluklara sahiptir. Makaralı köpek gezdirme tasmaları, köpeklerin rahatlıkla kontrol edilebilmeleri açısından oldukça kullanışlı ve dayanıklı tasma modelleridir. Hem küçük ırk hem de büyük ırk köpekler için kullanılabilecek olan bu tasmalar farklı kilolarda köpekler için uygun olması ile dikkatleri çekiyor. Makaralı tasma modelleri aynı zamanda uzayan tasma modelleri olarak da bilinir. Uzayan tasma modellerinin çalışma mekanizması oldukça basittir. Tasmanın tutma bölümünde bir adet düğme bulunur. Bu düğmenin ileri geri hareket ettirilmesi makaranın çalışmasını ve durmasını sağlar. Köpeğinizin yeteri kadar uzaklaştığını düşünüyorsanız bu düğmeyi aşağı doğru iterek makarayı durdurabilirsiniz. Otomatik gezdirme tasması modelleri, köpekler için oldukça faydalı ürünlerdir. Köpeklerin daha özgür bir şekilde hareket etmelerini sağlar. Genellikle 3 metre ile 10 metre arasında uzayabilen bu tasmalar ekstra özelliklere de sahip olabilir. Bazı otomatik tasma modellerinde fener özelliği de yer alır. Özellikle akşamları ya da karanlık yerlerde köpeğinizi gezdirmek zorunda kalacağınız zaman tasma üzerinde bulunan feneri açarak istediğiniz noktaları aydınlatabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzayan tasmaların sahip olabileceği bir başka özellik ise kaka poşeti bölmesinin olmasıdır. Bu özelliğe sahip olan uzayan tasmalar çok daha kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerdir. Böyle bir model aldığınız zaman kaka poşetini cebinizde ya da elinizde taşımak yerine bu hazneye takarak bitene kadar kullanabilirsiniz. Uzayan tasma alacağınız zaman göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerin başında köpeğiniz boyutu geliyor. Özellikle küçük ırk köpekler için üretilmiş olan tasmalar, büyük ırk köpekler için kullanıldığı zaman sağlam bir kullanım olmayacak hatta tasmanın kopması bile söz konusu olacaktır. Bu nedenle tasma alacağınız zaman kilo sınırlarını özellikle göz önünde bulundurmalısınız. Makaralı köpek gezdirme tasması modelleri arasında seçim yapacağınız zaman reflektörlü yanı parlak ve yansıtıcı özelliklere sahip olan ürünler tercih edebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde özellikle akşam saatlerinde sürücülerin ve insanların köpeğinizi daha rahat fark etmeleri söz konusu olacaktır. Makaralı köpek gezdirme tasması alacağınız zaman kaliteli ve dayanıklı bir ürün almalısınız. Bu sayede tasmayı uzun zaman boyunca sağlam bir şekilde kullanabilirsiniz.

