ÜCRETSİZ KARGO

Pierre Cardin 458647445 2'Li Microfiber Yorgan Çift Kişilik
(15)
1.349,90 TL
629,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
57 Tel Lüx Çift Taraflı Welsoft Pamuk Silikon Yorgan
(16)
395,60 TL
387,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Pierre Cardin 2'Li Microfiber Yorgan Tek Kişilik (458647436)
(3)
1.124,90 TL
539,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yataş Bedding Eco Night Tek Kişilik Yorgan 300 Gr/M2 (155X215)
(28)
349,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Özel Yapım Yorganı , Özel Kumaş, Özel Yapım
(73)
326,43 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yataş Bedding Eco Nıght Yorgan Ve Yastık Set (Çift Kişilik)
(15)
599,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5
Ultra Lüks Çift Kişilik Welsoft Yorgan
(10)
506,90 TL
503,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Ultra Lüks Tek Kişilik Welsoft Yorgan
(6)
494,90 TL
420,80 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yataş Bedding Eco Night Çift Kişilik Yorgan 300 Gr/M2 - 195X215
(14)
449,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Varol Çift Kişilik Microfiber Yorgan
(430)
447,86 TL
319,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yün Yorgan 195 X215 -200X225 Doğal El Sırması Yorgan Sağlıklı
(33)
400,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Home Microfiber Tek Kişilik Yorgan
(2)
319,89 TL
269,89 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

El Yapımı El Sırıması Pamuk Yorgan %100 Doğal Saf Pamuk
(183)
499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

6
Welsoft Çift Kişilik Silikon Yorgan (Atık Malzeme İçermez)
(15)
868,49 TL
590,57 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4

REKLAM

Taç Polar Emprime Yorgan/Renk Desen Seçenekli/Tek Ve Çift Kişilik
(5)
783,75 TL
SEPETTE
603,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

9
Ersperto Welsoft Yorgan Tek Kişilik Yastık Kılıflı
(6)
509,99 TL
499,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yün Yatak Alezi,Rahat Ve Radyasyonsuz Bir Uyku İç...
Yün Yatak Alezi,Rahat Ve Radyasyonsuz Bir Uyku İç...
(211)
160,00 TL
148,80 TL

Yorgan

Günün neredeyse üçte birini uyku ile sürdürmek durumundayız. Bu kapsamda en çok kullanılan eşyalardan birinin de yorgan ürünleri olduğunu söylemek yanlış olmaz. Bu kapsamda kullanmakta olduğunuz yorganların konforu sizlerin rahat bir uyku deneyimleyebilmeniz açısından önem arz etmektedir. Yorganlar, böylece gün içerisindeki stressiz ve başarılı anların da yaşanmasında faydalı bir ürün olmaktadır. Ürününüzü tercih ederken başlıca dikkat etmeniz gereken husus ise sağlık durumunuza göre bir seçim yapmanızdır. Aynı zamanda mevsimine göre de olmak üzere birden fazla yorgana sahip olunması gerekmektedir. Sağlığınıza ve mevsime göre uygun yorganı seçmeniz, hem fiziksel hem de ruhsal açıdan büyük bir önem taşımaktadır. Sayfamızdaki yorganların başlıca üretildiği malzemeler yün malzeme, silikon malzeme, pamuk malzemesi ve mikro fiber malzeme olmaktadır. Ayrıca bu materyallerden imal edilen yorganların tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki tip modeli de bulunmaktadır. Her bir model de ergonomik bir yapıya sahiptir. Ürünleri hijyenik yapıları sayesinde rahatlıkla deneyimleyebilirsiniz. Bütün yatak odası tekstili ürünlerini sayfamızdan rahatlıkla incelemede bulunabilirsiniz.

