Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Osram LED Ampul Modelleri & Fiyatları  için 1379 sonuç bulundu

Duy Tipi
1379 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Osram LED Ampul

Aydınlatma hayattaki en önemli unsurlardan biridir. Aydınlatma sektörü de uzun yıllar süren gelişmeler sonucunda bugünkü haline ulaşır. Osram, yaşam kalitesini artırmaya yönelik yüksek teknolojili aydınlatma ürünleri tasarlar. Bu ürünler sanal gerçeklikten akıllı telefonlara, binalarda kurulan akıllı aydınlatmaya kadar birçok alanda çok çeşitli uygulamalar için kullanılır. Ayrıca otomotiv aydınlatma sektöründe de teknolojinin liderlerindendir. Osram LED ampul araba gibi birçok taşıt için de aydınlatma üretimi yapabilen bir markadır. Aydınlatma teknolojisi içinde yenilikçi olmasıyla otomobiller için lazer ışığı, artırılmış güvenlik ile her türlü ihtiyaca çözüm olmaya çalışır. Osram'ın yenilikleri, insanların yalnızca görmelerini sağlamak dışında, iletişim ve seyahat gibi unsurlarda daha iyi koşullarda yaşanmasına olanak sağlar. Osram LED ampul fiyatları ampullerin yaygın olarak kullanılmasına ve her alanda var olmasına göre performanslarına uygun şekilde belirlenir. Osram 30w LED ampul gibi oldukça fazla çeşidi olan ledleri bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Farklı Seçenekler Sunan Osram LED Ampul Çeşitleri

Farklı Seçenekler Sunan Osram LED Ampul Çeşitleri

Osram markası LED ampül teknolojisinde sektörün önemli markaları arasında yer alır. Ürettiği son teknoloji aydınlatma türü ledler ile kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Farklı güç, renk ve tiplerde Osram LED ampul geniş bir kullanıma hizmet eder. Bulunduğu ortamın ışıklandırmasında farklı renkler kullanmaktan keyif alan kullanıcılar için üretilmiş Osram LED ampul kumandalı seçeneği ile içindeki RGB teknolojisi bulunan ledlerin uzaktan kumanda sayesinde istediğiniz renk seçeneğinde kullanmanıza imkan verir. Osram renkli LED ampul film izlerken seçeceğiniz hafif tonlu renkler veya eğlenceyi tercih ettiğiniz zamanlarda canlı renklerle sizlere keyifli bir kullanım imkanı sunar. Osram ev ve iş yerlerinde kullanıma uygun, uzun ömürlü düşük güç tüketimine sahip ürünlerini de satışa kullanıcılarla buluşturur. Osram LED ampul 9w seçeneği yüksek aydınlatma gücü sayesinde çok geniş alanları bile yeterli düzeyde aydınlatabilir. 806 lümen ışık çıkışı parlak bir aydınlatma sunarken 9w gibi güç tüketim değeri, bu aydınlatmayı sektöre göre %50 daha ekonomik olarak elde etmenize imkan sağlar. Daha sarı ışık tercih etmek isteyen kullanıcılar için ise Osram LED ampul 8.5 w seçeneğisunulur. Yüksek parlaklık değerinde düşük tüketim ve uzun ömürlü kullanım sağlayan Osram uzun yıllar sağlıklı şekilde kullanılabilir olarak tasarlanır. 10.000 saat verilen ömrü uzun yıllar kullanılabilir.Osram LED ampul 60w ışık gücü verebilirken enerji tüketimi sadece 8.5watt olarak harcanır. Osram LED sensörlü ampul ise özellikle dış mekan kullanımlarında tercih edilse de evlerde de kullanımı görülür. Harekete duyarlı sensör sayesinde ortamda hareketli nesneler olduğunda ışık yanar ve bu sayede yüksek oranda enerji tasarrufu sağlanır. Apartmanlarda, iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bu ampuller tasarrufun yanı sıra uzun ömürlü kullanmak için son derece uygun ürünlerden biridir. Osram LED mum ampulde markanın sahip olduğu yüksek Ar-Ge teknolojisi sayesinde yüksek verimi alınabilen ampul çeşitleri arasında yer alır. Yoğun performans arayan kullanıcılar ise Osram şarjlı LED ampul tercih etmelidir. Önemli olan sizin ihtiyaçlarınızdır. Ampuller yalnızca aydınlatma aracı olmaktan daha fazlasıdır. Kullanıldığı ortamlara hoş ambiyanslar da katan ledleri özelliklerine uygun şekilde satın alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Osram LED Ampullerin Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Osram LED Ampullerin Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

