ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Epson LX-350 Nokta Vuruşlu Yazıcı
(53)
6.125,31 TL
6.015,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML280 Eco Par Yazıcı
(0)
7.352,59 TL

ÜCRETSİZ KARGO

OKI ML5790 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(1)
19.499,99 TL
18.914,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML3321 Nokta Vuruşlu Yazıcı
Oki ML3321 Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
15.700,00 TL
8.900,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Jolimark DP321 Nokta Vuruşlu Yazıcı
Jolimark DP321 Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
6.643,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Epson LX 350 Nokta Vuruşlu Yazıcı
Epson LX 350 Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
6.115,97 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML5590 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
Oki ML5590 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(1)
17.999,99 TL
17.459,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lexmark 2590 Plus Nokta Vuruşlu Yazıcı
Lexmark 2590 Plus Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
9.785,00 TL
7.045,20 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Tally Dascom T2280+ Nokta Vuruşlu Yazıcı
Tally Dascom T2280+ Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
41.900,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML5721 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
Oki ML5721 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
14.999,99 TL
14.549,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Tally Dascom 2600+ Nokta Vuruşlu Yazıcı
Tally Dascom 2600+ Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
13.380,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML5791 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
Oki ML5791 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
23.588,71 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML5100FB Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
11.568,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML5520 Eco Nokta Vuruşlu Yazıcı
(0)
14.971,13 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Epson FX-890 Nokta Vuruşlu Yazıcı
Epson FX-890 Nokta Vuruşlu Yazıcı
(2)
800,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML3320 Eco Nokta Vuruşlı Yazıcı
Oki ML3320 Eco Nokta Vuruşlı Yazıcı
(5)
13.263,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Oki ML6300FB-SC Nokta Vuruşlu Yazıcı
(1)
18.285,59 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

OKI ML280 9 PIN 80 KOLON 375 CPS
OKI ML280 9 PIN 80 KOLON 375 CPS
(0)
7.433,90 TL

Nokta Vuruşlu Yazıcı

Çıktı almayı kolaylaştıran nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, ev ortamında ya da iş yeri, ofis ve büro gibi alanlarda kullanılmaya uygun olan birçok ürüne erişmenizi sağlar. Aynı zamanda az alan kaplayan işlevsel tasarımları ile de ön plana çıkmayı başaran bu ürünler, yer tasarrufu elde etmek isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Böylece çalışma masasında ya da odanızdaki çeşitli mobilyaların üzerinde nokta vuruşlu yazıcı çeşitlerine yer verebilirsiniz. Kapasitelerine göre birçok seçeneği içeren nokta vuruşlu yazıcı modelleri, ihtiyaç duyduğunuz teknik özelliklere sahip ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Öte yandan son derece hafif malzemelerin üretimlerinde kullanılmış olması sayesinde nokta vuruşlu yazıcı çeşitlerini rahatça taşıyarak odanızın farklı noktalarına yerleştirebilirsiniz. Dayanıklı dış gövde bölümü ile de beğeni toplayan nokta vuruşlu yazıcı tipleri, çizilme ve kırılma gibi sorunlara karşı direnç gösteren yapılarıyla beğeni toplar. Aynı zamanda tabanlarında bulunan ayaklarla dikkat çeken nokta vuruşlu yazıcı modelleri, zemine güvenli bir şekilde yerleştirebilmeniz için özel olarak dizayn edilmiştir. Bu ayaklar yardımıyla nokta vuruşlu yazıcı modellerinin kayması ve denge kaybı gibi sorunlar yaşaması kolayca önlenir. Kullanıcıların nokta vuruşlu yazıcı modelleri hakkında merak ettiği birçok soru bulunur. Bunlardan birisi olan nokta vuruşlu yazıcı sorusu; iğneli tasarımları sayesinde baskıları kâğıda noktalar halinde aktaran ürünlerdir, şeklinde yanıtlanabilir. Nokta vurarak baskı yapma özelliği ile dikkat çeken bu ürünler, dünyaca ünlü markaların geliştirdiği birçok modeli içerir. OKI nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, renk kontrastını ayarlayan teknolojileriyle kaliteli baskılar almanız için size yardımcı olur. Benzer şekilde kullanıcı dostu Epson nokta vuruşlu yazıcı modellerini de işlevsel şekilde kullanabilirsiniz. Çift taraflı baskı almak için elverişli olan modeller, kâğıtları verimli bir şekilde kullanarak tasarruf elde etmenize imkân tanır. Kullanımı son derece kolay olan OKI ve Epson yazıcı modelleri, tasarımlarında yer alan düğmelerle işlerinizi kolaylaştırır. Ergonomik tasarımlara sahip düğmeler, parmaklarınızı özgürce kullanarak çeşitli ayarları aktif hale getirmenize yardımcı olur. Düğmelerin tasarımlarını tamamlayan yazılar ve işaretler sayesinde yazıcınızın hangi tuşunun hangi görevi yerine getirdiğini de rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, fiyatları bakımından birçok seçeneği inceleyebileceğiniz şekilde kullanıcılara sunulur. Sahip oldukları kapasiteye ve teknik donanımlara bağlı şekilde nokta vuruşlu yazıcı fiyat seviyesi değişiklik gösterir. Evlerde, ofis ortamında kullanabileceğiniz ve farklı fotokopiler, çıktılar almanızı sağlayacak ürünlere yazıcı, tarayıcı ve aksesuarları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Hızlı Baskılar Elde Etmeyi Sağlayan Nokta Vuruşlu Yazıcı Çeşitleri