En Kaliteli Tek Kişilik Yorgan Modelleri

En Kaliteli Tek Kişilik Yorgan Modelleri

Tek kişilik yatağınızda deneyimleyebileceğiniz birbirinden kaliteli modeller bulunmaktadır. Sadece sizin kullanım sağlayacağınız bu yorganların üretildiği başlıca materyaller silikon, pamuk ve kaz tüyüne yakın rahatlık sunan mikro fiber malzemeler olmaktadır. Ebatları 155 x 215 cm. olan microfiber içerikli tek kişilik yorgan ürünlerinin metrekare başına oluşturduğu ağırlık 300 gr. olmaktadır. Hem sağlık hem de konfor açısından kusursuz bir kalite sunan bu ürünler müşteriler tarafından sıkça talep gören ürünler arasındadır. En çok tercih edilme sebebi ise anti bakteriyel bir yapıya sahip olmasındadır. Bu antialerjik yapısı sayesinde de kullanım deneyiminizi güvenle sürdürürsünüz. Bu tasarımlar dilerseniz nevresim geçirmeden de kullanılabilmekte olan bir modeldir. İster nevresim geçirerek isterseniz de doğrudan kullanım sağlayabileceğiniz bu ürünler sizlere farklı kullanım imkânları tanımaktadır. Bu şekilde odanızın dekoruna uygun biçimde kullanım sergileyebilirsiniz. Ağır olmayan yapısı sayesinde herhangi bir terleme hissi duymazsınız. Bu sayede güne oldukça hafif bir şekilde başlamanız da sağlanabilmektedir. Yıkamanız esnasında ise maksimum 40 derecede temizleme faaliyetlerini yapmanız gerekir. Üzerinde ağartıcı kullanmamanız önerilmektedir. Dilerseniz makinede kurutma da yapabilir, düşük ısıda da ütüleme faaliyetlerini sağlayabilirsiniz. Kuru temizleme için ise kesinlikle uygun ürünler olmamaktadır. Silikon içerikli tek kişilik ürünler ise 30 derecede yıkanabilir modellerdir. İçeriği yüzde 100 mikro silikonize elyaf olan bu tasarımların aynı zamanda çift kişilik çeşitleri de bulunabilmektedir. Tek kişilik yorgan ölçüsü 155 x 215 cm. olan bu ürünler standart tek kişilik ürünlerdir. Yorganın net ağırlığı 2200 gr. olmakta olup, iç dolgusu ise metrekare başına 330 gr. gelmektedir. Kaz tüyüne yakın micro fiber içerikli ürünler ise sık dokunmuş bir kumaşa sahiptir. Renfors ve saten ürünler arasındaki orta kalitede bir ürün çeşidi olmaktadır. Oldukça hafif olmalarının yanı sıra kışlık bir ürün tipi olmaktadır. Tel sayısı ise 70-80 tel arasında olmakta olan bu tasarımların ısıtma dereceleri de oldukça yüksektir. Pamuk içerikli tek kişilik ürünler de antialerjik yapıda olan konforlu diğer ürün çeşidi olmaktadır.

