Hikvision USB Flash Bellek 

için sonuçları listeledik.

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200/64G 64 GB USB 2.0 Flash Bellek
(116)
92,50 TL
90,65 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HIKVISION M220P USB 3.2 64GB USB FLASH BELLEK
(16)
93,45 TL
89,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HIKVISION M220P USB 3.2 128GB USB FLASH BELLEK
(2)
260,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200/64G 64GB 2.0 USB Flash Bellek
(1)
94,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200 32 GB Usb 3.0 Flash Bellek
(5)
119,90 TL
99,00 TL
Hikvision 32GB USB2.0 HS-USB-M200-32G Metal Flash Bellek
(0)
83,17 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HIKVISION M220P USB 3.2 16GB USB FLASH BELLEK
(0)
77,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200/32G 32 GB USB 2.0 Flash Bellek
(141)
79,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200/16G USB2.0 16GB Metal Flash Bellek
(0)
69,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision 64GB USB3.2 HS-USB-M210P-64G Flash Bellek
(0)
110,85 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200S 32 GB USB 3.0 Flash Bellek
(0)
177,27 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M200/64G 64 GB 3.0 USB Flash Bellek
(1)
160,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision 32GB USB3.2 HS-USB-M210P-32G Flash Bellek
(0)
101,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HIKVISION 32 GB HS-USB M210P FLASH BELLEK
(0)
121,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision 128GB USB3.2 HS-USB-M210P-128G Flash Bellek
(0)
192,12 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision HS-USB-M210P 16 GB USB 3.0 Flash Bellek
(1)
111,13 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HIKVISION M220P USB 3.2 32GB USB FLASH BELLEK
(0)
141,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Hikvision M200 64 GB USB 2.0 Metal Flash Bellek
(0)
129,00 TL

Hikvision Flash Bellek

Teknolojinin hızla gelişmesiyle beraber, elektronik cihaz kullanımı büyük oranda artmaya başlamıştır. Günümüzde pek çok insan elektronik cihazlarına veri depolama, yedekleme ve aktarım yapma amacıyla flash bellekleri tercih eder. Hikvision flash bellek modelleri, farklı saklama kapasitelerle tasarlanır ve kullanıcıların farklı ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde hazırlanır. Markanın birbirinden farklı ürünleri üstün kaliteyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Elektrik gücüne ulaşamadığınız ekstrem durumlarda dahi, depoladığınız veriyi içinde tutan ve güvenli bir saklama metodu olarak büyük ilgi gören bu ürünler, önceleri yalnızca dizüstü bilgisayarlarda ve bilgisayar kasalarında kullanılabilirdi. Bununla birlikte ilerleyen süreçlerde yenilenen teknolojinin desteğiyle bu ürünler telefon, televizyon, tablet ve araba radyoları gibi cihazlarda da rahatlıkla kullanılır. Genel olarak USB, flash disk olarak da adlandırılan ürünler, pek çok alanda kullanım için uygundur. Teknolojinin tüm olanaklarından faydalanılarak dizayn edilen ürünler ile işlerinizi kolay ve pratik şekilde halletmenin tadını çıkarabilirsiniz. Hikvision markasının kaliteyi ön planda tutarak tasarladığı ürünler ile iş ve özel hayatınızda önem arz eden dosya ve belgeleri güvenle saklayabilirsiniz. Kullanıcı taleplerine ve ihtiyaçlarına karşılık verirken, kaliteden ödün vermemeyi ilke edinerek dizayn edilen bu ürünler, arzu ettiğiniz her türden dosyayı depolama, yedekleme ve aktarma fırsatını sunar. Sayfalar dolusu dosyayı, bilgi ve belgeyi tek bir küçük cihaza sığdırmanın kolaylığını yaşarsınız. Çanta, cüzdan, araba torpidosu, çekmece, cep ve anahtarlık gibi pek çok yerde muhafaza edebileceğiniz ebatlarda hazırlanan Hikvision USB ile güvenli ve konforlu bir deneyim yaşarsınız. Sizlere önemli evraklarınızı huzurla koruyabilme imkanı sunmasının yanı sıra, alan tasarrufu yapmanızı da sağlayan bu ufak cihazlar içerisinden arzu ettiğiniz seçeneğe sahip olabilir ve güvenle bu ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hikvision Flash Bellekler ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Hikvision Flash Bellekler ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Hikvision USB bellek, modern çağın kullanıcılara sunduğu bir depolama aracıdır. Çoğu insan iş ve okul hayatında önemli belge ve bilgilerini özenle saklamak için bu ürüne ihtiyaç duyar. Geleneksel yöntemlerle depoladığınız evraklar hem mekanınızda fazla yer kaplar, hem de çok fazla zamanınızı alır. Aynı zamanda maliyeti de yükselten bu yöntemlerde, aradığınız dosyaya ulaşabilmek saatlerinizi alabilir. Alfabeleme ya da renklendirme gibi uzun uğraşlarda bulunarak depolama yapmanızı gerektiren yöntemler, çok fazla vakit kaybetmenize neden olur. Ancak bir teknoloji harikası olan flash bellekler sayesinde, binlerce dosya küçük, hafif ve güvenli bir aletin içerisinde muhafaza edilir. Böylece aradığınız belgelere hızla ulaşabilirsiniz. Kullanıcılara cebinde koskoca bir arşiv taşıma fırsatı sağlayan bu cihaz, resmi ve özel evrakların kırışma, sararma, kaybolma gibi tatsız nedenlerle kullanılamaz hale gelmesinin önüne geçer. Hikvision flash bellek özelliklerinin başında hızlı ve güvenilir bir veri arşivleme sistemi olması gelir. Pek çok cihazla uyumlu olan USB cihazınızı iş ve okul hayatının yanı sıra özel hayatınızda da tercih edebilirsiniz. Geçmişte insanlar film ve müziklere ulaşabilmek için dvd, cd veya kaset biriktirirdi. Ancak bu eski yöntemler, alan işgal eder ve çizilerek birden fazla kullanımlarda sorun yaratabilir. Bu sorunu ortadan kaldıran flash belleklere arzu ettiğiniz film ve müzikleri aktararak, dilediğiniz anda bu cihazı kullanabilirsiniz. Bu cihazla internete erişim olmadığı anlarda dahi müzik ve videolara ulaşma kolaylığını yaşamaya devam edersiniz. Yaşam kalitenizi arttırarak, kendinize daha keyifli vakit ayrılabilme imkanı sunan bu ürünleri, USB portu olan her cihaza bağlayabilirsiniz. Günümüzde birçok aracın sahip olduğu USB port girişi özelliği sayesinde, yolculuklarınız sırasında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Cihazınızı aracınızın radyosuna bağlayarak, dilediğiniz film, müzik ve video gibi verilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca günlük hayatın koşuşturmacası esnasında, toplu taşıma araçlarında ve özel araçlarınızda yanınızda taşıyabileceğiniz ürünler sayesinde; ödev, resmi evrak gibi değerli belgeleri güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Ürünler hafif ve küçük olması sayesinde cüzdanınızda dahi saklamaya uygundur. Kullanıcılara benzersiz bir fırsat sunan USB flash bellek modelleri, şifreleme özelliği ile kaybolma ve çalınma gibi durumlarda da bilgilerinizi güvenle saklamanıza imkan tanır.

