ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Ender 3 S1 3D Yazıcı
(88)
7.808,50 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Ender 3 S1 Pro 3D Yazıcı
(19)
10.080,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Ender-3 Neo 3D Yazıcı
(2)
4.776,00 TL
4.771,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Two Trees Bluer V3-90P 3D Printer
(14)
3.954,72 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Two Trees Sapphire Pro V1 3D Yazıcı
(4)
5.876,64 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Anycubic Wash & Cure 2.0 3D Baskı Yıkama ve Kürleme Cihazı
(18)
2.969,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Anycubic Photon Mono X 6K 3D Yazıcı
(5)
12.800,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Creality CR-6 SE 3D Yazıcı
(91)
7.400,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Ender-3 S1 Plus 3D Yazıcı
(6)
10.270,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Halot-One CL-60 3D Yazıcı
(13)
5.470,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Creality Halot-Lite CL-89L 3D Yazıcı
(1)
10.233,50 TL
9.641,80 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Cr-Scan Lizard 3D Premium Combo -3D Tarayıcı
(0)
14.050,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Creality CR-100 3D Yazıcı (Mavi)
(4)
2.716,00 TL
2.609,30 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Porima TPU Filament - Siyah RAL9005 - 1,75 - 1KG
(0)
359,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Creality 3D UW-02 Yıkama ve Kürleme Makinesi
(2)
4.535,72 TL
4.475,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Creality Ender 5 Pro 3D Yazıcı
(5)
9.298,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Artillery Sidewinder-X1 3D Yazıcı
(1)
9.999,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Porima PLA Filament - Ten - 1,75 - 1KG
(1)
315,00 TL

3D Yazıcı

Tasarımlar birçok çalışma alanında oldukça önemli olan materyallerdir. Bu tasarımların somut hale gelmesi ve çeşitli yönlerden incelenebilmesi için modelleştirilmesi çok önemlidir. Modellemelerin gerçekleştirilmesinde geçmişte maketler sıklıkla kullanılır. Fakat maketlerin oluşturulması ve modellerin gerçekçi bir şekilde el ile üretilmesi son derece büyük vakit kaybına sebebiyet veren, zor bir işlemdir. Maketler oluşturulurken detaylar tasarıma uygun olmayabilir. Tasarımın sahip olduğu çok ufak detaylar dahi oldukça önemlidir. Maket oluştururken bu detaylar atlanabilir ve birebirlik sağlanamayabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte bu tür durumlara getirilen en kullanışlı çözümlerden biri 3D yazıcı olur. Kullanıcılarının çalışma hayatına büyük katkı sağlayan bu cihaz çok farklı alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Cihazın çalışma sistemi oluşturulan tasarımın 3D görünümünü sağlamayı temel alır. Bu sayede hem teknik hem de sanatsal tasarımların hayata geçirilmesi çok dahakolay bir hale gelir. Birbirinden kaliteli ve gelişmiş tasarımlara sahip olan yazıcıların tümü sayfamızda bir araya getirilir. Tüm bu ürünler farklı fiyat seçenekleri ve modern görünüşleriyle birlikte kullanıcıya sunulur. Farklı tasarımsal seçenekleri de olan ürünü kullanacağınız alana uygun şekilde seçmeniz mümkündür. Siz de sayfamızda bulunan birbirinden farklı ürünleri inceleyerek beğeniyle kullanabileceğiniz ve kriterlerinizi karşıladığını düşündüğünüz yazıcı, tarayıcı ve aksesuarları modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Farklı Alanlarda Rahatlıkla Kullanabileceğiniz 3D Yazıcılar