Hızlı Baskılar Sağlayan Nokta Vuruşlu Yazıcı Çeşitleri

Çok kısa bir sürede baskı almaya imkân tanıyan nokta vuruşlu yazıcı modelleri, muhasebe ofislerinde ve mağazalarda kullanılmaya uygundur. Fatura yazdırmak ve bilet çıktısı almak gibi işlemler için nokta vuruşlu yazıcı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Ev, kırtasiye, fotokopici gibi yerlerde de kullanılmaya elverişli olan yazıcı seçenekleri, farklı çıktılar almaya da olanak tanır. Böylece ödev yaparken ya da proje hazırlarken bu ürünlerin marifetlerinden yararlanarak zaman kazanabilirsiniz. Nokta vuruşlu yazıcı fontu karakteristik özellikler taşıdığı için çıktıları kolayca okumanız mümkün hale gelir. Font boyutlarını bilgisayar ortamında değiştirerek belgelerinizde yer alacak harflerin ve sayıların ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Nokta vuruşlu yazıcı özellikleri arasında bulunan hızlı baskı desteği, art arda çok sayıda çıktı almayı gerektiren işlerde çalışan kullanıcıların beğenisini kazanır. Böylece nokta vuruşlu yazıcı markaları tarafından üretilen modelleri oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Öte yandan kullanım konforu sağlayan özellikleri ile de dikkat çeken bu ürünler, gürültü sorununa maruz kalmadan çıktı almak isteyen kişilerin beğenisini kazanır. Düşük ses seviyesi ile çalışan nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, işlerinize konsantre olmanızı kolaylaştırır. Böylece bilgisayar başında vakit geçirirken çıktısını almak istediğiniz belgeleri kolayca ayırıp yazdırabilirsiniz. Bellek kapasitesi yüksek olan nokta vuruşlu yazıcı modelleri, birçok dosyayı hafıza alanında saklayan ürünleri içerir. Böylece tek seferde onlarca sayfalık yazdırma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kâğıt besleme yuvası ile de dikkat çeken bu ürünler, çok sayıda kâğıda bu alanda yer vermenizi sağlar. Bu sayede sık sık kâğıt besleme yuvasındaki kâğıtları tazelemenize de gerek kalmaz. Bluetooth nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, kablosuz olarak bağlantı kurmaya elverişlidir. Bilgisayarların yanı sıra telefon ve tablet gibi ürünlerle de uyumlu bir şekilde kullanılabilen bu yazıcılar, çok yönlü bir deneyim için elverişlidir. Kablosuz bağlantı kurmak için cihazınızın Bluetooth özelliğini aktif hale getirip yazıcı ile eşleştirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemin ardından çeşitli dosyaları ve belgeleri nokta vuruşlu yazıcı aracılığıyla çok kısa bir süre içerisinde yazdırmanız mümkün hale gelir. Komutları anında algılayarak aktif hale gelen nokta vuruşlu yazıcı modelleri, bekleme sorunu sonucunda zaman kaybı yaşamanızı engelleyerek hayatınızı kolaylaştırır. Sesli bildirim özelliği bulunan modeller, yazdırma işlemlerinin başladığını ve sona erdiğini sesli ikaz özelliği ile kullanıcılarına belirtir.

