ÜCRETSİZ KARGO

Mg Tasma İsimli K9 Köpek Boyun Tasması Kahverengi
(1)
200,00 TL
165,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

63.5 CM Köpek ve Kediler için Flea Tick Kene Kovucu Tasma
(13)
213,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Köpek Tasması- Halat Tasma-130 Cm Reflektörlü Köpek Tasması-
(1)
200,00 TL
129,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Doggie Comfort Dokuma Bol Çivili Köpek Boyun Tasması L Kırmızı 70 CM
(1)
277,19 TL
SEPETTE
257,19 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Tailpetz Allıens Boyun Tasması L
(1)
81,19 TL
64,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Polo Prestıge Kırmızı Otomatik Tasma M 5 Mt 20 KG
(1)
257,00 TL
SEPETTE
237,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Köpek Tasması- Köpek Künyesi- İsimli Köpek Tasması Kemik ve Pati Desenli
(44)
120,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Reflektörlü Köpek Tasması 130 Cm. -
(0)
200,00 TL
139,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Doggie Firstclass Köpek Deri Boyun Tasması M Kırmızı 4x52-60
(0)
247,90 TL
241,51 TL
Doggie Zincir Boğmalı Tasma Krom Kaplama 3.5x65 65 CM
(4)
70,79 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Doggie Deri Pati Desenli Boyun Tasması M 2.5x37-45 CM Royal Mavi
(0)
165,08 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Doggie Comfort Yumuşak Dokuma Köpek Boyun Tasması S 1.5 x 20 - 25 CM
(0)
139,47 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kangal Malaklı Akbaş Doberman Dogo Kafkas Tasma Nazar Boncuklu
(11)
150,00 TL
109,90 TL
RECTANGLE
Pati Desenli Fırdöndülü Köpek Tasması Yeşil 47 x 2.5 CM
(0)
45,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çivili Tasma Dokuma Kangal Köpek Boyun Tasması Dikenli Kurt Tasma
(0)
89,00 TL
Adams Köpek kedi pit pire koruyucu Tasması
(0)
70,00 TL
Herba Max Biocide Bitkisel Köpek Dış Parazit 5 Ad...
(4)
55,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Köpek Tasması Deri 2.5x56 CM Siyah
(1)
130,00 TL
90,00 TL

Köpek Boyun Tasması

En yakın dostunuz olan ve aynı evde bir hayat geçirdiğiniz Köpek dostlarımızın varlığı çocuklar için oldukça faydalıdır; bu durum çocuklarda hayvan sevgisinin gelişmesine yardımcı olur. Ayrıca dostlarını yürüyüşe çıkarmak, çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak çocuklarda sorumluluk bilincinin oluşması için de çok önemlidir. Yalnız yaşayanlar, ruhsal problemler, stres bozuklukları yaşayanlar için köpek sahiplenmek yine son derece faydalı olur. Fakat bu küçük dostlarınızın bazı ihtiyaçları için kullanmanız gereken çeşitli materyaller vardır. Bunların özenle seçilmesi köpeklerin rahatlığının sağlanabilmesi için çok önemlidir. Özensiz ve kalitesiz materyallerin köpeklerin ihtiyacının giderilmesinde kullanılması onların zarar görmesine ve mutsuz olmalarına sebep olur. Özenle seçilmesi gereken en önemli materyaller arasında da köpek tasması bulunmaktadır. Köpeğinizin kaybolmaması için bu materyal son derece önemlidir. Köpekler koşup eğlenmeyi seven hareketli canlılardır. Bazen gözünüzden uzaklaşabilir. Tasmalar köpeğinizin sahibi olduğunu ve sokak köpeği olmadığını belirten, kaybolması gibi bir durumda rahatlıkla bulabilmenize yardımcı olan eşyalardandır. Ayrıca bu materyal sayesinde köpeğini yürüyüşe çıkarmak çok daha kolay ve güvenli bir hale gelir. Tasması sayesinde kaçmasına ve kaybolmasına izin vermeden rahatlıkla yürüyüşe çıkabilir, ihtiyaçlarını gidermesini sağlayabilirsiniz. Fakat tasmalar sürekli olarak kullandıkları önemli materyaller olduğu için çok dikkatli geçilmesi gerekir. Dikkatsiz ve özensiz seçilmiş ürünler sağlık problemlerine davetiye çıkarabilir. Birbirinden kaliteli ve konforlu tasmalar dostunuzun rahatlığı sayfamızda listelenmektedir. Siz de tüm bu modelleri inceleyerek köpeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Birbirinden Eğlenceli Tasarımlara Sahip Köpek Tasmaları