Hikvision Flash Bellekler ile Eşsiz Deneyim

Hikvision Flash Bellekler ile Eşsiz Deneyim

Flash bellek teknolojisi; çoğunlukla veri depolama, aktarma ve muhafaza etme gibi işlemler için kullanılır. Hayatın her alanında güvenle tercih edebileceğiniz bu harika cihazlar, kolay ve pratik olmasının yanı sıra sert ve dayanıklıdır. Alım kapasitesi farklılık gösteren ürünler, çeşitli gb seçenekleri ile tasarlanır. Genellikle profesyonel iş hayatında kullanılan yüksek kapasiteli dosyaları saklamak için kullanılan Hikvision 64 gb flash bellek, arşivleme ve aktarım gibi işlemler için kurtarıcınız olur. Bir oda dolusu dosyayı dahi bu ufak, hafif ve kullanışlı cihazın içinde koruma altına alabilirsiniz. Ayrıca Hikvision USB bellek 64 gb sayesinde bilgisayar ve telefonlarınızda yer kaplayarak hafızasını dolduran büyük dosyaları da rahatlıkla depolayabilirsiniz. Böylece cihazlarınızda boş alan açarak, cihazınızın çok daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Çoğunlukla öğrenciler, sunum ve ödev aktarımı için USB cihazlara ihtiyaç duyar. Ödevleri bir yerden başka bir yere taşımak veya başka bir cihaza aktarmak için kullanabileceğiniz bu ürünler ile hiçbir sorun yaşamadan ödev teslimi yapabilirsiniz. Hikvision flash bellek 4gb gibi daha küçük alım kapasiteli olanlar bu işlemler için oldukça uygundur. Mimarlık, grafik tasarım ve teknoloji tasarım gibi, proje tasarımı gerektiren bölümlerde ise Hikvision 32gb USB bellek gibi daha orta kapasiteli ürünler gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Fotoğraf ve video saklama için de oldukça sık tercih edilen cihazlar, ihtiyaçlar belirlenerek tercih edilmelidir. Albüm ve fotoğraf biriktirmeyi seven kullanıcılar, yüksek kapasiteli ürünleri tercih ederek, anılarını uzun seneler boyunca hasar görmeden saklayabilirler. Dayanıklı malzemelerle minimal boyutlarda dizayn edilen bu cihazlar; sade, şık ve yaratıcı tasarımları ile kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılarken, görsel zevklerine de hitap eder.

Hikvision Flash Bellek ile Pratik Kullanım İmkanı

Hikvision Flash Bellek ile Pratik Kullanım İmkanı

Hikvision flash bellek nasıl ve ne şekilde kullanılır, hangi fiyat aralıklarıyla satışa sunulur gibi sorular en çok merak edilen konular arasında yer alır. Bu detayları inceleyerek arzu ettiğiniz ürüne kolayca sahip olabilirsiniz. Kapaklı şık tasarımı ile su alma, temassızlık gibi sorunların oluşmasından korunan ürünler, sert ve kaliteli materyallerle üretilir. Böylece düşme ve darbe alma gibi durumlarda da dayanıklılığını muhafaza etmeyi başarır. Hafif ve ufak tasarımı ile rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ürünler, USB portu bulunan her elektronik cihaz ile uyumludur. Ürün koruma kapağını çıkardıktan sonra, cihazı USB portuna yerleştirerek elektronik cihazınıza kolayca bağlayabilirsiniz. Dosyalar bölümünden taşınabilir aygıt bölümüne tıklayarak giriş sağlayabilirsiniz. Şifreleme yöntemini kullanıyorsanız, tıklamanın ardından belirlediğiniz şifreyi girmeniz gerekir. Daha sonra sürükle bırak veya kopyala yapıştır yöntemi ile aktarmak veya yedeklemek istediğiniz dosyaları kaydedebilirsiniz. Yapmak istediğiniz işlem bittikten sonra, araç çubuğu üzerinden “donanımı güvenle kaldır” butonuna tıklayarak cihazınızdan USB flash belleğinizi ayırabilirsiniz. Belirli dönemlerde bilgisayarınızda bulunan virüs programları ile tarama yaparak, cihazınızı olası tehlikelerden koruyabilirsiniz. Hikvision flash bellek 8gb, 32 gb, 64 gb kapasitelerle hazırlanır. Cihazın kapasitesi, boyutu ve malzemesi fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynar. Her kesimden kullanıcının kolaylıkla ulaşabileceği cazip fiyat aralıklarıyla satışa sunulur. Kullanıcılar tarafından yapılan Hikvision flash bellek önerisi bölümlerine bakarak kullanım amacınıza uygun olan seçeneklere yönelebilirsiniz. Kullanıcılara en uygun fiyatlarla en yüksek kaliteyi sunmayı ilke edinen markanın ürünlerini uzun seneler boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Hikvision flash bellek yorumlarını ve tavsiyelerini inceleyerek, yedekleme ürünleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.