Elektrikli Barbekü ve Izgara

Ev ortamında, mutfakta, balkonda ya da bahçede mangal tadında ızgara çeşitlerini pratik bir biçimde pişirebilmek için elektrikli ızgara ve barbekü çeşitleri ideal bir kullanım sunar. Tasarımı, çalışma sistemi ve ebatlarına göre farklılaşan geniş ürün seçenekleri beklentilere cevap verir. Dumansız, kokusuz, üstelik kısa sürede lezzet dolu sofralar hazırlayabilmek için farklı ihtiyaçlara yönelik elektrikli ızgara çeşitleri arasından seçim yapmak mümkündür. Termostatlı ve tel rezistanslı modellerin ızgara yüzeyleri ise döküm, alüminyum, nikel kaplı çeşitleri ile farklı beklentilere cevap verir. Elektrikli barbekü ve ızgara markaları tarafından farklı bütçe olanakları ve ihtiyaçlara hitap eden ızgara çeşitlerini bulmak mümkündür. Bu modeller arasından mini, kapaklı, telli, ayaklı, döküm ya da macro boy elektrikli ızgara çeşitleri ihtiyaçlar ve kullanım alışkanlıklarına göre tercih edilebilir. Telli rezistanslı ızgara çeşitleri pratik kullanımı ile kısa sürede et, tavuk, balık gibi yiyecekleri tam kıvamında pişirebilmenizi sağlar. Bu modellerin tek ya da çift telli seçeneklerinin yanı sıra geniş aile yemekleri için büyük boy çeşitlerini de bulmak mümkündür. Kapaklı yapısı ile dumanı dışarı vermeyen tasarımların gövdesi ise alüminyum malzeme kullanılarak üretilir. Bu nedenle hafifliği ile kolayca bir yerden bir yere taşınması sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Isı tutmayan sapları ile konfor yaratan model seçeneklerinin Luxell elektrik barbekü modelleri de mevcuttur. Çıkarılabilir pişirme yüzeyine sahip elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri ise kullanıcılara kolaylık sağlar. Kullanım sonrası üzerinde biriken kalıntılar bulaşık makinesinde yıkanarak temizlenebilmektedir. Izgara lezzetleri için döküm özellikli barbekü çeşitleri de tercih edilebilir. Sinbo elektrikli ızgara çeşitlerinin paslanmaz döküm ısıtıcı plakaya sahip model seçenekleri lezzet dolu sofralar hazırlarken pratik çözümler sunar. Granit pişirme yüzeyine sahip model seçenekleri ısıyı eşit dağıtarak kısa sürede daha fazla porsiyon ızgara lezzetleri için ideal elektrikli barbekü ve ızgara özellikleri vardır. Sayfada dumansız kokusuz özellikleri ile mutfakta, balkonda mangal çeşitleri hazırlayabileceğiniz kapaklı, ayaklı, döküm, tel rezistanslı, manuel ayarlı farklı tasarım ve işlevsel özellikleri ile öne çıkan elektrikli barbekü ve ızgara seçenekleri yer alır. Elektrikli barbekü ve ızgara modelleriyle mutfak işlerine yardımcı olacak farklı araç gereçlere bakmak için elektrikli mutfak aletleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

