RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arçelik Aria Master BKU 9026 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
(0)
3.163,50 TL
3.135,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips GC6802/30 Mor 2400 Watt Buhar Kazanlı Ütü
(1)
2.400,00 TL
2.244,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Tefal GV9610 Ultimate Smart Buhar Kazanlı Ütü
(14)
7.800,00 TL
7.410,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Tefal SV8020E1 Express Airglide Buhar Kazanlı Ütü
(40)
2.987,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Singer SWP02 Steam Works Pro 1500 W Askıda Ütüleme Buhar Kazanlı Ütü
(116)
1.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Tefal Express Power SV8061 Buhar Kazanlı Ütü
(8)
3.299,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arçelik BKU 9024 2400 W Aria Master Buhar Kazanlı Ütü
(3)
2.650,00 TL
2.491,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips GC6815/20 PerfectCare Compact Essential 2400 W Buhar Kazanlı Ütü
(10)
2.549,00 TL
2.373,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Philips PSG8130/80 2700 W Buhar Kazanlı Ütü
(50)
7.799,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kiwi KSI-6482 1580 W Profesyonel Dikey Buhar Kazanlı Ütü
(1)
679,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Philips GC9682/80 PerfectCare Elite Plus 2700 W Buhar Kazanlı Ütü + Divarese Çanta
(2)
7.484,66 TL
7.428,91 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR6001 Steamforce 2400 W Buhar Kazanlı Ütü
(14)
2.234,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Gazzella GLD/MN 2036 Goldental Buharlı Temizleme Robotu
(2)
4.400,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Magma MGM/MN 1035 Süper Mini Profesyonel 3.5 LT Buhar Kazanlı Ütü Beyaz - Mavi
(25)
3.775,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel V-Press Serisi 2000 Buhar Jeneratörlü Ütü
(14)
2.999,00 TL
1.691,06 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel Kehribar 8000 2600 W Buhar Kazanlı Ütü
(16)
3.999,00 TL
3.195,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Silter SPR/MN 2005 E Süper Mini Profesyonel Buhar Kazanlı Ütü
(10)
6.720,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel VBJU 8026 Buhar Jeneratörlü Ütü
(3)
3.999,00 TL
3.383,06 TL

Buhar Kazanlı Ütü

Etkili bir şekilde giysilerinizi ütülemek için buhar kazanlı ütü modellerinin kullanıcı dostu gelişmiş özelliklerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Buharın etkili gücünden faydalanmayı sağlayan bu ütüler, inatçı kırışıklıkları kolayca açmanız için üretilmiştir. Farklı kapasitelere sahip olan birbirinden özel buhar kazanlı ütü modelleri arasından seçim yaparken bu ürünlerin su haznelerinin kapasitesini dikkate alabilirsiniz. Kullanışlı kapak bölümü yardımıyla su haznesine ulaşmaya imkân tanıyan buhar kazanlı ütü çeşitleri, kısa bir sürede bu alana su eklemenizi mümkün hale getirir. Şeffaf su kazanı bulunan modellere de buhar kazanlı ütü çeşitleri arasındaki seçenekler sayesinde erişebilirsiniz. Su kazanı kısmı darbelere ve çizilme sorununa karşı dayanıklı olan buhar kazanlı ütü modelleri yardımıyla güvenli ve uzun ömürlü bir kullanıma ulaşabilirsiniz. Son derece hafif malzemelerden yararlanılarak imal edilen ütüler, kollarınızı yormadan ütüleme işlemlerini gerçekleştirmeniz için uygundur. Aynı zamanda ergonomik tutma sapı bölümüyle öne çıkan buhar kazanlı ütüler, tek elle kontrol sağlamanıza olanak tanır. Tutma sapı kısmı tırtıklı şekilde tasarlanan ütüleri kolayca kontrol edebilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan güvenli özellikler de bu ürünlerin öne çıkan noktaları arasında bulunur. Bu özellikler arasındaki güç ışığı desteği, ürünün elektrik bağlantısının gerçekleşip gerçekleşmediğini kontrol etmenizi kolaylaştırır. Öte yandan otomatik kapanma özelliği de buhar kazanlı ütü modellerinin önemli avantajları arasında yer alır. Çalışmaya başladıktan belirli bir süre sonra, hiçbir işlem yapılmadığında buhar kazanlı ütü modellerinin otomatik kapanma özelliği devreye girer. Böylece hem elektrik enerjisi kaybı yaşamanız hem de yanık oluşumu tehlikesi ile karşı karşıya kalmanız engellenir. Buhar kazanlı ütü fiyatları üzerinde etkili olan pek çok faktör bulunur. Ütünün sahip olduğu Watt değeri fiyat üzerinde etkili olan en önemli özelliklerden birisi. W değeri aynı zamanda cihazın gücünü gösterir. Bir diğer etken ise ürünün ek özellikleridir. Buhar kazanlı ütülerde ekonomik mod gibi farklı özellikler yer alır. Özellikleri ne kadar fazlaysa fiyatı da o kadar artabilir. Evinizde kaliteli bir ütüye sahip olmak için buhar kazanlı ütü modelleri arasında yer alan alternatif ürünleri incelemeniz gerekir. Boyutlarına ve ısıtma güçlerine bağlı olarak bu ütüler arasındaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Kullanışlı buhar kazanı bölümü dengeli bir şekilde kullanılmaya uygun olan ütüler, güvenli bir deneyim yaşamanız için üretilmiştir. Buhar kazanı kısmında destekleyici ayaklara yer verilen ütü modelleri, kayma ve devrilme sorunlarını engeller. Buhar kazanlı ütü ürünlerini ve evlerde kullanılabilecek farklı modelleri incelemek için ütü sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanışlı Tasarım Özellikleri Taşıyan Buhar Kazanlı Ütüler