Birbirinden Eğlenceli Tasarımlara Sahip Köpek Tasmaları

Köpekler renkli ve eğlenceli şekilleri çok seven canlılardır. Bu tür biçimlere sahip materyaller dikkatlerini çeker ve bu tür eşyalarla oynamayı genelde çok severler. Tasmalar köpekler tarafından her zaman istekle kullanılmayabilir. Oldukça gerekli olan bu materyalin köpeğinizin dikkatini çekmesi için değişik tasarımların incelemesinde fayda vardır. Köpek tasması modelleri oldukça kalabalık bir model seçeneği bulundurur. Bu seçenekler arasında farklı boyut ve türden sayısız köpeğe uygun olabilen çeşitli tasmalar bulunur. Sonsuz renk seçimi sayesinde köpeğinizin severek kullanabileceği türden modelleri bulmak mümkündür. Köpek boyun tasması modelleri arasında dikkat çekici seçeneklerden biri parlak ve renkli modellerdir. Köpeğinizin dikkatini çekebilecek bu tür modeller dışarıya çıktığında da herkes tarafından fark edilebilir özelliktedir. Bu tür modeller insanlar tarafından rahatlıkla fark edilirler. Bu da köpeğinizin sahipli olduğunun anlaşılması için önemlidir İsimlikli köpek tasması da yine bu yönden son derece kullanışlı ürünlerden biridir. Farklı renk seçeneklerine sahip modelleri bulunan bu ürüne köpeğinizin ismini yazabilirsiniz. Bu da kaybolma gibi çok tehlikeli durumlarda başkaları tarafından bulunduğunda direkt olarak size ulaşabilmesi için çok kullanışlıdır. Bu tür ürünlerin üzerinde iletişim bilgileriniz yazabileceğiniz türleri de bulunur. Bu tür modeller de yine köpeğinizi bulanların sizinle iletişime geçebilmesi için harika modellerdir. Boyun tasması modelleri çok geniş bir renk seçeneğine sahiptir. Bu renk seçenekleri arasında kırmızı, pembe, sarı ve mavi gibi farklı ve parlak renkler köpeğiniz tarafından severek kullanılabilecek seçenekler bulunmaktadır. Bu tür renkler arasından seçim yaparken köpeğinizin rengini de göz önüne almanızda fayda vardır. Beyaz bir köpeğiniz varsa beyaz tasma seçiminde tasmanın görünmesi zor olabilir. Bu gibi durumlarda dışarıdaki insanlar tarafından köpeğinizin sahibi olduğu geç fark edilebilir. Bu sebeple seçim yaparken köpeğinizin tüyleri ile kontrast oluşturabilecek türde modellerin tercih edilmesinde fayda vardır. Siz de birbirinden farklı tasma seçeneklerini inceleyerek hem köpeğinizin severek kullanabileceği hem de rahatlıkla fark edilebilecek türde modelleri belirleyebilirsiniz..

