ÜCRETSİZ KARGO

Dr.Sacchi Otomatik Mama Kabı
(0)
134,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Moderna Smart 12 CM Plastik Kedi Mama ve Su Kabı 210 ML
(1)
35,67 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5
Kaymaz Ayaklı Simli Plastik Kedi Mama ve Su Kabı 250 ML
(2)
84,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pet Plastart PT-250 Plastik Kedi Mama ve Su Kabı 1 L
(0)
89,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

İkili Siyah Ahşap Kedi Mama ve Su Kabı
(0)
94,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

İkili Kırmızı Ahşap Kedi Mama ve Su Kabı
(0)
99,90 TL
RECTANGLE
Portatif Katlanabilir Kedi Mama ve Su Kabı 350 ML Çok Renkli
(1)
46,90 TL
29,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Pawise Slow Eat Yavaş Yediren Kedi Mama Kabı 500 ML
(0)
119,05 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Maskot Sokak Hayvanları Yardım 39.5 x 29.5 x 5.4 CM Kedi Mama Kabı 5 L
(1)
75,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Şenyayla 3 x 14 CM Plastik Küçük Boy Kedi Mama Kabı
(1)
44,90 TL
Hill's Cat Kedi Mama Ölçü Kabı
(11)
30,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Georplast Soft Touch Kauçuk Taban Çelik Mama ve Su Kabı 500 ML
(0)
134,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Trixie 25017 Silikon Sert Kenarlı Kedi Mama ve Su Kabı 500 ML
(0)
274,89 TL
SEPETTE
247,69 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Pawise Slow Eat 23 x 7.5 CM Yavaş Yediren Kedi Mama Kabı 1500 ML
(0)
203,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Herkül 3XL Kedi Mama Kabı Çok Renkli
(0)
100,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Petmate Double Diner Ultra Hafif Büyük Kedi Mama ve Su Kabı 2 x 625 ML
(0)
59,50 TL
55,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tekli Plastik Mama Kabi 0,2 Lt 555924541
(0)
48,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Catit Çiçek Şekilli Su Pınarı Altlığı
(0)
255,00 TL
SEPETTE
235,00 TL

Plastik Kedi Kapları

Evinde evcil hayvan besleyenler için o hayvanlar çok değerlidir. Onların sağlığı ve kullanacakları eşyaların elverişli olması da dikkat edilen noktalardandır. Genellikle hayvan sahipleri hayvanları için oldukça özen gösterir onlar için alınacak her ürünü detaylı inceleyerek en iyisini hayvanı için en uygununu almayı tercih eder. Bu onlara karşı olan sevgililerinin çok fazla olmasından ve hayvanlarının sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerini istemelerindendir. Hayvanlar için en özen gösterilen şeylerden biri de beslenmeleri ve tükettikleri su miktarlarıdır. Bunlar için kullanılacak olan ürünler detaylıca en uygun olacak şekilde incelenerek alınmalıdır. Bu ürünlerde plastik mama kabı oldukça çok tercih edilenler arasındadır. Bu plastik kaplar hem su içmeleri için hem de yiyeceklerinin konması için oldukça uygundur. Kediye sahip olan insanlar bu plastik kedi mama kabı ürünlerinin oldukça sık yıkanması gerektiğinin farkındalardır. Bu ürünlerin de yıkama kolaylığından dolayı tercih edilme oranları fazla olabilir.

Plastik Kaplar ve Yararları

Plastik Kaplar ve Yararları

Evcil hayvanlarınız için belirli bir yeme düzeni hazırlayacağınız kaplar sayesinde onların yemek yemeleri için de bir alan oluşturmuş olursunuz. Kedilerin yemekleri yerken etrafa saçması konusunda kaplar size kolaylık sağlar bu kabın içerisinden yediği zaman dışarıya mamanın dağılması azalmaktadır. Bunun yanında da kedinin beslenmesi ve su tüketmesi için belirli bir alan yaratıldığından dağınıklık yaşansa bile kolayca toparlanıp temizlenebilir. Evinizde bir köşeyi hayvanınız için böyle bir alana dönüştürmeniz hem onun hem de sizin açınızdan avantaj sağlayacaktır. Kedileriniz için kabına yemek koyduktan sonra onları sürekli beslemek zorunda kalmazsınız. Koyduğunuz andan itibaren onların yemesi için tüm gün yetebilecek mama koyabilirsiniz. Böylelikle dışarıda bir işiniz varken evde hayvanınız aç ya da susuz mu diye düşünmenize gerek kalmaz çünkü plastik mama kabı içerisinde yeterli miktarda mama ya da su olduğunu bilirsiniz. Su ve mama için ayrı kaplar almak istemezseniz birleşik olan ikili plastik mama kabı tercihinde bulunabilirsiniz. Bu kaplar sizin için alan konusunda da avantaj yaratır. İkisi de aynı yerde bulunacağı için kediniz su ve mamayı nereden bulacağına kolaylıkla alışabilir. Ayrıca kapların plastik tercih edilmesindeki en büyük avantajlardan biri de kolay temizlenebilir olmasıdır. Hayvanlar genellikle kirli bir kaptan mamasını yemez ya da suyunu içmez onlar için mamanın veya suyun temiz olması oldukça önemlidir. Plastik kaplar da kolaylıkla yıkanabildiği için kaplar kirlendikçe yıkayarak kedinin su ve yemeği rahatlıkla yemesini sağlayabilirsiniz. Kediler suyun temiz olmasına özellikle dikkat ederler suyu sürekli yenilemek oldukça önemlidir. Bunun için kendini sürekli olarak içten yenileyen su şelalesi ürünü de kullanılabilir. Plastik mama kabı ve su şelalesi ürününü kedileriniz için kullanmanız siz yarar sağlayacaktır. Mama tüm gün kapta olsa da kedinin yiyeceğini bilirsiniz fakat tüm gün aynı kapta kalan suyu içmeme ihtimali var bu yüzden kendini sürekli revize eden su şelalesini kullanmak doğru bir tercih olabilir.

