ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Philips FC9750/07 PowerPro Max 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(147)
4.597,59 TL
4.501,71 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Conti CS-102 Powerstar 2200 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(109)
829,90 TL
820,35 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karaca Vantuz Action Force F3 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
2
Karaca Vantuz Action Force F3 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(18)
1.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips FC9323/07 PowerPro Compact 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(1398)
2.262,75 TL
2.217,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips XB9125/07 Marathon Ultimate Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(172)
6.336,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips FC9749/07 Powerpro Max 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(6)
4.897,00 TL
4.456,27 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Sinbo SVC-8609 Toz Torbalı 890 W Elektrikli Süpürge
(5)
671,16 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Philips FC9751/07 PowerPro Max 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(298)
5.320,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bosch BGS7POW1 800 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(49)
7.226,62 TL

ÜCRETSİZ KARGO

GoldMaster BY-4500 900W Sweep Çift Hepa Filtreli Elektrikli Süpürge
(43)
1.298,49 TL
1.294,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Fantom Eco WD 2750-S 2400 W Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(50)
1.482,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Dyson Cinetic Big Ball Animal Pro 2 700 W Toz Torbasız Elektrikli
(2)
18.699,07 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arnica Bora ET11133 850 W Su Filtreli Elektrikli Süpürge
(26)
2.900,00 TL
2.699,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Samsung VC07T357MHB/TR 750 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(29)
2.317,26 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kiwi KVC-4103 1000 W Toz Torbasız Dik Elektrikli Süpürge
(71)
727,40 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Miele Complete C3 Cat-Dog Powerline SGEF3 890 W Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi
(44)
6.624,00 TL
6.532,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Grundig Vcc 2170 Toz Torbasız Süpürge
(0)
1.849,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Philips FC9750/07 PowerPro Max 900 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge
(147)
6.000,00 TL
5.115,85 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Philips XD3110/09 900 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(23)
2.728,18 TL

Elektrikli Süpürge

Temizlik yapmak dendiğinde ilk yapılan iş evi süpürmektir. Temizlik tamamen evin süpürülmesi ile başlar ve onun üzerine kurulur. Başta yerlerde olan kir ve pislikleri toplaması üzerine icat edilen süpürgeler, gelişen teknoloji ile birlikte baştaki amacının çok daha ilerisine giderek sağlığınız için çabalamaya başlamıştır. Her geçen gün yeni çeşitleri ve çok daha başarılı olan seçenekleri ile sizlere sunulan elektrikli süpürge modelleri temizlik konusunda çığır açıyor. İster toz torbalı ister torbasız, ister kablolu ister şarjlı, ister yatay ister dikey olmak üzere her model ve seçenekte sunulan ürünler sadece yerleri değil aynı zamanda koltuklarınızı, perdelerinizi ve havanızı da temizliyor.