Yüksek Baskı Kalitesine Sahip Nokta Vuruşlu Yazıcı Modelleri

Yüksek Baskı Kalitesine Sahip Nokta Vuruşlu Yazıcı Modelleri

Baskı kalitelerine göre inceleyebileceğiniz nokta vuruşlu yazıcı seçenekleri, görselleri net bir şekilde yansıtmayı başarır. Baskı kalitesi kapasitelerine göre inceleyebileceğiniz çift traktörlü nokta vuruşlu yazıcı modelleri, birçok alternatife ulaşmanızı sağlar. Baskı kalitesi ayarlanabilen bu ürünleri kullanarak ihtiyaçlarınıza göre baskıları yeniden düzenleyip çıktı alabilirsiniz. Yatay ya da dikey olarak kâğıtları yerleştirmeye imkân tanıyan birçok modelin bulunmasından yararlanarak hızlı nokta vuruşlu yazıcı çeşitlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu ürünlerin saniyeler içerisinde çok sayıda baskı sağlaması, hız kazanmak isteyen kullanıcılardan tam not alır. Mürekkep şerit kısmını kolayca değiştirebileceğiniz nokta vuruşlu yazıcı modelleri, yeni şeritleri kullanmaya başlamak için uzun süre zaman harcamanıza gerek bırakmaz. Mürekkep kullanımını verimli bir şekilde gerçekleştiren bu ürünler, onlarca sayfalık baskıyı tek bir şerit yardımıyla alabilmeniz için elverişlidir. Nokta vuruşlu yazıcı USB bağlantısı seçeneğini sunan modeller, USB girişi yardımıyla kolayca kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Öte yandan uzun kablolu tasarım özelliği ile de fark yaratan nokta vuruşlu yazıcı seçenekleri, prize çok kısa bir sürede ulaşıp kurulum işlemlerini gerçekleştirmeniz için elverişlidir. Yönlendirici çalışma sistemi ile kullanıcılarını bilgilendiren nokta vuruşlu yazıcı modelleri, hızlı ve pratik bir kullanım için gerekli desteği oluşturur. Öte yandan Windows, macOS gibi işletim sistemlerine sahip bilgisayar modelleri ile uyumlu bir şekilde kullanabileceğiniz nokta vuruşlu yazıcı modelleri sayesinde ajans, ofis ve büro gibi alanlarda avantaj elde edebilirsiniz. Farklı işletim sistemlerini kullanarak çalışan bilgisayarları yazıcı ile uyumlu şekilde kullanıp zaman kazanabilirsiniz. Sessiz nokta vuruşlu yazıcı modelleri de kullanıcılarının beğenisini kazanan ürünlerden biridir. Gövde tasarımları sayesinde ses yalıtımı yaratan bu ürünler, minimum oranda sesle yazdırma işlemlerini gerçekleştirmeniz için geliştirilmiştir. Kısa bir sürede kurulum işlemlerini gerçekleştirmeye imkân tanıyan nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, zaman kaybı yaşamak istemeyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Kol ve kelepçe gibi farklı noktalara sahip olan nokta vuruşlu yazıcı modelleri, almak istediğiniz çıktıların özelliklerine bağlı olarak farklı ayarlar yapmanıza imkân tanır. Nokta vuruşlu yazıcı kurulumu yaparken değiştirilebilir ayarları ihtiyaçlarınıza uygun şekilde kullanarak verimli bir şekilde çıktı almaya başlayabilirsiniz. İğne yardımıyla mürekkebi kâğıda dokundurma prensibi ile çalışan bu ürünler, birçok parçadan oluşan tasarımları ile dikkat çeker. Nokta vuruşlu yazıcı parçaları değiştirilebilir olduğu için şerit, kol, kapak gibi noktalarda yaşanabilecek sorunları kolayca engelleyebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Nokta Vuruşlu Yazıcılar