İşlevsel Tasarımlı Elektrikli Barbekü ve Izgara Çeşitleri

İşlevsel Tasarımlı Elektrikli Barbekü ve Izgara Çeşitleri

Elektrikli barbekü ve ızgara markalarının estetik, ergonomik tasarımlı, kapaklı, oluklu ve düz yüzeyli, telli çeşitlerinin ebatları ile farklılaşan ürün seçenekleri farklı ihtiyaçları karşılar. Misafir ağırlarken ya da dostlarınızla keyif dolu bir yemek masasında buluştuğunuz anlarda makro boyutları ile konfor yaratan elektrikli barbekü ve ızgara seçenekleri tercih edilebilir. Elektrikli barbekü çeşitlerinin ihtiyaçlara yönelik olarak geniş pişirme yüzeyine sahip modelleri aynı anda 8 ile 10 kişi için servis hazırlama kapasitesi ile konfor yaratır. Pratik kullanımlı mini boy telli elektrikli ızgara ve barbekü çeşitleri ise pratik kullanımları ile öne çıkar. Bu pratik elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri kısa sürede lezzet dolu et, köfte, balık çeşitlerini pişirebilmek için ideal tasarımlardır. Bahçede kullanım için ergonomik tasarımı ile öne çıkan elektrikli barbekü ayaklı modelleri tercih edilebilir. Pişirme yüzeyi farklı malzemelerden üretilen modeller ise ebatları ve tasarım özellikleri ile farklılaşır. Elektrikli barbekü ve ızgara çeşitlerinin ısıtıcı plakaları döküm malzemeden üretilen modelleri paslanmaz özelliklidir. Kimyasal madde içermeyen ve ısıyı eşit dağıtan yüzeyi sayesinde fonksiyonel bir kullanım sunar. Granit yüzeyli Korkmaz elektrikli ızgara çıkarılabilir fiş yapısı ile aynı zamanda servis için kolaylık sağlar. Yüksek sıcaklık derecelerine ulaşabilen granit elektrikli barbekü ve ızgara ile kısa sürede istediğiniz lezzette mangal çeşitlerini hazırlamak mümkündür. Düşük enerji tüketimi ile öne çıkan grill dumansız ızgara çeşitlerinin family serisi ürün çeşitleri de mevcuttur. Mutfakta kokusuz, dumansız olarak ızgara çeşitleri hazırlamayı mümkün kılan elektrikli barbekü ve ızgara modelleri manuel ayarlı ısı düğmesi ile konfor yaratır. Sağlıklı sebze ızgara çeşitleri için orta ısı, et ızgara çeşitleri için yüksek derece ayarı manuel olarak yapılabilir. Geniş pişirme yüzeyine sahip elektrikli barbekü ve ızgara ile aynı anda 10 kişiye kadar ızgara servisi hazırlamak mümkündür. Ayaklı barbekü çeşitleri ise kullanım sırasında ergonomik tasarımları ile konfor yaratan ürünlerdir. Kompakt tasarımları ile öne çıkan ayaklı barbekü çeşitleri hızlı şekilde ısınarak enerji tasarrufu sağlaması ile tercih edilir. İşlevsel tasarımları ile kısa sürede istediğiniz lezzette ızgaralar pişirmeniz mümkün hale gelir.

Sağlık Dolu Lezzetler İçin Döküm Elektrikli Izgara ve Barbekü

Sağlık Dolu Lezzetler İçin Döküm Elektrikli Izgara ve Barbekü

Dumansız kokusuz ve konforlu kullanımları ile piknik keyfini ev ortamına taşıyan elektrikli ızgara ve barbekü yüzey malzemesi bakımından farklılaşan ürün seçenekleri sunar. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak değişik ebatlarda pişirme yüzeyine sahip döküm ızgara çeşitleri arasından seçim yapmak mümkündür. Döküm ısıtıcı plakaya sahip elektrikli ızgara Sinbo iç mekanlarda kokusuz ızgara için ideal özellikler sunar. Kimyasal içerikler barındırmayan yapısı ile sağlık dolu et, balık, tavuk ya da sebze çeşitleri pişirmek mümkündür. Eğimli oluklara sahip yüzeyi sayesinde yağ alt tepside birikir. Pişirme yüzeyinin yarısı oluklu yarısı düz yüzeye sahip döküm modeller farklı yiyecekleri aynı anda pişirmesi ile konfor yaratır. Isıyı bütün pişirme yüzeylerinde eşit dağıtan döküm yüzeyli ızgara sayesinde damaklarda güzel lezzetler bırakır. Pişirme yüzeyi döküm elektrikli barbekü ve ızgara modellerinin alüminyumdan üretilen çeşitleri ise farklı beklentilere cevap verir. Isıyı eşit dağıtan ve %100 döküm alüminyum malzeme yüzeyi sayesinde bütün yiyeceklerin tam kıvamında pişmesini sağlar. Böylece ızgara yüzeyinin tamamını verimli bir şekilde kullanmak mümkündür. Zamandan tasarruf sağlayarak kısa sürede sebze, et çeşitlerini pişirebilme konforu sağlar. Siyah estetik tasarımlı elektrikli barbekü ve ızgara mutfak tezgahlarında şık bir görünüm oluşturur. Çıkarılabilir fiş yapısına sahip döküm ızgara çeşitleri de mevcuttur. Özel tasarımı sayesinde ızgarayı yemek masasına alarak direk servis yapma imkanı sunar. Sıcak tutan yüzeyi ile ızgara çeşitlerinin ısısını muhafaza eder. Böylelikle özenle pişirdiğiniz ızgara çeşitlerini sıcak servis yapabilmenizi sağlar. Kullanım sonrasında bulaşık makinesinde çıkarılabilir rezistansı sayesinde yıkanarak temizlenebilir. Hijyenik yüzeyi ile hem lezzet dolu hem de sağlıklı ızgara çeşitleri hazırlanmasını sağlar.