Evde Elektrikli Süpürgenin Önemi

Evde Elektrikli Süpürgenin Önemi

Hayatımızda oldukça kilit bir noktada bulunan ve temizliğin temelini oluşturan en büyük yardımcılar elektrikli süpürgelerdir. Elektrikli süpürgeler ev, ofis, okul demeden her yerin temizliğini üstlenerek teknik anlamda en büyük yardımcılarımız olurlar. Sahip oldukları içine çekme gücü sayesinde sağlığınızı ve temizliğinizi her şeyin önünde tutarak en doğru çekiş gücünü sağlayan marka ve modeller sizleri bekliyor. Elektrikli süpürge çeşitleri çok farklı seçeneklerle karşımıza çıkmaktadır ve alışveriş sırasında göz önünde bulundurulmalıdır. Bu dikkat edilmesi gereken seçenekler arasında motor gücü yer almaktadır. Motor gücü bir elektrikli süpürge için en önemli konulardan bir tanesidir. Başka bir deyişle elektrikli süpürge emiş gücü olarak da karşımıza çıkan süpürgelerin ölçümü watt ile yapılmaktadır. Yüksek emiş güçlerine sahip olan elektrikli süpürge ve yıkama modellerinden seçerek en çok verimi alabilir ve temizliğinizi en ince detayına kadar gerçekleştirebilirsiniz. Güçlü çekilen tozları hapsettiği birbirinden farklı toplama alanları sayesinde hem bütün toz ve kirlerden hem kurtulmuş hem de korunmuş olacaksınız. Yapılan çok sayıdaki çalışmalar ile sizlere sunulan model ve ürün çeşitliliği kendinize en uygun olan ürünü bulmanızı kolaylaştırıyor. Kendinize uygun olan ürünü seçme sırasında en büyük etkenlerden bir tanesi de yapısıdır. Elektrikli süpürgeler farklı yapılarla sizlere sunulmaktadır. Bu da sizin hem kullanım kolaylığınızı hem de evinizde kapladığı alanı bağlamaktadır. Bu nedenle üretilen yatay ve dikey yapıdaki elektrikli süpürgeler vardır. İlk olarak yatay süpürgeler, herkesin görmeye alışık olduğu klasik elektrikli süpürge modellerindendir. Kıvrımlı olan hortumu çok daha rahat hareket etmenizi sağlarken diğer model çeşidine oranla çok daha uzun süre boşaltmadan kullanım sağlar. Diğer bir model çeşidi olan dikey biçimdeki süpürgeler ise yer kaplama konusunda sizlere geniş fırsatlar sunuyor. Küçük bir alan kaplaması sebebi ile evinizde ekstra yer ayırmanıza gerek kalmayan bu ürün çeşidinin bir başka önemli özelliği ise diğer modele oranla daha yüksek olmasıdır. Yüksek saplı Philips elektrikli süpürge sayesinde temizlik sırasında eğilmenize gerek kalmayacak ve en temizlik yapanların en çok problem yaşadığı bu sorun da ortadan kalkmış olacak.

Elektrikli Süpürgelerde Farklı Model Seçenekleri

Elektrikli Süpürgelerde Farklı Model Seçenekleri

Ev aletleri arasında en sık kullanılan ve temizlik hakkında en çok söz sahibi olan Fakir elektrikli süpürge farklı model ve fiyat seçenekleri ile çok sayıda ürünle karşınıza çıkıyor. Bunlar arasında tercih yapılması gerektiği taktirde kullanacak olan kişinin en rahat kullanımı sağlayacağı ürün tercih edilmelidir. Bu noktadaki önemli faktörlerden bir tanesi toplanan kirin ve pisliğin hapsolacağı alandır. Bu alan birçok farklı şekillerde sizlere sunuluyor. Bunlardan ilki sulu olan sistemdir. Sulu elektrikli süpürge modelleri için yatay olan modeller arasında bir seçim yapmanız gerekmektedir. Bunlar arasından tozun ve kirin hapsolacağı hazne belli bir seviyeye kadar su ile doldurularak tozların da oraya doldurulması beklenir. Bu ürünlerin hepsinin farklı farklı avantajları bulunmaktadır. Sulu olan elektrikli süpürge modellerindeki avantaj su sayesinde süpürgenin içine çekilen tozun tutunması sağlanır. Bu modellerde olması beklenen tozlanma veya tozların yayılması durumu asla karşılaşacağınız bir problem değildir. Ek olarak yapılan temizlik işleminin sonunda haznenin temizlenmesi de önemlidir. Sulu bir şekilde barındırılan bu hazne her temizlik sonrasında temizlenerek kaldırılmalıdır. Bir diğer elektrikli süpürge toz torbalı olan ürünü ise sahip olduğu özel bir kâğıt kumaş içerisine tozları toplamaktadır. Hapsettiği bu özel torbalı olan elektrikli süpürge modeli hem yatay olan modellerde hem de dikey olan modellerde karşımıza çıkmaktadır. Yaptığınız her süpürme işleminde torbasını boşaltma işlemine gerek duymayan ve değişen kapasitesine göre uzun süre aynı torba ile süpürmenizi sağlayan bu modeller işinizi oldukça kolaylaştıracak. Anlık ve hızlı bir şekilde yaptığınız temizliklerde dahi sizlere en konforlu ve hızlı temizlik hakkı sunan toz torbalı elektrikli süpürgelerden oldukça memnun kalacaksınız. Son olarak toz haznesine göre ayrılan bu ev aletlerinin son seçeneği ise elektrikli süpürge torbasız seçeneğidir. Torbasız olan bu seçenekte ise toplanan bütün kirler bir torbaya değil de hazneye biriktirilmektedir. Genellikle yine yatay olan ürün seçeneklerinde bulundurulan bu torbasız hazne seçeneği yine sizlere tekrar tekrar kullanım şansı tanımaktadır. Üstelik yeni bir hazne almanıza gerek duymayan bu ürün seçeneğinde hazne dolduktan sonra boşaltarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Temizlik Demek Elektrikli Süpürge Demek