Kullanışlı Tasarım Özellikleri Taşıyan Buhar Kazanlı Ütüler

Uzun kablo desteği ile kullanıcılarına konfor kazandıran buhar kazanlı ütü modelleri sayesinde ütü masası etrafında rahatça hareket edebilirsiniz. Kalın kablolarla üretilen buhar kazanlı ütü çeşitleri, güvenli bir kullanım için uygundur. Kireçlenme sorununa karşı dayanıklı şekilde tasarlanan kazan bölümüne sahip ütüler, sudaki kirecin giysilerinizde iz bırakmasını engellemeyi başarır. Öte yandan damlama sorunu ile başa çıkmayı sağlayan buhar kazanlı ütü seçenekleri de bulunur. Bu ütülerin damlatma problemini önleyecek şekilde tasarlanması, su haznesinden sızıntı oluşmasını engeller. Kullanıcı dostu özelliklere sahip olan modeller, buhar kazanlı ütü yorumları açısından olumlu geri dönüşler elde ederek yüksek puanlar alır. Kısa bir sürede suyu buhara dönüştürmeyi başaran ütüler yardımıyla giysilerinizdeki kırışıklıkları gidermeye hemen başlayabilirsiniz. Buhar basıncı ayarı yapmaya olanak tanıyan modeller, giysilerinizdeki kırışıklıkların yoğunluğuna bağlı olarak bu ayarı değiştirmenizi sağlar. Aynı zamanda taban sıcaklığı ayarı yapmayı mümkün hale getiren buhar kazanlı ütü çeşitleri de vardır. Böylece giysilerinizin türlerine en uygun şekilde ütünüzü ayarlayabilirsiniz. Seramik tabanlı ütüler, kaygan yapıları sayesinde giysilerinizin üzerinde rahatça hareket etmenizi mümkün hale getirir. Buhar kazanlı ütü çeşitleri aynı zamanda yapışma sorununa karşı dayanıklı şekilde üretilmiştir. Bu sayede giysilerinizin üzerine ütünüzün tabanının yapışması sonucunda oluşabilecek sorunları engelleyebilirsiniz. Buhar kazanlı ütü kullanımı gerçekleştirirken su miktarını düzenli olarak kontrol edebilirsiniz. Böylece buhar desteğinin devam etmesi için gereken suyu ütünüze sağlayarak ütüleme işlemlerini sürdürebilirsiniz. Su tankı haznesindeki suyun azaldığını belirten uyarı ışıklarına sahip olan modeller, bu durumdan hemen haberdar olup aksiyon almanızı kolaylaştırır. Ütülerin burun kısmının dar şekilde tasarlanması, giysilerinizin dar noktalarına ulaşmanızı kolaylaştırır. Burun kısmı dar olan buhar kazanlı ütü modelleri sayesinde gömlek düğmelerinin arasında rahatlıkla gezebilirsiniz. Benzer şekilde paça bölümünü, yaka kısmını ve manşetleri rahatça ütülemek için de dar buruna sahip ütülerden yararlanabilirsiniz. Kendi kendini temizleme özelliği olan buhar kazanlı ütü cihazları da vardır. İç kısımda yer alan buhar, buhar kazanlı ütü temizliği için gerekli olan hijyeni sağlayarak ürününüzün tertemiz kalması için gerekli desteği sağlar.

Buhar Kazanlı Ütü Nedir, Modelleri Nelerdir?