Farklı Alanlarda Rahatlıkla Kullanabileceğiniz 3D Yazıcılar

Tasarımsal modellemeler çok farklı alanlarda kullanılan önemli işlemlerden biridir. Tasarımların hayata geçirilmesi ve somutlaştırılması için en sık kullanılan araçlardan biri de 3D yazıcı modelleri olur. Geniş bir model seçeneğine sahip olan bu cihazlar ayrıca çok geniş bir kullanım alanına da sahiptirler. 3D yazıcı kullanım alanları başında otomotiv sektörü gelir. Otomotiv sektöründe sürekli olarak araçlar için yeni parçalar tasarlanır. Bu parçalar araçlara farklı özellikler eklerler. Bu parçaların üretimi oldukça zorlu ve maliyetlidir. Bu parçaların tasarımı sürekli olarak değiştirilir. Bazı özellikler parçada işe yaramayabilir ve kaldırılmak sitennebilir. Her değişimde yeni bir tasarım ve yeni bir prototip oluşturmak oldukça maliyetli olabilir. Ayrıca çok uzun vakitler alır. 3D yazıcılar sayesinde bu işlemin süresi çok daha kısa bir hale gelir. Tasarımda ortaya çıkacak olan değişiklikler ve güncellemeler sonucunda çok daha düşük bir maliyet ve kısa bir süre ile yeni bir prototip oluşturulması mümkündür. Bir diğer önemli kullanım alanı da mühendislik olur. Mühendislik alanlarında tasarımlar önemli bir yer tutar. Örneğin, endüstri mühendisleri, endüstriyel açıdan kullanışlı ürünler oluştururlar. Bu ürünlerin tasarımları da sürekli olarak değişiklik gösterir. Bazı ürünlerin prototipleri kişinin kafasında düşündüğü gibi olmayabilir. Tasarımlar düşündüğünüz sırada oldukça etkileyici olabilir fakat somut bir hale geldiğin de hatalar, eksiklikler çok daha rahat bir şekilde farkedilir. Bu cihaz sayesinde tasarımlarınızı çok daha kolay bir şekilde değiştirmek mümkün olur. 3D yazıcılar dental alanlarda da çok sık bir şekilde kullanılırlar. Medikal sektörün büyük bir parçası olan dental alanda çeşitli diş modellerinin yapılması gerekebilir. Kişinin dişlerine uygun damaklıklar üretilirken de kalıp almak çok önemli bir işlemdir. Kalıba uygun damaklığın üretilebilmesi için bu yazıcılar oldukça kullanışlı olabilir. Takma diş yapımında ve ortodontik modellerin yapılmasında da bu cihaz oldukça kullanışlı olur. Bu tür teknik tasarımların yanı sıra sanatsal açıdan da oldukça kullanışlı olan yazıcılar sayesinde yaratıcı tasarımlarınızı gerçeğe çevirebilirsiniz. Aksesuar tasarımı yaparken, eğer aksesuarlarınızı değerli madenlerden üretmek istiyorsanız bu tür bir yazıcı ile maliyeti düşürebilirsiniz. Cihazı kullanarak tasarımınızın nasıl görüneceğini belirleyerek sonrasında gerçek tasarımı, tercih ettiğiniz materyallerden üretebilirsiniz.

Modern Tasarımlarıyla 3D Yazıcı Modelleri

Modern Tasarımlarıyla 3D Yazıcı Modelleri

Sayısız alanda 3D modellemeler yapmak için kullanılan yazıcıların seçenek skalası oldukça geniştir. Bu skalada bulunan ürünler hem tasarımsal açıdan hem de teknik açıdan farklılık gösteren sayısız modele sahiptir. Böylesine geniş bir seçenek skalası bulunması ürünler farklı alanlardan kullanıcılara hitap etmesini sağlar. Böylece çok farklı beklenti ve kriterlere sahip olan kullanıcılar bu modeller arasında kendilerine uygun tasarımı rahatlıkla bulabilirler. 3D yazıcı tasarımları özenle en rahat şekilde kullanabileceğiniz açıdan tasarlanır. Bu ürünler tasarımcılar tarafından çok sık bir şekilde kullanılırlar. Böylesine sık kullanılan bir ürünün tasarımı ve kapladığı alan doğal olarak büyük önem taşır. Ürün modelleri çok farklı boyutlarda seçenekler sahiptir. Bu hem üretilecek 3D modellerin boyutları açısından hem de ürünün saklanacağı alna açısından büyük öneme sahiptir. Ürünü kullanacağınız oda veya atölyenin alnaını dar olduğu durumlarda sayfamızdaki yazıcı seçenekleri oldukça kullanışlı olurlar. Tüm bu ürün modelleri en dar alanlara dahi rahatlıkla sığabilecek ergonomik tasarımlara sahiptirler. Böylece kullanılmadığı zamanlarda rahatlıkla saklayabilir ve diğer eşyalarınızı aynı alana sığdırabilirsiniz. 3D yazıcı büyük boy gibi modeller bulmak da mümkündür. Bu tür modeller geniş alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Büyük boy modeller özellikle daha büyük ölçülerdeki tasarımların modellendirilebilmesi için oldukça kullanışlı olurlar. Otomotiv sektöründe tasarlanan parçalar genellikle küçük boydaki yazıcılarda rahatlıkla oluşturulamayacak kadar büyüktürler. Bu sebeple, büyük boy bir yazıcı kullanarak çok rahat bir şekilde istediğiniz tasarımı oluşturabilirsiniz. Ürünlerin tümü estetik açıdan da hoş bir görünüm oluşturacak şekilde tasarlanır. Sahip oldukları modern tasarımlar sayesinde ürünü kullanırken görüntüsü hoşunuza gidebilir. Böylece ürünü kullanmak için gerekli motivasyonu kendiniz de çok daha rahat bir şekilde hissedebilirsiniz. Ayrıca estetik açıdan gözünüze hoş gelen ürünler pozitif bir enerji yayarlar. Buda ürünü kullanmaktan duyacağınız memnuniyeti kat kat artırır. Sahip olduğu çeşitli tasarım seçeneği sayesinde sizin tarzınıza ve kullanacağınız alana hem estetik açıdan hem de teknik açıdan uygun bir model bulmak çok kolaydır. Siz de tüm bu model seçeneklerini inceleyerek sizin için uygun olanları belirleyebilirsiniz.

Üstün Teknolojili Yeni Nesil 3D Yazıcılar

Üstün Teknolojili Yeni Nesil 3D Yazıcılar

Teknolojik gelişmelerle birlikte yazıcılar da çeşitli özelliklere sahip olmaya başlar. Sahip oldukları özelliklerin gün geçtikçe değişmesi ve gelişmesi ile tüm bu yazıcılar kullanıcılarına çok daha büyük rahatlıklar sağlarlar. 3D yazıcı çeşitleri birbirinden farklı sayısız seçeneğe sahiptir. Tüm bu seçeneklerin sahip olduğu teknik özellikleri birbirlerinden farklı olurlar. Bu özellikel ürünlerlerin kullanılacağı amaçları belirler ve kullanıcısına farklı kolaylıklar sağlar. Farklı çeşitler arasında renkli ve renksiz modeller bulunurlar. Renksiz 3D yazıcıların oluşturdukları modellerde renk bulunmaz. Siyah beyaz ve gri olan bu modeller renge ihtiyaç duymayan tasarımlarda kullanılabilirler. Renkli 3D yazıcı tüm renkleri en net şekliyle modellerine yansıtır. Ürünlerin bu özelliği tasarımların bire bir düşünüldüğü şekilde yansıtılabilmesi için oldukça önemlidir. Ürünlerin sahip olduğu önemli özelliklerden biri de baskı hızı olur. Yazıcıların en büyük katkısı 3D modelleri hızlı şekilde oluşturmasıdır. Fakat baskı hızı her modelde değişiklik gösterebilir. Yüksek baskı hızına sahip olan seçenekler en kısa zamanda en detaylı tasarımların elde edilmesini sağlar. Böylece kullanıcısına büyük avantaj sağlar. Modellerin arayüzlerinde bulunan çeşitli özellikler de kullanımı açısından oldukça önemlidir. Arayüzünde yazı yazabileceğiniz işlemlerin bulunduğu modeller oldukça kullanışlı olurlar. Bu saeyde tasarımlarınızın üzerine çeşitli yazılar ve belirteçler ekleyebilrisniz. Farklı dilde yazım işlemi yapabileceğiniz modeller de yine evrensel bir tasarım yapmak isteyenler için harikadır. Ürünlerin önemli bir özelliği de taşınabilir yapıda olması olur. Hafif tasarımlara sahip olan materyaller daha rahat bir şekilde taşınabilir Bu sayede ürünleri hem işyerlerinize hem de evinize rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Otomatik kalibrasyon özelliği olan ürünlerin kullanımı ekstra rahatlığa sahiptir. Bu tür modellerde işlem tamamlandığında makine kendiliğinde kapanır ve ekstra enerji harcamaz. Sayfamızda fotoelektrik filament sensörü bulunan modeller de mevcuttur. Bu tür modellerde makinenin filamenti bittiğinde sisteme uyarı gider. Bu uyarı sonucunda makine kendi kendini kapatır ve ekstra bir işleme gerek duyulmaz. Siz de sayfamızda bulunan gelişmiş özellikleriyle dikkat çeken modelleri tercih ederek daha kaliteli baskılar yapabilirsiniz.

Kalitesi ve Dayanıklılığı İle Dikkat Çeken 3D Yazıcılar

Kalitesi ve Dayanıklılığı İle Dikkat Çeken 3D Yazıcılar

Elektronik aletlerde en önemli özelliklerden biri de ürünlerin kullanım süresi ve kolaylığı olur. Kullanım süresi açısından belirleyici bazı faktörler vardır. Buf aktörlerin başında ürünün kalitesi gelir. Kaliteli materyal dış etkenlere karşı çok daha dayanıklı olur. Bu da çok daha uzun süre kullanılabilemlerini sağlar. Ürünlerin dayanıklılığının yanı sıra kaliteli bri tasarıma sahip olması da kullanımı sırasında arızaların oluşmasını engeller. Ürünlerin kalitesini belirleyen önemli nokta üretildikleri materyaller olur. 3D yazıcı parçaları kaliteli materyallerden üretildiği için çok daha dayanıklı olurlar. Bu parçaların üretildiği materyalin yanı sıra bir araya getirilme biçimi de önemlidir. Parçaların birbirleriyle elektriksel iletimleri Çok önemlidir. Bu iletimlerde sorun olması makinenin kısa devre yapmasına sebep olur. Ayrıca yine bu parçaların birleşimindeki sorunlar makineyi kullanırken güvenliğinizin tehlikeye atılmasına sebep olabilir. Yüksek kalitedeki materyallerden üretilip özenle birleştirilen bu parçalar çok uzun süre kullanılabilir. Arızalanma gibi bir sorunla karşılaşıldığında ise 3D yazıcı yedek parça seçenekleri sayesinde arızalı parça rahatlıkla değiştirilebilir ve böylece makine uzun bir süre daha kullanılmaya devam eder. Bu yedek aprçaların tüm en az orjinal parçalar kadar kaliteli oalcak şekilde tasarlanırlar. Böylece üründe parça değişimi gerçekleştirildiğinde performansta düşüş yaşanmaz, yine eskisi kadar kaliteli baskılara sahip olursunuz. Metal 3D yazıcı son derece kaliteli modellerden biridir. Bu model üretildiği metal materyal sayesinde dış etkenlerden kolay kolay etkilenmez. Metal karışım ürünün hem hafif hem de dayanıklı olması açısından özel olarak tercih edilen bir karışımdır. Bu sayede ürünü istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilir ve bu sırada ortaya çıkabilecek herhangi bir darbeden korunmasını sağlayabilirsiniz. Paslanmalar ürünün eskisi kadar verimli bir şekilde çalışmamasına sebep olur. Paslanmaz materyaller uzun süre boyunca ürünün aynı performansı korumasına yardımcı olur. Kaliteli modelleri kullanarak üreteceğiniz baskılar da yüksek kaliteye sahip olurlar. Bu tür cihazlar sayesinde ürettiğiniz tasarımlar düşüncelerinizin somut bir yansıması olabilir. Siz de üstün kaliteye sahip olan ürünleri tercih ederek uzun süreli ve verimli bir kullanım şansı yakalayabilirsiniz.

