Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Amerikan Servis  için 1239 sonuç bulundu

1239 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Mutfak tekstili mutfaklarınızın ve yemek odalarınızın şık görünmesinin yanı sıra size pratik çözümler sunmayı da amaçlar. Artık hemen hemen her evde bulunan şık Amerikan servisleri bu görevi en layıkıyla yerine getiren ürünlerden.

Amerikan Servis Nedir?

Amerikan Servis Nedir?

Amerikan servis, isminden de anlaşılabileceği üzere Amerikan kültüründen dünyaya yayılmıştır. “Fast food”, yani hazır, hızlı yemek için her zaman ayrıntılı sofralar hazırlamak mümkün olmadığında Amerikan servis masa örtüsü alternatifi olarak yardımınıza koşar. İlk Amerikan servis modelleri dikdörtgen kumaşlardı ama günümüzde hayal edebileceğinizin çok ötesinde çeşitliliğe sahip. Kumaş Amerikan servisler hala revaçta ama artık daha az leke tutan hasır Amerikan servis ve keçe Amerika servis modellerinin yanı sıra sadece silip kaldırabileceğiniz plastik Amerikan servis ve kullandıktan sonra atabileceğiniz kağıt Amerikan servis modelleri de oldukça yaygın. Pratik kullanım açısından pek avantajlı olmayan ama oldukça şık görünen örgü Amerikan servisler de sofraları süsleyen başka bir Amerikan servis modeli.

Amerikan Servis Nasıl Kullanılır?

Amerikan Servis Nasıl Kullanılır?

Amerikan servisler genelde takım olarak kullanılır. Standart Amerikan servis takımları genelde dört parçadır ama birçok marka tek tek istediğiniz sayıda almanıza da olanak tanır. Amerikan servisleri masa örtüsünden çok tabaklarınıza uygun boyutlarda altlıklar olarak düşünebilirsiniz. Dikdörtgen Amerikan servisler tabağınız, yanına çatal kaşıklarınız, hatta bir dilim ekmek veya bir bardak içecek sığdırabileceğiniz genişliktedir. Amerikan servis size mini bir yemek alanı için sınır çizmiş olur. Yemeğinizi yerken dökülecek her şey oraya dökülür. Sonra parçayı düzgün bir şekilde tutup kırıntıları çöpe silkeleyebilir, yıkanabilir bir ürünse hemen suya tutup temizleyebilirsiniz. Kumaş, örgü ve keçe olan ürünler, talimatlarda aksi belirtilmemişse çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Amerikan Servis Seçerken Dikkat Edilecekler

Amerikan Servis Seçerken Dikkat Edilecekler

Amerikan servis seçerken dikkat edileceklerin başında alışkanlıklarınız geliyor. Amerikan servisi dekorasyon amaçlı kullanacaksanız örgü olanlar tam istediğiniz şıklığı sunar ama delikli bir model kırıntıları tutmayacağı için pratikte işinize yaramayabilir. Amerikan servis fiyatları ürünün malzemesine ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Özellikle hasır Amerikan servislerde fiyattan önce kaliteye bakmanız ve suya dayanıklılığını incelemeniz önemli. Amerikan servis ölçüleri de dikkat etmeniz gereken başka bir husus. Geniş bir masaya geniş Amerikan servisleri rahatlıkla yerleştirebilirsiniz ama küçük masalar için uygun boyutlarda olan ürünleri seçmelisiniz. Çok küçük masalara birkaç parça Amerikan servisi sığdırmaya çalışmak yerine küçük boy bir masa örtüsü sermek daha elverişli olabilir. Bosphorus, Cushion Design, Felthome ve diğer markaların Amerikan servisleri burada.