ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSC3A330 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(1)
2.630,00 TL
2.459,05 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX41XTRM 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(2)
4.704,98 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens iQ700 VSC7X300 500 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(1)
4.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSC7SIL1 650 W Elektrikli Süpürge
(0)
6.124,25 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSZ2V210 Z2.0 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(8)
2.800,00 TL
2.618,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSC3A210 iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(14)
2.999,00 TL
2.819,06 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VS06B1110 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(0)
2.500,00 TL
2.337,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX7XTRM iQ700 850 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(6)
7.177,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX4A212 600 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(2)
3.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX21A300 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(0)
3.499,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens iQ500 VSX41A322 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(0)
4.199,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX41A300 IQ500 550 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(3)
3.749,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSP3AAAA iQ300 Plus 750 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(3)
3.928,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSZ7530 Z 7.0 850 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(3)
10.499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSC3A330A iQ300 600 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(6)
5.799,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX2A230 700 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(9)
6.999,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VSX4XTRM2 700 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(18)
7.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Siemens VS06B2410 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(0)
6.999,00 TL

Ev temizliğine yardımcı gereçler arasında elektrik süpürgesi, şüphesiz temizliğin en büyük yardımcılarından bir tanesidir. Hem acil durumlarda, hem de rutin temizliklerde yüksek çekiş güçleriyle yardımcı bu aletler yüzyılı aşkın bir süredir evlerde yer alıyor. Elbette her elektronik alette olduğu gibi, elektrikli süpürge pazarında da büyük bir çeşitlilik mevcut. Alman teknolojisinin kalitesini elektronik ürünlerinde yakalamayı başaran Siemens de elektrikli süpürge pazarında yerini almış firmalardan biridir ve günümüzde de üretimlerine devam ediyor. Yaygın kullanım için üretilen klasik ürünlerinin yanı sıra, Siemens elektrikli süpürge seri ve modelleri arasında farklı kullanıcı gruplarına hitap eden üst segment ürünler de mevcut. Ürettiği bütün ürünlerde kaliteden asla ödün vermeyen Siemens, pazarda bulunan her elektrikli süpürge modeli için müşteri memnuniyetlerini toplamayı da beceriyor. Bunun yanı sıra Siemens elektrikli süpürge fiyatları mühendislik harikası modelleri düşünüldüğünde alçakgönüllü olmalarıyla dikkat çekiyor.

Tüm Kullanım Alanları İçin Siemens Marka Elektrikli Süpürge Modelleri

Tüm Kullanım Alanları İçin Siemens Marka Elektrikli Süpürge Modelleri

Siemens elektrikli süpürge modelleri her türlü kullanım amacına hizmet etmek adına geniş bir yelpaze içerisinde kullanıcı karşısına çıkıyor. Çeşitli toz torbalı süpürge modelleri satıldığı gibi, takıp çıkarılabilen toz haznelerine sahip modeller ve ileri teknolojilerle donanmış çeşitli ürünler de pazarda yerini almış durumdadır. Siemens süpürge yorumları araştırıldığında ise bu modellerin neredeyse tamamının kullanıcılar tarafından olumlu eleştiriler aldığı görülecektir. Siemens'in ev tipi kullanım için tasarladığı modeller arasında iQ ve Q serileri Siemens toz torbalı elektrikli süpürge modelleri, markanın en fazla satılan ürünlerinden olma özelliği taşıyor. Oldukça şık olan ürünler ayrıca önemli bir oranda çeşitlilik de sunuyor. Serinin ürünlerinde A+ enerji tasarrufu sağlayan ürünler görmeniz mümkündür ayrıca PowerProtect toz torbası ile toz torbanızı daha seyrek değiştirme imkanını sağlayan modelleri de bu seride bulabilirsiniz. 10 metre ile 11 metre arasında değişen oldukça uzun kablolar ise size ürün ile özgür hareket etme olanağı sağlıyor. Bununla da kalmayıp modellere yakından baktığınızda bazı ürünlerin sessiz çalışma özelliğine de sahip olduğunu görebilirsiniz. Elbette Siemens, elektrikli süpürge konusunda daha farklı arzulara sahip olan müşterileri de unutmamış ve Siemens toz torbasız süpürge ürünleri ile pazarın bu kısmına dâhil olmuştur. Toz torbasız modellerin de tüketiciler tarafından, yüksek bir beğeni oranına sahip olması dikkat çekiyor. Toz torbasız süpürgeler arasında da sessiz modeller bulma imkanınız bulunuyor. Hepa filtre özelliğine sahip ürünler ise alerjik bireylerin kullanımına sunuluyor. Bazı modellerde bulunan SelfClean sistemi ile toz haznesini değiştirirken toza temas etmek gibi bir dert ortadan kalkmış oluyor. PureAir filtreye sahip modeller, yıkanabilir özelliği ile elde edebileceğiniz en hijyenik temizliği sizlere sunuyor. Genel olarak toz torbasız modellere bakıldığında ise oldukça şık tasarımları dikkat çekiyor. Siemens dikey süpürge alanında da pazara sürdüğü birkaç ürünle dikkatleri topluyor. Yine toz torbasız modellerinde bulunduğu bu ürün tipinin kablosuz olması ise kullanım pratikliği açısından öne çıkıyor. Modellerin bazılarında bulunan minimum bakım ile uzun ömürlü kullanım imkanı kullanıcılarını oldukça memnun ediyor. Lityum-İyon batarya ile oldukça kısa sürede şarj olan cihazlar oldukça da uzun bir süre kullanım imkanı sunuyor.

