ÜCRETSİZ KARGO

5
Lela Kız Çocuk Mont 5760002-Pudra
(4)
624,99 TL
SEPETTE
562,49 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3
Lela Kız Çocuk Mont 6035034-Lacivert
(3)
399,99 TL
SEPETTE
359,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
Benittokids Kız Çocuk Kaban 22Bnt51251
(3)
765,00 TL
SEPETTE
703,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5760050-Siyah
(2)
399,99 TL
SEPETTE
359,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 6035018-Siyah
(8)
599,99 TL
SEPETTE
539,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5760051-Siyah
(1)
499,99 TL
SEPETTE
449,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Civil Girls Kız Çocuk Kapüşonlu Mont 10-13 Yaş Siyah (554329221)
(2)
649,00 TL
SEPETTE
459,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

6

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5760072 SİYAH
(0)
599,99 TL
SEPETTE
539,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

6

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5766041-Siyah
(5)
499,99 TL
SEPETTE
449,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5760031-Siyah
(3)
449,99 TL
SEPETTE
404,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5
Lela Kız Çocuk Mont 5760003-Lila
(2)
449,99 TL
SEPETTE
404,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kız Çocuk Kaban (553042705)
(2)
835,00 TL
SEPETTE
768,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5765020K-Siyah
(15)
499,99 TL
SEPETTE
449,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 6028720-Çok Renkli
(1)
399,99 TL
SEPETTE
359,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2
Kelebek Baskılı Kızlarımız İçin Su Geçirmez Yağmurluk 2-12 Yaş
(3)
354,90 TL
SEPETTE
326,51 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4
Lela Kız Çocuk Mont 5760051-Pudra
(2)
499,99 TL
SEPETTE
449,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

2

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 6035054-Siyah
(6)
599,99 TL
SEPETTE
539,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5

REKLAM

Lela Kız Çocuk Mont 5765020K-Pembe
(1)
499,99 TL
SEPETTE
449,99 TL

Kız Çocuk Mont Kaban Trençkot

Sıcaklık düştüğünde çocukların olumsuz hava şartlarından iyi korunması oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Çocuklar için gün içerisinde mont ve trençkot seçimi daha farklı olmalıdır. Estetik görünümün yanında kızınız için rahatlık da sunmalıdır. Çocuklar gün boyunca oyun oynar, okula gider ve her daim hareket etmeye devam ederler. Trençkot ve mont seçimleri ile kızınız gün boyu rahat kalabilir ve ceket ve mont koleksiyonumuzla harika görünebilir. Her gün veya özel günler için giyebilecekleri şık seçenekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kız çocuk kaban renkleri çocukların ilgisini çekebilecek kadar çeşitli olmaktadır. Çocuğunuzun gün içerisinde hem kötü hava koşullarından korunmasını hem de rahatlıkla oyununa devam etmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik kız çocuk mont, kaban, trençkot seçerken bu ürünlerin sevimli görünümü çocuğunuz için mont giymek konusunda motive edici de olacaktır. Kimi çocuklar mont giymek istemeyebilir. Birbirinden farklı renk ve tasarımlarda mont, kaban ve kız çocuk trençkot modelleri dış giyim konusunda çocuğunuzu teşvik edecektir. Çocuğunuzun dış koşullardan korunuyor olduğunu bilmek size de rahatlık hissi sağlayacaktır. Soğuk esintileri dışarıda tutan kişiye özel bir uyum sunmak için daha fazla sıcaklık sağlayan ve baş bölgesinde büzgü ipleri bulunan stillere dilerseniz göz atabilirsiniz. İster sabahın erken saatlerinde spor dersi sırasında ister arkadaşlarla vakit geçirirken spor yapıyorlarsa, günlük trençkot parçaları ise her mevsim için harika ve kurtarıcı bir katman olmaktadır. Çocuğunuzun hareketinin kısıtlanmadığından da emin olabilirsiniz. Çocuklar için gün içerisinde hareket edebilme kabiliyetinin devam etmesi sandığınızdan da daha önemlidir. Yaşamı dahi bir oyun gibi algılayan çocukların koşma kabiliyeti engellenmemelidir. Birbirinden farklı modellere sahip kız çocuk giyim ürünleri sayfamızda!

