Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Elektrik Süpürgesi  için 6203 sonuç bulundu

6203 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Ev ve ofis temizliğinde en önemli yapı taşı olan elektrikli süpürge teknolojisi her geçen gün gelişmeye ve yenilenen özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırmaya devam ediyor. Mevcut ve yeni ihtiyaçlara göre şekillenen elektrikli süpürge teknolojisinin gelişimi ile ev ve ofislerde temizlik hem daha pratik hem de daha iyi hale geliyor. Her geçen gün yeni modelleri ile daha da zengin bir çeşitliliği olan elektrikli süpürgeler, en yeni özellikleri ile ev ve ofislerde çok daha temiz bir ortam oluşturmaya yardımcı oluyor. Her kullanım alanındaki ihtiyaçlara odaklı olarak ek aparatlara ve özelliklere sahip olan elektrikli süpürgelerin, güçlü teknolojileri sayesinde artık temizlik yaparken çok uzun zamanlar harcamak durumunda kalmıyorsunuz. Gelişmiş teknolojileri ile hayatımızı kolaylaştıran elektrikli süpürgeler, fonksiyonları itibari ile her evin en temel ihtiyaçları arasında bulunur. Her evde mutlaka bulunan Elektronik ürünlerden birisi olan elektrikli süpürgeler, süpürme işinde her zaman en iyi sonuçları elde edebilmenize yardımcı oluyor. Zengin model çeşitliliği sayesinde süpürme işlemi yapacağınız alan ve yüzey yapısına göre ortaya çıkan ihtiyaçlarınıza uygun şekilde elektrikli süpürge kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Manuel olarak yapacağınız süpürmede asla alamayacağınız derinlikteki kirleri dahi yüzde yüz oranında alarak, mekan içerisinde yüksek kalitede hijyenik bir ortam oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Kullanım alanınıza ve kullanım ihtiyaçlarınıza göre yapacağınız elektrikli süpürge seçimleriyle, hayatınızda önemli bir kolaylık sağlayabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Türleri ve Özellikleri

Elektrikli Süpürge Türleri ve Özellikleri

Elektrikli süpürge teknolojisinin gündelik yaşantıda dinamik bir şekilde kendisine yer bulmasıyla birlikte her ortamdaki temizlik ve süpürme işlemleri çok basit bir hale geldi. Özellikle ev ve ofis temizliğini derinlemesine olacak şekilde daha kısa sürelerde ve daha basit şekilde yapabilmek mümkün hale geldi. Her alanda önemli kolaylıklar sağlayan elektrikli süpürgelerde, kullanım çerçevesinde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara yanıt verecek ek aparatlar, teknolojiler ve ek fonksiyonlara yeni elektrikli süpürge modellerinde yer verilmeye başlandı. Elektrikli süpürgeler, kullanım alanındaki ihtiyaçlara ve kullanım tarzına göre farklı form ve özelliklerde tasarlanıyor. Bu sayede her kullanım alanında en iyi süpürme sonuçlarını almanızı sağlayacak, elektrikli süpürge kullanımını gerçekleştirebiliyorsunuz. Elektrikli süpürge modelleri gelişen teknoloji ile birlikte klasik tasarım formlarının ötesine geçiyor. Dikey elektrikli süpürge modelleri de bunun en somut örneklerinden birisidir. Dik formu ile hem daha rahat pozisyonda bir süpürme sağlıyor hem de çok daha az yer kaplıyor. Bu nedenle de günümüz şehir yaşantısında dik formdaki elektrikli süpürgeler son derece yoğun şekilde kullanılmaya başlandı. Bununla birlikte mini elektrikli süpürge modelleri gibi portatif bir süpürme ihtiyacına sahip olan mekanlarda kullanım kolaylığı sağlayacak modellerde bulunuyor. Bu tasarım farklılığına sahip olan yeni nesil elektrikli süpürgelerinin dışında çalışma prensibi açısından da farklı elektrikli süpürgeler bulunuyor. Özellikle elektrikli süpürge teknolojisinde devrim niteliğinde bir yenilik getiren torbasız elektrikli süpürge modelleri bulunuyor. Klasik elektrikli süpürgelerde çekilen tüm kir, içerisinde bulunan elektrikli süpürge toz torbasında toplanıyordu. Ancak bu yeni nesil süpürgelerde çekilen kirler özel filtreleme sistemlerinden geçerek, sulu hazneye geliyor. Bu tip çalışma prensibi açısından yeni bir kullanım tarzı getiren yeni nesil elektrikli süpürgelerden birisi de şarjlı elektrikli süpürgelerdir. Araç temizliği gibi mobil alanlardaki tüm süpürme işlemleri için şarjlı elektrikli süpürge modellerinde önemli bir kolaylık ve avantaj sağlıyor. Bu tip farklı tasarım ve çalışma sistemine sahip olan yeni nesil elektrikli süpürgeler düşük desibeldeki çalışma performansları ile de dikkat çekiyor. Bu şekilde her alandaki süpürme işlemlerinde elektrikli süpürgelerin kullanımı son derece rahat ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Teknolojisi

Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Teknolojisi

Teknolojinin her alanında olduğu gibi elektrikli süpürge teknolojisinde de son derece süratli bir gelişim yaşanıyor. Kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak dünyaca elektrikli ev teknolojileri markaları tarafından yeni ürün modellerindeki gelişime yön veriliyor. Bu sayede her yeni elektrikli süpürge modelinde, farklı ihtiyaçları da karşılayacak özelliklere yer veriliyor. Toz torbalı elektrikli süpürgelerin yaratmış olduğu kullanım zorluğu ve yanı sıra ek maliyetleri gibi olumsuz faktörleri tamamıyla ortadan kaldıran, devrimsel nitelikli bir teknoloji olan elektrikli süpürge toz torbasız modelleri oldukça yoğun talep görüyor. Toz torbasız elektrikli süpürgeler, toz torbası maliyetlerini ortadan kaldırdığı gibi aynı zamanda da toz torbasının sağlık açısından barındırdığı tüm riskleri ortadan kaldırıyor. Toz torbasında biriktirilen kirlerin uzun süreli makine içerisinde kalması ve çalışma sırasında hava sirkülasyon kanalıyla önemli oranda dışarıya kaçışa yol açması sorunları tamamen ortadan kaldırılıyor. Toz torbasız elektrikli süpürgelerde kullanılan özel filtreleme sistemleri ve haznesindeki sulu yapısı sayesinde makinenin çektiği tüm kiri tamamen içerisinde tutmaktadır. Son derece pratik bir şekilde temizlenebilir yapıda olması sayesinde her kullanımdan sonra rahatlıkla haznesi temizlenerek, suyu yenilenebiliyor. Bu şekilde de ev ve ofis temizliği yüzde yüz hijyen standartlarına uygun olarak gerçekleştirilebiliyor. Haznesine su doldurularak, çektiği kiri içerisinde tutması sağlanan bu yeni nesil elektrikli süpürge sulu olarak da isimlendiriliyor. Elektrikli süpürge torbasız yapısı sayesinde sürekli toz torbası alınması gibi bir zorluğu ve ek maliyeti tamamı ile ortadan kaldırmaktadır. Temel çalışma prensibi çerçevesinde toz torbası bulunmayan elektrikli süpürge modelleri güçlü motoruyla halı gibi yüzeylerde dahi en dipte bulunan toz partiküllerini ve yabancı maddeleri dahi çekebiliyor. Çekilen bu yabancı maddeler, özel filtreleme sistemlerinden geçerek, makinenin su dolu haznesine ulaşır. Burada suyla temas eden maddeler, makinenin güçlü motoru için soğutma ve hava akışı sağlayan kanallarından kaçışı yüzde yüz oranında önleyebiliyor. Bu sayede yapılan temizlik çok daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Küçük ev aletleri teknolojisi markalarının farklı kapasite ve güç özelliklerine sahip olan toz torbası olmayan elektrikli süpürge modelleri arasından ihtiyaca göre olan modellerini kolayca seçebilirsiniz.