Sizin İçin de Bir Siemens Marka Elektrikli Süpürge Var

Sizin İçin de Bir Siemens Marka Elektrikli Süpürge Var

Markanın toz torbalı modelleri oldukça sık tercih edilen ve en uygun fiyatlı ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında oldukça fonksiyonel olan ürünler kalabalık evlere ve işyerlerine oldukça uygun görülüyor. Pek çok markanın aksine Siemens kullanıcısına toz torbalı modellerde de sessiz süpürme olanağı sunuyor. Toz torbasız modellerde de yine Siemens sessiz süpürge modelleri karşımıza çıkıyor. Toz torbasız süpürge modellerini incelediğinizde pek çok patentli teknoloji ile karşılaşmanız da oldukça muhtemeldir. Bunlardan bazıları “SensorBagless” teknolojisi ve “QuattroPower” teknolojisidir. QuattroPower özelliği ile iyi seviyede temizliği düşük enerji tüketimi ile sağlayarak uzun vadeli kar sağlayabilirsiniz. “SensorBagless” özelliği ile ürününüzü minimum bakım ile ilk satın aldığınız güçte kullanmaya devam edebilirsiniz. “SelfClean” Sistemi ile de toz haznelerinin temizliği, temizliğin hemen ardından sizi yormayan bir iş aline geliyor. Bu özelliğine sahip ürünler sayesinde kolayca ürünün toz haznesini boşaltabildiğiniz gibi etrafı ve ellerinizi de kirletmek zorunda kalmıyorsunuz. Dar uçlu başlık, döşeme başlığı ve mobilya başlığı benzeri aparatlar ile beraber gelen bazı modeller ise temizlik sürenizi ve sarf ettiğiniz eforu olabildiğince azaltmayı hedefliyor. Aynı zamanda daha etkin bir temizliği de tek bir cihazda topluyor. Kompakt tasarıma sahip modeller ise hem kolay kullanımı hem de rahat saklamayı vaadediyor. Yıkanabilir özellikli “PureAir” teknolojisine sahip hijyenik filtreli modellere bakarak da temizliğin daha hijyenik olabildiğini fark edebilirsiniz. Elektronik güç ayarı özelliği bulunan ürünler sayesinde her zemine uygun farklı emiş gücünde derinlemesine temizlik performansı sağlayabilirsiniz. Markanın çeşitli özellikleri, kablosuz süpürge modellerinde geliştirilmiş teknoloji alanında kendisini bir kez daha kanıtlıyor. 6 saatlik şarj dolum süresi ile 1 saate kadar kullanılabilen modeller her an elinizin altında olmaya hazırdır. 3,3 kg kadar hafif modellere sahip dikey süpürge modelleri oldukça kullanışlı ve ergonomiktir. Modellerin bazılarında bulunan, üç seviyede farklı çekiş gücüyle dilediğiniz zeminde, dilediğiniz emiş gücünü kullanmak size kalıyor.

Siemens Marka Elektrikli Süpürgenizi Satın Alırken Bunları Unutmayın

Siemens Marka Elektrikli Süpürgenizi Satın Alırken Bunları Unutmayın

Bir elektrikli süpürge satın alırken birkaç şeyi unutmamak gerekir. Ilk olarak almayı planladığınız ürüne karşı olan beklentilerinizin bir listesini yapmak ile başlayabilirsiniz. Her Siemens elektrikli süpürgelerin her biri farklı özelliklere ve donanımlara sahiptir. Kullanırken yaşayacağınız deneyim ve alacağınız performans her modelde farklı olacaktır. Bu yüzden satın alma sürecinden önce beklenti ve ihtiyaçlarınızı belirlemek size en uygun olan ürünü seçmenizde fayda sağlayacaktır. Öncelikle Siemens elektrikli süpürgenizi kullanacağınız alanın büyüklüğünü göz önünde bulundurmalısınız. Alanın büyüklüğü ve küçüklüğü satın alacağınız ürünü belirleyecek faktörlerden ilkidir. Kolay temizlenebilen toz torbaları bulunan modellerde ayrıca oldukça hijyenik filtre teknolojileri de bulunuyor. Pek çok aparatın bulunduğu elektrik süpürgeleri ile evinizdeki farklı yüzeylere dair temizlik işlerini tek seferde yapabilirsiniz. Üstelik toz torbalı olmasına rağmen oldukça geniş haznelere sahip modeller, kullanım kolaylıklarını uygun fiyatla birleştiriyor. Siemens’in tüm modellerinde standart olan uzun kablolar ise pratik kullanım sağlayan tasarımları ile kullanıcılarına yormadan temizlik imkanı sağlıyor. A sınıfı toz filtreleme imkanı sunan HEPA filtreli toz torbasız süpürge modelleri ise, özellikle bebek sahibi ve alerjik sorunları olan kişiler tarafından birincil tercihler haline geliyor. Beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda sürdürdüğünüz araştırma sonucunda sizin için en uygun ve en yüksek performans sağlayacağınız Siemens süpürgeyi seçebilirsiniz. Her ihtiyaca uygun özelliklere sahip, son teknolojilerle donatılmış ürünleri sitemizden bulabilirsiniz. Siemens elektrikli süpürge fiyatlarını karşılaştırabilir, dilediğiniz ürünü kolayca ve güvenle satın alabilirsiniz.