Kaliteli Yapısıyla Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Köpek Tasmaları

Kaliteli Yapısıyla Çok Uzun Süre Kullanılabilecek Köpek Tasmaları

Köpek tasmaları, köpeğiniz için özel olarak seçilen ve özellikle yetişkin köpeklerde çok uzun süre kullanılabilmesi beklenen ürünlerdir. Köpekler çok hareketli varlıklardır. Bu da kullandıkları tasmanın kısa süre içinde aşınmasına ve zarar görmesine sebep olabilir. Tüm bu sebepler doğrultusunda kaliteli modellerin tercih edilmesi büyük önem taşır. Köpek tasması çeşitleri arasında çok farklı materyallerden üretilen modeller bulunur. Bu materyaller ürünlerin kalitesini belirleyen önemli özelliklerdendir. Kaliteli modeller dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı özelliklere sahip olurlar. Bu sayede çok daha uzun süre kullanılabilir. Deri modeller bu konuda büyük avantaja sahip seçeneklerdir. Bu tür modeller dış deri dokusu sayesinde su geçirmezler. Bu özellikte yağışlı günlerde yaptığınız yürüyüşlerde köpeğinizin tasmasının zarar görmemesi için çok önemlidir. Ayrıca su geçiren tasmalar, tasmanın altındaki tüylerin ıslanmasına ve zor kurumasına sebep olur. Bu da köpeğiniz için rahatsız edici bir durum oluşturabilir. Renkli modeller seçilirken tasmaya rengini veren maddelerin kalitesi de çok önemlidir. Kalitesiz boyalar ile renklendiren modeller, zamanla boya akıtarak köpeğinizi kimyasallara maruz bırakır. Bu köpeğinizin sağlığı için çok tehlikeli olabilir. Ayrıca bu tür boyalar zamanla dökülmeye başlayabilir. Estetik açıdan oldukça kötü bir görünüm oluşturan bu tür tasmalar köpeğinizin tüylerinin rengine zarar verebilir. Antibakteriyel tasmalar son derece kaliteli ve kullanışlı modellerdendir. Bu tür modeller köpeğinizin boyun bölgesinde bakteri oluşumunu engeller. Ayrıca kir ve lekelere karşı da dayanıklı olan bu tür modeller çok kullanışlı olurlar. Yıkanabilir yapıda kumaş tasmalar da mevcuttur. Bu tür modelleri rahatlıkla kirlendikleri zaman yıkayabilirsiniz. Çok kaliteli olan bu materyaller hem köpeğinizi rahatsız etmez hem de tekrar tekrar temizlenerek kullanılabilir. Hızlı kuruma özelliği olan materyallerden üretilen tasmalar özellikle kış aylarında kullanmak için idealdir. Bu tür modelleri ayrıca köpeğinizle sahil kenarlarına gittiğinizde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Köpek tasması zincir modellerin paslanmaz materyallerden üretilen olmasına dikkat etmelisiniz. Bu özellik hem köpeğinizin sağlığı için hem de uzun süreli kullanım için çok önemliydi. Siz de çok uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz modelleri tercih edebilirsiniz. Birbirinden özel köpek elbiseleri de sayfamızda mevcuttur.