Dikey Elektrikli Süpürge Modelleri

Dikey Elektrikli Süpürge Modelleri

Elektrikli süpürge teknolojisinde, kullanıcı ihtiyaçlarına odaklı olarak sürdürülen Ar-Ge çalışmaları sonucunda geliştirilen dikey elektrikli süpürgelerde son yıllara damgasını vuruyor. Elektrikli süpürge dikey pozisyonda durabiliyor ve çalışabiliyor. Bu özelliği her alanda çok daha az yer kaplamasını sağlıyor. Dik pozisyonda olduğu için ince forma sahip olan ve herhangi bir köşede rahatlıkla muhafaza edilebilmesini sağlıyor. Bu özelliği ile de mekan içerisinde diğer elektrikli süpürge modellerine oranla çok daha düşük bir alan kaplama hacmine sahip olmasını sağlıyor. Elektrikli süpürge dik şekilde kullanılabiliyor olması ile de süpürme işlemi sırasında kullanıcının çok fazla eğilmesine de gerek bırakmıyor. Çok fazla eğilmek zorunda kalmadan her noktadaki kire rahatlıkla ulaşılabiliyor olması da temizliğin çok daha rahat ve çok daha konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesine yardımcı oluyor. Küçük ev aletleri markalarının geliştirdikleri farklı güç özelliklerine ve hazne kapasitelerine sahip olan dikey elektrikli süpürgeleri hem ofiste hem de evde kullanıma uygundur. Bu nedenle de günümüzde elektrikli süpürge seçimlerinde ağırlıklı olarak dikey formdaki elektrikli süpürge modelleri tercih ediliyor. Gelişmiş teknolojisi sayesinde çok daha küçük boyutlara sahip olan motoru, aynı zamanda da hafifletilmiştir. Bu sayede de kullanımı sırasında dik şekilde tutmak ya da itmek için ekstra bir güç sarf edilmesine de gerek olmuyor. Hayatınızı kolaylaştıran elektrikli süpürgelerini çok daha kullanılabilirliğe kavuşturan dikey formdaki elektrikli süpürgeleri ile evde ya da ofiste temizlik yaparken, artık çok fazla yorulmayacaksınız. Küçük ve hafif yapısına rağmen çok daha yüksek çekim gücüne sahip olan motorları ile elektrikli süpürgeler, küçük ev aletleri teknolojisindeki gelişimde gelinen noktayı gösteren en somut ürünlerden birisidir. Farklı Watt değerlerine sahip olan modelleri ile kullanılacağı her yüzey yapısına ve mekana göre en verimli ve en ekonomik kullanımı sağlayacak modelin seçimi yapılabiliyor. Bu şekilde her ortamdaki temizlik çok daha ekonomik ve çok daha pratik bir hale geliyor. Bu özellikleri dolayısı ile de ayaklı elektrikli süpürge olarak da isimlendirilen bu modeller son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih edilmeye başlandı.