 Farklı Hava Koşullarına Uyum Sağlamak

Farklı Hava Koşullarına Uyum Sağlamak

Küçük kızınız için sevimli bir görünümü tamamlamak için modaya uygun bir parça mı arıyorsunuz? Özellikle kız çocukları güzel görünmeye daha fazla önem verirler. Bu görünüş kızınızın özgüvenini dahi etkileyecektir. Orta kısmında dolaşabileceği kuşaklı trençkotları deneyebilirsiniz. En güzel kıyafetlerle istediği görünümü elde etmesi ve gerçekten öne çıkabilmesi için parlak renkli bir tane seçebilirsiniz. Hava koşullarına uyum sağlayacak birkaç seçenek için alışveriş yapabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuzun her türlü hava koşulunda temiz ve şık bir görünüm elde etmek istediğinde çıkarabileceği çeşitli seçeneklere sahip olabilir. Küçük erkeğiniz veya kızınız için sevimli görünen bir dizi cinsiyet ayrımı gözetmeyen stile bakabilir, değerlendirebilirsiniz. Geçiş mevsimleri, trençkotların en çok kullanıldığı dönemler olmaktadır. Genellikle file kumaş, keten gibi hafif kumaşlardan üretildikleri için sonbahar ve ilkbahar döneminde mevsim geçişlerinde oldukça iyi seçenekler sunmaktadır. Çocuğunuz için değişken havada önlem almak hastalıklardan korunmak ve bağışıklık sistemini korumak için büyük önem taşımaktadır. Trençkot, değişken havaya karşı alınacak en şık ve çocuğunuzun hareket kabiliyetini önlemeyecek kadar rahat önlemlerin başında gelmektedir. Trençkotun bu kadar kullanışlı ve hem rahat hem de şık oluşuyla kız çocuk trençkot kullananlar arasında olmaktan pişman olmayacaksınız. Kız çocuğunuz için trençkot seçerken yetişkinlerin kullandığı renklerin dışına çıkabilir ve daha sevimli bir görünüm elde edebilirsiniz. Estetik görünüm yetişkinler için önem taşıdığı gibi çocuklar için de aynı şekilde önemlidir. Trençkotun kendine has tarzı ile çocuğunuz için kombinlediğiniz her kıyafeti bambaşka bir asalete ve kaliteye taşıyabilir.