İşlevsel Kullanımlı Elektrikli Barbekü ve Izgara Modelleri

İşlevsel Kullanımlı Elektrikli Barbekü ve Izgara Modelleri

Bahçede piknik keyfi yaşatan ayaklı barbekü modelleri kompakt tasarımları kullanım kolaylığı sağlar. Kalabalık aile sofraları ve misafirlerinizi ağırlarken geniş pişirme yüzeyi ile işinizi kolaylaştırır. İşlevsel kullanımlı ayaklı barbekü modelleri güçlü enerji kapasitesine sahiptir. Ergonomik tasarımları ile öne çıkan bu işlevsel tasarımlı ızgara çeşitlerinin 2200 watt’lık enerji kapasiteli çeşitleri de bulunur. Hızlı bir biçimde ısınır. Zamandan tasarruf sağlayan ızgara ve barbekü ile sevdiklerinize daha çok vakit ayırabilirsiniz. Ayaklı yapısı sayesinde yorulmadan kolayca pişirme imkanı sağlar. İkaz ışığına sahip elektrikli barbekü ve ızgara tasarımı ile emniyetli bir kullanım sunar. Kullanım sırasında ürünün ısısı belirli bir sıcaklığın üzerine çıktığında sistem alarm verir. Sıcaklık seviyesi pişirilen et, balık ya da tavuk gibi yiyeceklerin türüne göre ayarlanabilir. Et çeşitlerinin çok kuru olmasını tercih etmeyenler için orta ya da kısık ateş seviyesi tercih edilebilir. Dumansız olarak evde mutfakta, balkonda kullanılabilen geniş pişirme yüzeyi ve ısı ayarına sahip modeller arasında Tefal elektrikli ızgara da bulunur. Kısa sürede daha fazla sayıda porsiyon ızgara çeşitleri hazırlamak için Tefal family grill dumansız ızgara ideal bir seçenek olabilir. Sevdiklerinize keyif ve lezzet dolu ızgara çeşitleri hazırlarken aynı anda 8-10 kişilik porsiyonlar pişirmek mümkündür. Sebze ve et çeşitleri için iki farklı pişirme ayarı sayesinde ideal bir kullanım sunar. Düşük enerji tüketimi ile bütçe dostu dumansız grill lezzet dolu sofralar için tercih edilir. İşlevsel tasarım özellikleri ile farklı ihtiyaç ve beklentilere cevap veren kapaklı şık tasarımlı elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri de mevcuttur. Cvs elektrikli ızgara siyah kırmızı estetik tasarımı ile mutfak tezgahlarında şık bir görünüm oluşturur. Ergonomik kullanımı ve hafif tasarımı ile elektrikli barbekü ve ızgara mutfakta pratik bir kullanım sunar. Ayarlanabilir termostatlı elektrikli barbekü ve ızgara modelleri yiyeceklerin istenilen ısı seviyesinde pişirilmesini sağlar. Yiyeceklerin yanmadan istenilen seviyede pişirilmesi için ideal tasarımlar arasındadır. Üzerine yağ ve su damladığında bile pişirme işleminin devam etmesi kullanıcılara kolaylık sağlar. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan elektrikli barbekü ve ızgara modellerinin farklı ebatlı çeşitleri arasından ihtiyaçlarla uyumlu seçimler yapılabilir. Kullanım sırasında ısı geçirmeyen tutma kulpları ise keyifli bir pişirme deneyimi sunar. Kokusuz ve dumansız elektrikli barbekü ve ızgara çeşitlerinin manuel ısı ayarlı modelleri de mevcuttur. Krom nikel kaplı ızgara yüzeyi paslanmaz özelliğe sahip çeşitlerinin pişirme yüzeyi 50x35x12 cm ebatlıları ihtiyaçlara yönelik olarak tercih edilebilir. Ön kısmında yer alan ısı ayarı düğmesi açma kapama ve derece ayarlama işlevlerini yerine getirir. Termostat pişirme ısısını sabit tutar. Sebze ızgaraları için uygun modu ayarlamak mümkündür. Hafif tasarımlı elektrikli barbekü ve ızgara modellerinin ağırlığı ise 1.8 kg civarındadır. Dumansız olarak mangal tadında ızgara çeşitleri için 5 sıcaklık kademesi ayarı ile tercih edilen ürün çeşitleri de mevcuttur. Metal çıkarılabilir pişirme yüzeyi kullanım sonrasında çıkarılarak kolayca temizlenebilir. Yağ damlama tepsisi ise kullanım sırasında kolaylık sağlar. Gücü 2000 Watt olan elektrikli barbekü çeşitleri ise güçlü pişirme kapasitesi sayesinde kısa sürede çeşitli ızgaralar pişirilmesi için ideal tasarımlardır.