Şarjlı Elektrikli Süpürge Modelleri

Şarjlı Elektrikli Süpürge Modelleri

Günümüzde ev ve ofislerde temizlik konusunda çok farklı yüzey koşulları söz konusu olabiliyor. Bu yüzey koşullarının her biri için süpürme işlemleri farklı biçimlerde yapılması gerekliliği bulunuyor. Bu sebeple de elektrikli süpürge seçimlerinde mutlaka yüzey koşullarına uygunluk kriterine dikkat ederek seçimlerin yapılması gerekiyor. Bununla birlikte mekan koşulları da elektrikli süpürge seçimlerinde önemli bir faktör konumunda bulunuyor. Özellikle de elektrik kaynağının bulunmadığı noktalarda yapılacak temizliklerde süpürge kullanımına ihtiyaç duyuluyorsa günümüzde şarjlı özelliğe sahip olan elektrikli süpürge modelleri önemli bir avantaj sağlıyor. Üzerinde bulunan özel güç bataryası sayesinde şarj edilebilme özelliğine sahip olan bu yeni nesil elektrikli süpürgeleri sayesinde belirli sürelerde, elektrik kaynağı bulunmayan noktalarda da temizliği derinlemesine yapabileceksiniz. Pratik elektrikli süpürge olarak da isimlendirilen bu elektrikli süpürgeler, araba iç cephe temizliğinde, henüz elektrik bağlantısı bulunmayan mekanlarda ve tüm diğer dış mekanlardaki temizleme işlemlerinde elektrikli süpürge teknolojisinden faydalanabilme şansı veriyor. Çok hızlı şekilde şarj edilebilen mobil elektrikli süpürgeler sayesinde ihtiyaç duyduğunuz anda anında kullanabilirsiniz. Ekonomik şekilde şarjlı süpürge kullanımı gerçekleştirmek istiyorsanız, küçük ev aletleri markalarının farklı güç kapasitesine sahip olan modelleri arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. Şarj süresi, motor gücü ve şarj olma süresi gibi faktörlere göre değişen fiyatlara sahip olan şarjlı süpürge modelleri arasından seçimlerinizi, bu kriterler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle tam olarak ihtiyaçlarınıza yanıt veren ve aynı zamanda da son derece ekonomik bir elektrikli süpürge kullanımını, elektrik kaynağı olmayan noktalarda da gerçekleştirebilme şansını yakalayabilirsiniz. Hafif elektrikli süpürge modelleri genellikle küçük boyutlu olarak tasarlandığından tek elle dahi taşınabiliyor ve kullanılabiliyor. Oldukça rahat şekilde tek elle bile yönetilebilmesi sayesinde en zorlu noktalarda dahi süpürme işleminin kolayca yapılabilmesine yardımcı oluyor. Bu nedenle de araç içi temizliği gibi girintisi-çıkıntısı çok fazla olan yüzeylerin temizlenmesi noktasında en ideal süpürge modellerinden birisi konumunda bulunuyor. Her mekanda hızlı ve pratik bir süpürme işlemi yapmak istiyor ancak hangi elektrikli süpürge modelinin ihtiyacınıza yanıt vereceğine karar veremiyorsanız, şarjlı mobil Elektrikli Ev Aletleri ürünlerinden biri olan elektrikli süpürge modellerine göz atabilirsiniz.

