Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Yastık Modelleri  için 4208 sonuç bulundu

4208 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Yastık Modelleri

Page Title

Yastık modelleri, deliksiz bir uykunun mutlak unsurlarından biridir. Taç, Ergo Foam, Othello, Yataş, Özdilek ve diğer markaların yastıklarını burada bulabilir ve yastık fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Ortopedik Yastık

Ortopedik Yastık

Ortopedik yastık ortopedi uzmanları tarafından onaylanmış, insan anatomisine uygun olarak üretilmiş yastıklardır. Sadece bel veya boyun fıtığı olanlar, hamileler ya da horlayanlar değil herkes ortopedik yastıklardan yararlanabilir. Yapımında elyaf veya visco gibi farklı malzemeler kullanılır.

Visco Yastık

Visco Yastık

Visco yastık visco süngerden yapılmış yastık çeşididir. Visco, milyarlarca mikroskobik hafıza hücresine sahiptir ve bu hücreler hareket yetenekleri sayesinde vücudun şeklini alabilir. Visco yastıklar her noktaya eşit basınç uygular ve ağrıların önüne geçer. Üstelik, terlemeyi de önler.

Silikon Yastık

Silikon Yastık

Silikon yastık veya silikon elyaf yastık, oldukça yumuşak ve rahat bir yastık türüdür. İçindeki silikonlar başınızın şeklini alır, başınızı kaldırdığınızda da eski haline döner. Pamuklu bir yastık kılıfı ile her mevsimde kullanabilirsiniz.

Elyaf Yastık

Elyaf Yastık

Elyaf yastık, içine elyaf doldurularak yapılan yastıktır. Elyaf doğal bitki, hayvan veya maden kaynaklarından elde edilebileceği gibi kimyasal olarak da üretilebilir. Özellikle boncuklu elyaf yastık nemi çekme ve çekilen nemi buharlaştırma konusunda çok başarılıdır.

Pamuk Yastık

Pamuk Yastık

Pamuk yastık en doğal yastık çeşitlerinden biridir. Bir yastık kılıfına pamuk yastık içi doldurulmasıyla üretilir. Pamuk yastıkların kullanımı da oldukça rahattır ama zaman zaman yıkanıp kabartılması gerekecektir. Hafif ortopedik modelleri de bulunur.

Yün Yastık

Yün Yastık

Yün yastık hem doğallığı hem de yaşattığı nostalji hissi ile huzur dolu uykuların anahtarıdır. Kışın sıcak ve yazın serin tutan yün yastık modelleri de pamuk yastıklar gibi zamanla şeklini kaybedebilir ama yıkanıp kabartıldıktan sonra ilk günkü gibi konforla kullanılabilir.

Kaz Tüyü Yastık

Kaz Tüyü Yastık

Kaz tüyü yastık, içine gerçek kaz tüyü doldurularak yapılan doğal bir yastık türüdür. Kaz tüyü alerjen maddeleri bünyesinde tutmamasıyla ve ısıyı mükemmel biçimde korumasıyla da ünlüdür. Ayrıca, gece boyu emdiği nemi gündüz dışarı püskürterek kendi kendini havalandırmış olur.

Organik Yastık

Organik Yastık

Organik yastık denildiğinde genelde kastedilen şey bambu yastık modelleridir. Bu yastıklar, bambu bitkisinin lifleriyle pamuk liflerinin bir arada dolgu ve dokuma malzemesi olarak kullanılmasıyla üretilir.

Lateks Yastık

Lateks Yastık

Lateks yastık lateks malzemesi kullanılarak imal edilen bir yastıktır. Lateks, doğada bulunan birçok bitkinin salgıladığı sütlü bir bitki özüdür ve havayla temas ettiğinde köpük halini alır. Lateks yastıklar genelde kauçuk özünden yapılır. Kaslarda rahatlatıcı bir özelliğe sahiptir.