 Çocuklar İçin Mont Seçimi

Çocuklar İçin Mont Seçimi

Özellikle kış mevsimi geldiğinde, ebeveynler çocukları için palto, mont düşünmeye başlar. Çocuk ve ebeveyn arasında mont seçiminde zaman zaman anlaşmazlıklar da yaşanabiliyor. Siz hasta olmaması adına sıcaklığı ön plana alırken, çocuklarınız sevimli ve şık görünümü daha fazla düşünüyor. Gelişen tasarım sayesinde de montlar rengârenk olurken çocukların ilgisini daha fazla çekmeyi başarıyor. Bir kış boyunca giyilen montlarda hem ebeveyni hem de çocuğu mutlu edecek seçimler yapmak aslında mümkündür. Mont, kaban veya trençkot seçerken dikkate alınması gereken ilk konu beden seçimidir. Sanılanın aksine ebeveynler çocukları için bir beden daha büyük kışlık palto satın alarak aslında bütçeden kazanç sağlamış olmayabilir. Gelecek yıl başka bir kışlık ceket almak zorunda kalmama düşüncesi motive edici olsa da çocuklar, hiç beklemediğiniz anda inanılmaz bir hızda büyüme eğilimindedir. Paltonun ikinci bir yıl dayanacağını düşünerek biraz daha fazla para harcarsanız, ertesi yıl kendinizi yenisini alırken bulabilirsiniz. Çocuğun bedenine tam uymayan paltolar rahatsız edici olmaktadır. Çocuğunuza mont seçerken beraber tercih yapmak daha iyi olacaktır. Bu sayede kendisinin de beğendiği bir modeli bulmak mümkün hale gelecektir ve kış boyunca montunu severek kullanacaktır. Aldığınız montu, kabanı veya trençkotu gerektiği gerçeğini kabul etmeli ve bundan mutlu olmalıdır. Bu nedenle çocuğunuz için alışveriş yaparken onların fikirlerini de dikkate almalısınız. Ne giymek istediklerine onlar karar versin, bu şekilde karar vermelerini sağlamak için bir inisiyatif almış olursunuz. Zihinsel gelişimleri için iyidir ve seçtikleri bir kıyafeti giydiklerinde kendilerini daha mutlu hissetmelerini sağlar. Süslemelerin çok güzel göründüğüne ve elbisenin zarafetini artıracağına şüphe yok ama çocuğunuzun rahatı için her zaman iyi bir fikir olmayabilir. Kız çocuğunuz için alışveriş yaparken öncelikle rahatlarına dikkat etmelisiniz. Süslemeli bir elbise istiyorsanız da kızınıza zarar vermediğinden emin olmalısınız Çok keskin veya sert süslemelerden kaçınmak daha iyi olacaktır. Çünkü keskin süslemeler çocuğunuzu gün içinde rahatsız edebilir ve ruh halini bozabilir. Kız çocuk mont özellikleri arasında rahat kullanım mutlaka olmalıdır. Sayfamızdan mont, kaban ve trençkot seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 Çocuk Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çocuk Giyimde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kış gelirken çocuğunuz için kaban alışverişinize başlarsınız. Kız çocukları için tasarlanmış süslü bir ceket, sevimli eldivenler ve sevimli kazaklar, renkleri, boyutları ve baskılarıyla sizi baştan çıkarsa da çocuğunuz için kışlık giyimde dikkat etmeniz belli başlı konular mevcuttur. Çocuk kıyafetlerinin malzeme gereksinimleri yetişkinlere göre elbette daha fazladır. Çocukların bedeni daha hassas olduğu gibi ihtiyaçları da değişkenlik göstermektedir. Güzel görünümlü ve rahat olmalıdır. Anahtar, çocuk kıyafetlerinin kalitesini sağlamak ve çocukların sağlığına zarar vermemektir. Bu, her ebeveynin çok endişelendiği bir noktadır. Kumaş, bir giysinin, özellikle yumuşaklık, hafiflik, yırtılma direnci ve yıkanabilirlik açısından daha yüksek gereksinimleri olan çocuk kıyafetlerinin rahatlığını belirleyen en önemli etken olmaktadır. Özellikle çocuk giyiminin son gelişmelerinde teri emen, nefes alan ve daha az rahatsız edici olan yumuşak kumaşlara ihtiyaç duyulmaktadır. Çocukların fiziksel ve zihinsel sağlığına faydalı olan rahatlık çocuk giyiminin ana kumaşı haline gelmiştir. Gün içerisinde çok fazla hareketli olduklarından giysilerin aşınma direnci de çok önemlidir. Çocuğun hareketlerini engellemeyecek şekilde giysilerin tam oturduğundan, çok sıkı veya çok gevşek olmadığından emin olmak önemlidir, kız çocuk trençkot, kız çocuk kaban ya da kız çocuk mont seçimi yaparken yıkanabilir olmasına dikkat etmelisiniz. Oldukça rahatsız edici olabileceğinden kemer ve ekstra fırfırlı ürünlerin bol olduğu ürünleri seçmemek daha iyi olacaktır. Kışlık montunu veya trençkotunu kendi başına giymesi ve çıkarması kolay olmalıdır. Kendi kıyafetini giyip çıkarabilmesi çocuğun özgüven gelişimi için de önemlidir. Ek olarak tüm çocukların kızarıklık ve alerjilere yenik düşebilecek gerçekten hassas bir cildi vardır, bu yüzden satın aldığınız malzemeye dikkat edin. Dış giyim için alerjen içermeyen hafif yün kullandığınızdan emin olmak çocuğunuzun sağlığı için önemlidir. Mont seçerken manşet detayına da önem verilmelidir. Cırt cırtlı veya elastik bir manşet kolunu soğuk rüzgarlardan korumalıdır.

