ÜCRETSİZ KARGO

Gissen Köpek Kıyafet Yağmurluk Mont
(2)
156,00 TL
148,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Didopet Erkek Köpek Ciş Bel Bandı Pedli Külot
(9)
199,90 TL
194,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Minik Pati Pet Ekose Köpek Elbisesi
(1)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kemique Bunny Pom Kulaklı Köpek Tulumu
(0)
315,90 TL
239,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yavru Köpekler için Puantiyeli Prenses Tütü Elbise
(1)
224,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

2
Patici Miss Ekose Gömlekli Kot Kedi Köpek Tulum
(0)
233,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kemique Minnie Kamuflaj Penye Köpek Tulumu
(0)
249,90 TL
179,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Didopet Yıkanabilir Pedli Dişi Köpek Çiş Regl Külodu
(5)
209,90 TL
199,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Reddingo Nubuk Köpek Montu 25 CM
(0)
799,00 TL
SEPETTE
629,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Minik Pati Pet Balıkçı Yaka Elbise
(1)
249,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Pawstar Turkuaz Super Star Kedi Köpek Tulumu
(1)
152,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Pawstar İris Tulum
(1)
289,00 TL
SEPETTE
269,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Deniz Kedi Köpek Kot Tulum
(0)
109,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Karikatür Peluş Kedi Köpek Tulum
(0)
231,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Orta ve Büyük Irk Dinazor Desenli Mavi Polar Köpek Kıyafeti Giyim
(0)
165,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Emapet Yıldız Köpek Elbise
(0)
131,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Cepli Milka Desenli Kedi Köpek Atleti 2XL
(0)
204,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Snoopy Desenli Kedi Köpek Kıyafeti XL
(0)
204,90 TL

Diğer Köpek Elbiseleri

Köpekler; uzun yıllardır insanların dostu, av partneri ve koruyucusu olmuştur. Değişik ihtiyaçlardan dolayı insanlar birçok köpek türünü evcilleştirmiştir. Özellikle insanlara ev arkadaşı ve refakatçi olmaları için köpekler evcilleştirilip evlerde beslenir. Böylelikle köpeklerin de ihtiyaçları oluşmaya başlamıştır. Birçok marka köpeklere uygun elbiseler, leke ve koku giderici spreyler ve halı pudrası, deterjanlar, köpek kolyesi, dişi köpeklere özel dönem şortları ve külotları, kurdele, şişebilen yakalık, galoşlar üretip piyasaya sunmuştur. Bu sayede köpeklerin daha rahat ve konforlu bakımları sağlanabilir. Şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyerekdiğer köpek elbise alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

Köpek Kıyafeti Seçimidiv><div class=

Köpek Kıyafeti Seçimi

İsviçre’de yapılan bir araştırmaya göre; evinde köpek besleyen kişilerin, köpek beslemeyen kişilerden daha sağlık olduğu belirtildi. Aynı araştırmadan elde edilen bilgiler doğrultusunda, köpek besleyen kişilerin kalp rahatsızlığı ve diğer ölümcül hastalıklardan dolayı ölme riski yüzde otuz altı daha az olduğu ispatlanmıştır. İngiltere’de yapılan başka bir araştırmaya göre; evde köpek beslemek yalnızlığa bir çare olduğu anlaşılmıştır. Yalnızlığın insan sağlığına ölümcül birçok hastalık gibi olumsuz yönde etkilediği bilinmektedir. Köpek besleyen insanlar daha az stresli olduklarını, köpek besledikten sonra daha iyi ve sağlıklı bir yaşam stilini benimsediklerini kendileri de dile getirmiştir. Köpek sahiplenildiğinde heyecan verici ve keyifli bir beraberliğe adım atılıyor. İnsanlar gibi köpeklerin de bazı ihtiyaçları olacaktır. Köpek ile onu sahiplenen kişi arasında daha iyi bir yaşam oluşabilmesi için köpeğin tuvalet eğitimi alması gerekmektedir. Tuvalet eğitimi kişinin belirlediği ev içerisindeki bir bölge veya dış mekan olabilir. Bunu kişinin kendi karar verecektir. İki seçenek için de ürün sayfamızda birçok seçenek bulunmaktadır. Evde belirlenen bölgeye tuvalet eğitim seti (Köpek eğitilerek o bölgeye idrarını ve dışkısını yapacağını bilecektir.) alınabilir. Dışarıda dışkısını yapması istenirse, dışkı toplama poşetlerine veya çantalarına bakılabilir. Ürün sayfamızda birçok seçenek mevcuttur. Birçok marka ve adet sayının farklılıklarından dolayı fiyatlarda değişiklik olması mümkündür. Eğitim süresi boyunca köpek , evde istenilmeyen bölgeye dışkısını ve idrarını yapabilir. Bu yüzden köpeklerin oluşturduğu lekelere göre, leke ve koku giderici sprey, deterjanlar ve şampuanlar üretilmiştir. Ayrıca köpeklerin dökülen tüyleri için “tüy toplama ruloları” mevcuttur. Böylelikle ev tertemiz olacaktır. Titiz ve evdeki hijyen önem veren kişilerin de artık evlerinde köpek besleyebileceklerdir. Köpeklerin egzersiz yapabilmeleri için günde en az bir defa her gün dışarı çıkmaları gerekir. Çalışan bir kişi eve akşam geleceği için köpeği gece dışarı çıkaracaktır. Bu yüzden neon ışıklı led kolyeye veya neon köpek elbiseleri ihtiyaç olacaktır. Bunun nedeni köpeklerin gece hava karanlık olduğu için fark edilme ihtimalinin az olmasıdır. Yanında biri yürüse bile karşıdan veya yandan gelen kişi köpeği göremeyebilir ve ona çarpabilir. Neon ışık sayesinde köpek uzaktan gelse de hemen görünecektir ve olası kazalar bu şekilde engellenmiş olur. Birçok ürün seçeneğini ürün sayfamızdan inceleyerek daha detaylı bir şekilde keşfedebilirsiniz.