 Köpek Gezdirme Tasması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek Gezdirme Tasması Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek gezdirme tasması, köpek sahiplerinin alması gereken en önemli aksesuarların başında gelir. Küçük ırk ve büyük ırk köpekler için alınması gereken gezdirme tasmaları farklı özelliklere sahip olması gerekir. Köpek gezdirme tasması alacağınız zaman ilk olarak kullanım amacının belirlemeniz gerekir. Çünkü tasmalar, kısa gezdirme tasması, uzun gezdirme tasması ya da yakın kontrol tasması olmak üzere farklı modellere ayrılır. Eğer köpeğinize itaat eğitimi ya da farklı bir eğitim veriyorsanız tercih etmeniz gereken tasma modeli yakın kontrol tasmasıdır. Bu tasmalar oldukça kısa olduğu için köpeğinizin hareketlerini kontrol etmenize olanak sağlar. Bunun yanı sıra uzunluğu 1 metre ile 3 metre arasında değişen kısa gezdirme tasması ya da 3 ile 10 metre arasında değişen uzun gezdirme tasması modeller vardır. Eğer köpeğinizi kolay kontrol etmek istiyorsanız kısa gezdirme tasması modellerini tercih etmelisiniz. Gezdirme tasması alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta da tasmanın malzemesidir. Deri, sentetik ve metal olmak üzere farklı ürünlerden üretilen bu modelleri zevkinize ve dayanıklılığına göre tercih edebilirsiniz. Gezdirme tasmasının köpeğinizin vücuduna uygun olması gerekir. Köpeğinize büyük ya da küçük gelen tasmalar hem sizin için hem de köpek için kullanışlı olmasından ziyade zorlayıcı olacaktır. Hatta köpeğinizin canını bile acıtabilir. Bu nedenle özellikle büyük köpekler için uygun kilolara göre tasma tercihi çok önemlidir. Eğer büyük ırk bir köpeğiniz varsa büyük ırk köpek gezdirme tasması modelleri arasında seçim yapmalısınız. Aynı şekilde küçük ve yavru köpekler için ise küçük ırk köpek gezdirme tasması modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer birden fazla köpeğiniz var ise köpeklerinizi aynı tasmaya bağlı olarak gezdirebilirsiniz. Çoğaltıcı tasma olarak bilinen bu modellere sahip olarak aynı anda birden fazla köpeği gezdirebilirsiniz. Gezdirme tasması alacağınız zaman göğüs tasması ya da boyun tasması olması da çok önemlidir. Göğüs tasması köpeklerin sağlıkları ve kontrolü açısından çok daha kullanışlıdır. Boyun tasması zaman içinde köpeğinizin boyun bölgesinin tahriş olmasına neden olabilir. Son olarak köpekleri gezdirirken uzayan tasmalar da oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu tasmalar sayesinde köpeğinizin ne kadar uzağa gidebileceğini kontrol altında tutabilirsiniz. Bu modeller arasında seçim yaparken de köpeğinizin kilosu oldukça önemlidir.

 Köpek Gezdirme Tasması Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Köpek Gezdirme Tasması Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

Gezdirme tasması onlarca farklı modelde satışa sunulan ürünlerdir. Kısa gezdirme tasmaları, uzun gezdirme tasmaları, göğüs ve boyun tasmalarının yanı sıra makaralı köpek gezdirme tasması modelleri her ırka ve her boyuta uygun olarak üretilen köpek tasmalarıdır. Köpeklerin tasma modellerine göre fiyatları da farklılık gösterir. Köpek gezdirme tasması fiyatları belirlenirken etkili olan birkaç önemli faktör vardır. Gezdirme tasması fiyatlarının belirlenmesinde etkili olan faktörlerin başında dayanıklılık geliyor. Bir tasmanın dayanıklı olması o tasmanın uzun süre kullanılabileceğini gösteren en önemli faktördür. Bu nedenle eğer bir tasmayı aylarca kullanmak istiyorsanız mutlaka dayanıklı ipleri olan bir tasma modeli satın almalısınız. Köpek tasmalarının üretiminde kullanılan malzemeler de fiyatları etkileyen faktörlerdir. Örneğin deri köpek gezdirme tasması modelleri en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Genellikle birkaç kattan üretilen bu deri tasmalar oldukça dayanıklı olmasının yanı sıra çoğu zaman köpeklerin sağlığı açısından da bir problem teşkil etmiyor. Bu nedenle diğer tasma modellerine göre fiyatları daha maliyetli olabilir. Köpek gezdirme tasması fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Sayfamızda hem küçük ırk köpekler hem de büyük ırk köpekler için yüzlerce farklı gezdirme tasması modeli bulunuyor. Bu modeller arasından köpeğinizin ırkına, boyuna ve kilosuna uygun olan tasma modelini bulabilirsiniz. Bu tasmaların yalnızca fiyatlarını değil özelliklerini de inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra köpek gezdirme tasmaları hakkında diğer kullanıcıların yaptığı yorumları da görmeniz mümkündür. Bu yorum ve değerlendirmeler tasma seçimi noktasında size büyük bir yol gösterici olacaktır. Köpek gezdirme tasması yorumları arasında tasma tavsiyesi ve önerilerini bulmanız da mümkündür. Böylece köpeğiniz için hem en kullanışlı hem de en iyi tasmayı bulabilirsiniz. Köpek gezdirme tasması modelleri arasında fiyat ve özellik karşılaştırması da yapabilirsiniz. Ayrıca marka, beden, fiyat, ürün notu gibi filtre seçeneklerini kullanarak aramanızı daraltarak en uygun tasmaları listeleyebilirsiniz.