Uzun Ömürlü Kullanım Sunan Nokta Vuruşlu Yazıcılar

Kullanıcılarının uzun süreli şekilde yararlanabileceği ürünler arasında yer alan nokta vuruşlu yazıcı modelleri, tasarımlarında yer alan parçaların kalitesiyle güven verir. LED ışıklara sahip düğmeleri bulunan nokta vuruşlu yazıcılar, günün her saatinde bu ürünlerin tuşlarını rahatlıkla kullanmanıza yardımcı olur. Güç tasarrufu sistemi ile çalışan gelişmiş modeller, hem uzun süreli kullanım deneyimine hem de doğa dostu bir ürüne sahip olmak isteyen kişiler için idealdir. Dijital ekran özelliğiyle kullanıcılarını memnun eden yazıcı modelleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasındadır. Bu yazıcıların dijital ekran bölümü, panel üzerinden farklı ayarları aktif hale getirmenize imkân tanır. Böylece gereksinimleriniz için en uygun şekilde yazıcınızın özelliklerini değerlendirebilirsiniz. Boyutlarına ve yazıcı çözünürlüğü seviyesine bağlı olarak inceleyebileceğiniz alternatif modeller, size en uygun ürünlere ulaşmanızı kolaylaştırır. Ethernet desteği ile kullanılabilen modeller, kablolu olarak internete bağlanmaya uygun bir yazıcıya sahip olmanızı sağlar. Wi-Fi özelliği ile internete bağlanmaya uygun olan yazıcılar da bulunur. Bu ürünler sayesinde pratik bir şekilde internet bağlantısı oluşturup çeşitli dosyaları yazdırabilirsiniz. Yükseklik seviyesinin yanı sıra genişlik ve derinlik düzeyini de kontrol ederek alternatif yazıcılar arasından iş yerinize ya da çalışma odanıza en uygun ölçülerde tasarlanan modellere sahip olabilirsiniz. LCD ekran desteği ile dikkat çeken modeller de kullanıcı dostu ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. Devlet kurumlarında ve kamu sektöründe yer alan kuruluşlarda çeşitli belgeleri çok kısa bir sürede basılı hale getirmek için LCD ekrana sahip yazıcılardan yararlanabilirsiniz. Böylece baskı işlemlerine dair birçok veriye bu ekran bölümü yardımıyla anlık olarak erişebilirsiniz. USB çıkışı detayı ile dikkat çeken yazıcılar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında önemli bir yere sahiptir. USB bağlantısı kurmayı mümkün hale getiren bu ürünler, son derece işlevsel bir şekilde yazdırma işlemlerini gerçekleştirmenizi sağlar. Farklı formlara ait baskılar almaya da olanak tanıyan bu ürünler, çok yönlü bir kullanımda bulunmak isteyen kişileri memnun eder. Otomatik kâğıt yolu değiştirme özelliği bulunan kullanışlı yazıcılar, takılan kâğıtları tek tek düzelterek zaman harcamanızı engeller. Kâğıt gücü ayarı özelliği ile beğeni toplayan gelişmiş teknoloji ürünü yazıcılar da vardır. Bu yazıcıları kullanarak elinizdeki kâğıtlara en uygun şekilde çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz.