Konforlu Çift Kişilik Yorgan Ürünleri

Konforlu Çift Kişilik Yorgan Ürünleri

Çift kişilik olan pamuk içerikli tasarımlarda bebek ve çocuklar için olan modeller de bulunmaktadır. Hem dış kılıfı hem de iç dolgusu yüzde 100 pamuk olmalarıyla oldukça konforlu ürünlerdir. Bu modellerin dış kılıfı 62 tel olmaktadır. Bu ürünlerin özel taşıma çantaları da bulunmaktadır. Pamuk içerikli çift kişilik yorgan ölçüleri 195 x 215 cm. olmaktadır. Ayrıca 30 dereceye kadar yıkanabilme özellikleri de bulunmaktadır. Micro fiber içerikli çift kişilik ürünler de anti bakteriyel yapıya sahip ve kaz tüyü cinsine en yakın modeller olmaktadır. Standart olarak çift kişilik ürün boyutlarında olmalarının yanı sıra metrekareye 300 gr. ağırlık düşecek biçimde imal edilmişlerdir. En fazla 40 derece ısıda yıkanabilir modeller olmaktadırlar. Kuru temizlemeye de gönderilmeleri tavsiye edilmemektedir. Dış kumaşı micro fiber ve iç dolgusu yüzde 100 pamuklu ürünler ise size eşsiz deneyim kazandırabilecek olan bir başka modeldir. Çift kişilik bu ürünler koku yapmaz özellikleri ile çiftlerin en çok beğendiği ürün çeşitlerinden olmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı bu ürün Dünya standardı OEKO-TEX belgesi olan üstün nitelikli bir modeldir. Ayrıca özellikleri arasında nem ve rutubeti emmesi de bulunmaktadır. Böylelikle metabolizmayı dengede tutmaktadır. Yıkanmaları esnasında ise çamaşır suyu kullanılmaması önerilmektedir. Mikrojel elyaf yorganlar ise yüzde 100 oranında mikro silikon dolgulu ve yüzde 100 pamuklu ürünler olmaktadır. Bütün bu çift kişilik yorgan ürünleri kadar konfor sunabilen bir başka kaliteli model ise yün yorganlar olmaktadır. Bu ürünlerin içeriğinde yüzde 100 boncuk yerli merinos bulunmaktadır. Kesinlikle hiçbir kimyasal içermemekte olan bu tasarımlar diğer emsal ürünler gibi içinden yün çıkartmamaktadır. Yüzde 100 pamuklu dış kumaşı mevcuttur. 195 x 215 cm. klasik çift kişilik ebatları ile üretilen yün yorganlar terletmemekte olup, vücuttaki ağrıları almaktadır. Doğal yapısı sayesinde de antialerjik ürün olmaktadır. Termal bir yalıtım sağlayabilmesi ile de ısıyı eşit derecede dağıtabilme özelliği bulunmaktadır. Her ailenin ilk tercihte bulunduğu bu üretimler sizlere maksimum fayda sağlayabilecek bir yapıda tasarlanmışlardır.

Üstün Nitelikli Kaz Tüyü Yorgan Ürünleri

Üstün Nitelikli Kaz Tüyü Yorgan Ürünleri

Farklı bir niteliğe sahip olan, oldukça sağlıklı ve hafif bir ürün çeşidi de kaz tüyü yorgan modelleri olmaktadır. Kaz tüyü ürünlerin tek kişilik çeşitleri özellikle bireysel olarak oldukça rahat etmenizi sağlamaktadır. Yüzden 100 pamuk içerikli, tüy geçirmez bir yapıları bulunmaktadır. Ayrıca özel jakar desenli dokuma kumaşları da vardır. Bu ürünlerin dolgusu yüzde 90 oranında gıdık ve yüzde 10 oranında da sırt tüyünden oluşturulmuştur. Dolgu ağırlığı toplamda 833 gr. kadardır. 1’inci sınıf malzeme olan bu ürünlerin metrekare başına düşen ağırlıkları ise sadece 250 gr. olmaktadır. Doğal yapıları sayesinde antialerjik ürünlerdir. Aynı zamanda koku yapmamaktadır. Rahatlıkla da yıkanabilir özellikli olmaktadır. Ancak yıkamanız esnasında 30 derece sıcaklığın üzerine çıkmamanız önerilir. Kaz tüyü içerikli farklı biçimlerde üretilmiş yorgan modelleri de bulunmaktadır. 155 x 215 cm. tek kişilik standart model olan kaz tüyü ürünlerde iç dolgusu farklı oranlarda olan çeşitler bulunabilmektedir. Bu farklı üretim olan çeşitlerin iç dolgusu yüzde 30 gıdık tüyünden ve yüzde 70 de sırt tüyünden oluşturulmuştur. Dış kumaşı ise yüzde 100 pamuk özel dokuma olmaktadır. 220 x 240 cm. olan büyük kaz tüyü ürünler ise tüy geçirmeyen yapıları ile ilgi gören önemli çeşitlerden biridir. 1’inci sınıf olan bu tasarımlar düz beyaz ve oldukça şık bir görünüme sahip modellerdir. Kurutma makinesinde kullanılabilir olan bu ürünleri öncelikle 30 derce ısıda makinede yıkamanız gerekmektedir. Bu tasarımlar hafif yapıları ile terletmeyen yorgan ürünleri arasında en popüler model olmaktadır. Hiçbir şekilde nem veya yağ tutmamaktadır. Toz akarı barındırmamaktadır. Bu bakteri barındırmaz yapısı sayesinde kokusuz olma özelliğine sahiptir. Ayrıca nomite sertifikası da bulunmakta olan bir modeldir. Bu sertifika antialerjik olduğunu belgelemektedir. Ayrıca bu yorganların üretiminde kesinlikle el değmeden hijyenik bir şekilde işleme yapılmaktadır. Kaz tüyü yorganlar, hem çift hem de tek kişilik modelleriyle ve farklı içerikleriyle üstün fonksiyonlar gösteren şık ürünler olmaktadır.

