Homend Şarjlı ve Dikey Süpürge

Güçlü ve başarılı tasarımlarıyla Homend şarjlı el süpürgesi modellerinin küçük ve pratik ürünleri ile köşe bucağı kolayca temizlemeyi sağlayabilirsiniz. İsterseniz de Homend şarjlı dikey süpürge ürünlerinin profesyonelliği ile temizliği deneyimlemeyi tercih edebilirsiniz. Bu markanın her ürün çeşidi ile arzuladığınız performansı yakalayabileceksiniz.

Etkileyici Lüks Tasarımı ile Homend El Süpürgesi

Etkileyici Lüks Tasarımı ile Homend El Süpürgesi

Bu mükemmel tasarımlara sahip el tipi süpürge teknolojileri, şarjları tamamen dolu olduklarında aralıksız olarak tam 19 dakika çalışabilme özelliğine sahiptirler. El tipi bir model olmasına rağmen 19 dakika gibi iddialı bir süre uzunluğunda olması ile emsal ürünler arasındaki dikkatleri üzerine çekmektedir. Şarjı dolu olduğu takdirde çok küçük alanlara sahip yüzeylerin temizlenmesinde ergonomik ve pratik bir kullanım olanağı tanır. Bu ürünlerin üzerlerinde bulunan uyarı lambaları, şarjının bitme durumundan sizi haberdar edecektir. Şarj miktarının düşmesi ile kolay bir şekilde şarja takabilirsiniz. Bu ikaz ışıkları sayesinde temizlik faaliyetiniz yarım kalmayacaktır. Homend el süpürgesi ürünleri sayesinde pratik ve hızlı bir süpürme deneyimi elde edeceksiniz. Homend şarjlı el süpürgesi kullananlar bu ürünlerden çok memnun olduklarını belirtmektelerdir. Homend şarjlı el süpürgesi yorum incelemeleri yaptığınız takdirde bu ürünler hakkındaki kullanıcı övgülerini bulabilmeniz mümkündür. Motorlarının gücü 14.4 V’a kadar çıkan bu ürünler, bu kuvvetli motorları sayesinde emiş gücünü de ayarlayabilmenizi sağlar. Çeşitli küçük uçları ile masaların üstü, duvarların dipleri ve koltuk üzeri gibi birçok bölgeyi zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Bütün ürünleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

En Akıllı ve Pratiklerden Homend Şarjlı Süpürge

En Akıllı ve Pratiklerden Homend Şarjlı Süpürge

Bu ürünler lityum piller ile uzun ömürlü bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır. Bu piller şarj dolum sürecinde elektriğin kolay bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır. Uzun bir zaman kullanım sonralarında şarjın tutmaması, pillerin dolmaması gibi olasılıklar kesinlikle söz konusu değildir. Pil dolumu sürecini yıllar geçse dahi ilk zamanki gibi gerçekleştirecektir. Mevcut küçük başlık özellikleri size en detaylı şekildeki temizlik deneyiminizi yaşatacaktır. Ayrıca içerisinde 0,5 litre toz kapasitesi bulunmaktadır. İster ıslak, isterseniz de kuru yüzeylerde dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz bu ürünlerin toz hazneleri sıvıları da içine çekebilecek biçimde dizayn edilmişlerdir. Homend şarjlı süpürge fiyat konusunda kalitesine göre gayet uygun bir bedel belirlemektedir. Homend şarjlı süpürge ürünleri, tam olarak ihtiyacınız olan hafif ve şık tasarımlardır. Markanın bir diğer serisine ait olan dik Homend elektrikli süpürge modelleri, toz torbasız ürünler olup, kuru emiş gücüne sahiptirler ve 87,3 dBA ses seviyesinde profesyonel süpürgelerdir. Ayrıca altında bulunan tekerlek tasarımları, evinizin parke, fayans ve benzeri hiçbir zemin kaplamasına zarar vermeyecek özelliktedirler.

Süper Vizyonel Homend Dikey Süpürge Ürünleri

Süper Vizyonel Homend Dikey Süpürge Ürünleri

1350 W güce sahip olan Homend dikey süpürge beyaz renkli ve vizyonel tasarımı ile gözlerinizde bir yıldız gibi parlayacaktır. 240 W emiş gücüyle halı ve diğer yüzeylerinizde tanecik bırakmaz. Özel tasarımlı gövdesi ayrıca el süpürgesi olarak da kullanılabilmektedir. Bu sayede ulaşılması güç noktalara erişecek ve tertemiz hale getirebileceksiniz. Dikey bir pozisyonda park imkanına sahip olduğu için kolay bir şekilde muhafaza edilebilmektedir. Bu modeller, evinizde veya çalışma ortamınızdaki tozların tamamını çekebilmenize yarayacak olan çok geniş bir toz kapasitesine sahiptir. 1800 ml toz haznesi ile derinlemesine temizlik yapabileceksiniz. Homend dikey süpürge ürünleri, 5 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde evinizdeki bütün köşeleri ve kenarları tozlardan rahatlıkla arındırabilirsiniz. Sağlam ve kaliteli maddeden imal edilen kablosu, kopma ve takılma olasılıklarına karşı çok dayanıklıdır. Kenar, köşe ve döşemeler için tasarlanan başlıklarıyla en tatmin edici temizlik deneyimlerinizden birini yaşayacaksınız. Homend dikey süpürge yorumları sizlere ne kadar doğru bir seçim yapmakta olduğunuzu göstermektedir. Bu birbirinden şık fonksiyonlu ürünler hakkında daha detaylı bilgileri şarjlı süpürge sayfamızdan inceleyebilirsiniz.