İğne Sayısı Fazla Olan Yazıcılarla Konfor Kazanın

İğne Sayısı Fazla Olan Yazıcılarla Konfor Kazanın

İğne Sayısı Fazla Olan Yazıcılarla Konfor KazanınÇok sayıda baskı iğnesine sahip olan nokta vuruşlu yazıcı çeşitleri, yazdırma işlemlerini son derece kısa bir sürede tamamlayarak kullanıcılarına zaman kazandırır. Aynı zamanda sütun sayılarına göre de inceleyebileceğiniz bu ürünler, farklı sütun sayılarına sahip alternatifleri içerir. Kâğıt kalınlığı ölçümü yaparak çalışan yazıcılar, sahip olduğunuz kâğıtları güvenli ve verimli bir biçimde kullanarak konforunuzu arttırır. Tekli kâğıt ve çok katmanlı kâğıt kullanımı için elverişli olan yazıcılar da vardır. Aynı zamanda zarf ve karton kullanıma da olanak tanıyan modeller, farklı materyallerle baskı yapabilmeniz için geliştirilmiştir. Bekleme moduna alındığında elektrik tüketimini minimize eden yazıcılar, minimum oranda enerji tüketimi gerçekleştirerek kullanıcılarının beğenisini kazanır. Geniş bir besleme voltajı aralığı bulunan nokta vuruşlu yazıcı seçenekleri, elektrik enerjisini etkin şekilde kullanarak işlerinizi kolaylaştırır. Çalıştırma sıcaklığı seviyesine göre de bu ürünler arasında yer alan alternatifleri inceleyebilirsiniz. Hem düşük sıcaklıklarda hem de yüksek sıcaklıklarda kullanılmaya elverişli modeller sayesinde işlerinizi yıl boyunca güvenli bir şekilde sürdürebilirsiniz. Geniş bir nem oranı aralığında görevlerini yerine getiren yazıcılar, oldukça kaliteli bir kullanım deneyimi kazanmanız için idealdir. Baskı kafası ömrü son derece uzun olan yazıcılar, sık sık parça değişimi yapmanıza gerek bırakmayarak verimlilik sağlar. Giriş verilerini kaydeden ön bellek bölümü ile ayarlarınızı kolayca hatırlayan ürünlerden yararlanabilirsiniz. Tozlanmaya karşı dayanıklılık sağlayan sert plastik dış yüzey özelliği, yazıcıların temiz kalmasına yardımcı olur. Düzenli olarak nemli bezler yardımıyla yazıcıların dış yüzeyini silip hijyen elde edebilirsiniz. Hesap cüzdanlarını işlemeye uygun olan yazıcılar, iş yerlerinde ve banka şubelerinde son derece güvenli bir şekilde kullanılmaya uygundur. Lojistik şirketlerinde ve yazıhanelerde kullanılmaya uygun özellikler taşıyan nokta vuruşlu yazıcı alternatifleri de bulunur. Farklı boyutlardaki kâğıtları basmaya imkân tanıyan bu yazıcılar, hem hızlı hem de kaliteli baskılar almanız için geliştirilmiştir. Pin ve sütun kullanma sayısı yüksek olan nokta vuruşlu yazıcılar yardımıyla acil baskıları çok kısa bir sürede alarak arşivinize ya da dosyalarınızın arasına ekleyebilirsiniz. Ekonomik yazdırma çözümleri elde etmek isteyen işletmeler için ideal olan nokta vuruşlu yazıcılar, kullanım kolaylığı sağlayarak avantaj yaratır.