Aydınlatma için kullanılan LED ampuller, verimlilik sağlarken aynı zamanda uzun yıllar kullanım ömrüne sahip olmasıyla da insanları cezbeder. Kullanıcılar LED aydınlatmayı yoğun ilgiyle takip eder. Bu yoğun ilgi ve artan talep doğrultusunda üretim çeşitliliği olan LED ampul ürününü satın alırken de göz önünde bulundurmanız gereken bazı detaylar vardır. Bu detaylardan başlıcaları; ışık akısı, renk sıcaklığı, soğutma performansı ve fonksiyonları olarak sayılabilir. Işık akısı yani lümen değeri ampullerde önemli bir yere sahiptir. Kullanıcılar ampul alırken güç değerinin aydınlatma seviyesini belirttiğini düşünse de ampullerin yaydığı ışık gücü lümen değerine göre belirlenir. Bunun nedeni LED teknolojisinin sürekli olarak değişim içerisinde olmasıdır. Örneğin Osram LED ampul 15w 450 lümen değerinde olduğunda, yüksek güçlü fakat 450’den düşük bir lümene sahip olan ampullere göre daha fazla ışık saçarak, aydınlatır. Osram şarjlı ampuluzun süreli kullanım sağlamak isteyen kullanıcıların isteğini karşılayabilir. Dikkat edilmesi gereken bir başka önemli husus da ampullerin renk sıcaklığıdır. 2700K ile 3500K aralığı, özellikle evlerde kullanmak için yeterli seviyede olduğundan tavsiye edilir. Bu değer aralığındaki ampul renkleri sıcak beyaz olarak belirtilir. Bu değerlerin dışında kalan LED ampuller ise beyaz veya soğuk beyaz renkleriyle açıklanır. Ev ortamında tercih edilebilecek uygun renklerden biri de sıcak beyazdır. Ampullerin etkinlik ölçütü ne kadar ışık verdiğini gösterir. Hem verimli bir aydınlatma sağlamak hem de aynı zamanda enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız Osram LED ampul çeşitleri arasından yüksek etkinlikte olan ampulleri seçebilirsiniz. LED’lerin kısılabilir özellikte olmalarına ihtiyaç duyarsanız dim anahtarları ile uyumlu olanları tercih etmelisiniz. LED’ler geleneksel aydınlatmalar için kesinlikle iyi bir alternatif olur. En büyük avantajları ise uzun ömürlü olmalarıdır. Bu sebeple yıllarca kullanmaya devam etmek istediğiniz LED ampul seçerken özenli ve titiz davranarak doğru ürünleri bulabilirsiniz.

Bütçe Dostu Osram LED Ampul Fiyatları

Bütçe Dostu Osram LED Ampul Fiyatları

LED’ler farklı kullanım alanlarına göre ve kullanıcılar tarafından yaygın kullanımları düşünülerek farklı ihtiyaçları karşılamaya yönelik üretilir. Osram’ın LED ampülleri verimlilik ve yüksek performans gibi alanlarda çok üstün özelliklere sahip olduğu gibi fiyat noktasında da aydınlatma segmentinin en iyileri arasında yer alır. Osram yürüttüğü Ar-Ge faaliyetleri sayesinde ürettiği LED teknolojisini daha ulaşılabilir hale getirir. Bu konuda başarı olan marka en iyi LED ürünlerini uygun fiyatlarla kullanıcıyla buluşturur. Kolay erişilebilir fiyat uygulamalarıyla her kullanıcının istek ve ihtiyaçlarına hitap edebilen üstün kalitede ampuller Osram marka LED ampül ürün skalasında yer alır. İlk olarak ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip bunları isteklerinize uygun şekilde değerlendirmelisiniz. Bu bağlamda çeşitli ampül türü ve farklı fiyatları buna göre incelemeniz sizin yararınıza olur. LED ampullerin fiyatları birçok faktöre ve sahip oldukları özelliklere göre değişkenlik gösterir. Bu etkenlerden bazıları, ampullerin aydınlatma gücü, verimliliği, renkleri ve enerji tasarrufları gibi faktörlerdir. Osram LED ampul renkli seçeneklerinin fiyat segmenti üst grupta yer alır. Renk tercihleri fiyatlarda değişikliğe sebep olsa da çok büyük farklar yaşanmaz. Bu sebeple önemli olan kullanacağınız alana göre uygun ışıktır. Osram LED ampul sarı grubu fiyat performans olarak zevke hitap ettiği sürece sarı ışık isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler grubunda bulunur. Kullanıcı olarak istekleriniz doğrultusunda hareket etmek yüksek memnuniyete ulaşmanızı sağlar. Ortamla uyumlu Osram LED ampul beyaz tercih ettiğinizde hem her ortamda bütünlük yakalamayı hem de ufak ve karanlık alanlarda bile yüksek ölçüde aydınlatmayı sağlayabilirsiniz. Bu ampuller uygun fiyatla, alan genişliği sağlamanıza yardımcı olur. Günümüzde LED fiyatlarında yaşanan değişimler, LED lamba fiyatlarında da değişim olmasına etki eder. Osram her fiyat segmentinden LED ürüne sahip olmasıyla size memnun kalacağınız hizmeti sunar. Bu sayede en uygun fiyatlı aydınlığı sayfamızdan yakalayabilirsiniz.