Köpek Elbiselerinin Faydaları

Köpek Elbiselerinin Faydaları

Köpeklerin her gün dışarı çıkması gerektiği için bazı günler hava yağmurlu ve soğuk olabilir. Böyle günlerde köpek üşümesin ve hasta olmasın diye yağmurluk ile dışarı çıkması onun için daha sağlıklı olacaktır. Günümüzde kırsal alan pek kalmadığı ve birçok motorlu taşıt bulunduğu için köpeklerin tüylerine zararlı gazların nüfus etme olanağı fazladır. Bu zararlı gazlar insanlar gibi köpekleri vücutlarına zarar vermektedir. Tüylerinin güçsüzleşip dökülmesine ve deri hastalıklarına neden olabilir. Bu yüzden köpekleri zararlı gazlardan korumak için onlara köpek elbiseleri giydirilmesi gerekir. Köpekler her gün sokağa çıkması gerektiği için toz, toprak, su gibi sokakta bulunan bu maddelerle kirleneceklerdir. Eve gelindiğinde köpeğin tüylerinin temizlenmesi zor olacaktır ve ev tekrardan kirlenecektir. Titiz kişiler için evin kirlemesi büyük bir sorundur. Bu yüzden köpeklerine elbise ve galoş giydirmeleri gerekir. Böylece köpeğin tüyleri ve patileri temiz kalacaktır ve daha seyrek yıkanması gerekecektir. Köpekleri sık sık yıkamak onların bağışıklığını düşürecek ve onları strese sokacaktır. Eğer hava çok rüzgarlıysa giydiği kıyafetler onu rüzgardan koruyacaktır. Köpek elbiseleri hakkındaki yorumlardan tüketicilerin ürünlerden memnun kaldığını dile getirmiştir. Hemen şimdi ürün sayfamızı inceleyerek köpeğiniz için kıyafetler ve ona lazım olacak diğer ürünleri satın alabilirsiniz.

Köpek Elbiselerinin Önemi

Köpek Elbiselerinin Önemi

Yazın sıcaklar insanları nasıl etkiliyorsa aynı şekilde köpekleri de etkilemektedir. Gölge yerlere gidip orada bulunmalarının nedeni kendilerini sıcaktan korumaktır. Köpekler hızlı bir şekilde nefes alıp vererek, patilerinin altından ve dillerini dışarıya çıkararak bu sıcak havalarda az da olsa terlerler. Eğer gün ortasından dışarı çıkarılırsa direkt güneş ışınlarına maruz kalmamaları için onları serin tutacak kıyafetler giydirilmesi gerekir. Aynı zamanda evde yaşadıkları için dışarı çıktıklarında hava sıcaksa pişebilir, hava soğuksa üşüyebilirler. Isı dengesini korumak için köpeklerin kıyafet giymesi gerekmektedir. Böylece dış ortam şartlarından korunmuş olacaklardır. Mevsime uygun kıyafet alındığına dikkat edilmesi gerekir. Köpeklerin tüyleri hem daha sağlıklı uzasın hem de evde fazla tüy olmasın diye aralıklarla tüyleri kesilir. Tüyleri kesildiği zaman tüyler uzayıncaya kadar üşürler. Bu yüzden köpeklerin hava şartlarına uygun, üşümemeleri için, kıyafet giymeleri gerekir. Köpeklere kıyafet alınmasının belki de en eğlenceli sebebi güzel kıyafetler ve aksesuarlarla insanların onları süsleme isteğidir. Ürün sayfamızdan çok güzel aksesuarları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Her canlı çoğalır ve üremektedir. Tıpkı dişi insanlar gibi dişi köpekler de adet görürler. Onların bu dönemi daha rahat bir şekilde geçirmeleri için köpekler için adet külotlarına bakılması gerekmektedir. Dört yüzden fazla köpek türü bulunmaktadır ve her biri birbirinden farklı boy ve kiloya sahiptir. Bu yüzden köpeğin boyunu ölçüp, kilosunu öğrendikten sonra ona uygun kıyafetler alınması gerekir. Köpeğin sırtı, boynu ve göğsü ölçüldükten sonra köpeğin bedenine göre kıyafetler satın alınmalıdır. Köpeğin sırt uzunluğu 25 cm ise x-small ürünler; 30 cm ise small ürünler; 35 cm ise medium ürünler; 40 cm ise large ürünler tercih edilmelidir. Köpek elbiselerinde evrensel bir beden skalası olmadığı için bu ölçümler çok önemlidir. Hemen şimdi siz de ürün sayfamızı inceleyebilir ve köpeğinize uygun elbise modelleri ve ihtiyacı olan ürünler hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz.