ÜCRETSİZ KARGO

Karcher KWD 3 V-17/4/20 Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(6)
2.249,00 TL
1.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher KWD 1 W V-12/2/18 1000 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(15)
1.174,06 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD 3 S V-17/4/20 EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(4)
2.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD 2 V-15/4/18 (YYY) EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
1.950,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD 2 Plus S V-15/4/18 (YSY) EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(2)
2.399,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher Wd 6 EU 1.628-360.0 S V-30/8/22/t (YSY) 1300 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
5.899,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher VC 3 700 W Toz Torbasız Elektrik Süpürgesi
(95)
5.000,00 TL
3.740,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher NT 27/1 1380 W Islak Kuru Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(0)
6.699,94 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher T 10/1 1250 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(0)
5.800,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher Wd 3 S V-17/6/20 Araç Tipi Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
3.699,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD 5 V-25/6/22 EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
Karcher WD 5 V-25/6/22 EU Islak - Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
3.900,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD5 S 1100 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(1)
5.090,40 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher Wd 3 V-15/4/20 Islak Ve Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
2.990,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD 3 V-17/14/20 (YYY) 1.628-101.0 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(2)
2.100,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Karcher WD 4 EU 1.628-250.0 S V-20/6/22 (YSY) 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(0)
3.529,00 TL
3.352,55 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher VC 2 700 W Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
(11)
3.699,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Karcher WD3 1000 W Islak Kuru Elektrikli Süpürge
(35)
2.800,00 TL
2.685,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

KARCHER NT50/2 ISLAK KURU SÜPÜRGE
(0)
22.761,19 TL

Oldukça uzun bir geçmişe sahip olan elektrikli süpürgeler, ev temizliğine yardım eden sayılı cihazlardandır. Yeri geldiğinde acil durumlardan insanı kurtaran bu aletler, genel temizlikte de sayısız evin vazgeçilmezi hâline gelmiş durumda. Bu denli yüksek talep gördükleri için de çok sayıda prestijli tedarikçi, elektrikli süpürge pazarında evlerinize yenilikleri ve kolaylığı ulaştırmanın peşindedir. Ne var ki elektrikli süpürge gibi halihazırda pek çok farklı özellikte sayısız modeli farklı markalar tarafından üretilen cihazlarda, akla gelen markalardan olabilmek oldukça zor ve uğraş isteyen bir iştir. Neyse ki bu alanda yılların getirdiği deneyim ile müşterilerin yardımına yetişen köklü firmalar da yok değildir. Bu tanıma tam olarak uyan Karcher markası da, elektrikli süpürge tedarikçileri içinde köklü ve saygın bir üretici olması ile dikkat çekiyor. Karcher elektrikli süpürge çeşitleri ise markanın bu çok yönlü başarısından nasibini alarak iki tipte ortaya çıkıyor. İlki endüstriyel tipteki güçlü elektrikli süpürgeler olarak pazarda yerini alırken ikincisi çok fonksiyonlu elektrikli süpürge adıyla ev, bahçe, dükkân gibi pek çok alanda kullanılabiliyor.Bu denli geniş bir ürün gamına sahip markanın ürünleri de kullanıcılarına oldukça güven veriyor. Ayrıca kaliteyi oldukça uygun fiyatlarla buluşturan marka bu açıdan kullanıcılarını oldukça memnun ediyor.

Karcher Elektrikli Süpürge Modelleri

Karcher Elektrikli Süpürge Modelleri

Karcher elektrikli süpürge modelleri, sahip olduğu özelliklerle geleneksel süpürgelerden birkaç noktada ayrılıyor. Geniş bir kullanım alanına sahip modelleri olan marka, gerek ev tipi süpürge arayanlar, gerekse daha nitelikli elektrikli süpürge talep edenlere pek çok model sunuyor. Kullanıcıların yaptığı Karcher süpürge yorumları da markanın pazara sürdüğü bu ürünlerin kalitesini özetler nitelikte görülüyor. Sıklıkla tercih edilen serilerinden biri olarak Karcher WD serisi müşteriler arasında epey rağbet görüyor. Başta atölye, bahçe tipi kullanım olmak üzere pek çok alanda verimle kullanılabilecek seri, kullanıcılar tarafından olumlu yorumlarla anılıyor. Elektrikli süpürge pazarında farklı beklentilere sahip olan müşteriler için ise Karcher ayaklı süpürge serisi bulunuyor. Karcher KB serisi, oldukça hafif olmasından ötürü kullanım kolaylığı sağladığından bir çok kullanıcının beğenisini toplamış durumda. Karcher’ın çeşitliliği ile dikkat çeken bir diğer serisi ise Karcher VC adıyla pazarda yerini alıyor. Daha çok ev tipi kullanımı için özelleşmiş seri, elektrikli süpürge alanında Alman mühendisliğinin geldiği son noktayı en iyi şekilde temsil ediyor. Anlaşılabileceği gibi Karcher yılların tecrübesiyle mühendislik ürünü tüm cihazlarında güvenilirliğini sürdürüyor.