Temizlik Demek Elektrikli Süpürge Demek

Temizliğin haricinde sağlık açısından dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de hayvan tüyleridir. Evlerinde evcil hayvan bulunduran kişilerin temizlik konusunda çok daha hassas olmaları gerekir. Hem hayvanların sağlığı hem de insanları sağlığı açısından sorun teşkil eden hayvan tüyleri pek çok insanın problem yaşadığı bir konudur. Bu nedenle evcil hayvan sahibi olan kişilerin kaliteli ve iyi çekim gücüne sahip olan bir elektrikli süpürgeye sahip olmaları gerekir. Farklı süpürge model ve markalarının sahip oldukları farklı hazneler sayesinde hayvanlarınızı evinizde korkmadan büyütecek ve tüyleri ile sıkıntı yaşamayacaksınız. Sunulan ürün seçenekleri arasında yer alan elektrikli süpürgelerin watt güçleri bu konuda da devreye giren bir konudur. Her süpürgenin kendine has bir çekim gücü bulunmaktadır. Bunlardan bazıları elektrikli süpürge 1000 watt , elektrikli süpürge 1500 watt ve elektrikli süpürge 2000 watt şeklindedir. Bu emiş güçleri arasından seçim yaparken hem sahip olduğunuz evi, hem varsa evcil hayvanınızı hem de kendinizi düşünerek seçim yapmanı gerekir. Kendiniz için seçtiğiniz ürünün emiş gücünün sahip olduğu performans ile birlikte yapılan temizlikten memnun kalacaksınız. Yapılan temizlikleriniz bu çok sayıdaki ürün seçenekleri arasından seçtiğiniz en kaliteli olan süpürge sayesinde içinize sinen temizlikler olacak. Ek olarak dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de ses seviyesidir. Sizlere sunulan her ürün farklı bir iç tasarıma ve motora sahiptir. Bu nedenle çıkardıkları seslerde tamamen birbirinden farklıdır. Sahip olunan küçük çocuklar veya hayvanlar her zaman bir şeyleri dağıtmaya ve kırıp dökmeye meyillidir. Bu nedenle yapılacak olan temizliğin her zaman yapılması gerekebilir. Zor uyutulan ve uyanması bir eziyete dönen küçük bebekleri uyandırmadan yapılması gereken temizlik sizleri de bebeklerinizi de memnun edecek. Ses seviyesinin en aza indirilmesi sayesinde hem sizleri rahatsız etmeyecek hem de her an yapılacak olan temizlik ile çocukları dahi uyandırmayacak olan temizlikler bu şahane ürün seçenekleri sayesinde mümkün kılınıyor. Günümüz dünyasında büyük bir sorun haline gelen gürültülü elektrikli süpürgelerden kurtulmanız artık oldukça kolay.

