ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR1143-K Crust Mix Neo 1400 W 5 lt Stand Mikser Kırmızı
(0)
2.513,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR1047 700 W Mixxi Color Mikser
(565)
516,61 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR1129-G Crust Mix Duo 1000 W Stand Mikser
(0)
2.812,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1143 Crust Mix Neo 1400 W Stand Mikser
(0)
2.451,25 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR1129-D Crust Mix Duo Stand Mikser Dreamline
(0)
2.812,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1067 1000 W Crust Mix Plus Stand Mikser
(3)
4.399,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1100 Starmix 300 W Mikser
(8)
398,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1023-O Mixxi 700 W Mikser
(4)
610,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1129-O Crust Mix Duo 1000 W Stand Mikser
(0)
3.599,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1068 Gastromix 1200 W Stand Mikser
(24)
5.799,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1129-T Crust Mix Duo 1000 W Stand Mikser
(0)
3.299,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1023-G Mixxi 700 W Mikser
(9)
676,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1066 1000 W Crust Mix Stand Mikser
(99)
2.999,00 TL
2.968,96 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1136 Naturmix 300 W Mikser
(16)
379,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1023 Mixxi 700 W Mikser
(50)
599,00 TL
549,00 TL
SQUARE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1023-T Mixxi 700 W Mikser
(4)
779,96 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR183 Pasto 300 W Stand Mikser
(0)
2.250,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Arzum AR1069 Crust Mix 1000 W Stand Mikser
(156)
3.499,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Arzum AR1143 Crust Mix Neo 1400 W Stand Mikser
(0)
2.699,90 TL
2.513,61 TL

Ülkemizin önde gelen Elektrikli Mutfak Aletleri üreticilerinden biri olarak 1966 yılında kurulan ve 50 yılı aşkın süredir üretimine devam ederek özellikle kadınların mutfaktaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya çalışan Arzum mikser modelleriyle yiyecekleri daha pratik şekilde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Kurulduğu ilk günden bu yana teknoloji ve tasarımı inovatif bir şekilde bir araya getiren ve üretimini sağladığı neredeyse her ürünle kullanıcılar tarafından beğeni kazanan marka mikser modelleriyle de bu beğeniyi sürdürüyor. Arzum mikser en ucuz fiyat seçeneklerini sunmuyor olsa da fiyat performans açısından en nitelikli seçenekler arasında yer alıyor. Kullanıcıların marka ürünlerinden aldıkları kaliteli hizmeti diğer kullanıcılarla paylaştığı Arzum mikser yorum paneli ürünler hakkında fikir almanıza yardımcı olur.