Karcher Marka Elektrikli Süpürge Özellikleri

Karcher Marka Elektrikli Süpürge Özellikleri

Karcher elektrikli süpürge özellikleri arasında en ilgi çekici olanlardan bir tanesi, geleneksel elektrikli süpürgeden daha geniş bir kullanım alanına hitap edebilmeleridir. Ev tipi elektrikli süpürgelerin büyük bir kısmı yalnızca kuru temizlik özelliği vaad ederken Karcher marka elektrikli süpürgelerin çoğu hem ıslak, hem de kuru ortamları rahatlıkla temizleyebiliyor. Bu sebepten ötürü Karcher marka süpürgenizi bahçeniz de dâhil olmak üzere sayısız farklı alanda güvenle kullanabiliyorsunuz. Karcher toz torbasız elektrikli süpürge serileri içinde, Karcher WD serisinin klasik tipteki süpürgelerden ayrılan pek çok niteliği mevcuttur. Bunlardan ilki, ürünlere geniş bir kullanım alanı sağlayan büyük tank hacmi olarak müşteri karşısına çıkıyor. Seride 20 litreye kadar değişkenlik gösteren çeşitli tank hacimlerine sahip farklı modeller bulunuyor. Bu sayede modeller, çeşitli alanlarda uzunca bir süre toz haznesini temizliğe gerek kalmadan kullanılabiliyor. 1000W motor gücünün üzerinde işlev gören bir seri olan Karcher WD, yüksek emiş gücü ve akıllı tasarımı sayesinde hem ıslak, hem de kuru zemin temizliği için kullanılabiliyor. Serinin ürünleri, müşterinin arzusuna göre alt-orta segmentten üst segmente kadar genişleyen bir fiyat bandında müşterisiyle buluşuyor. Karcher dikey süpürge serisi olarak göze çarpan Karcher KB, kullanımda pratiklik arayan müşteriler arasında beğenilen serilerden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Kablosuz olmaları sayesinde tek elle kolayca yönlendirilebilen bu ürünler ince tasarımlarıyla girilemez denilen diplere, köşelere ve koltukların altına zahmetsizce girebiliyor. Üstelik serideki modeller ağırlık bakımından 2 kilogramı da aşmıyor. Tabii Karcher KB modelleri bu hafiflikte olabilmeleri için daha ufak hacimdeki toz kapasiteleri ile donanmış vaziyette. Boyutuna göre oldukça güçlü emiş performansları gösterebilen KB serisi, Karcher’ın toz torbasız diğer modellerinin aksine yalnızca kuru bölgeleri temizliyor. Serinin ürünleri alt-orta fiyat bandında satılıyor. Karcher VC serisi, toz torbasız ve toz torbalı birkaç model barındırıyor. Genel olarak ev tipi kullanıcılara hitap eden serinin ürünleri yaklaşık 700W gücünde çalışıyor. Bu seri Karcher elektrikli süpürge fiyatları alt segmentten orta-üst segmente kadar çeşitlilik gösteriyor.

Karcher Marka Elektrikli Süpürge Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Karcher Marka Elektrikli Süpürge Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Elektrikli süpürge pazarı, son derece çeşitli listesi ile alıcılara sayısız seçenek sunuyor. İlk bakışta seçeneklerin bolluğu sevindirici bir habermiş gibi görünse de, seçim yapmayı güçleştirerek müşterinin satın alma sürecini yavaşlatabilir. Elbette ki alıcı, alacağı bazı kararlar ve tedbirler ile istenmeyen bu durumları kolaylıkla aşabiliyor. Bunun için yapabileceğiniz ilk şey, elektrikli süpürgeyi ne için kullanacağınıza karar vermek olabilir. Örneğin yalnızca günlük kullanım için bir elektrikli süpürge araştırıyorsanız, ev tipi klasik modeller sizin için yeterli olacaktır. Öte yandan atölye, küçük üretim tesisi gibi mekânlar için arıyorsanız, Karcher’ın profesyonel tipteki ürünlerini düşünebilirsiniz. Dolayısıyla satın almadan önce bir beklenti listesi hazırlamanız satın alım sürecinde faydalı olacaktır. Hemen ardından elinizden geldiğince titiz bir şekilde araştırma yapmaya başlayabilirsiniz. Araştırma ve bilgi toplama aşaması, elektrikle çalışan bir ürün satın almak isteyen kişi için kritik önem arz eder. Bazı müşteriler bu aşamada çeşitli yerleri gezerek satış görevlilerin yönlendirmeleri ile ürünleri tanır. Günün sonunda ise kendisine verilen seçenekler arasında en ekonomik olana yönelmek isteyebilir. Fakat burada açıklığa kavuşturulması gereken nokta, etiket fiyatı bakımından ekonomik görünen çoğu ürünün elektrik faturasında bu hesaplılığı sürdüremediğidir. Ucuz görünümlü pek çok elektrikli cihaz, tükettiği aşırı elektrik ile satın alma sürecinin ardından müşterinin başını ağrıtır. Tam da bu sebeplerden ötürü araştırmanızın hayati bir önemi olduğunu söylemek hatalı olmayacaktır. Araştırmanızın sonucunda Karcher süpürge ile karşılaştığınızda markanın siz tüketicilere sunduğu çeşitlilik ve geniş fiyat aralığı sayesinde, uzun ömürlü ve enerji tasarruflu bir ürünü kolayca seçebilirsiniz. Bu sayede opsiyonel Karcher elektrikli süpürge fiyatları sayesinde uygun fiyata hem ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürüne hem de uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz bir süpürgeye gönül rahatlığı ile ulaşabilirsiniz. Daha detaylı araştırma yapmak için sitemize bakabilir ve kolayca dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.