Gelişmiş Özellikleriyle Güvenli Kullanıma Sahip Köpek Tasmaları

Gelişmiş Özellikleriyle Güvenli Kullanıma Sahip Köpek Tasmaları

Köpek tasmaları arasında çok çeşitli modeller bulunur. Bu modellerin arasında farklı işlevsel özellikler sahip seçenekler bulmak mümkündür. Köpekler çok hareketli hayvanlardır. Sürekli olarak koşmayı ve oynamayı seven, rahatlıkla dikkati dağılan hayvanlar olan köpeklerin kaybolmaması için çeşitli önlemler alınması gerekir. Tasmalarda bulunan farklı özellikler sayesinde bu önlemleri rahatlıkla görebilirsiniz. Köpek tasması isimli modeller çok rahat bir şekilde köpeğinizin sahipli bir ev köpeği olduğunu belirtmenin en kolay yollarından biridir. Köpeğin tasmasında bulunan isimliğe ismini yazabilirsiniz. Ayrıca bu kısma iletişim adresinizi de ekleyerek köpeğinin kaybolması gibi bir durumda bulunanların sizinle çok daha rahat bir şekilde iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik özellikler de köpeğinizin yerini hemen bulabilmeniz için siz büyük kolaylık sağlar. GPS köpek tasması bu teknolojinin en iyi örneklerinden biridir. Üzerinde takip cihazı olan bu tasmaları rahatlıkla her türlü cihaza bağlayabilirsiniz. Telefonunuza, işletim sistemi farkı olmaksızın yükleyeceğiniz bir uygulamayı cihaza bağlayabilirsiniz. Dostunuzun yerini bulmak için cihaz uygulama ile bağlandığında rahatlıkla gün boyu gittiği güzergâhları harita üzerinde görebilirsiniz. Günler boyu dayanabilen pil ile çalışan bu cihaz sayesinde dostunuzun kaybolması durumunda saniyeler içerisinde konumuna ulaşabilirsiniz. Köpek tasması makaralı modeller de köpeğinizi yürüyüşe çıkardığınızda rahatlıkla hareket edebilmesi fakat gözünüzün önünden kaybolması için oldukça kullanışlı modellerdir. Farklı uzunluklarda iplere sahip modeller arasından köpeğiniz için en uygun olanı rahatlıkla seçebilirsiniz. Üzerinde duraklama düğmesi bulunan ürün sayesinde köpeğinizin yola atlaması, girmemesi gereken yerlere girmesi gibi durumlarda rahatlıkla kontrolünü sağlayabilir ve zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Ürünün kullanışlı tasarımı sayesinde tek elinizi kullanarak köpeğinizi kontrol etmeniz mümkündür. Takması ve çıkarması çok kolay olan bu tür modelleri köpeğinizi rahatsız etmeden çok kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Kasılması zor olan tasmalar köpeği rahatsız edecek ve tasmayı reddetmesine sebep olacaktır. Bu tür modeller bu durumun önüne geçmek için çok kullanışlıdır. Siz de çeşitli özellikleriyle köpeğinizin güvenliğini sağlaya bileceğiniz modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Konforlu Yapısıyla Köpeğinizi Mutlu Edecek Köpek Tasmaları

Konforlu Yapısıyla Köpeğinizi Mutlu Edecek Köpek Tasmaları

Tasmalar genellikle köpekler için rahatsız edici ve konforsuz, zorlu araçlar olarak görülür. Fakat doğru tasmayı seçtiğinizde bu durumun böyle olmadığınız görebilirsiniz. Köpeğinizin konforunun sağlanabilmesi için tasmalarınızdan sahip olması gereken bazı özellikler vardır. Ufak birkaç detay ile köpeğinizin tasmasını rahat bir şekilde, severek kullanmasını sağlayabilirsiniz. Köpek tasmalarının konforunu belirleyen önemli özelliklerden biri üretildiği materyal olur. Tasmanın üretildiği materyalin köpeğinizin içinde rahatlıkla hareket edebileceği türde olması gerekir. Elastik, esneyebilen modeller köpekleriniz için harika olur. Yavru köpek tasması özellikle ekstra elastikiyete sahip modeller arasında seçilmelidir. Yavru köpekler çok hareketli ve canlı olurlar. Bu sebeple kullandıkları tasmanın hareketleriyle uyum sağlaması büyük öneme sahip olur. Köpeklerinin hareketlerinin kısıtlanması için makaralı modeller de bulunan köpek tasması ipi uzatılabilecek özellikte olmalıdır. Bu tür modeller uzun oldukları için köpeğinize gerekli hareket alanını verir. Ayrıca durdurulabilir, kısaltılabilir özellikte oldukları için köpeğinizin tehlikeli durumlara girmesini engeller. Tasmaların konforunu belirleyen önemli bir nitelikte iç malzemesi olur. Rahat ve hareket edebileceği materyalden üretilen tasmanın iç kısmında dolgulu yapının olması gerekir. Tasmanın iç yüzeyinde bulunan dolgulu materyaller sadece yürüyüşlerde kullanılsa dahi köpeğinizin çok daha rahat olmasını ve oluşabilecek sağlık sorunlarının engellenmesini sağlar. Tasmanın boğucu ve sert materyallerden seçilmesi çok tehlikeli olabilir. Bu tür materyaller köpeğinizin solunum sıkıntıları yaşamasına sebep olabilir. Kısa bir süre içerisinde bu solunum sıkıntıları köpeğinize sağlık sorunları olarak geri dönebilir. Ayrıca üzerinde zımba, çivi gibi materyaller bulunan tasmaların sık kullanılması da sorun yaşamamıza sebep olabilir. Bu tür materyaller köpeğiniz başka köpeklerle oynarken kullanılmamalıdır. Bu, başkalarının ve köpeğinin zarar görmesine sebep olabilir. Bu tür modellerin kullanımından kaçırılmasında fayda vardır. Yumuşak, yıkanabilir, kumaş materyaller köpekler için çok rahat olabilecek modellere sahiplerdir. Kumaş materyal sürtünme yaratmadığı için köpeğinizin boyun bölgesine zarar vermez. Yumuşak ve esnek yapıları istedikleri gibi hareket etmelerine yardımcı olur. Siz de yüksek konfora sahip modeller arasından seçim yaparak köpeğinizin sağlığınızı koruyabilirsiniz.

