Kingston DTX/32GB Exodia 32 GB USB 3.2 Flash Bellek
Kingston DTX/32GB Exodia 32 GB USB 3.2 Flash Bellek
(439)
60,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/128GB 128 GB USB 3.2 Flash Bellek
(18)
174,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DTX/128GB Exodia 128 GB USB 3.2 Flash Bellek
(70)
164,80 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Exodia M DTXM/64GB 64 GB USB 3.2 Flash Bellek
(14)
86,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DT70/64GB 64GB Usb-C 3.2 Gen 1 Type-C Flash Bellek
Kingston DT70/64GB 64GB Usb-C 3.2 Gen 1 Type-C Flash Bellek
(7)
102,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler DTMC3/128 128 GB Usb 3.1 Micro Flash Bellek
Kingston DataTraveler DTMC3/128 128 GB Usb 3.1 Micro Flash Bellek
(8)
402,05 TL
389,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DTKN/32GB DT Kyson 32 GB USB 3.2 Gen Flash Bellek
(6)
140,35 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Micro DTMC3/64GB 64 GB Usb 3.1 Flash Bellek
Kingston DataTraveler Micro DTMC3/64GB 64 GB Usb 3.1 Flash Bellek
(3)
204,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Micro DTMC3/32GB 32 GB Usb 3.1 Flash Bellek
Kingston DataTraveler Micro DTMC3/32GB 32 GB Usb 3.1 Flash Bellek
(3)
154,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Kyson DTKN/64GB 64 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek
(3)
195,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DT70/128GB 128G B USB Type-C 3.2 Gen 1 Flash Bellek
Kingston DT70/128GB 128G B USB Type-C 3.2 Gen 1 Flash Bellek
(2)
193,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler Max DTMAXA1TB 1 TB Type-A USB 3.2 Flash Bellek
(1)
2.699,00 TL
SEPETTE
2.684,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler MicroDuo 3C DTDUO3C/64GB 64 GB Usb 3.1 Flash Bellek
Kingston DataTraveler MicroDuo 3C DTDUO3C/64GB 64 GB Usb 3.1 Flash Bellek
(4)
309,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston Data Traveler DT80 64 GB Type-C Flash Bellek
(0)
290,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DTX/256GB DataTraveler Exodia 256 GB USB 3.2 Gen 1 Flash Bellek
(2)
637,00 TL
486,96 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler G4 DTIG4/16GB 16 GB Usb 3.0 Flash Bellek
(21)
115,36 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/64GB 64 GB Usb 3.0 Flash Bellek
(48)
168,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/32GB 32 GB Usb 3.0 Flash Bellek
Kingston DataTraveler 100 G3 DT100G3/32GB 32 GB Usb 3.0 Flash Bellek
(123)
88,99 TL

Kingston USB Flash Bellek

Kaynak gücü kesilse bile sakladığı verileri tutabilen cihazlar olarak bilinen flash bellekler genel olarak bellek kartlarında ve USB bellek aygıtlarında kullanılmaktadır. Bu ürünlerde, içerikler elektronik olarak silinip yeniden programlanabilir özellik taşımaktadır. Kingston flash bellek, 1987 yılından beri Türkiye pazarında bulunmaktadır. Yenilikçi teknolojileri karşınıza çıkaran marka, kalite ve güvenirlik sunmaktadır. Yüsek endüstri standartlarında üretilen flash bellekler, verilerinizin depolanmasını sağlamasının yanı sıra başka aygıtlara da taşınabilmesini sağlamaktadır. Farklı boyut ve veri alanlarına sahip olan flash bellekler, USB girişi sayesinde cihazlarınız ile bağlantı kurmaktadır. Böylece verilerinizi güvenli bir şekilde saklayabilir ve dosyalarınızı başka ortamlara aktarabilirsiniz. Güvenilir bir sisteme sahip olan ürünler ile verilerinizi koruma altına alabilirsiniz.

Kingston Flash Bellek ile Verileriniz İçin Saklama Alanı

Kingston Flash Bellek ile Verileriniz İçin Saklama Alanı

Elektrik gücünün şebekeden kesildiği durumda bile flash bellek ürünleri sakladığı veriyi tutmaya devam etmektedir. İçerdiği bilgilerin silinip tekrar yazılabilmesi mümkündür. Küçük ve kompakt tasarımları ile karşınıza çıkan bu ürünler 1 GB’dan 2 TB’a kadar bilgi ve veri saklama kapasitesine sahiptir. İnovatif teknoloji ile karşınıza çıkan Kingston Usb, yapısal açıdan RAM modelleri ile benzerlik göstermektedir. Flash belleklerde bilgileri dilediğiniz gibi silebilir ve tekrar yazdırabilirsiniz. RAM ürünlerde bilgisayarınız bu işlemi sizler için otomatik olarak gerçekleştirmektedir. Usb belleklerde ise bu silme ve tekrar yazma işlemini manuel olarak yapmanız gerekmektedir. Dilediğiniz gibi yönetebileceğiniz bu bellek modelleri, kullanımsal olarak küçük boyutlu harddisk görevi görmektedir. İçerisinde taşıdığı yazılmış veriyi siz silmediğiniz sürece orada saklar. Basit bir kullanım mekanizmasına sahip olan usb bellekler, kapasite bakımından birbirinden farklılık göstermektedir. Çeşitli kapasitelerden oluşan bu ürünler arasından ihtiyacınız olan depolama alanına göre usb modelinizi tercih edebilirsiniz. Genel olarak günümüzde 16 GB, 32 GB ve 64 GB’lık usb modelleri sıklıkla tercih edilmektedir. Verilerinizin aktarılmasında ve depolanmasında önemli bir görev gören Kingston 65gb flash bellek sayesinde fotoğraflarınızı, videolarınızı, önemli dosyalarınızı ve dilerseniz en sevdiğiniz filmleri bile tek bir bellek içerisinde saklayabilirsiniz. Yüksek kapasiteden oluşan bu ürünler aynı anda büyük dosyaları bir arada taşıyabilmenizi sağlamaktadır. Yaklaşık olarak 45 x 12 x 5 mm’lik boyutlardan oluşan ürünlerde 3.0 Usb giriş ve çıkış portları bulunmaktadır. 100 Mb’a varan okuma hızına sahip olan ürünlerde yazma hızı ise 15 Mb’tan oluşmaktadır. Verileriniz için güçlü bir koruma oluşturan ve saklanabilmelerini sağlayan flash bellekler,farklı tasarım ve modellerde üretilmektedir. Ürünlerin uç kısmında bulunan yuvarlak sayesinde flash belleğinizi anahtarlığınıza geçirebilir ve böylece kaybetmeden sürekli olarak yanınızda taşıyabilirsiniz. Kingston usb bellek, ergonomik olarak kullanılabilmek için çeşitli tasarımlardan oluşmaktadır. Veri aktarma ve depolama ihtiyacınızı karşılamak amacı ile üretilen bu ürünler hayatınızın vazgeçilmez bir parçası haline geliyor. Böylece bilgisayardan bilgisayara büyük kapasitedeki dosyaları kolayca ve kısa süre içerisinde taşıyabilirsiniz. Sizlere alandan ve zamandan tasarruf edebilmenizi sağlamaktadır.

Yüksek Kapasiteye Sahip Modelleri ile Kingston USB Bellek

Yüksek Kapasiteye Sahip Modelleri ile Kingston USB Bellek

Verilerinizi saklayan ve başka cihazlara aktarabilmenizi sağlayan flash bellek günümüzde sıklıkla kullanılan araçlardan biridir. Flash belleğinize herhangi bir veri yazdırılırken belleğinizi usb’den çıkarmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde yazdıracağınız veri kaybolabilir ve veri üzerinde hasar ve hatalar meydana gelebilir. Diğer bir öenmli husus ise, flash belleğinize aktaracağınız dosyanın virüslü olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmktedir. Virüslü olması durumunda bellek üzerinde hatalar meydana gelebilir ve bellek içerisindeki bütün dosyalar düzgün bir şekilde çalışmayabilir. Kingston 128gb flash bellek sayesinde dilediğiniz kadar dosyayı saklayabilir ve aktarabilirsiniz. Geniş hacmi sayesinde yüksek kapasitede olan dosyaların taşınmasını sağlamaktadır. Metal kasaya sahip olan bu flash belleklerde 3.0 USB sistemi kullanılmaktadır. Küçük ve kolay taşınabilir yapıdan meydana gelen usb bellekler, yüksek yazma ve okuma hızına sahiptir. iş hayatında ve okul hayatında sıklıkla kullanılan ürünler olan bu cihazlar, sanal dünyanın en önemli parçalarından biri olarak karşınıza çıkmaktadır. Çeşitli renk ve tasarımları ile etkileyicilik sunan flash belleklerin fiyat skalası ürünün kapasitesine ve teknik özelliklerine bağlı olarak değişim göstermektedir. Uygun fiyatları ve avantajlı özellikleri ile ön plana çıkan ürünler arasında Kingston 32gb flash bellek de sıklıkla kullanılan bir üründür. Kapaklı bir tasarıma sahip olan bu flash bellekler USB 3.0 teknik özellikleri bulundurmaktadır. Aynı zamanda sistem USB 2.0 ile geriye doğru olarak uyumluluk göstermektedir. Kapak tasarımına sahip olan ürün pratik bir şekilde kullanılabilmektedir ve kapağı sayesinde ürünün USB konektörü korunmaktadır. Çeşitli renkleri ile şık bir görünüm sunan ürünlerde, müşteri logosu yani co-logo uygulama programı bulunmaktadır. Kingston usb 32gb ürününü şirketinizdeki marka tanınırlığını arttırmak amacı ile logo ve dijital dosyalar aracılığı ile özelleştirebilirsiniz. Özelleştirme programı ile karşınıza çıkan bu flash bellekler özel profiller, çeşitli renk ayarlamaları, farklı içerik yülemeleri gibi sizlere özel özellikler sunmaktadır. Usb belleğiniz sayesinde verilerinizi kolay ve pratik bir şekilde USB portuna sahip başka bir cihaza aktarabilirsiniz. Kısa süre içerisinde aktarma işlemlerini gerçekleştirebilen bu ürünler, çoğu işletim sistemi ile uyumlu olarak çalışır ve dosyalarınızı da bu işletim sistemlerinde çalıştırır.