Nokta Vuruşlu Yazıcıyla Metinleri Başarılıyla Kâğıda Aktarın

Nokta Vuruşlu Yazıcıyla Metinleri Başarılıyla Kâğıda Aktarın

Nokta vuruşlu yazıcıların sahip olduğu kaliteli şeritler, metinleri ve görselleri başarılı bir şekilde kâğıda aktarmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanır. Yedek şerit çeşitleri ile uyumlu olarak kullanılabilen nokta vuruşlu yazıcılar, aksesuar değişimi işlemlerini kısa bir sürede gerçekleştirmenize imkân tanır. Kâğıt rulo tutamağı bölümüyle de kullanıcılarına avantaj sağlayan bu ürünler, baskı kâğıtlarını sabitleyerek hatasız şekilde yazdırma işlemlerini gerçekleştirmeniz için idealdir. Aynı anda birden fazla toner ile beraber beslenen gelişmiş yazıcı modelleri de işlerinizi kolaylaştırır. Böylece sık sık toner değişimi yapmakla zaman harcamadan uzun süreli kullanım desteğinin avantajlarını deneyimleyebilirsiniz. Yazma hızı ve yazma çözünürlüğü gibi değerler açısından inceleyebileceğiniz alternatif ürünler, kâğıt kapasitesi ve kopyalama adedi bakımından da yüksek verimliliğe sahiptir. Bu sayede sunumlarınızdan önce dosyalarınızın çıktısını alıp toplantıya katılan kişilere dağıtabilirsiniz. Fotokopi özelliği bulunan nokta vuruşlu yazıcı ürünleri, aldığınız baskıları kolayca çoğaltmanız için elverişlidir. Böylece dosyalarınızı ve belgelerinizi saniyeler içerisinde kopyalayıp elinizdeki dokümanları çoğaltabilirsiniz. Evde baskı almayı kolaylaştıran yazıcılar, pratik özellikleri ile dikkat çeker. Şerit değiştirme işlemlerini kolaylaştıran nokta vuruşlu yazıcı türleri, dökülme sorunu yaşatmayan tasarımları ile kullanıcılarını memnun eder. Aydınlatmalı yönlendirme tuşları bulunan yazıcılar sayesinde baskı alma işlemlerini aşamalı olarak gerçekleştirip zaman kazanabilirsiniz. Çok nüshalı form baskılarını almak için de kullanabileceğiniz bu yazıcılar, fatura keserken ya da sözleşme hazırlarken ofisinizde hız kazanmanız için geliştirilmiştir. Yazıların net olarak okunmasını kolaylaştıran kaliteli baskılar yapan yazıcılar, belgeleri ve sözleşmeleri daha kolay anlaşılır hale getirir. Logo baskısı ve görsel baskısı yaparken de başarılı sonuçlar almak için bu ürünlerin marifetlerinden yararlanabilirsiniz. Şirketlerde kullanılmaya uygun olan nokta vuruşlu yazıcılar, resmî yazışmalarda ve kurum içi yazışmalarda belgelerin çıktısını çok kısa bir sürede alıp arşivlemeniz konusunda size yardımcı olur. Çevre dostu teknolojilerle üretilen modern yazıcılar, hem kullanışlı hem de doğaya saygılı ürünlere sahip olmanız için idealdir. Besleme yolu geniş olan yazıcılar, aynı anda çok sayıda veriyi kâğıt yüzeyine aktarmayı kolaylaştırarak verimlilik yaratır. Elektronik tabloları, bilanço grafiklerini ya da çeşitli fişleri ve biletleri bastırmak için de bilgisayarınız aracılığıyla yazıcınıza komut gönderebilirsiniz. Kenar kısmında ayar koluna yer verilen yazıcılar, kâğıtların konumunu hassas bir şekilde belirlemeniz için uygundur. Kullanımı son derece kolay olan nokta vuruşlu yazıcı cihazlarını şimdi inceleyip iş yerinizin ya da çalıştığınız ofisin gereksinimlerine uygun özelliklere sahip modelleri sepete ekleyerek satın alabilirsiniz.