Bütçenizi Zorlamayacak Seçenekleriyle Köpek Tasması Fiyatları

Bütçenizi Zorlamayacak Seçenekleriyle Köpek Tasması Fiyatları

Ürün fiyatları kullanıcılar için büyük önem taşıyan özelliklerden biridir. Kullanıcılar, bütçelerini geçmeyecek türde ürünler tercih ederler. Bu sebeple ürünlerin fiyat seçeneklerinin daha kalabalık ve çeşitli olması önemlidir. Köpek tasması fiyatları çok çeşitli seçeneklere sahiptir. Bu fiyat seçeneklerini etkileyen bazı özellikler bulunur. Bu özellikler arasında ürünün üretildiği materyal, sahip olduğu ek işlevsel özellikler bulunur. Ürünün üretildiği materyal köpeğinizin rahatlığını belirttiği gibi ürünün kullanım süresi açısından da önemlidir. Hareketli köpekler tasmaları ile sürekli olarak oynayabilir ve zamanla yaralanmalarına sebep olabilirler. Ayrıca zorlu hava şartlarında kalitesiz materyallerden üretilen modeller kısa süre içerisinde kullanılamaz hale gelebilirler. Kaliteli ve bu tür durumlara karşı dayanıklı modeller çok daha uzun süre işlev kaybı yaşamadan verimli bir şekilde kullanılabilir. Bu tür modeller kolay kolay zarar görmeyecekleri için kısa süreli bakıma ihtiyaç duymazlar. Bu sayede uzun vadede bütçeniz üzerinde iyi bir etkiye sahip olur. Tasmanın üretildiği materyalin esneklik gibi özellikleri de yine fiyatı üzerinde etkili olur. Yavru köpekler daha esnek ve dayanıklı modellere ihtiyaç duyan çok hareketli köpeklerdir. Bu sebeple yavru köpek tasması fiyatları diğerlerinden biraz daha farklı olabilir. Taşların üzerinde bulunan farklı aksesuarlarda fiyatlarını etkileyen önemli özelliklerden biridir. Köpeğinizin kaybolduğundan rahatlıkla bulunabilmesini sağlayabilen aksesuarlar fiyatların doğal olarak etkilenmesini sağlar. Zilli köpek tasması modelleri bu tür ürünlere örnek olabilir. Üzerinde bulunan zil köpeğinizi rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılır. Bu sayede köpeğinizin nerede olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Ürünlerde bulunan GPS gibi ek işlevler de fiyatlarını etkileyen özellikler arasındadır. Antibakteriyel özelliğe sahip olan ürünler temizlik açısından çok yük rahatlık sağlayacakları için fiyat açısından da diğerlerinden farklı olabilirler. Bu tür modeller köpeğinizin sağlığını korumada da çok faydalı olduğu için diğer modellere göre değişik fiyatlara sahip olması çok normaldir. Siz de ürünler arasında fiyat incelemesi yaparak bütçenizi zorlayacak fiyatlara sahip olan kullanışlı ve uzun kullanım sürelerine sahip modelleri belirleyebilir ve rahatlıkla edinebilirsiniz.