Rahat Deneyimler Kazandıran Bambu Yorgan Çeşitleri

Rahat Deneyimler Kazandıran Bambu Yorgan Çeşitleri

Huzurlu uyku deneyimleri kazandıracak olan bambu yorganların hem tek kişilik hem de çift kişilik modelleri bulunabilmektedir. Çift kişilik bu modellerin ebatları 195 x 215 cm. olmakta olup, tek kişilikleri ise 155 x 215 cm. olmaktadır. Dış kumaşı yüzde 30 viskoz ve yüzde 70 de pamuk olan tasarımların tek kişilik modellerini rahatlıkla değerlendirebileceksiniz. Bu ürünlerin iç dolgusu ise yüzde 30 viskoz ve yüzde 70 de polyester olmaktadır. Bu ürün çeşidinin her bir modeli ile yazları serin uykular uyuyabileceksiniz. Bir başka bambu yorgan modeli olan ürünün dolgu malzemeleri ise yüzde 30 bambu ve yüzde 70 microjel dolgu şeklindedir. Bu ürünlerin dış kılıfı yüzde 100 pamuk olmaktadır. Toplam dolgu gramajları ise tek kişilikte 1000 gr. olmakta olup, çift kişilikte ise 1257 gr. olmaktadır. Yüzde 100 pamuk olan dış kumaşının tene dokunuşu mükemmel bir his vermektedir. Kumaşında ayrıca bambu baskılı deseni bulunmaktadır. İç dolgusunda ise kesinlikle doğal bambu bulunmaktadır. Düz sade biçimli bambu malzemeli olan ürün ise dış kumaşı yüzde 50 pamuk, yüzde 50 bambu olmaktadır. İç dolgusunda yüzde 60 oranında bambu elyafı yer almaktadır. Yüzde 40’ı ise microjeldir. Toplam dolgu miktarı ise metrekareye 300 gr. düşecek biçimde tasarlanmıştır. İçeriğinde 1’inci sınıf hammadde kullanılmıştır. Ayrıca hem kışlık hem de yazlık yorgan sınıfındadır. 4 mevsim rahatlıkla kullanılabilmektedir. Yüksek nem çekme özellikleri ile benzersiz ürün çeşitlerinden biri olmaktadır. En konforlu uykularınızı bu ürünler ile kolaylıkla alabileceksiniz. Aynı zamanda yüksek güvenlik ve çevre standartlarını karşıladığını gösteren ISO 9001 sertifikası da bulunmaktadır. Maksimum 30 derece ısıya kadar makinede rahatlıkla yıkanabilmektedir. Kurutma işlemi olarak da serilmesi uygun görülmektedir. Kurutma makinesine atılması uygun olmamaktadır. Bu ürünler dokunurken en kaliteli iplikler kullanılmıştır. Ekstra dayanıklı olmaları için ise çift dikim uygulanmıştır. Üretim süreci boyunca hiçbir türlü zararlı kimyasal kullanılmamıştır. Uzun süre boyunca yapısı bozulmadan ve yıpranmadan kullanılabilir ürün çeşitleridir.

