ÜCRETSİZ KARGO

Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge ve Paspas Beyaz
Roborock S7 Sonic Mopping Robot Süpürge ve Paspas Beyaz
(351)
12.849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Beyaz
Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Beyaz
(15)
12.399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wiami FX-8 Akıllı Robot Süpürge Siyah
(4)
3.749,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

360 S10 Vacuum Mop Pro Cleaner Akıllı Robot Süpürge
(47)
10.359,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Roborock S7 Çöp İstasyonlu Akıllı Robot Vacuum & Mop Süpürge Beyaz
(14)
17.699,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

TCL Sweeva 6000 Robot Süpürge (TCL Türkiye Garantili)
(7)
5.135,04 TL
5.096,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wiami FX-9 Pro Robot Süpürge Beyaz
(16)
7.299,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Robx R7 UV Sterilizasyon Toz Toplama Üniteli Vacuum Mop Akılı Robot Süpürge
Robx R7 UV Sterilizasyon Toz Toplama Üniteli Vacuum Mop Akılı Robot Süpürge
(212)
12.849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Viomi V5 Pro Robot Süpürge
(32)
9.999,00 TL
9.449,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Roborock Q7 Max Akıllı Robot Süpürge Siyah
(6)
12.399,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Robot Vacuum Mop 2 Lite Akıllı Robot Süpürge
(10)
5.779,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dreame Vacuum Mop D9 Robot Süpürge
Dreame Vacuum Mop D9 Robot Süpürge
(19)
9.493,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Redline Robored G2 Akıllı Robot Süpürge
Redline Robored G2 Akıllı Robot Süpürge
(9)
5.349,00 TL
5.188,53 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Paspas Akıllı Ropot Süpürge Beyaz
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro Paspas Akıllı Ropot Süpürge Beyaz
(28)
9.132,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Wiami FX-7 Robot Süpürge
(15)
3.518,90 TL
3.325,36 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Robotuya RoboLaser Robot Süpürge Beyaz (Distribütör Garantili)
Robotuya RoboLaser Robot Süpürge Beyaz (Distribütör Garantili)
(4)
5.292,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Homend Alex Laser 1282H and Mop 2in1 Akıllı Robot Süpürge Siyah
(7)
7.199,00 TL
6.731,07 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Neabot Nomo N2 Lite Akıllı Robot Süpürge Beyaz (Neabot Türkiye Garantili)
Neabot Nomo N2 Lite Akıllı Robot Süpürge Beyaz (Neabot Türkiye Garantili)
(16)
8.650,00 TL

Robot Süpürge

Ev temizliği, birçok kişinin korkulu rüyasıdır. Oldukça zaman alan ev işleri, aynı zamanda kişilerin omurilik sağlığını da olumsuz yönde etkiler. Bu gibi işlerden kaçılamayacağı gibi evi temizlemek de kullanıcılar için zorlu bir mücadele haline gelir. Gün boyu biriken toz, kir ve deri gibi parçalar; yaşam alanlarındaki yerlerin kirli durmasına sebep olurken alerji gibi sağlık sorunlarına da yol açabilir. İş ve okul gibi gündelik hayatın koşuşturmaları sırasında her gün derinlemesine temizlik yapmak çok da mümkün değildir. Bu durumun getirdiği çıkmazın farkında olan kişiler, teknolojinin yardımı ile üretilen ürünlere yönelir. Elektrikli süpürge ve yıkama gibi işleri yapan çeşitli aletler, kullanıcıların yorulmasını engellerken zamandan da kazanmasına yardımcı olur. Genel olarak siyah ve beyaz gibi klasik renklerin hakim olduğu elektrikli robot süpürge, birçok özelliği ve işlevi ile evlerin vazgeçilmez bir yardımcısı haline gelir. Oldukça geniş bir fiyat yelpazesine sahip olan bu makineler, kullanıcıların bütçesine uygun bir seçim yapmasını sağlar. Zaman ayarı, farklı yüzeyleri algılama, navigasyon, dahili Wi-Fi, motor gücü ve şarj süresi gibi üründen tam performans alınmasına yardımcı olacak bu özellikler, ürünü kullananların beğenisini kazanır. Siz de evinize minik bir yardımcı davet etmek istiyorsanız sayfamız üzerinden akıllı robot süpürge modellerini inceleyebilirsiniz. Bu ürünler sayesinde kendinizi yormadan temiz bir evde vakit geçirebilirsiniz.

