ÜCRETSİZ KARGO

DYSON V12 Detect Slim Absolute Kablosuz Dikey Şarjlı Süpürge Gri
(34)
14.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Darky's 2si 1 Arada Dikey Kablolu Kuru Vakum Süpürgesi
(378)
921,69 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fantom Speedy Pro DU 2100 Dikey Süpürge
(30)
752,15 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Awox Trigon 1500 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge
(117)
449,00 TL
418,02 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Süpürgesi
(263)
1.089,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fakir Rody İkisi Bir Arada Dikey Kablolu Süpürge
(229)
839,00 TL
781,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Goldmaster GM-7565M Vakum Dik Süpürge
(12)
671,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips XC7043/01 SpeedPro Max Dikey Şarjlı Süpürge
(69)
6.475,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tefal TY6983TR X-Pert 3.60 Dikey Şarjlı Süpürge
(13)
3.826,28 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips XC8049/01 SpeedPro Max Serisi 8000 Dikey Şarjlı Süpürge
Philips XC8049/01 SpeedPro Max Serisi 8000 Dikey Şarjlı Süpürge
(44)
7.849,00 TL
7.699,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips FC6724/01 SpeedPro Dikey Şarjlı Süpürge
Philips FC6724/01 SpeedPro Dikey Şarjlı Süpürge
(53)
4.558,19 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Vestel S70 G Dikey Şarjlı Süpürge
(4)
7.799,00 TL
7.331,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Black+Decker BHFEV182C-QW 18V Kablosuz Dikey Süpürge
(16)
2.950,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Farg Attractive EPA-1009 Turbo Fırçalı 22.2 V Dikey Kablosuz Şarjlı Süpürge
(4)
2.890,00 TL
2.690,59 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Black+Decker BHFEV36B2DW-QW 36V Kablosuz Dikey Süpürge
(4)
5.259,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Black+Decker WDC215WA Şarjlı El Tipi Süpürge
(47)
1.245,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Black+Decker BHFEV362DP-QW 36V Kablosuz Pet Başlıklı Dikey Süpürge
(6)
4.599,00 TL
4.323,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Altus AL 617 Şarjlı Dikey Süpürge
(7)
2.495,08 TL

Şarjlı ve Dikey Süpürge

Temizlik yapılırken en önemli adımlardan birini de süpürge kısmı oluşturmaktadır. Güçlü bir süpürge ile parkedeki, halıdaki, duvar ve daha birçok alandaki toz ve kir kalıntısından kurtulmak mümkün olmaktadır. Bunun için kullanılabilecek en iyi alternatiflerden biri de sarjlı süpürge olmaktadır. Şarjlı ve dikey süpürgeler sık tercih edilen temizlik aletlerinden oldukları için modelleri çok çeşitlidir. Hafif ve çok amaçlı kullanım sağlamaları sayesinde birçok yüzeyde kullanım imkanı vermektedir. Elektrikle çalışan süpürgelere kıyasla hem alan konusunda hem de süpürgenin kendisinin verdiği imkanlar anlamında daha fazla seçenek barındırmaktadır. Şarjlı süpürgeler sayesinde süpürge seçimi yapılırken artık eskiye oranla çok daha fazla seçenek bulunmaktadır. Hafiflik ve sessiz çalışan modeller daha sık tercih edilmektedir. Dikey süpürgeler de genellikle sessiz çalışan ve taşıması kolay olan süpürge çeşitleridir. Duvar gibi alanlarda da kullanılabilmesi için hafiflik en önemli ölçütlerden birisidir. Dahası, tasarruflu modeller olmaları sayesinde enerji kullanımı konusunda da kullanıcı bütçesini gözetir. Şarj edildikten sonra da uzun süreli bir kullanım vadedilmektedir. Temizlik esnasında tekrar sarja takmak gibi bir durumla karşılaşılmadığı için, temizlik süreci bölünmez. Şarjlı süpürge pil ömrü oldukça uzundur. Bu sayede tek seferde geniş alanlar rahatlıkla temizlenebilir. Dik durabildikleri için diğer süpürgelere göre evde çok daha az bir alana sığabilmektedirler. Böylece bu model süpürgeler evde alandan da tasarrufa yardımcı olmaktadır.