Ranforce ve Elyaf Yorgan Ürün Çeşitleri

Ranforce ve Elyaf Yorgan Ürün Çeşitleri

Bu ürün çeşidinde de tek kişilik ve çift kişilik modeller bulunabilmekte olup, kalın kışlık renkli modeller oldukça ilgi gören çeşitlerdendir. Çiçekli temada olan kalın elyaf yorganlar toplamda 48 tel kaliteli kumaştan tasarlanmış modellerdir. 170 cm. ende ve 215 cm. de boyda ürünler olmaktadır. İçerisinde kaliteli beyaz elyaf bulunmakta olan bir modeldir. Sadece 30 derece ısıda, yüzde yüz oranında bir temizlenme özelliği gösterebilmektedir. Ağırlığı 4 kg. ile 4,5 kg. arasında olabilmekte ve dolgun bir yapıda olmaktadır. Mor çiçekli, pembe çiçekli ve kelebekli – çiçekli beyaz renk ağırlıklı birbirinden farklı tasarımları bulabilmeniz mümkündür. Yıkama esnasında kesinlikle boya atmamaktadır. Ayrıca çekme de yapmamakta olup, uygun fiyatlı ürünlerde olduğu gibi toplanma da meydana gelmemektedir. Pembe, mor, mavi ve yeşil gibi birbirinden eğlenceli renklerde tasarımları bulunan bir diğer model daha bulunmaktadır. Bu model ise tek kişilik pamuklu bir elyaf yorgan ürün olmaktadır. Bu kalın kışlık elyaf ürünlerin dış kumaşı yüzde 100 pamuklu olmaktadır. Rahatlıkla yıkanabilir bir model olup, kullanıcılar tarafından en çok beğenilen elyaf ürün modellerinden olmaktadır. Düz tasarımda ve sade renklerde olan bir başka elyaf ürün çeşidi ise silikon elyaf içerikli modern ranforce yorgan çeşitleri olmaktadır. Bu ürünü elde edebileceğiniz başlıca renkler açık mavi, sarı, beyaz, krem ve turuncu renkler olabilmektedir. Dış kumaşı yüzde 100 oranında pamuk olan tasarımın iç dolgusu ise silikonize elyaf malzemedir. Bu ürün modeli odanıza oldukça şık bir görüntü sunan modern tipte bir ürün çeşidi olmaktadır. Ranforce yorgan olan diğer bir ürünise çif t kişilik saf silikon elyaf içerikli tasarımlardır. Bu ürünlerin iç dolgusunda yüzde 100 oranında saf silikon bulunmasının yanı sıra, dış dolgusunda ise yüzde 100 pamuk bulunmaktadır. Antialerjik ve antibakteriyel özellikleri ile rahatlıkla kullanım deneyimi sağlayabileceğiniz ürün tiplerinden olmaktadır. İçeriği ısısını muhafaza edebilen saf silikon elyaf olmaktadır. Doğal hava geçirgenliği ile oldukça nitelikli bir ürün çeşididir. Dilerseniz Brillant yorgan modellerine sayfamızdan bakabilirsiniz.

Yorgan Nasıl Yıkanır?