Pratik Kullanımlı Tellere Sahip Elektirikli Barbekü ve Izgara Modelleri

Pratik Kullanımlı Tellere Sahip Elektirikli Barbekü ve Izgara Modelleri

Lezzetli ızgaralar hazırlamak için tercih edilen elektrikli ızgara çeşitleri arasında pratik kullanımlı telli modelleri de bulmak mümkündür. Farklı ihtiyaçlara yönelik olarak mini boy çift telli kapaklı elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri tercih edilebilir. Paslanmaz çelik ızgara telleri ile kısa sürede et çeşitleri, tavuk, balık gibi yiyecekleri pişirir. Sağlıklı, hijyenik bir ortamda hem de pratik bir pişirme deneyimi sunan dumansız ızgara hafif tasarımı ile öne çıkar. Alüminyum hafif tasarımlı elektrikli barbekü ve ızgara seçeneklerinin gücü 800 watt civarındadır. Düşük enerji tüketimi ile bütçe dostu ürün seçenekleri arasındadır. Telli elektrikli ızgara çeşitlerinin fonksiyonel tasarımlı hem ızgara hem de et şiş hazırlamak için tasarlanan model seçenekleri de mevcuttur. Büyük boy çift telli elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri minimum enerji ile maksimum performans sağlar. Sağlıklı ve lezzetli damak tadına hitap eden mangal çeşitleri için tercih edilen model ergonomik tasarıma sahiptir. Mutfak tezgahlarında az yer kaplar. Büyük boy telli elektrikli barbekü ve ızgara alternatiflerinin ebatları ise 30x19x5,6 cm civarındadır. Kapaklı hafif tasarımlı elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri koku yapmaz. İç mekanlarda da konforlu bir kullanım sunar. Yağ toplama haznesi sayesinde fazla yağı haznede biriktirir. Kullanım sonrası kolayca temizlenebilir. Aynı anda farklı lezzetleri bir arada pişirebilmek için ızgara teli ve 4 adet şiş ihtiyaçlara cevap verir. Elektrikli barbekü ve ızgarada bulunan güvenlik sunan anahtar sistemi her kullanımda emniyetli özellikleri ile konfor yaratır. Elektrikli barbekü ve ızgara modeli belli bir süre açık kaldığında otomatik olarak kendisini kapatarak istenmeyen olumsuz durumların önüne geçer. Tel rezistanslı ızgara çeşitlerinin ikaz ışığına sahip modelleri ise emniyetli kullanım özellikleri ile öne çıkar. Otomatik sıcaklık kontrolü ise yiyecekleri pişirirken pişirme derecelerinin sabit kalmasını sağlar. Yanmaz yapışmaz kaplama yüzeyi sayesinde pişirme sırasında yiyeceklerin kolayca çevrilmesi için ideal özellikler sunar. Hafif ve ergonomik yapıya sahip alüminyum kaplamalı modellerin ağırlığı ise 1.6 kg civarındadır. Kapaklı işlevsel özelliklerinin yanı sıra şık tasarımları ile öne çıkan elektrikli barbekü ve ızgara ürünleri de mevcuttur. Kaymaz ayak yapısına sahip olması ise kullanım sırasında konfor yaratır. Elektrikli barbekü ve ızgara yanında bulunan özel tasarım kulpları ile kolayca bir yerden bir yere taşınabilir. Kapak bölümleri çarpmalara ve darbelere karşı dayanıklı alüminyum malzeme kullanılarak üretilen elektrikli barbekü ve ızgara ise dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilir. Isıyı geçirmeyen özel tasarımlı kulplar ise taşıma sırasında eli yakmaz. Pişirme işlemi bittikten sonra da yiyeceklerin sıcak kalması için tasarlanan teflon kaplamalı elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri de mevcuttur. Böylece lezzet dolu ızgara çeşitlerini sıcak tüketebilmek mümkündür. Kullanım sonrasında ise tüm parçaların çıkarılarak bulaşık makinesinde temizlenebilen elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri kullanıcılara kolaylık sunar.