Şarjlı Dikey Süpürge Seçimi

Şarjlı Dikey Süpürge Seçimi

Süpürge alırken o süpürgenin hangi alanda kullanılacağı önemlidir. Ofis, iş yeri gibi yerlerde sadece tozu almak amaçlı kullanılacak bir süpürge ile ev temizliği için kullanılacak süpürge özellikleri ve dikkat edilmesi gereken noktalar bakımından farklılıklar gösterecektir. Şarjlı süpürge modelleri içerisinde iki durum için de kullanılabilecek uygun modeller bulunmaktadır. Eğer ev için kullanılacak ise daha yüksek emme gücüne sahip bir süpürge seçilmelidir. Ofis ve iş yerleri gibi alanlar için daha düşük watt ile çalışan süpürge modelleri de yeterli gelebilmektedir. Süpürge seçiminde, süpürgenin boyunun ayarlanabilir olup olmadığına bakılması da kullanırken kolaylık sağlayacak bir özelliktir. Ulaşılması zor olan dolap altı ve benzeri alanlara süpürgenin sapını uzatarak ulaşabilmek kolay olacaktır. Aynı şekilde kısa sapı kullanarak duvar ve perde gibi alanlarda daha yakından bakılarak temizleme işlemi yapılması mümkün olacaktır. Süpürge alırken torbalı mı yoksa kendinden hazneli mi bir süpürge alınmak istendiğine karar verilmelidir. Torba kullanılan süpürgeler de hazneliler de kendilerine göre avantajları bünyelerinde barındırmaktadır. Hazneli süpürgelerde torba değiştirme gibi bir sorun olmadığından direkt süpürgeyi açıp tozu içinden alıp diğer kullanıma hazır hale getirmek mümkündür. Torbası bulunan süpürgelerde ise torba direkt alınıp atılarak o bölgedeki haznenin temizlenmesine gerek kalmamaktadır. Hangi seçim kişi için daha kolay olacaksa o süpürgeye yönelmek doğru olacaktır. Süpürgenin haznesi dışında sahip olduğu başlıkların çeşitliliğine de dikkat edilmelidir. Ne kadar çok başlık bulunursa o kadar ince ve köşedeki alanlara girip temizlik yapmak kolaylaşacaktır demektir. Detaylı bilgi için elektrikli süpürge ve yıkama sayfamıza bakabilirsiniz.

Pratik Kullanımları ile Şarjlı Süpürge Modelleri

Pratik Kullanımları ile Şarjlı Süpürge Modelleri

Şarjlı süpürge makinesi kullanım alanı, motor gücü, haznesi, çalışma şekliyle birçok modeli bünyesinde barındırmaktadır. Bu cihazlar, tek bir alanda kullanımdan ziyade daha çok seçenek sunmasıyla temizliği daha kolay ve kısa sürede bitirilebilir hale getirmektedir. Mini şarjlı süpürge modelleri ise daha küçük ve taşınma kolaylığı olan modellerden biridir. Evin içinde kullanım için uygundur. Hafif ve az yer kaplamalarıyla evde büyük bir alanı işgal etmemektedirler. Elektrikli dik süpürgeler de bu kategori altında bulunmaktadır. Daha az enerji kullanımı ile çalışabilen modeller seçilerek elektrik tasarrufu yaparken temizlik yapabilmeyi kolaylaştırıcı özellikleri bulunan bu modeller de uzun yıllardır tercih edilirliği yüksek modellerden biri olarak kalmıştır. Bir diğer şarjlı dikey süpürge modeli ise hepa filtresi taşımasıyla ayrılmaktadır. Bu model süpürgelerdeki hepa filtresi sayesinde temizlik yapılan yüzeydeki toz ve kir derinlemesine çekilir. Bu filtre ile de süpürge yapılırken içeriye alınan tozlu ve kirli hava dışarıya filtrelenerek, temiz bir şekilde çıkmaktadır. Hepa filtresi, süpürge yapılırken ya da yapıldıktan sonra odadaki tozların etrafa savrulması gibi bir durumla karşılaşılmasını engellemektedir. Sessiz çalışan şarjlı süpürge modelleri de kullanımı en rahat modellerden biri olmaktadır. Özellikle evde bebek ya da çocuk varsa bu süreçte temizlik yapmak daha zor olabilir. Ebeveynlerin buna vakit bulmaları uğraş gerektirebilmektedir. Sessiz bir süpürge sayesinde günün her saatinde süpürge yapılabilir hale gelecektir. Gece de ihtiyaç halinde süpürge kullanmak daha kolay olacaktır. Etraftaki kişilere herhangi bir rahatsızlık vermeden temizlik rahat bir şekilde tamamlanabilecektir. Sayfamızdan Arçelik şarjlı süpürge modellerine de bakabilirsiniz.

