Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Masa Örtüsü Runner Modelleri & Fiyatları  için 2161 sonuç bulundu

2161 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Salon dekorasyonu sadece koltukları değil yemek masasını da kapsar. Hele de misafir ağırlıyorsanız her şey eksiksiz olmalıdır. Bu yüzden yemek masası örtünüzü runner örtü ile tamamlamayı asla ihmal etmemelisiniz.

Runner Nedir?

Runner Nedir?

Runner veya Türkçe okunuşuyla ranır, masa örtüsü üstüne konan, dar ve uzun masa örtüsüdür. Runner kelimesi İngilizce de yolluk halılar için de kullanılır. O yüzden runner için runner örtü veya runner masa örtüsü denilerek aradaki ayrım belirginleştirilebilir. Runner ölçüleri, ende 30-50 cm, boyda 120-150 cm civarındadır. Runner modelleri arasında çuval runner, dantel runner, keçe runner, saten runner ve dijital baskı uygulanmış modern runnerlar bulunur. Runner renkleri de oldukça çeşitlidir, aradığınız hemen her renkte ürün var. Bazı runner örtülerin ucu üçgen zarf şeklinde kapatılarak püskül eklenir. Runner takımı ile runner örtü dışında Amerikan servis, bardak altı ve peçete bağına da sahip olabilirsiniz. Takımlarda runner dışındaki ürünlerin çeşidi ve sayısı markadan markaya değişir.

Runner Örtü Nasıl Kullanılır?

Runner Örtü Nasıl Kullanılır?

Runner örtüyü kullanmak onu sadece masa örtüsünün üstüne sermekten ibaret değil. Runnerı mutlaka masa örtüsüyle birlikte düşünmelisiniz. Öncelikle, runner masa örtüsünden yeterince dar olmalıdır. Runnerın eni konusunda sıkıntı yaşamazsınız ama uzun uçlarının masa örtüsünden uzun olmamasına, onun dışına sarkmamasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca, runner ve masa örtüsü arasında kontrast olmalı, yani ikisi zıt renklere veya desenlere sahip olmalı; aynı renkte veya yakın renklerde olmamalı. Mesela beyaz masa örtüsüyle krem rengi runner kullanılmaz ama siyah, bordo, lacivert gibi koyu renkler güzel bir seçimdir. Veyahut, masa örtüsü sade ise runner desenli veya jakarlı olabilir ama desenli bir masa örtüsü için düz runner daha iyi.

Runner Fiyatları Ne Kadar?

Runner Fiyatları Ne Kadar?

Runner fiyatları ürünlerin kumaşına, ayrıntılarına ve tasarımlarına göre değişir ama masa örtüsü fiyatlarına yaklaşık veya onlardan daha düşük seviyelerdedir. Runner takımında dahil olan parça sayısı da elbette belirleyici. Runner örtü yemek masaları için masa örtüsü kadar olmazsa olmaz değil ama şık bir sofra hazırlamak isteyenlerin onun sihirli dokunuşundan yararlanmaması için hiçbir neden yok. İşlemeli runner örtüleri klasik dekorasyona, sade renkli veya geometrik desenli runner örtüleri modern dekorasyona uydurmanız mümkün. Dekorluk, Apolena, Bc Home, Cushion Design, Karia Decoration, Mella Home ve daha birçok markanın runner modelleri burada. Salon takımı başta olmak üzere dekorasyonunuza katkıda bulunabilecek diğer salon tekstili ürünlerine de göz atmayı unutmayın.