Buhar Kazanlı Ütü Nedir, Modelleri Nelerdir?

Buharın gücünden etkin şekilde yararlanmayı sağlayan ve kısa bir sürede giysileri düzleştirmeye imkân tanıyan ütüler buharlı olarak adlandırılır. Tasarımlarını tamamlayan uzun askılık bölümü ile öne çıkan buhar kazanlı ütü modellerini tercih ederek giysilerinizi askıda ütüleyebilirsiniz. Ceket, gömlek ve pantolon gibi ürünleri ütülemeyi kolaylaştıran bu ütüler, güvenli ve pratik bir kullanım deneyimi için uygundur. Koruyucu eldiven ile tasarlanan buhar kazanlı ütü çeşitleri de vardır. Ütünüzün sıcaklığının yaratabileceği sorunları önlemek için eldiven yardımıyla ürününüzü taşıyabilirsiniz. 6 bar buhar kazanlı ütü seçeneklerini inceleyerek yüksek buhar basıncı desteği sunan ürünlere sahip olabilirsiniz. Taban kısmı çelik malzeme kullanılarak üretilen modelleri de konforlu bir ütüleme deneyimi için tercih edebilirsiniz. Paslanma sorununa karşı dayanıklı olarak üretilen buhar kazanlı ütü modelleri, güvenli ve keyifli bir kullanım deneyimine ulaşmanıza olanak tanır. Sürekli buhar desteği ile çalışan ütüler, kesintisiz olarak buharın gücünden yararlanmanız için elverişlidir. Bunun yanı sıra şok buhar özelliği bulunan ütüler de tercih edebileceğiniz alternatif ürünler arasında yer alır. Şok buhar desteğine sahip ütüler, zorlu kırışıklıkları açmak için oldukça etkilidir. Buhar kazanı bölümünde tırtıklı yüzey özelliği bulunan ütüler, işlerinizi bitirdikten sonra ürününüzü emniyetli bir şekilde saklamanızı kolaylaştırır. Tırtıklı yerleşim alanı, ütünün kaymasını engelleyerek düşme sorununun önüne geçer. Kullanıcıların buharlı ütüler hakkında merak ettiği birçok nokta bulunur. Bu noktalar arasında buhar kazanlı ütü nasıl temizlenir, sorusu da önemli bir yere sahiptir. Bu ütüleri temizlemek için ürünün fişe takılı olmamasına dikkat etmeniz gerekir. Su haznesine su doldurup boşaltarak ütünüzün bu bölümünde oluşabilecek kalıntıları yok edebilirsiniz. Gövdelerinde yer alan düğmeler yardımıyla buhar kazanlı ütü çeşitlerinin özelliklerini ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde optimize edebilirsiniz. Kumaş türü seçimi, sıcaklık seçimi, buhar seviyesi ayarı gibi özellikleri kullanmak için bu düğmelerden yararlanabilirsiniz. Hassas ütüleme modu bulunan ütüler, narin kumaşlara sahip olan giysilerinizi ütülemek istediğinizde size yardımcı olur. Taban kısmında çok sayıda buhar deliği bulunan ütüler, kullanım esnasında giysilerinize derinlemesine etki etmenizi mümkün hale getirir. Dengeli bir kullanıma da imkân tanıyan buhar delikleri, giysilerinizin yüzeyine geniş açılı şekilde etki etmeniz için uygundur. Düşük oranda enerji tüketimi yapan buhar kazanlı ütü modelleri, elektrik tüketimini minimize ederek doğa ve bütçe dostu bir kullanım gerçekleştirmenizi sağlar.

