Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Laptop Fiyatları & Modelleri  için 7213 sonuç bulundu

7213 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Hayatımızın ayrılmaz parçaları haline gelen iki teknolojik alet söylemek zorunda bırakılsak büyük bir ihtimalle ilk söyleyeceğimiz opsiyon cep telefonu, ikincisi de bilgisayar olur. Özellikle söz konusu dizüstü bilgisayarlar olduğu zaman onlarsız bir hayat düşünemez hale geldiğimizi söylemek mümkün. Ev içi bilgisayar ihtiyacını birebir karşılayan laptoplar özellikle son yıllarda ofis masalarında da PC'lerin yerini almaya başladı diyebiliriz. Bu kategoride beğeninize sunulan laptop modelleri arasından ister eviniz için, ister ofisiniz için olsun en uygun modeli rahatlıkla bulabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Laptop Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Laptop Modelleri

Eğer evde kullanmak üzere bir laptop ihtiyacınız varsa bu kategoride istediğiniz türde bir dizüstü bilgisayar bulacağınızdan eminiz. İhtiyacınıza uygun harddisk kapasitesi, tercih ettiğiniz işletim sistemi, dilediğiniz erkan boyutu gibi temel özellikleri seçtikten sonra kategorimizde bulunan laptopm markaları arasından sizi tatmin edecek bir seçim yapmanız mümkün. Bununla birlikte ürün sayfalarında bulunan ürün yorumlarından da faydalanarak kullanıcıların laptoplarla ilgili geri bildirimlerini ve tecrübelerini de öğrenerek daha sağlıklı bir karar verme imkanını elde edebilirsiniz. Öte yandan iş yerinizde kullanmak üzere dizüstü bilgisayar ihtiyacınız varsa sizin için en çok önem taşıyacak olan denge, fiyat-performans dengesidir. Büyük bir ihtimalle birden fazla laptop satın alacağınız için fiyatının uygun, performansının da ofis işini kaldıracak seviyede olmasını tercih edersiniz. Lenovo, HP ve Acer özellikle kurumsal kullanım için en çok tercih edilen bilgisayar markaları listesinin başında geliyor. Asus, Casper, Dell ve çok daha fazlası da en güncel dizüstü bilgisayar modelleri ile burada sizi bekliyor.

Teknolojide Öncü Laptop Markaları

Teknolojide Öncü Laptop Markaları

Kategorimizde bulunan dizüstü bilgisayar çeşitleri yukarıda saymış olduğumuz markalar ile sınırlı değil. Toshiba laptop modelleri özellikle ev kullanımı için en sık tercih edilen markaların başında geliyor. Özellikle Toshiba Satellite modeli markanın en çok satan serisi olarak karşımıza çıkıyor. Bununla birlikte Apple Macbook modelleri de özellikle freelance çalışanların sıklıkla tercih ettiği modeller arasında. Dizüstü bilgisayarların kullanıcılarına sunduğu en büyük avantajlardan bir tanesi tabii de mekan kısıtlaması olmadan diledikleri yerd eonu kullanabiliyor olmaları. Gereksiz kablo kalabalığından da kurtulmanızı sağlanan laptoplar uygun fiyatları ve bol marka çeşitliliği ile bu kategoride beğeninize sunuluyor. Tercihinize uygun bir laptop modeli seçtikten sonra Bilgisayarınızı Hızlandırmanın Yolları yazımızı okuyup bilgisayarınızın en üst performansına ulaşmasına ve size üstün hizmet sunmasına olanak sağlayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Laptop Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Laptop Fiyatları

Kategorimizdeki laptop fiyatları marka, model ve teknik özelliklere göre değişkenlik gösteriyor. Yüksek harddisk ve yüksek sistem belleği kapasiteli bir dizüstü bilgisayar göreceli olarak daha iyi performans göstereceği kesenin ağzını biraz açmanız gerekebilir. Bununla birlikte oyun tutkunları için özel olarak tasarlanan oyuncu bilgisayarları da yine hatrı sayılır bir bütçe gerektiren bilgisayarlar arasında. Öte yandan laptop önerileri almadan önce bunu bir yatırım olarak görmeli ve kaliteli bir bilgisayar almanın uzun ömürlü bir kullanım vaat edeceğini bilmelisiniz. Kategorimizde bulunan ürün yorumlarından yararlanarak laptop karşılaştırma yapabilir ve laptop tavsiyeleri alabilirsiniz. Bununla birlikte başta laptop soğutucu, laptop klavyesi, laptop çantası ve laptop adaptörü olmak üzere dizüstü bilgisayarınıza dair ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü aksesuarı da Bilgisayar Bileşenleri kategorimizde bulmanız mümkün.

Bu Kısayolları Biliyor Muydunuz?

 • Shift+Yön Oku: Dilediğiniz cümleyi seçin.
 • Windows tuşu+Yön Oku: Tüm pencereleri tek ekranda yanyana getirin.
 • ALT+F4: Dilediğiniz uygulamayı anında kapatın.
 • CTRL+Shift+T: Son kapatılan tarayıcı sekmesini geri açın.
 • Fn+F2: Dosyalarınızı yeniden isimlendirin.
 • Shift+F7: Word dosyasında seçtiğiniz kelimenin diğer anlamlarını aratın.
 • Windows tuşu+L: Bilgisayarınızı kilitleyin.

Laptop Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler

 • Eğer sürekli hareket halinde olacaksanız laptop optimal ağırlığı 1,5 kilo olmalı.
 • Ergonomik bir kullanım için laptop tuşları basıldığı anda en az 2 milimetre derine inmeli.
 • Laptop bataryasının uzun ömürlü olması için batarya dolu iken bilgisayarı şarjda tutmayın.
 • Hızlı bir dizüstü bilgisayar deneyimi için RAM 8 GB'ın üstünde olmalı.
 • Almadan önce laptopu kurcalamaktan, denemekten ve test sürüşüne çıkarmaktan çekinmeyin.