Şarjlı ve Dikey Süpürgenin Sağladığı Kolaylıklar

Şarjlı ve Dikey Süpürgenin Sağladığı Kolaylıklar

Sağladığı kolaylıkları tespit etmenin en iyi yolu olarak şarjlı süpürge yorumları incelendiğinde birçok konuda kullanıcılara fayda sağlandığı görülmektedir. Özellikle fayda sağlandığı belirtilen kısımlardan biri, daha az enerji tüketimi yapıldığı yönündedir. Önceden kullanılan süpürge ile şarjlı dikey süpürge kullanılmaya başlandığı zaman arasındaki enerji tüketiminde belirgin azalma yaşanması hem çevre hem de kullanıcı için olumlu bir özellik olarak sayılabilmektedir. Şarj edilen kablosuz süpürgeler kullanılırken kablolu süpürgelere göre daha uzak alanlara daha kolay ulaşım sağlandığı ve zamandan tasarruf edildiği gözlenmiştir. Başka bir odaya geçince kablonun başka bir prize takılması ya da süpürgenin ağır ana kısmını çekiştirmek zorunda olmamak da kullanıcılar tarafından ayrı bir kolaylık olarak belirtilmiştir. Uzayıp kısalabilen bir sapı olması nedeniyle de duvar kullanımında rahatlık sağlamıştır. Duvar ve perde yüzeyi üzerinde temizlik yapılırken yerdeki zemine göre daha hassas olmaları nedeniyle daha dikkatli bir uygulama yapılması gerekmektedir. Kısalabilen süpürge sayesinde bu yüzeylerin daha yakınına girilebilmekte ve derinlemesine temizlik yapılabilmektedir. Bu yüzeyler için süpürgenin gövdesini kaldırmak gerekmektedir. Bu sebeple gövdenin hafif olması kullanıcının temizlik esnasında daha az efor sarf ederek daha kısa zamanda daha fazla alanda uygulama yapmasına olanak sağlayacaktır. Şarjlı dik süpürgeler de hafif ve bu duruma elverişli yapısı sayesinde kolayca taşınabilirdir. Süpürgeler dik olduğu ve sadece bir gövdeden oluştukları için evde büyük bir alan kaplamamaktadır. Bu süpürgeler sayesinde yerden tasarruf edebilmek mümkün kılınmıştır. Sadece şarjlı süpürgeler özel bir durum olmasa da çekim gücü açısından güçlü bir Fantom şarjlı süpürge almak bu avantajların yanında temizliğin derinlemesine yapılabilmesi ve kolaylaşması adına önemli olmaktadır.

