Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Parti Balon Modelleri & Fiyatları  için 24079 sonuç bulundu

24079 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

En renkli parti malzemelerinden biri olan balonlar doğum günlerinden yıl dönümlerine, ilan-ı aşktan evlilik tekliflerine kadar pek çok konuda hayatımızın içinde. Balonların çeşitleri ve size sundukları süsleme imkanları hakkında daha fazla bilgi edinmenizin tam zamanı.

Balon Çeşitleri Neler?

Balon Çeşitleri Neler?

Klasik tanımıyla balon, helyum veya hidrojen gibi havadan hafif gazlarla ya da direkt havayla veya nefesle doldurulan, genelde kauçuktan yapılmış oyuncak ve aksesuardır. Günümüzde balon çeşitleri elbette kauçuktan ibaret değil. Parlak folyodan yapılan harf veya rakam balonları da var. Bu malzemeler standart balonların kauçuğu gibi esnek değil ama tematik süslemelerin en sevilen aksesuarlarından. Bu kadar çeşitliliğe rağmen esnek balonların gözden düşmesi gibi bir durum yok. Farklı renkleri ve üstüne yapılabilen sınırsız baskılarla bu balonları da partilerinizde kullanabilirsiniz. 2 yaş balonu veya evlilik teklifi gibi kutlamalara özel kalpli balon şekilleri dikkat çeker. Evlilik teklifi için balonlar sadece kırmızı renkli olabilirken çocukların doğum günü balonları cinsiyet renklerini veya gökkuşağının bütün renklerini taşıyabilir.

Parti Süsleme İpuçları

Parti Süsleme İpuçları

Balonla parti süsleme ve balon süsleme aslında iki ayrı şey. Partinizin temasına göre balonları satın aldıktan sonra onları mekanda doğru konumlara yerleştirmek gerekir. Doğum günü kutlamalarında yaş balonlarını sofranın ortasından yükseltebilir veya doğum günü çocuğunun sandalyesine bağlayabilirsiniz. Evlilik teklifi veya ilan-ı aşk için 20 adet civarındaki balonu bir arada tutmanız yeterli. Balon süsleri olarak balon ipleri için kurdele, balonu bir yere takarken dekoratif mandal gibi aksesuarlardan yararlanabilirsiniz. Parti için balon şişirmek başlı başına bir görev ve tahmin edeceğiniz üzere onlarca, belki yüzlerce balonu şişirmek nefes kuvvetiyle olacak iş değil. Bunun için manuel veya elektrikli balon şişirme pompası kullanabilirsiniz. Balonların uçmasını istiyorsanız helyum tüpü almanız gerekecek. 3 litrelik helyum gazı tüpleri bulmanız mümkün.

Balon Fiyatları Ne Kadar?

Balon Fiyatları Ne Kadar?

Balon fiyatları balonun çeşidine, sayısına ve içerdiği ayrıntılara göre değişiklik gösterir. Neyse ki balon en ekonomik parti aksesuarlarından biridir ve bütçeye fazla yük olmaz. O yüzden partilerinizi ve kutlamalarınızı kısıtlama olmaksızın yapabilirsiniz. Balon pompalarının fiyatlarının balonlardan daha yüksek olmasını bekleyebilirsiniz ama onların da tekrar tekrar kullanılabileceğini, başka zamanlarda da işe yarayabileceklerini unutmayın. 4M, Abra, Balon Evi, İpek Böceği, Hello Kitty, Winx, Beşiktaş, Cars ve daha birçok markanın her yaşa ve her cinsiyete uygun parti balonlarına buradan bakabilirsiniz. Unutmadan, dilek balonlarının da burada olduğunu belirtelim. Balonların yanı sıra diğer parti aksesuarları, parti davetiyesi, parti kostümü ve parti sofrası için de Parti Malzemeleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.