Arzum Stand Mikser ile Ekmek Ustası Olun

Arzum Stand Mikser ile Ekmek Ustası Olun

Birçok insan mutfakta vakit geçirmeyi, yemek yapmayı ya da atıştırmalık şeyler yapmayı çok sever. Bu bazı insanlar için hobi olduğu gibi bazıları içinse hobiden de öte bir aktivitedir. Mutfakta geçirilen zamanı çok daha değerli kılan şey kullandığınız ve yapacağınız tüm işleri kolaylaştıran mutfak gereçleridir. Mutfak gereçleri küçük ya da büyük olsun her şekilde işiniz kolaylaştırır ve hem zamandan hem de harcadığınız enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olur. Mutfak gereçleri denildiğinde akla ilk gelen markalar arasında bulunan ve bu alanda sayısız ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken Arzum stand mikseri modelleriyle yoğurma, karıştırma ve çırpma işlemlerini çok daha basit ve eğlenceli hale getiriyor. Elektrikli bir motora sahip olan bu ürün 1000W ve 1500W arasında değişen motor gücüne sahip modelleriyle ön plana çıkıyor. Motor gücü oldukça yüksek olması mikserin hamur yoğurmak gibi zorlu bir işlemi dahi kolayca yapabilmesini ve alışma esnasında zorlanmamasını mümkün kılıyor. Bu durum her ne kadar çok önemli olarak görülmese de ürünün uzun yıllar kullanılabilmesi açısından önem arz eder. Mikserin hamur yoğurma işlemi esnasında çok fazla zorlanması motor içerisinde sorunlara neden olabilir ve ilerleyen süreçte motorun yanmasına dahi sebebiyet verebilir. Bu gibi bir durum ürünün tamamen kullanılamaz hale gelmesine ya da çok fazla masraf oluşturacak şekilde tamirat yapılmasına yol açabilir. 5000ml gibi oldukça büyük hacme sahip kazanları bulunan Arzum standlı mikser modelleri özellikle evde ekmek yapmak istediğinizde en büyük yardımcınız oluyor. Hamuru kolayca yoğurarak hazır hale getiren bu ürün dilerseniz birden fazla ekmek yapmanıza da imkan tanıyor. Portatif ve ergonomik bir yapıda tasarlanan ve bu sayede sök tak işlemleri oldukça basit bir şekilde yapılabilen Mikser & Blender modelleri hafif ve ufak boyutlara sahip olmalarıyla da avantaj sunuyor. Bu sayede ürün hem dolapta hem de mutfak içerisinde çok fazla yer kaplamıyor ve saklanması kolaylaşıyor. Arzum standlı mikser kullananlar üründen ne derece memnun kaldıklarını uzun yıllar kullanım sağlamalarıyla gösteriyorlar. Arzum standlı mikser yorumlar sayesinde kullanıcılara ne tür avantajlar sunduğunu gözler önüne seriyor.

Çırpma İşlemini Sanata Dönüştüren Bir Ürün Arzum Mikser

Çırpma İşlemini Sanata Dönüştüren Bir Ürün Arzum Mikser

Mutfak içerisinde en önemli ihtiyaçlarınızı karşılamanızda etkili olan ve kek yaparken, hamur yoğururken size kolaylık sunan Arzum mikser sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. Öncelikle tasarımıyla ön plana çıkan ürün ideal boyutlara sahiptir. Mutfakta tezgah üzerinde çok fazla yer kaplamayan mikser yan bölümde bulunan fonksiyonel düğmeler sayesinde kullanılır ve kontrol edilir. Yan bölümde bulunan hız kontrol düğmesi farklı farklı gıdalara uygun şekilde karıştırma hızını ayarlamanıza yardımcı olur. Bu sayede tank içerisindeki yiyecekleri dilerseniz karıştırabilir, çırpabilir ya da yoğurabilirsiniz. Ayrıca özel bir işlev olan Pulse işlevi sayesinde kısa süreli karıştırma işlemleri de yapmanız mümkün oluyor. Ürünün yanında 4 farklı başlık aparatı bulunmaktadır. Bu aparatlar birbirlerinden farklı işlevler için farklı yiyeceklerin yapımında kullanılır. Özellikle çırpma aparatı neredeyse her tür yemek yapım işlemlerinizde işinize yarayacaktır. Karıştırma işleminde farklı bir özellik sunan ek başlık pişmiş ya da pişmemiş etlerinizi farklı büyüklüklerde kıyma haline getirebilmenize ve köftelik kıymanızı evinizde kolaylıkla yapabilmenizi mümkün kılar. Aksesuar çıkarma bölmesi aparatlar arasında geçiş yapmak istediğinizde takılı olan aparatı kolaylıkla çıkarmanızı sağlar. Ürünün karıştırma işlemlerinin yapıldığı paslanmaz çelik kase üretim aşamasında hiçbir kimyasal içerik kullanılmamasından dolayı sağlığa zararlı etkenlerden uzaktır. Bu sayede kase içerisinde her tür gıdayı karıştırabilir ve isiniz bittiğinde kaseyi bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Turbo mod özelliği sayesinde tüm işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlayan Arzum standlı mikser modelleri normal modellerden bu özelliği sayesinde öne çıkıyor. Turbo mod genel olarak yoğun içeriğe sahip gıdaların karıştırılmasında kullanılıyor. Birbirinden farklı renk seçeneklerine sahip Mikser modelleri arasında mutfağınızdaki ahengi en iyi tamamlayacak olan modeli seçmenize de mümkün. Arzum mikser yorumları kullanıcıların objektif görüşlerinden faydalanmanızı ve bu sayede ürünler hakkında ilk etapta fikir sağlamanızı sağlıyor. Dilerseniz siz de mutfakta çok önemli bir yardımcıya sahip olmak, yemek yapmayı daha büyük bir keyfe dönüştürmek ve mükemmel yoğunlukta hamurlar hazırlayarak doğal ekmekler pişirebilmenizi mümkün kılacak Arzum mikser fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak ve farklı modeller hakkında fikir sahibi olmak için sayfalarımız inceleyebilirsiniz.