Elektrikli Süpürge Alışverişinin Önemi

Elektrikli Süpürge Alışverişinin Önemi

Ev aletleri ve elektrikli aletlerin satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken birçok madde bulunur. Bunlardan bir tanesi nasıl bir evde kullanılacağıdır. İlk olarak ürünün sessiz mi yoksa sesli mi çalıştığıdır. Gelişen teknoloji sayesinde eskiden çok yüksek seslerle çalışan elektrikli süpürge sesi için büyük miktarlarda oynamalar yapılmıştır. Ürünün alınacağı evde bir çocuk veya evcil hayvan yaşıyorsa o evde her zaman bir temizlik yapılma ihtiyacı duyulabilir. Bu nedenle seçilmesi gereken süpürge seçenekleri arasından sesli olanları elemek doğru bir tercih olacaktır. Sesli olan elektrikli süpürgelerde ise yine gelişen teknoloji kullanılmış ve ses seviyesi oldukça aza indirgeniştir. Ek olarak bulunan bu sesten rahatsız olmayanlar da tercihini bu ürün seçeneklerinden yana kullanabilirler. Alışveriş sırasında dikkat edilmesi gereken bir başka nokta ise evinize uygun bir elektrikli süpürge seçmeniz gerektiğidir. Evlerin yapıları birbirinden farklıdır. Bu nedenle elektrikli süpürgenizi saklayacağınız yerin büyüklüğü de değişiklik göstermektedir. Evleri küçük olan kişilerin tercih edebileceği en doğru seçenek elektrikli süpürge dikey olan modeldir. Duvarlara sabitlenen özel aparatları sayesinde evlerinizde ve odalarınızda asla yer kaplamayacak olan bu ürün çeşidi oldukça işinize yarayacak. Bunun yanında yüksekliğinin de fazla olması temizlik sırasında çok daha rahat hareket etmenize olanak sağlayacaktır. Diğer bir seçenek olan yatay olan seçenekte ise tozları ve kirleri toplama hazneniz diğerinden çok daha büyük olacaktır. Bu nedenle hem çok daha fazla alanı kolaylıkla temizleyebilir hem de aynı hazneyi çok daha uzun süre kullanabilirsiniz. Ek olarak dikey olan ürüne kıyasla daha uzun mesafelere ulaşabilen bu ürün işinizi oldukça kolaylaştıracak. Bu ürün seçenekleri arasından kendi aile yapınıza ve yaşam tarzınıza en uygun olan ürünü seçmek işinizi oldukça kolaylaştıracak. Yapacağınız detaylı ve ince temizliklerde sahip olmanız gereken süpürge modelleri çok sayıda sayfamızda bulunurken, elektrikli süpürge pratik olan modellerde bulunmaktadır. Sağlığınızı ve temizliğinizi koruyabilmek için oldukça çaba harcayan elektrikli süpürge markaları ve modelleri arasından doğru seçimi yaparak yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. En temiz tozlardan arınmış olan evler sizleri bekliyor.

Sizleri Memnun Edecek Elektrikli Süpürge Fiyatları

Sizleri Memnun Edecek Elektrikli Süpürge Fiyatları

Sayfamızda bulunan elektrikli süpürgelerin çeşitliliği oldukça fazladır. Bunun nedeni çok sayıda modelin ve markanın bir arada bulunmasında kaynaklanmaktadır. Ürün çeşitliliği sağlanarak sizlere en iyi ürünler sunulmaya çalışılırken bunlar arasından kullanmaya alışı olduğunuz markalara yönelmeniz işinize yarayan sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Ev aletleri alışverişi yapılırken fiyatlar alışveriş konusunda oldukça büyük bir etkeni elinde tutmaktadır. Çok sayıda ürün çeşitliliği fiyatlar konusunda da çeşitlilik olmasını sağlamaktadır. Bu sayede her bütçeye uygun olan modellere kolaylıkla ulaşabilir ve alışverişinizi yapabilirisiniz. Fiyatlarda ise etkili olan konular ise performans, çalışma şekli ve desibel seviyesi olacaktır. Bir elektrikli ev aletinden alınacak olan yüksek performans sayesinde evinizi çok daha iyi temizleyebilir ve kirlerden arındırabilirsiniz. Özellikle hayvanlı veya küçük çocuklu olan kişilerin yüksek performans elektrikli süpürgeleri tercih etmektedir. Bu sayede halıları, koltukları hatta havaları bile çok daha temiz hale gelir. Bir diğer seçenek olan çalışma şekli ise aldığı güç kaynağıdır. Bazı elektrikli süpürgeler kablo ile daima prize bağlı kalmalıdır. Bu tür klasik olarak bilinen ev aletlerine ek olarak şarjlı süpürgeler bulunmaktadır. Daha önceden şarjının doldurulması ile güç kaynağını elde eden şarjlı elektrikli süpürge karşımıza çıkmaktadır. Diğerlerine oranla çok daha az yer kaplayan bu ürünler genellikle kabloya ihtiyaç duymazlar ve bu sayede olabilecek en uzak noktaya dahi kolaylıkla götürebilirsiniz. Son olarak desibel seviyesi ise son zamanların en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Elektrikli süpürge sessiz sedasız bir şekilde işini hallediyor ve sizlere ise sadece o ortamın keyfini çıkartmak kalıyor. Sizlere sunulan fırsat ve kampanyalardan yararlanarak oldukça uyguna sahip olabileceğiniz ürün seçenekleri arasından en beğendinizi kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Ek olarak sayfamızda bulunan elektrikli süpürge yorumları sayfasına giderek ürünleri daha önce kullanmış olan kişilerin düşüncelerine de ulaşabilirsiniz.