 Kız Çocuk Kışlık Mont ve Kaban Modelleri

Kız Çocuk Kışlık Mont ve Kaban Modelleri

Polar ve polyesterden yapılmış mont modelleri de çocuklar tarafından severek kullanılmaktadır ve sıcak tutmaktadır. Kışlık çocuk montlarında kaşe, kürklü, şişme veya deri modeller bulabilirsiniz. Daha şık bir görünüm için kaban montlar güzel bir tercih olabilir. Çocuğunuzun bir gün farklı diğer gün farklı bir baskısını giyebileceği iki tarafı da giyilebilir montlar piyasada mevcuttur. Bu tarz montlarla çocuğunuza tek bir mont alarak aslında iki tane giyebilmesini sağlayabilirsiniz. Bir başka model ise parkadır. Parka kaba yapılı ve oldukça kalın bir cekettir. Çok soğuk havalarda giymek için oldukça uygundur. Daha çok spor bir görünüme sahip olan parkalar boynu ve başı kapatır, çocuğunuzun soğuktan etkili bir şekilde korunmasını sağlar. Kabarık yalıtım, yün astarlı cepler ve ayarlanabilir başlık, en iyi şekilde kızınızın kafasını, yüzünü, kulaklarını ve vücudunu rahat bir sıcaklıkta tutacaktır. Bu tarz montlar büyük kızlar kadar yürümeye başlayan kızlar için de kullanılabilir. Model seçimi yaparken çocuğumuzun yaş aralığını göz önünde bulundurmak iyi olacaktır. Hediye olarak mont modeli bakabilirsiniz. Hediye seçiminde de almak istediğiniz kişinin yaşını değerlendirmeniz gerekecektir. Kız çocuğunuz için seçeceğiniz kışlık montun kalınlığının belirlenmesinde ve şapka detayının varlığında içinde bulunulan iklim koşulları değerlendirilmelidir. Fakat diğer bölgeler ile değerlendirildiğinde daha sert bir iklimde yaşıyorsanız montun soğuğa dayanıklılığını göz önüne almalısınız. Çocuklar hızlı büyüyorlar ve şu anki çocuklarının kıyafet bedenlerini izlemeye çalışmak gerçekten zor oluyor çünkü değişmeye devam ediyorlar. Kız çocuk kaban bedenleri ve kız çocuk kaban ölçüleri konusunda doğru uyumu bulmak söz konusu olduğunda, sadece yaşına güvenmekten çok, çocuğunuzun boyunu ve kilosunu hesaba katmak çok daha iyidir. Bununla birlikte, en iyi yol, bir kumaş ölçüm bandı kullanarak çocuğunuzun vücudunun doğru ölçümlerini almaktır. Daha sonra, çocuğunuzun ölçülerine karşılık gelen giysi boyutunu öğrenmek için bir beden tablosuna bakabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Mont Fiyatları

Bütçenize Uygun Mont Fiyatları

Kendiniz için dış giyim bulmak yeterince zor ama konu çocuklar olduğunda daha fazla çaba gerekir. Sonbahar, çocukları yalnızca hava koşullarından korumakla kalmayacak, aynı zamanda giymeyi de isteyecekleri bir mont veya trençkot bulmanın yıllık stresini tetikliyor. Çocuğunuz için mont, kaban, trençkot seçerken nihai hedefiniz yüksek performanslı, yalıtımlı, üstün rahatlık sağlayan bir model bulmaktır. Estetik görünümü de önem taşımaktadır. Çocuklar kışın dışarıda oynamayı severler, ancak soğuk havalarda vücut ısısını da hızla kaybederler. Harika bir çocuk kışlık ceket, çocuğunuzun stilini geliştirirken iç sıcaklığı da koruyabilir. En çok tercih edilen çocuk kışlık montları çocuğunuzun iç sıcaklığını korumasına yardımcı olur, harika görünür ve birçok yaş grubunu barındırmak için birçok boyutta gelir. Sağlığa uygun malzemeden imal edilmesi de önem taşımaktadır. Sonuçta çocuğumuzun sağlığı için gün içinde temas ettiği her ayrıntı nasıl önemli ise giydiği kıyafetler de bir o kadar önemlidir. Kız çocuk mont fiyatları da aradığınız özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Kaliteli, estetik bir görünüme sahip mont fiyatları kalitesine bağlı olarak yüksek fiyatlı olabilir. Trençkotlar ise yalnızca yetişkinler için değildir günümüzde gelişen dokumacılık ile kız çocuklarının da üzerinde birbirinden estetik görünümü ile trençkotları görebiliyoruz. Yalnızca kız çocuk mont modelleri değil trençkot modelleri de rengârenk tasarımları ile kız çocuklarına çok yakışıyor. Trençkot uzunlukları modeline bağlı değişiklik gösterebilmektedir. Aktif çocuklar için, nefes alabilen yün ve rüzgâr / su geçirmez dış yüzey katmanları muhtemelen bir kışlık mont için en iyi seçenek olacaktır. Ayrıca oldukça şık, rahat ve mevsimlik bir dış giyim için de çok uygundur.