Arzum El Mikseri Fonksiyonel Kullanım Sunuyor

Arzum El Mikseri Fonksiyonel Kullanım Sunuyor

Evinizde ister kek ister yemek isterseniz tatlı yapmak isteyin bu yiyecekleri yapmak için belirli gıdalara ihtiyacınız olduğu gibi belirli mutfak gereçlerine de ihtiyaç duyarsınız. Özellikle bu 3 yiyecek çeşidi için de en önemli mutfak gereçleri arasında karıştırıcılar bulunur. Geçmişte el çırpıcılarıyla yapılan işlemi günümüzde çok daha pratik hale getiren karıştırıcılar yapacağınız tüm yiyecekleri kısa sürelerde hazırlamanızı mümkün kılar. İşte bu ürünler arasında hem tasarımıyla hem de sunmuş olduğu teknik özelliklerle ön plana çıkan Arzum stand mikseri aparat bölmesinin üzerinde bulunan koruyucu kapak sayesinde sıçramalara karşı koruma sağlıyor. Plastikten üretilen bu kapak şeffaf yapısı sayesinde çelik haznede karışan ürünleri görebilmenizi ve karıştırma işleminin tamamlanmasını takip edebilmenizi mümkün kılıyor. Stand modellerden daha farklı bir tasarıma sahip olsa da kullanım açısından daha fonksiyonel bir ürün olarak nitelendirilen Arzum el mikser farklı gıdalar için kullanılabilecek 5 farklı hız ayarına sahiptir Bu sayede daha düşük güç gerektiren yiyecekleri ya da çok güç gerektiren daha yoğun kıvamlı yiyecekleri bir çırpıda karıştırarak hazır hale getirebilirsiniz. Tutma kısmı özel olarak ergonomik yapıda tasarlanan ürün bu sayede daha kolay tutularak kullanılabiliyor. 700W güce sahip motoru sayesinde her tür işlemin kolaylıkla yapabilen ve zorlanmadan hazırlayabilen Arzum el mikser değiştirilebilir aparat tasarımı sayesinde farklı başlıkları kullanabilmenize ve bu sayede işlerinizi daha hızlı halletmenize zemin hazırlıyor. Mikserin üst kısmında bulunan aparat çıkarma düğmesi takılı olan aparatın çıkarılarak farklı bir aparat takılmasına ve bu aparatı cihazın sıkı bir şekilde tutarak işlem yapmasına yardımcı oluyor. Turbo mod sayesinde çırpma işlemlerini normalden daha hızlı yapabilmenize imkan tanıyan ürün özellikle krema gibi gıdaların yapılmasında etkili oluyor. Ürünün yapım aşamasında hem plastik hem de paslanmaz çelik materyaller kullanılıyor. Bu sayede ürünün uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi ve dış kısmının deforme olmadan saklanabilmesi garanti ediliyor. Sunduğu bu eşsiz özelliklerle mutfakta geçirdiğiniz her anı daha keyifli hale getirerek yemek yapmayı daha fazla sevmenizi sağlayan Arzum el mikser fiyatları bütçe dostu olmasıyla da biliniyor.