Çeşitli Köpek Tasmaları Arasından Doğru Seçimi Yapmak İçin Göz Önüne Alınması Gereken Detaylar

Çeşitli Köpek Tasmaları Arasından Doğru Seçimi Yapmak İçin Göz Önüne Alınması Gereken Detaylar

Tasmalar köpekler için çok önemli olan ve seçimi sırasında dikkatli olunması gereken ürünlerdir. Çok çeşitli modellere sahip olan bu araçları seçerken bazı kriterler oluşturması gerekir. Kriter oluşturmadan seçim yapmaya alışmak çok uzun sürebilir ve genellikle doğru seçim ile sonuçlanmaz. Bu kriterleri belirlerken göz önüne alınması gereken bazı teknik özellikler bulunur. Bu teknik özellikler arasında ürün tasarımı, sahip olduğu işlevsel özellikler, rahatlık seviyesi, kullanım şekli, boyutu, köpeğinizin ölçülerine uygunluğu sayılabilir. Dikkat edilmesi gereken ilk özellik ürünün köpeğinizle uyumlu olmasıdır. Köpeğiniz için fazla küçük modelin tercih edilmesi sağlık problemlerine yol açar. Bu tür modeller köpeğinizi hem rahatsız eder hem de solunum sıkıntısı yaşamasına sebep olur. Tasma seçimi yaparken köpeğinizin ırkını göz önüne almanız gerekir. Küçük ırk köpek tasması modelleri daha ufak ölçülerde ve hassas materyallerden oluşan seçeneklere sahiptir. Bu tür modeller diğer köpeklere göre daha hassas olabilen küçük köpeklerin zarar görmemesi için özel olarak üretilir. Bu tür köpekler daha hareketli oldukları için tasmalarının bu hareketlilikleri ile uyum sağlaması önemlidir. Bazı köpeklerin boyunları daha kısa olabilir. Bu tür köpeklerin solunum sıkıntısı yaşaması diğerlerine göre çok daha muhtemeldir. Bu sebeple daha dikkatli bir seçim yapılması gerekir. Kısa boyunlu köpeklerde ince tasmalar çok daha uygun olur. İnce ve uzun boyunlu köpek ırklarında ise daha kalın yapıdaki tasmaların kullanılması çok daha rahat olur. Bu tür köpeklerin tasmaları kalın fakat dar olurlar. Darlığın köpeği rahatsız etmeyecek seviyede olmasına çok dikkat edilmelidir. Köpeğinizin tüylülüğü de kullandığınız tasma tipini etkiler. Çok tüylü köpekler yuvarlak tasmalar ile çok daha rahat edecektir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli özellik de ürünün sahip olduğu işlevsel özelliklerdir. Bu özellikler genellikle köpeğinizin güvenliğinin sağlanması ve rahat hareket edebilmesi için oluşturulmuş olurlar. Uzatmalı köpek tasması her iki durum için de en kullanışlı olan ürünlerden biridir. Yürüyüşler için kullanışlı olan bu tasmaları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Siz de sayfamızda bulunan sayısız ürün seçeneğini inceleyerek belirlediğiniz kriterler doğrultusunda köpeğine uygun modeli tercih edebilirsiniz.