Robot Süpürge ile Temizliğin Keyfine Varın

Robot Süpürge ile Temizliğin Keyfine Varın

Farklı özellikler ve tasarım çizgileri ile geliştirilen robot süpürge modelleri, gösterdiği başarılı performans ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine çeker. Yüksek emiş gücüne sahip olan modeller, hiçbir yardıma gerek kalmaksızın yaşam alanınızı rahatça ve derinlemesine temizler. Birçok işlemciye sahip bu ürünler, evinizin koordinatlarını kendisi belirler. Ultrasonik radarlar yardımı ile evinizin her bir köşesine rahatça ulaşır, temizlenmeyen bir yerin kalmasını engeller. Doğrusal yerine zikzak şeklinde bir yolu takip eden bu ürünler, daha etkili bir temizlik performansı almanızı sağlar. Eğer tek bir alanı temizlemek isterseniz, koordinat üzerinden o alanı belirleyip kısıtlı bir alanda temizlik yapabilirsiniz. Ürünlerde bulunan engel tanıma programı sayesinde makine herhangi bir engele takılmaz veya merdiven gibi yüksek yerlerden düşmez. Şarjlı robot süpürge modelleri, temizlik bittikten sonra kendi kendine şarj istasyonuna geri döner ve kendisini şarj eder. Eğer temizlenmeyen bir bölge kaldıysa şarj edildikten sonra temizliğe devam eder. 2 saat aralıksız çalışabilen modeller, tüm evinizin tek bir seferde rahatça temizlenmesine yardımcı olur. Gelişmiş teknolojisi ile kirlerin türlerini başarıyla algılayabilen ürünler, özellikle halıda bulunan farklı türdeki kir ve tozları kendi içinde işleme sokar. Robot süpürge üreticileri, kullanıcılarının tam bir memnuniyete ulaşması için çalışır. Bunu hedefleyen firmalar, birçok akıllı özellik ile hedeflerine ulaşır. Farklı yüzey tipleri için farklı temizleme yöntemleri kullanan modeller, her türlü yeri rahatça temizler. Zamanlama ayarına sahip olan ürünler, kullanıcılarına hareket özgürlüğü sağlar. Bu sayede kullanıcılar istediği zaman temizliği başlatabilir ve bitirebilir. Her zeminin kendisine has bir temizleme yöntemi olduğunu bilen markalar, 3 farklı sıvı akış kontrolüne sahip makineler üretir. Bu ürünler; hangi yerin temizlenmek için ne kadar suya ihtiyaç duyduğunu rahatlıkla belirler. Ses açısından robot süpürge nasıl çalışır sorusu ise kullanıcıların memnuniyetini kazanacak cevaba sahiptir. Düşük ses seviyesi ile üretilen modeller, ortalama 40 dB gibi bir ses aralığında üretilir. Özellikle bebek sahibi olan robot süpürge kullananlar, sessiz modelleri tercih eder.