Az Çabayla Ütü Yapmayı Sağlayan Buhar Kazanlı Ütü Çeşitleri

Az Çabayla Ütü Yapmayı Sağlayan Buhar Kazanlı Ütü Çeşitleri

Etkili kırışıklık giderme desteği sunan buhar kazanlı ütü seçenekleri, ütüleme işlemleri sırasında harcadığınız zamanı minimize etmeniz için uygundur. Kusursuz ütüleme performansına erişmeniz için özel olarak dizayn edilen bu ütüler, kırışık yüzeyleri kısa bir sürede düzleştirir. Pantolon, gömlek, etek gibi ürünleri rahatça ütülemek için buhar kazanlı ütü markaları tarafından üretilen modelleri inceleyebilirsiniz. Durilium Airglade taban teknolojisini kullanan ütüler, maksimum oranda kayganlık elde etmenizi ve buharı dengeli şekilde dağıtmanızı sağlar. Böylece ütüleme işlemleri için minimum oranda zaman harcayarak konfor ve zaman kazanabilirsiniz. Buhar kazanlı ütü 2400 W modeller, güçlü ve dayanıklı rezistans teknolojisi ile kullanım verimliliği yaratır. Harici püskürtme işlemleri için uygun olan ütü modelleri yardımıyla kırışık noktalara su haznesi içerisindeki suyu püskürtebilirsiniz. Böylece kırışıklıklara etkili şekilde açarak ütüleme işlemlerini rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Otomatik buhar ayarı ve kullanışlı buhar düğmesi gibi özelliklere sahip olan modeller yardımıyla oldukça işlevsel bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kumaş yüzeyinde leke oluşumu sorununu önleyen su damlatmama özelliği, ütülerin performansını üst düzeye çıkarmayı başarır. Kumaş türünü seçerek otomatik buhar ayarı özelliğini aktif hale getirmeniz, ütünüzün performansını kolayca optimize etmenizi sağlar. Dikey buhar desteği ile kullanıcılarına hizmet veren işlevsel ütü çeşitleri de tercih edebileceğiniz modelleri içerir. Dikey ütüleme özelliği, perde ve gömlek gibi ürünleri dik konumda ütülemeniz için uygundur. Buhar kazanlı ütü modellerinin taban bölümü çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklı şekilde üretildiği için oldukça başarılı bir kullanım gerçekleştirerek giysilerinizi düzleştirebilirsiniz. Pantolonların paça bölümünde ve diz kısmında keskin çizgiler bırakmak için de buhar kazanlı ütü çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan kablo sarma yuvası ile öne çıkan buhar kazanlı ütü seçenekleri de bulunur. Bu ütülerin kablo sarma yuvası, ürünün uzun kablosunu kısa bir sürede ve güvenli bir şekilde toplamanıza imkân tanır. Minimum oranda ses çıkararak çalışan ütüler, günün her saatinde rahatça ütüleme işlemlerini sürdürmeniz için oldukça elverişlidir. Su haznesi kısmı çıkarılabilir olan buhar kazanlı ütü çeşitleri sayesinde su doldurma işlemlerini çok kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. ECO modu bulunan kullanıcı dostu ütüler, ekonomik bir kullanım için enerji tüketimini minimize eder. Su haznesi üzerinden ütüye suyun hızlı bir şekilde aktarılmasını sağlayan pompa bölümüne sahip olan ütüler, oldukça konforlu bir kullanım yaşamanız için üretilmiştir.

Yanık Tehlikesini Önleyen Buhar Kazanlı Ütüler

Yanık Tehlikesini Önleyen Buhar Kazanlı Ütüler

Olası yanık oluşumu sorununu engellemek için modern özellikleri ile öne çıkan buhar kazanlı ütü çeşitlerini kullanabilirsiniz. Yanık oluşumunu önleyen ütüler sayesinde ürününüzü dik olarak konumlandırmanıza gerek kalmaz. Ütü masası üzerinde ve giysilerinizin üzerinde ütünüzü bırakarak oldukça rahat bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz. Yanık oluşumunu önleyen ve hareketsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanan ütüler, son derece güvenli bir kullanım yaşamanız için elverişlidir. Akıllı kontrol işlemcisi bulunan buhar kazanlı ütü modelleri de tercih edebileceğiniz kullanışlı ürünler arasında yer alır. Ayar işlemlerini otomatik olarak gerçekleştiren modeller, hızlı ve pratik bir kullanıma ulaşmanız için uygundur. İsteğe bağlı buhar verme özelliği ile fark yaratan modern buharlı ütü modelleri de bulunur. Bu ürünleri kullanarak sadece ihtiyaç anında buhar gücünü aktif hale getirebilirsiniz. Değişken püskürtme seviyeleri ve dikey püskürtme özelliği bulunan ütüler yardımıyla işlevsellik elde edebilirsiniz. Ütülenebilir kumaşlara sahip olan giysilerde kullanılmaya uygun özellikler taşıyan buhar kazanlı ütü modelleri, farklı giysilerinizin kırışıklıklarını kısa bir sürede gidermeniz için elverişlidir. Hortum uzunluğu ve güç kablosu uzunluğu gibi verileri dikkate alarak ütü modellerini inceleyebilirsiniz. Kireç temizleme hatırlatıcısı bulunan ütüleri de evinizde oldukça rahat şekilde kullanabilirsiniz. Işık ve ses desteği ile hatırlatma görevini yerine getiren ütüler, kireç oluşumunu bertaraf etmeniz için idealdir. Kullanıcı dostu özellikleri arasında taşıma kilidi bölümü bulunan ütüler, son derece güvenli bir şekilde ürününüzü muhafaza etmenize olanak tanır. Taşıma kilidi kısmı, ütünün sabitlenmesini sağlayarak kayma ve düşme gibi problemlerin önüne geçer. Tasarımında LED ışık bölümüne yer verilen ütü modelleri de seçebileceğiniz ürünler arasındadır. LED ışık kısmı bulunan ütüler, daha güvenli bir şekilde ütüleme yapmanız için görüş alanınızı genişletir. Ütü yatay konumdayken ışık sağlayan modeller, giysilerinizin yüzeyini son derece net bir biçimde görerek gözden kaçan noktaları kolayca fark etmeniz için dizayn edilmiştir. Ütü üzerinde kontrol paneli bulunan modeller, ütüleme işlemleri sırasında farklı ayarlara kolayca geçiş yapmanız için elverişlidir. Ütü yaparken giysilerinizin kurumuş halde olmasına dikkat ederek daha etkili sonuçlar elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ütü masası kullanmaya özen göstermeniz, ütüleme işlemlerini hem hızlı hem de konforlu bir şekilde yerine getirmenize imkân tanır. Yüksekliği ayarlanabilir olan ütü masaları aracılığıyla boyunuza uygun şekilde ütüleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Buhar Kazanlı Ütü Nasıl Kullanılır?