Plastik Kedi Kapları ve Çeşitleri

Plastik Kaplar ve Çeşitleri

Plastik kaplar evcil hayvanların yaşantısını düzenlemek için oldukça kullanışlılardır. Ayrıca farklı ihtiyaçlar veya durumlar için bu kapların farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Boyut, tasarım, şekilleri ve özellikleri konusunda çeşitlilik göstermektedir. Uzun süre kullanılan ürünler oldukları için oldukça özenle seçilip karar verilmesi gerekebilir. Kapların boyutu konusunda küçük, orta ya da büyük boyutlar tercih edilebilir. Bu kedinin evde ne kadar uzun süre yalnız bırakıldığına bağlı olarak boyut konusu kararlaştırılabilir. Eğer kedi yemek yerken kendini tutamıyor ve hepsini yemeye kalkarsa boyut olarak küçük kaplar tercih edilip mama ayarlaması ona göre yapılabilir. Belirli bir ölçüde beslenmesi sağlanmış olur. Tasarım konusunda da mama kapları oldukça gelişmiştir farklı tasarımlarla hayvanların ilgisini çekmeyi başaran kaplar vardır. Plastik mama kabı renkler konusunda oldukça çeşitlilik gösterir. Oldukça canlı renklere sahip kaplar vardır. Bu renkler hayvanların ilgisini çeker eğer beslenmeyi sevmeyen ya da su içmeyen bir hayvana sahip kişiler varsa farklı renkler ve tasarımlarla hayvanın ilgisini çekerek beslenme ve su içme özellikleri kazandırılabilir. Şekilleri açısından da farklılık gösterebilir genellikle en çok tercih edilen yuvarlak olmaktadır fakat kare, üçgen, dikdörtgen ya da farklı şekillerden de oluşabilirler. Özellik bakımından kapların bölme sayısı plastiklerde farklılık göstermektedir. Bölme sayısındaki farklılıklar kedilerin ihtiyacına göre belirlenebilir su ve mama kabını birleşik kullanmak isteyen biriikili plastik mama kabı tercih edebilir. Bunun dışında birden fazla kedisi olan kişiler daha çok bölmeli kapları tercih edebilirler. Kediler bu çoklu kaplarda anlaşmazlık yaşarlarsa onların huyuna göre tekli kaplardan birçok alıp kullanabilirler. Her kedinin beslenme yerini ayrı tutarlar ki anlaşmazlık olmasın fakat çok bölmeli kap tercihi her konudan kedilerin sahibi için birleşik olması kolaylık sağlar. İki kedisi olan biri için plastik mama kabı 4 bölmeli olması gayet idealdir. Bu gibi çeşitlilikleri gösterse de kedi kaplarının başlıca amacı hep aynıdır.

Plastik Kedi Kapları ve Fiyatları

Plastik Kedi Kapları ve Fiyatları

Plastik kapların farklılıklarına göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Plastik kedi kabı çeşitleri aynı görevi görseler bile farklılıkları vardır. Bu farklılıkları kedinin ihtiyaçlarına göre analiz etmek sonrasında en uygun özelliklere sahip kabı seçmek önemlidir. Mesela fazlasıyla seyahat eden bir kişi ise kedinin sahibi büyük kaplar tercih konusu olabilir çünkü mamayı çok alan bir kap kediyi günlerce idare edebilir. Genellikle boyut arttıkça fiyatlar da değişmektedir. Boyut tasarım yanında kaplarının kalitesi de oldukça önemlidir ve bu da fiyatların değişikliği konusunda etkilidir. Eğer bir evde kediler çok fazlaysa kapların bölme sayısı artar. Plastik mama kabı fiyatları incelemesi yaparak kendinize uygun seçenekler bulabilirsiniz. Her bütçeye uygun fiyatları bulmak bu ürünlerde mevcuttur. Evcil hayvanı olan her ev için gerekli olan bu ürünün alım durumunun kolay olması da insanları zorlamayabilir. Farklı fiyatlarla evdeki kedilerin her anlamda düzenlerini oluşturmak oldukça hem kediler hem de sahipleri açısından kolaylık sağlar. Kedilerin sağlıkları da bu ürün yardımıyla korunabilir. Yere konulan bir yemeği yerken zorlanır ve biraz rahatsızlık duyabilirler fakat mama kabındaki yiyeceği ve suyu sorun yaşamadan sağlıklı bir şekilde yiyip içebilirler. Bu ürünler beslenme konusunda kediler için önemli bir faktördür. Dayanıklılık konusunda da sağlamdırlar. Dayanıklılığı sayesinde uzun süreler boyunca kullanılabilirler. Plastik oldukları için herhangi bir darbede düşmede pek hasar almazlar. Kediler bir zarar vermeye çalışsalar bile dayanıklılığı sayesinde normal formunu kaybetmezler. İhtiyaçlarınıza uygun kedi kaplarına sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.