Robot Süpürge Yardımı ile Evinizi Derinlemesine Temizleyin

Robot Süpürge Yardımı ile Evinizi Derinlemesine Temizleyin

Robot süpürge özellikleri, kullanıcıların hayatını kolaylaştırır. Yaşam alanlarını rahatça temizlemeye imkan tanıyan bu ürünler, farklı amaçlara hizmet eden özellikleri bünyesinde barındırır. Sadece kuru zeminlerde toz, kırıntı ve parçacık süpürmesini istemiyorsanız paspas özellikli olan modelleri tercih etmelisiniz. Bu robot süpürge ıslak kuru fark etmez, her şekilde derinlemesine temizlik imkanı verir. Bazı ürünlerde yer alan çoklu temizlik modları; sessiz, standart, orta ve turbo olmak üzere 4 kategoriye ayrılır. Turbo ayar, özellikle halılarda derinlemesine temizlik sağlar. İki yönlü silme işlemi yapan kablosuz robot süpürge, iki kat daha güçlü bir şekilde evinizi temizler. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ürünün radarları ile başarılı şekilde hareket etmesidir. Özellikle merdivene sahip evlerde kullanacağınız robotlar engel tanıma özelliğine sahip olmalıdır. Bu sayede ürünün merdivenden düşmesi gibi kazalar meydana gelmez. Satın almak istediğiniz ürünün yan fırçalara sahip olması, süpürgenin en dip kenarlara kadar erişebilmesine yardımcı olur. Ürün ile birlikte gelen kumandanın yanı sıra kendi akıllı telefonunuz ile bu modelleri rahatça komuta edebilirsiniz. Satın aldığınız süpürge bulunduğunuz yerin haritasını hafızasına alsa da ürünü ilk kez kullanırken kumandayı kullanmanız oldukça büyük bir önem taşır. Dahili Wi-Fi özelliğine sahip olan modeller, çoklu kullanım imkanı verir. Ürünün üzerindeki ekran, toz torbasının ne kadar dolduğunu belirtir. Lityum iyon pile sahip olan makineler, daha uzun süre kullanım sağlar. Satın aldığınız otomatik robot süpürge şarjını bitirdiğinde ise şarj ünitesine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Ürünü ilk kez kullanırken %100 oranında şarj etmelisiniz. Bu adım, süpürgenizin bataryasını yeni tutmaya ve ürününüzü yıllar boyu rahatça kullanmanızı sağlar. Siz de yaşam alanınız ve ihtiyaçlarınız için en iyi robot süpürge arayışındaysanız, sayfamız üzerinden modelleri kolayca inceleyebilirsiniz.

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Robot Süpürge Hayatınızı Kolaylaştırır

Kullanıcıların Beğenisini Kazanan Robot Süpürge Hayatınızı Kolaylaştırır

Robot süpürge fiyatları, oldukça geniş bir yelpazeye sahip olması ile birçok kullanıcıya hitap eder. Ürünlerin sahip olduğu teknolojik özellikler ile belirlenen fiyatlar, kullanıcıların seçiminde büyük bir rol oynar. Ürünün şarjının ne kadar uzun süre dayandığı, emiş gücü, koordinat belirleme, kuru veya ıslak temizlik sağlama gibi işlevsel özellikler temizliğin bir dert olmasını engeller ve siz yorulmadan evinizin her bir köşesinin tertemiz olmasını sağlar. Robot süpürge inceleme alanını gözden geçirirseniz, kullanıcıların ihtiyaçlarını belirleyip ona uygun bir seçim yaptığı takdirde üründen oldukça etkili bir performans aldığını görürsünüz. Günlük yaşamın stresi, zorluğu ve zamanın kısıtlı olması sebebiyle geçmişte kullanılan temizlik yöntemleri artık kullanıcılar tarafından tercih edilmez. Sayfamız üzerinden inceleyebildiğiniz robotlar, sizin yorulmanızı engellerken evinizi temizler. Islak temizlik sağlayan modeller, yerlerinizi de silerek size yapacak hiçbir iş bırakmaz. Ortalama iki saat gibi bir süre zarfında tüm evi temizleyebilen makineler, sizin koltuğunuza oturup kendinize vakit ayırmanızı sağlar. Çevrenizdeki kişilerden robot süpürge tavsiyesi alabileceğiniz gibi, herkesin üründen beklentisinin farklı olduğunu unutmamalısınız. Kimileri için ıslak temizleme özelliği o kadar önemli değilken kimileri için de olmazsa olmazdır. Bu sebeple kendi bütçenizi ve isteklerinizi belirleyip ona göre bir seçim yapmalısınız. Belirlediğiniz bütçenin dışına çıkmak istemiyorsanız, sayfa üzerinde yer alan fiyat filtreleme özelliğinden yararlanabilir ve uygun fiyatlı makine modellerini görebilirsiniz. Beğendiğiniz model hakkında kafanızda soru işaretleri varsa, ürünü daha önce kullanmış kişilerin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Robot süpürge yorum alanında kullanıcılar ürün hakkındaki fikirlerini şeffaf bir şekilde yansıtır. Bu sayede süpürge satın almak isteyen kullanıcılar ürün ve model seçimini sağlıklı bir şekilde yapabilir.