Buhar Kazanlı Ütü Nasıl Kullanılır?

Pratik özellikleri ile dikkat çeken buhar kazanlı ütü alternatiflerini son derece konforlu bir şekilde kullanarak zaman kazanabilirsiniz. Buhar kazanı kısmında ne kadar su bulunduğuna dikkat ederek ütünüzü kullanmaya başlayabilirsiniz. Giysilerinizi ütülerken bu ürünleri ütü masası üzerine gergin şekilde yerleştirmeye özen göstermeniz gerekir. Turbo Boost teknolojisinden yararlanan ütüleri oldukça etkili şekilde kullanarak kırışıklıkların üstesinden gelebilirsiniz. Optimum Care özelliği bulunan buhar kazanlı ütüler, farklı kumaş türlerine rahatça adapte olur ve yanma, yapışma gibi problemleri engeller. Buharlı ütülerden yararlanırken bu ürünlerin tasarımlarını tamamlayan düğmeleri kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Hassas şekilde ısı ayarı yapmaya imkân tanıyan düğmelerin yanı sıra farklı modları aktive etmeyi kolaylaştıran düğmeler de bulunur. İz bırakmadan lekesiz ütüleme desteği sunan kullanıcı dostu ütü modeller, hızlı ısınma özelliğini kullanmanız için elverişlidir. Sadece birkaç dakika ısınmayı başaran ütüler, kayganlık sağlayan sıcak taban bölümü ile kullanıcılarına hizmet verir. Böylece farklı giysileri ütülemek için hem hız hem de konfor kazanmanız sağlanır. Ütü kullanımı esnasında ürününüzün tasarımını tamamlayan ışıklı düğmelere de dikkat etmeniz gerekir. Bu düğmeler yardımıyla ürünün hangi özelliğini kullandığınızı kolayca takip edebilirsiniz. Uyarı ışıkları bulunan modeller, olası sorunlardan kolayca haberdar olmanız için idealdir. Işıklı su tankı ile fark yaratan ütüler, su haznesinin durumunu kolayca takip etmenizi sağlar. Buhar kazanı bölümünde kapak detayına yer verilen ütü modelleri de vardır. Bu ütüler sayesinde buhar kazanı bölümüne rahatlıkla ulaşıp gerekli su takviyesini sağlayabilirsiniz. Dahili kireç temizleme özelliği bulunan ütü modelleri de başarılı ve verimli bir kullanım deneyimi elde etmeniz için geliştirilmiştir. Kireç oluşumunu önleyen delikleri sayesinde bu ütüleri kusursuz şekilde kullanarak giysilerinizin şık bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Giysilerinizi ütülemeye başlamadan önce bu ürünlerin etiket bölümündeki bilgilere dikkat etmeniz gerekir. Giysilerin ütülemeye uygun olup olmadığını kontrol ettikten sonra ütünüzden yararlanabilirsiniz. Sürekli buhar ve şok buhar kapasiteleri bakımından ütü modellerini inceleyerek gereksinimlerinize uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Konforlu tutma sapı yardımıyla ütünüzü anlık olarak kontrol edebilirsiniz. Geniş açılı bir kullanıma olanak tanıyan buhar kazanlı ütü makinelerini şimdi inceleyebilir, beğenilerinize uygun olan ürünleri hemen satın alabilirsiniz.