Kolay Kullanımıyla 3D Yazıcılar

Kolay Kullanımıyla 3D Yazıcılar

Teknolojik aletlerle ilgili en büyük şikayetlerden bri de zor kullanımlar olur. Çok karmaşık ve zor sistemlere sahip olan cihazların kullanımı kullanıcıyı bıktırır, zamanını harcar. Sayfamızda bulunan yazıcıların tümü en rahat şekilde kullanabilmeniz için tasarlanırlar. 3D yazıcı kullanımı her yaşta insanın rahatlıkla çözebileceği basit bir arayüz ile olur. Ürünlerin birçoğunun arayüzü farklı dil seçeneklerine sahip olacak şekilde oluşturulur. Böylece hangi dil anadiliniz olursa olsun ürünü kontrol etmek sizin için çok kolay olur. Ürünü kullanmaya başlamadan önce ayarlarını yapmak gerekir. 3D yazıcı ayarları farklı modlara ve kullanım seçeneklerine sahiptir. Ürün ayarlarını yaparken kullanmak istediğiniz renkleri, modelin boyutunu belirleyerek buna özel bir ayar yapmanız gerekir. Ayarlamalar gerçekleştirdikten sonra çok rahat bir şekilde baskı yapmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerin kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bir nokta da temizliği olur. Uzun süre boyunca temizliği gerçekleştirilmeden kullanılan ürünler zamanla estetik açıdan ve teknik açıdan sorunlar oluşturur. Cihazlar genellikle sabit bir yerde sürekli olarak kullanılırlar. Sürekli tek bir yerde sabit olan bir eşyanın tozlanmaması imkansızdır. Ürünün dış kaplamasını düzenli aralıklarla kuru bir bezle temizlemek ve tozunu almakta fayda vardır. Islak bezler veya temizleyici malzemeler bu makineden uzak tutmanız gereken materyallerdir. Bu tür materyaller ile ürünü temizlemeye çalışmak zarar görmesine sebep olabilir. Ürünü kullanırken dikkat etmeniz gereken bir nokta da sabit kalabileceği bir yerde tutmak olur. Ürünü sürekli olarak sallanacağı veya üzerinden düşebileceği türde zeminlere yerleştirmek kullanım sırasında düşmesine, zarar görmesine sebep olabilir. Ürünün içerisindeki filamentlerin miktarını da sürekli olarak takip etmeniz önemlidir. Ürünü kullanmadan önce baskınız için yeterli filamentin bulunması çok önemlidir. Yeterli miktarda filament bulunmadan baskıya başlamanız, baskının yarım kalmasına ve işinizin aksamasına sebep olabilir. Tüm bu modeller sık sık bakıma ihtiyaç duymazlar ve bu sayede tüm bu ürünler fazla efor sarf etmeden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

3D Yazıcı Fiyatları

3D Yazıcı Fiyatları

Cihaz seçimi yaparken kullanıcıların dikkatini çeken en önemli detaylardan birisi de fiyatlar olur. Kullanıcılar ürün seçim yaparken fiyatların bütçeleri dahilinde olmasına dikkat ederler. 3D yazıcı fiyatları oldukça geniş bir aralığa sahiptir. Bu aralıkta bulunan yazıcı modellerinin tümü hem tasarımsal açıdan hem de teknik açıdan farklı özelliklere sahip olurlar. Ürünlerin fiyatlarını etkileyen tüm bu özellikler arasında estetik tasarım, işlevsel özellikler, teknik detaylar sayılabilir. Ürünün estetik tasarımı kullanıcı zevki açısından önemlidir. Bu cihazlar sabit olarak kullanıldıkları için bir noktada dekoratif değer taşırlar. Bu sebeple görünümlerinin hoş olması kullanıcısını memnuniyetini etkiler. Profesyonel 3D yazıcı modern tasarımıyla dikkat çeken ürünlerdendir. Bu ürün atölyelerde hoş bir görünüm oluşturur. Bu tür bir modelin fiyatı farklılık gösterebilir. Cihazların fiyatlarının etkileyen önemli bir detay da teknik özellikler olur. Farklı modellerin farklı teknik özellikleri bulunur. Bu teknik özellikler arasında ürünün yazım hızı, filament giriş sayısı ve nozzle sayısı sayılabilir. Bu özellikler ürünün baskı hızının yanı sıra baskı kalitesini de belirler. Yazım hızı yükseldikçe ürünün baskı oluşturma hızı da yükselir. Bu sayede çok kısa sürede istediğiniz baskıyı oluşturmanız mümkün olur. Ürünlerin bu tür teknik özellikleri ortaya çıkabilecek baskıyı belirleyeceği için fiyatların değişmesine de sebep olabilir. Yazıcıların sahip olduğu çeşitli ek işlevsel özellikler de fiyatları etkilerler. Örneğin, renkli modellerin fiyatları diğerlerinden farklı olabilir. Bu tür modeller özellikle renkli tasarımlar ve prototipler oluşturmak için oldukça kullanışlıdır ve gerçekçi tasarımlara ulaşmanızı sağlar. Bu sebeple diğer modellerden fiyat açısından farklılık göstermesi çok normaldir. Siz de tüm bu detayları göz önüne alarak fiyat incelemesi yapabilirsiniz. 3D yazıcı hakkında bilgi edinerek, sayısız özelliği göz önüne alıp kullanım amacınıza uygun modelleri rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Sayfamızda bulunan ürünler arasında kriterlerinize uygun olanlara göz attıktan sonra yorumları da inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Siz de farklı fiyatlara sahip, üstün kalite ve gelişmiş özelliklerin bir arada olduğu ürünleri güvenilir şekilde kullanabilirsiniz.