Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Erkek Aksesuar  için 24998 sonuç bulundu

24998 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Erkek Aksesuar

Kadınlar kadar erkekler de kıyafetlerini tamamlamak için çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyar. Kravat, papyon, mendil, şapka, kemer, çorap, atkı, kaşkol, fular ve eldivenler erkek aksesuarlarından bazılarıdır. Bu aksesuarlar kıyafeti daha şık bir hale getirir. Siz de kıyafetinize uygun erkek aksesuar modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kravat, Papyon, Mendil

Kravat, Papyon, Mendil

Kravat, papyon ve mendil üçlüsü genelde erkeklerin kıyafetlerinde mutlaka kullandıkları aksesuarlardır. Kravat veya papyon tercihi gidilen yere göre değişirken kullanılan mendil mutlaka papyon ya da kravata uygun olmalıdır. Böylece bir bütün olarak görünürler. Kravatlar genelde bağlanması zor ürünler olduğu için bu noktada erkeklerin tercihi hazır papyondan yana olabilir. Ayrıca bu ürünler bir erkeğe alınacak en önemli hediye özelliği taşır.

Şapka ve Bere

Şapka & Bere

Şapka, bere ise kış aylarının vazgeçilmezleri arasında yer alır. Çok fazla çeşitliliği olan bu modellerin bazıları saçlarınızın bozulmasını engellemek için, bir kısmı soğuktan korumak için, bir kısmı da sadece aksesuar amacı ile kullanılır. Spor ve salaş giyinmeyi sevenlerin tercihi ise Hip Hop şapka modellerinden yana olur. Bir başka şapka modeli ise fötr şapkadır. Kendisine has havaya sahip olan bu şapkalar tarzınızı yansıtır. Ayrıca satın alacağınız bu şapka veya bere çeşitli malzemelerden üretilir. Kimi model yün olarak karşınıza çıkarken kimi de kumaştan üretilmiştir.

Kemer

Kemer

Kemer erkeklerin kıyafetlerinde olmazsa olmazlardan biridir. Hemen hemen herkesin kullandığı kemerler hem spor kıyafetlerle hem de takım elbiselerle rahatlıkla kombin edilebilir. Üstelik kemerlerin kumaş ve deri olmak üzere farklı seçenekleri de bulunur. Kullanıcılar kıyafetlerine ve gidecekleri yere uygun olanı bu seçenekler üzerinden değerlendirir. Ayrıca erkek kemer modelleri arasında rugan olanlar ve çift taraflı kullanılabilenler de yer alır.

Aksesuar Setleri

Aksesuar Setleri

Aksesuar setleri birçok parçayı içerisinde barındırır. Bunlardan biri son derece önem verdikleri cüzdan ve kemer setleridir. Kimi insanın son derece dikkat ettiği bu uyum onlar için hazır hale getirilip satılmaktadır. Bunlardan bir diğeri ise kravat ve kol düğmelerinin bulunduğu setlerdir. Anahtarlıklar, yaylı ayakkabı kalıpları, küpeler, akıllı saatler, kemer çantları gibi ürünler de yine bu setler arasında yer alır. Böylece kıyafetlerin tamamlanarak davete veya toplantıya hazır hale getirilmesi sağlanır.

Atkı, Kaşkol, Fular

Atkı, Kaşkol, Fular

Atkı ve kaşkollar genelde soğuktan korunmak için kullanılan erkek giyim aksesuarları arasında yer alır. Kıyafet ile uyumlu seçilen her atkı hem sağlığınızı korur hem de kıyafetin duruşunu değiştirir. Sıcak tutma özelliği ile tercih edilen atkı modellerinden en yaygın olanı örgü atkılardır. Fular ise daha ince yapıda üretilen ve genelde kıyafeti tamamlayan unsurlar olarak tercih edilir. Fular bağlama tekniklerini öğrenmek isteyenler ise internetten rahatlıkla bulabilirler. Ayrıca isterseniz diğer erkek giyim ve aksesuarlarına Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizden ulaşabilirsiniz.