Veri Taşımacılığı Sağlayan Kingston USB Flash Bellek

Veri Taşımacılığı Sağlayan Kingston USB Flash Bellek

Bilgisayar üzerinde bulunan verilerinizin kolay bir şekilde depolanmasını ve başka USB portlu cihazlara aktarılmasını sağlayan flash bellekler birbirinden farklı tasarım ve renk seçenekleri ile karşınıza çıkıyor. Mavi, kırmızı, yeşil gibi birçok rengi bulunan usb bellekler kapaklı ve anahtarlıklı tasarımlardan oluşmaktadır. Farklı kapasiteye sahip olan flash bellekleri depolama ve taşıma ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Kingston usb 16gb, çeşitli önemli dosyaların korunmasını ve saklanmasını sağlar. Basit işlemlerinizde sizlere yardımcı olacak olan bu usb bellekler, küçük dosyalarınızın da kolayca taşınmasını sağlamaktadır. Metal bir dış yapıya sahip olan ürünler, kompakt tasarımlardan oluşmaktadır. Bir nevi harddisk görevi gören usb bellekler yüksek kapasitedeki verilerinizin de saklanmasını sağlayacak modellere sahiptir. Yüksek hacimleri sayesinde verilerinizi kolayca depolayabilmektedir. İş ve okul hayatında sizlere yardımcı olan ürünler, önemli dosyalarınızın aktarılmasını ve taşınmasını sağlamaktadır. Flash bellekleri kullanırken, taktığınız bilgisayarların virüslü olmamasına dikkat ediniz. Flash belleğinize bulaşan virüs yüzünden, depolama alanında duran bütün dosyalar hasar görebilir ve bir daha çalışmayabilir. Kingston 2 tb flash bellek sayesinde istediğiniz kadar dosya saklayabilmeniz ve depolayabilmeniz mümkündür.. Bütün önemli dosyalardan tutun, çocukluk fotoğraflarınıza, yurtdışı anılarınıza ve dilediğiniz kadar film, müzik ve dizi saklama alanına sahip olabilirsiniz. Küçük boyutları ile birçok dosyayı saklayabilme özelliğine sahip olan ürünler ile çalışmalarınızı daha kısa sürede halledebilir ve dosyalarınızı kısa sürede aktarabilirsiniz. Zamandan tasarruf edebilmenizi sağlayan cihazlar, kolay bir şekilde programlanabilmektedir. Maliyet açısından oldukça uygun olan ürünler aynı zamanda cebinizden anahtarlığınıza kalemliğinizden çantanıza kadar her yerde kolayca taşınabilmektedir. Bilgisayar dünyasında yeni bir bellek anlayışı kazandıran flash bellekler arasında küçük kapasiteli mini flash bellekler de bulunmaktadır. Kingston 8 gb usb bellek ürününü ödevlerinizi ve makalelerinizi aktarmak amacı ile okul hayatınızda kullanabilirsiniz. İhtiyacınız olan kapasitedeki usb belleğinizi seçebilir ve birbirinden farklı tasarımdaki Kingston belleklerine sayfamız üzerinden kolayca sahip olabilirsiniz.