Kız Çocuk Kaban Ne Kadar Kalın Olmalı?

Sonbaharın sonu ve kış sezonunun başlamasıyla birlikte birçok kazak ve kapüşon, her gardıropta farklı tipte kışlık mont, kaban ve ceketlerle değiştirilir. Kış mevsimi değişken olabileceğinden -bir gün hafif, ertesi gün düpedüz soğuk- çocuklar için en iyi kışlık kabanı seçmek zor olabilir. Sizin veya çocuğunuzun isteyeceği son şey, cızırtılı ve rahatsız edici, çok sıcak veya yeterince sıcak olmayan bir kışlık kabandır. Çocuğunuz için seçeceğiniz kabanın kalınlığının yaşına göre uygun olması gerekir. Öğreneğin çocuğunuz 24 aylıksa ve arabada bebek koltuğunda oturuyorsa giydiği kabanın fazla kalın olması çocuğunuzu oldukça rahatsız edebilir ve hareket alanını sınırlandırabilir. Bu durumda çocuğunuz giyeceği kabanın hafif, kolayca açılır kapanır olması önemlidir. Aynı zamanda yaşadığınız yerin iklimi, kış aylarının ne kadar soğuk geçtiği çocuğunuz için seçeceğiniz kabanın kalınlığını belirlemenizde etkili olacak bir diğer etkenlerdir. Soğuk iklime sahip veya kışları oldukça soğuk geçen bir yerde yaşıyorsanız çocuğunuzun bu zamanlarda sorun yaşamaması, üşümemesi için oldukça kalın bir kaban seçmeniz yerinde olacaktır. Hatta yünlü bir kaban seçmeniz daha yumuşak bir his ve soğuktan koruma açısından çocuğunuz için daha iyi olabilir.

Kız çocuk Mont Su Geçirir Mi?

Çocuğunuz için mont alırken montu kullanacağınız, yaşadığınız bölgenin iklimini göz önünde bulundurmalısınız. Sıcaklığın daha yüksek olduğu ılıman iklimlerde hafif ve rahat modelleri tercih edebilmeniz mümkündür. Kapüşonlu mont modelleri çocuklarınız için başını yağıştan korumanın ve sıcak tutmanın bir yolunu sunar. Bazı başlıklar tam oturacak şekilde ayarlanabilirken, diğerleri ekstra sıcaklık için yalıtıma sahiptir. Farklı renkteki ürünlerden kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı su geçirmez çocuk mont modelleri bulmak mümkündür. Çocukları mont giymeye motive ederken aynı zamanda özgüven aşılayacak estetik görünüme kavuşmalarını sağlıyor. Sayfamızda bulunan trençkot, kaban ve mont modelleri her tarza ve ortama uygun olarak tasarlanmıştır. Dilerseniz sevdiğiniz bir çocuğa hediye olarak da kaban, mont ya da trençkot alabilirsiniz. Kızlar için olmazsa olmaz mont ve ceketlerle kıyafetinize son dokunuşu ekleyebilir ve çocuğunuz tüm sezon boyunca trendde kalabilir. Çocukların hareket özgürlüğünü kısıtlamayan, son derece sportif şişme montlar kız çocuk modası trendlerinde ön planda olmaktadır. Şişme montlar, özellikle okula giden çocuklar için iyi bir seçim olabilir. Hareket kabiliyetini sınırlamazlar bu sayede ise şişme montlar ile çocuklar okulda ya da oyun oynarken çok daha rahat hareket edebiliyor. Oyunlarına istedikleri gibi devam edebiliyorlar. Kabanlar ise kalın ve koruyucu kumaşları ve içlerindeki muflon detayı ile çocukları sıcacık sarmalama özelliği ile özellikle soğuk iklimler için sıklıkla tercih ediliyorlar. Kız çocuk kaban modelleri, yağmura dayanıklı kumaşları ve kapüşonları sayesinde zorlu hava şartlarında çocukları korumaya devam edebiliyorlar. Kız çocuk mont, trençkot ve kaban fiyatları, kullanılan malzemeye ve kumaşın kalitesine göre farklılık gösteriyor. Birbirinden çeşitli modelleri ürün sayfası üzerinden inceleyebilir, özelliklerini değerlendirebilir ve satın alabilirsiniz.