Yorganlar modeline ve içeriğine göre farklı yıkanma özelliklerine sahiptir. Örneğin kaz tüyü özellikli yorgan modelleri 30 dereceden fazla sıcaklıkta makinede yıkanmamalıdır. Makinede yıkanmaları ardından da kısa bir süreliğine kurutma makinesine atılabilirler. Bambu içerikli yorgan ürünlerinde ise yine maksimum 30 derece ısıda yıkama sağlanırken bu ürünlerin kurutma makinesine atılmaları ise uygun olmamaktadır. Bundan dolayı serilmek suretiyle kurumaya bırakılmaları daha uygun bir yöntem olmaktadır. Çeşitli elyaf malzemeleri ile üretilen yorganlar da 30 derecede yıkanabilmekte olan bir ürün modeli olmaktadır. Mikrofiber içerikli yorganlarda ise 40 dereceye kadar yıkanabilir özellikler bulunabilmektedir. Üzerlerinde ise ağartıcı veya çamaşır suyu kullanmamanız tavsiye edilir. Genel itibariyle yorganlarda kuru temizleme önerilmemektedir.

Yorgan Nasıl Katlanır?

Yorganlar modeline göre çeşitli biçimlerde pratik bir şekilde katlanabilmektedir. Bazı tasarımlar kabarık çeşitler olduklarından dolayı kolaylıkla katlanmayabilmektedir. Ancak adım adım nasıl yapıldığını anlaşılır bir şekilde açıklamak mümkündür. Öncelikle yorganı yere açık bir şekilde sermeniz gerekmektedir. Bir ucunu üçte bir oranında yorganın içine doğru katlamanız gerekecektir. Ardından diğer ucu tutup içeri doğru diğer katlanmış kısmın üzerine kapamanız gerekir. Bu şekilde iki kat olarak katlı bir pozisyon almış olacaktır. Daha sonra dikdörtgen biçimini almış olan yarı katlı vaziyetteki yorganınızın bir ucundan içeri doğru aynı şekilde katlamanız gerekecektir. Ardından diğer ucundan da yine aynı biçimde içeri doğru katlamanız gerekir. Yorganınız dört kez olarak katlanmış ve kare biçimini almış olacaktır.

Hangi Yorgan Terletmez?

Terletmeyen birden fazla yorgan tipi bulunmaktadır. Öncelikle hafif içerikli yorganların ter yapmadığını belirtmemiz gerekir. Ürünün içeriğinin kalitesine göre de terletme yapmama özellikleri bulunmaktadır. Bu ürün çeşitleri anti bakteriyel ve anti alerjik yapılarda ürünler olmaktadır. Bu özelliklere sahip olan ürün üzerinde bakteri tutmamaktadır. Bu açıdan da terleme yapma olasılığı bulunmamaktadır. Başlıca ter yapmayan materyaller micro fiber, pamuk, yün ve kaz tüyü malzemeleri olmaktadır. Bu malzemeler ile oluşturulmuş yorganlarla kusursuz bir şekilde uyku deneyimleri yaşarsınız. Yorganınızın kalınlığı veya inceliği ile terleme yapıp yapmamasının bir bağlantısı olmamaktadır. Kaliteli içeriklere sahip olan oldukça yoğun yapıdaki yorganlar anti bakteriyel özellik taşıdıkları takdirde herhangi bir şekilde terletmemektelerdir.

Bebekler Ne Zaman Yorgan Kullanır?

Yeni doğmuş bir bebeğe yorgan kullandırmak sağlığı açısından doğru bir durum olmamaktadır. Her ne kadar bebekler için özel yorgan modelleri bulunabilse de belli bir yaşa hitap eden ürün çeşitleri olduklarını unutmamak gerekir. Prensip olarak bebeklerin 1 yaşına kadar yorgan, 2 yaşına kadar da yastık kullanmamaları doğru bir uygulama olacaktır. Aynı zaman da bebeklerin üzerinde yatmakta oldukları yataklarının çarşaflarının da oldukça gergin serilmiş olması büyük önem taşımaktadır. Yataklarının da sertlik oranı oldukça önemlidir. Yumuşak bir yatak olamaması gerekmektedir. Bir yaşına geldiklerinde ise yataklarının biçiminin değişmesi önem arz etmemektedir. Ancak 1 yaşındayken rahatlıkla uygun bir yorgan modelini kullanabilirler.