Şarjlı Dikey Süpürge Detayları ve Fiyatları

Şarjlı Dikey Süpürge Detayları ve Fiyatları

Şarjlı dikey süpürgeler pek çok farklı ortamda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Şarjlı olmaları sayesinde direkt olarak elektrik bağlantısına gereksinim duyulmaz. Şarjı doldurulduktan sonra her an her yerde rahatlıkla kullanılabilir. Kablo kullanımını ortadan kaldıran bu cihazlar, son derece rahat bir şekilde temizlik yapabilmenize olanak tanır. Fişten çıkarma ve tekrar fişe takma gibi durumlara da gerek duyulmayan bu cihazlar ev temizliğinde de kolaylık sağlar. Farklı odalarda tekrar elektrik bağlantısının sağlanması zorunlu kılmayan bu şarjlı dikey süpürgeler, iş yerlerinde de aynı şekilde rahatlıkla kullanılabilir. Dahası, aynı sebepten ötürü dış mekanda da kolaylıkla faydalanılabilir. Elektrik çıkışının olmadığı dış mekanlarda da süpürme işlemlerini yapabilen bu cihazlar son derece kullanışlı ürünler olarak beğeniye sunulur. Şarjlı gırgır süpürge ofis, iş yeri ve öğrenci evi gibi alanlarda kullanılmak için uygun bir modeldir. Bebeği olan kişilerin evinde kullanılması açısından daha nitelikli bir süpürgeye ihtiyaç duyulabilmektedir. Anlık dökülen kırıntı ve toz parçalarının alınması açısından kullanışlı bir model olmaktadır. Şarjlı elektrikli süpürge fiyatları bahsedilecek detayları ve özellikleri barındırıp barındırmayışına göre değişiklik göstermektedir. Bu detayların en başında çekim gücünün yüksekliği gelmektedir. Kaliteli ve uzun ömürlü bir süpürge olması da önemlidir. Gövde kısmının hangi materyalden yapıldığı ve kaplandığı da fiyatı değiştirecek bir etken olabilmektedir. Daha hafif ve daha sessiz süpürgeler ile sesli ve ağır süpürge modelleri arasında da fiyat farkı bulunmaktadır.

Şarjlı Dikey Süpürge Kullanıcılarının Yorumları ve Görüşleri

Şarjlı Dikey Süpürge Kullanıcılarının Yorumları ve Görüşleri

Şarjlı dikey süpürge kullanıcıları tarafından, süpürgenin kullanım kolaylıkları sağladığı ve önceki süpürgelerine göre temizliklerini daha kısa sürede bitirdiklerini yönünde yorumlar alındığı gözlenmiştir. Şarjlı dikey süpürge tavsiye edilen ve bu sayede kullanımına başlayan kişiler tarafından memnuniyet belirtilmiştir. En büyük kolaylığın kablosuz olan şarjlı dikey süpürgeler tarafından elde edildiği gözlenmiştir. Özellikle iki katlı ya da üç katlı evlerde yaşayanlar ya da bel ve kas ağrısı çekmekte olan kişiler tarafından süpürgeyi çekmek zorunda kalmamak ve her bir alan için yeniden başka bir güç kaynağına bağlamaya ihtiyaç duymamak temizliği kolaylaştırıcı bir unsur olmuştur. Şarjlı kullanımın da tek seferde yapılan temizlik bitimine dek kullanılabildiği ve seçim yapılırken süpürgenin pil ömrüne dikkat edilmesi gerektiği vurgulanmıştır. Süpürgede ne kadar uzun bir pil ömrü bulunuyorsa o kadar az şarj edilmeye ihtiyaç duyulacaktır. Bu kısa süreli bir faydasıdır. Uzun vadede süpürgenin kullanılabilirliğini temelde etkileyen en önemli özelliklerden biri budur. Hafif bir süpürge tercih edenler tarafından da şarjlı ve dikey süpürgenin işlevini ancak hafif ve kaldırmaya uygun bir süpürge olursa tam anlamıyla gerçekleştirebildiği bildirilmiştir. Yeni bir süpürge almak isteyenler için de süpürgenin hafif ve kişinin kendi vücut yapısına göre ayarlanabilen birkaç boyunun olması tavsiye edilmektedir. Aksi takdirde kullanım sırasında bel ve sırt ağrılarıyla karşılaşılabilmektedir. Çekim gücü konusu da pil ömrü kadar dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Çekim gücünün fazlalığı temizlik için ayrılan sürenin kısalması anlamına gelmektedir. Temizlik yapılan yerin üzerinden tekrar tekrar geçmek zorunda kalmadan tek bir süpürmede maksimum verimlilik alınmasını sağlamaktadır. Kullanıcılar bu sayede daha büyük parça ve toz birikintilerini de tek hamlede alabildiklerini belirtmişlerdir.