Doğru Elektrikli Süpürge Seçimi

Doğru Elektrikli Süpürge Seçimi

Hızla gelişen teknolojiyle birlikte hayatınızda daha fazla yer bulmaya başlayan elektrikli süpürgelerde, teknik özelliklerden, tasarım yapısına kadar oldukça zengin bir model çeşitliliği sunuluyor. Farklı yüzey koşullarında kullanıma uygun farklı özellikler barındıran elektrikli süpürge modelleri ile her noktadaki temizliği derinlemesine ve yüksek kalitede gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak eviniz veya ofisiniz için hangi elektrikli süpürge modelini tercih etmenizin en doğru seçim olacağı konusunda karar veremiyorsanız, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak, seçimlerinizi yapabilirsiniz. Her ev teknolojileri markasının geliştirmiş olduğu farklı teknik özelliklerde elektrikli süpürge modelleri bulunuyor. Bu elektrikli süpürge modellerini inceleyerek, teknik özellikleri ve ek aparatları gibi detayları ile ihtiyaçlarınıza en iyi yanıtı veren modeli seçebilirsiniz. Aşırı kirlenme gibi ekstrem durumların mevcut olmadığı mekanlarda kullanmak üzere çok yüksek Watt gücüne sahip motoru bulunan elektrikli süpürge modelleri almak yerine, ihtiyaca yanıt verecek güçteki bir modeli alarak, çok daha ekonomik bir süpürge kullanımı gerçekleştirilebilir. Elektrikli süpürge çeşitleri arasında oldukça önemli fiyat farklılıkları söz konusudur. Günümüzde piyasada bulunan her elektrikli süpürgenin teknik özellikleri birbirinden farklıdır. Bunun sebebi de farklı kullanım ihtiyaçlarına odaklı olarak markaların yaptıkları Ar-Ge çalışmalarının farklılık teşkil etmesidir. Elektrikli süpürgeler, dikey ve yatay olarak tasarım farklılıklarına sahip olduğu gibi hortum uzunluğu, süpürge kafası ek aparatları ve tekerlek yapısı, motor gücü, çekim gücü, filtre sistemi ve hazne kapasitesi gibi faktörler açısından oldukça zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Bu gibi detaylar elektrikli süpürge fiyatları açısından önemli değişikliklere yol açmaktadır. Bu nedenle de elektrikli süpürgelerde fiyat yönünden belirli bir standart fiyatlandırmanın belirtilmesi sağlıklı sonuç vermeyecektir. Her markanın her elektrikli süpürge modelinde bulunan teknik özelliklerine göre fiyatları da değişiklik göstermektedir. Bu yüzden de kullanım ihtiyacına göre hareket ederek, son derece ekonomik bir şekilde elektrikli süpürge kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkün olacaktır. Sizde evinizde ya da ofisinizde elektrikli süpürge kullanımını ekonomik bir şekilde gerçekleştirirken, ihtiyaçlarınıza yanıt verecek ve yanı sıra yüksek kalitede performans gösterecek bir elektrikli süpürge seçiminde bulunmak istiyorsanız, tüm markaların modellerini karşılaştırabilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Elektrikli Süpürge Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev ve işyerlerinde temizliğin en önemli yapı taşlarından birisi olan elektrikli süpürgelerin fiyatları pek çok farklı sebebe bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Elektrikli süpürgelerin fiyatları, temel olarak makinenin emiş gücü, filtreleme sistemleri, aksesuar(aparat) çeşitliliği ve tabii ki marka gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Elektrikli süpürgelerin teknik özellikleri çerçevesinde toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları da diğer elektrikli süpürge modellerine göre farklıdır. Aynı şekilde günümüzde toz torbasız elektrikli süpürge modellerinde de emiş gücü, hazne kapasitesi, aksesuar çeşitliliği gibi yönlerden farklı model seçenekleri bulunuyor. Bu durumda elektrikli süpürgelerin toz torbasız modelleri arasında da önemli fiyat farklılıklarının söz konusu olmasına yol açıyor. Bu yüzden de toz torbasız elektrikli süpürge fiyatları da önemli farklılıklara sahip olabiliyor. Söz konusu kriterler dolayısı ile de elektrikli süpürgelerin fiyatları için sabit bir değer belirtilemez. Özellikle dikey elektrikli süpürge fiyatları da modelleri arasındaki teknik özelliklerin farklı olması sebebi ile farklılık gösterir. Motor gücü ve aksesuar çeşitliliği gibi detaylar, elektrikli süpürgelerin fiyatlarının belirlenmesi noktasında çok önemli etkiye sahiptir. Bu nedenle de süpürge modelleri arasında bu konuda çok ciddi farklılıkların söz konusu olması sebebi ile fiyatları arasında da ciddi farklılıklar söz konusudur. Küçük elektrikli süpürge modelleri daha düşük emiş gücü ve daha az aksesuara sahip olduğundan daha ekonomik fiyatlara sahiptir. Markalar arasında da fiyat farklılıklarının olduğu günümüzde elektrikli süpürge küçük modellerinde de fiyatlar çok önemli farklılığa sahip olabiliyor. Günümüzde elektrikli süpürge seçimleri noktasında doğru ve aynı zamanda da ekonomik bir seçimde bulunabilmek için tüm elektrikli süpürge modelleri ve fiyatları tek tek incelenmelidir. Piyasada bulunan tüm küçük ev aletleri markaları tarafından satışa sunulan en yeni elektrikli süpürgelerin teknik özellikleri ve yanı sıra fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgilere Elektrikli Süpürge & Yıkama sayfamıza göz atarak, ulaşabilirsiniz.