Elektrikli Barbekü ve Izgara Fiyatları

Elektrikli Barbekü ve Izgara Fiyatları

Mangal keyfini dumansız ve ateşsiz, kısa sürede güzel hale dönüştüren işlevsel kullanım özelliklerine sahip elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri farklı beklentilere cevap verir. Ürün çeşitleri tasarım, pişirme yüzeyinin özellikleri ve ebatlarının yanı sıra barbekü ve elektrikli ızgara fiyatları ile de farklılaşır. Pratik kullanımı ve hafifliği ile öne çıkan kapaklı telli elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri tellerine, üretiminde kullanılan malzemeye göre farklı fiyatlara sahiptir. Dayanıklı dış yapıya sahip telli elektrikli kısa sürede ısınarak pişirme işlemi için hazır hale gelir. Bu nedenle enerji tasarruflu tasarımları ile öne çıkar. Pişirme yüzeyi ile farklı bütçelere hitap eden geniş ürün seçenekleri arasından ihtiyaçlar doğrultusunda seçim yapmak mümkündür. Döküm pişirme yüzeyine sahip yanmaz yapışmaz özelliği ile konfor yaratan elektrikli barbekü ve ızgara dayanıklılığı ile uzun ömürlü olarak güvenle kullanılabilir. Isıyı uzun süre muhafaza eden yapısı ile servis sırasında yiyeceklerin sıcak kalmasını sağlar. Döküm yüzeyli elektrikli barbekü ve ızgara cihazlarının yanı sıra teflon kaplamalı ürün seçenekleri ise farklı bütçe olanaklarına hitap eder. Farklı yiyeceklerin pişirilmesi sebzelerin közlenmesi için özel işlevsel tasarımları ile öne çıkan elektrikli barbekü ve ızgara çeşitleri de bulunur. İstenilen ısı seviyesinde farklı damak tatlarına hitap eden ısı ayarı ile ihtiyaçlara cevap veren elektrikli ızgara farklı fiyat seçenekleri sunar. Tasarım yapısına göre farklılaşan elektrikli barbekü ve ızgara seçenekleri arasında ergonomik kullanım özellikleri ile öne çıkan modeller de mevcuttur. Devrilmeyen ayak yapısı ile bahçede ya da balkonda dumansız ızgara keyfi yaşatan elektrikli barbekü ve ızgara geniş pişirme yüzeyi ile ihtiyaçlara cevap verir. Farklı beklenti ve ihtiyaçlara cevap geniş ızgaralı ürün çeşitleri de bulunur. Aynı anda 8 ya da 10 kişilik porsiyonlar hazırlayabileceğiniz geniş pişirme yüzeyine sahip ürün seçeneklerinin fiyatları da tasarım biçimine göre farklılık gösterir. Dumansız, koku yapmayan tasarım özellikleri ve işlevsellikleri ile evde ızgara keyfi yaşatan elektrikli barbekü ve ızgara çeşitlerinin ihtiyaçlarınıza uygun ebatlarda, döküm, teflon, ısı ayarlı, telli çeşitleri arasından bütçenizle uyumlu seçimler yapabilirsiniz. Sevdiklerinize ve ailenize lezzet dolu sofralar hazırlarken pratik kullanımları sayesinde işinizi kolaylaştıran ergonomik şık tasarımlı, farklı ebatları ile ihtiyaçlarınıza uygun elektrikli ızgara ve barbekü modelini sepetinize ekleyebilirsiniz.