Şarjlı El Süpürgesi Kaç Watt Olmalı?

Şarjlı el süpürgelerinde 600 watt ile başlayarak 2000 watt ve daha da ilerisine kadar seçenek bulmak mümkündür. Ancak sadece Watt’ına bakarak bir süpürgenin tam anlamıyla ne kadar emme gücüne sahip olduğunu anlamak mümkün değildir. Çünkü bu güç sadece toz emmek için değil bazen ses ve motor gücü için de harcanabilen gücü ifade etmek için kullanılabilmektedir. Bu durumda süpürgenin sessiz bir süpürge olup olmadığına bakılması doğru olacaktır. Eğer alınacak olan süpürge sessiz çalışan bir süpürge ise watt gücünün büyük çoğunluğu emme gücünü ifade ediyor denebilir. Bu yüzden süpürge seçiminde sessiz ve süpürgenin gücünü başka bir yere harcamasına neden olacak özellikleri olmayan bir seçeneğe yönelmek akıllıca olacaktır.

Hangi Şarjlı El Süpürgesi Daha İyi?

Hangi şarjlı el süpürgesinin daha iyi olduğuna, bir süpürgeden ne beklendiğine bağlı olarak değişik cevaplar verilebilir. Şarjlı el süpürgeleri hafif olmaları sebebiyle elektrikli süpürgeler yerine tercih edilebilecek durumdalardır. Bu süpürgelerde de kendi içinde birçok farklı özelliği olan süpürge bulunmaktadır. Bu nedenle seçim yapılırken hangi işlevlerin beklendiği belirlenmelidir. Şarjlı süpürgeler doğaları gereği herhangi bir kablo uzanma sıkıntısına sahip değildir ancak, durum böyle olsa bile taşımada başka sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunlardan bir tanesi de süpürgenin ağır olmasıdır. Özellikle büyük ve iki üç katlı evlerde süpürgenin taşınması gereken alan çok daha fazladır ve bu alanda ağır bir yükü taşımak kolay olmayabilir. Bu nedenle hafif olan süpürgeler daha rahat kullanılabilir durumdadır. Hafifliğin dışında kullanım alanının fazla olması da önemlidir. Son olarak da bir süpürgenin tozları emebilme kapasitesi ne kadar yüksekse o kadar iyi bir süpürgedir diyebilmek mümkündür.

Şarjlı El Süpürgesi Nasıl Temizlenir?

Şarjlı el süpürgelerinde birçok farklı model bulunmaktadır. Bu nedenle de her bir model için ayrı bir temizleme metodu geliştirilmelidir. Yerden süpürülen tozu ve kiri hapsetmek için torbası bulunan ve torba yerine direkt haznede bunları depolayan süpürgeler bulunmaktadır. Torbası bulunan süpürgelerin kiminde torbalar değişebilmekte, kiminde de aynı torbayla daha uzun süreli bir kullanım gerçekleşebilmektedir. Tavsiye edilen kullanım şekline göre bu torba değiştirilir ya da boşaltılıp süpürgeye geri takılır. İçinde herhangi bir torba barındırmayıp direkt hazneye tozu biriktiren süpürge çeşitlerinde ise bu hazneden tozlar temizlenip yıkandıktan sonra diğer kullanım için hazır hale gelmiş olunacaktır.

Dikey Süpürge Kaç Watt Olmalı?

Dikey süpürgeler sadece zeminde kullanılmayan duvar halı perde ve buna benzer daha birçok alanda kullanım imkanı sağlayan süpürgelerdendir. Halı ve perdeden toz ve kiri çıkarmak düz bir zeminden çıkarmaktan daha zor olacaktır. Bu nedenle bütün yüzeylerde derinlemesine temizleme yapılabilmesi için en az 15 voltluk bir süpürge tercih edilmesi doğru olacaktır. Hatta bu seviyenin üstünde bir voltta süpürge alınması gereklidir demek daha uygundur. Bu sayede süpürgeyi birçok alanda kullanabilme ve temizliği daha kolay hale getirebilme imkanına erişilmiş olacaktır.