ÜCRETSİZ KARGO

Asus TUF Gaming H3 Wireless 90YH02ZG-B3UA00 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(24)
1.701,13 TL
1.698,46 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus TUF Gaming H1 7.1 Surround Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık
(2)
1.396,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Delta S Animate RGB 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(0)
4.980,21 TL
4.865,06 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus TUF Gaming H1 7.1 Surround Kablolu Kulak Üstü Kulaklık
(2)
949,00 TL
911,04 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus Cerberus BLK ALW AS Kulaküstü Oyuncu Kulaklık
(8)
999,00 TL
969,03 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus TUF Gaming H5 LITE 5.1 Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(1)
1.049,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Strix Go Core Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(2)
1.529,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Fusion II 300 Kablolu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(0)
3.229,44 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus TUF Gaming H3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı
(63)
1.333,44 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Strix Go USB-C Oyuncu Kulaklığı
Asus ROG Strix Go USB-C Oyuncu Kulaklığı
(2)
2.659,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Theta Electret Stereo Oyuncu Kulaklığı
(2)
5.199,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus Rog Strix Fusion 500 RGB 7.1 Oyuncu Kulaklığı
(2)
3.949,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Asus Cerberus V2 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı
(31)
1.775,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Strix Fusion II 500 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(2)
4.499,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus Orion PRO 7.1 Surround Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(0)
2.158,30 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus Rog Strix Fusion 300 LED 7.1 Kanal Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
Asus Rog Strix Fusion 300 LED 7.1 Kanal Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı
(15)
4.999,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Strix Go 2.4 Type-C Kablosuz Oyuncu Kulaklığı
(31)
4.575,00 TL
4.099,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Asus ROG Delta 7.1 ESS Quad-DAC RGB Oyuncu Kulaklığı USB-C PC MAC PS4
(35)
3.890,00 TL

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Asus, 1989 yılından beri hayatımızda yer almaktadır. Üstün teknolojik ürünleri ile herkesin kullandığı bir marka haline gelmiştir. Ses ürünleri ile dikkat çeken marka Asus kulaklık modelleri ile öne çıkmaktadır. Kablosuz, kulak içi, telefon ve kafa üstü olmak üzere birçok model ve tasarım marka bünyesinde bulunmaktadır. Asus kulak içi kulaklık çeşitlerinden Asus telefon kulaklık modellerine uzanan geniş bir ürün yelpazesi söz konusudur. Asus kulaklık fiyatları model, tasarım, teknolojik özellikler ve yapı kriterlerine göre değişiklik göstermektedir. Zevk ve tercihinize göre ihtiyacınızı karşılayacak gözde modelleri Asus markasında bulabilirsiniz.

Asus Kulaklık ile Kaliteli Ses Deneyimi

Asus Kulaklık ile Kaliteli Ses Deneyimi

Asus kulaklık çeşitleri birçok özelliğe göre kendi arasında ayrılmaktadır. Kablo uzunluğu, kulaklık giriş tipi, ses özelliği, kulaklık türü ve kulaklık tipi gibi özelliklere göre Asus kulaklık fiyatları da değişmektedir. Örneğin Asus Strix kulaklık çeşitleri çoğu kişi tarafından tercih edilmektedir. Siyah renkte oldukça şık bir tasarıma sahip olan model, kırmızı yan detayları ile dikkat çekmektedir. Kablolu bir kulaklıktır. Kablo uzunluğu 1-3 metre arasındadır. Kulaklık giriş tipi ise USB’dir. Bu kulaklık genellikle bilgisayar oyunları ile fazlasıyla ilgili olan kişiler tarafından sıkça tercih edilmektedir. Sağladığı etkileyici ses deneyimi ile kaliteli bir oyun konsantresi sağlamaktadır. Oyun alanında konfor sağlayan bir diğer çeşit ise Asus Cerberus kulaklık modelidir. Tasarım olarak yenilikçi ve özgün bir görünüme sahiptir. Kulaklığın üst kısmında bir çift metal detayı bulunmaktadır. Ses kalitesi ile oyun oynarken adeta kendinizi bilgisayarın içinde hissedebilirsiniz. Asus gaming kulaklık çeşitleri olarak adlandırılan, yukarıda bahsettiğimiz iki model, alanlarında üstün kaliteye sahip çeşitler arasında yer almaktadır. Asus kulak içi kulaklık modelleri de kolay taşınabilir özellikleri ile dikkat çekmektedir. Kafa üstü modellere göre daha hem daha az yer kaplamakta hem de kolaylıkla katlanabilmektedir. Kulak içi kulaklıklar genelliklere akıllı telefonlar ile birlikte sıkça kullanılmaktadır. Otobüste, seyahatlerde ve kalabalık ortamlarda sesi daha iyi net duymanızı sağlamaktadır. Gürültülü ortamlara karşı ses izolasyonu yüksek modeller Asus kulaklık çeşitleri arasında yer almaktadır. Asus markası tasarım anlamında, kulak içi ve kafa üstü olmak üzere iki çeşide sahiptir. Kullanım kolaylığı ve sıklığına göre beklentinizi karşılayan modeli seçebilirsiniz. Gündelik yaşantısında küçük çantalar kullanmayı tercih eden biriyseniz ve elinizde eşya taşımayı tercih etmiyorsanız kulak içi bir model sizin için daha uygun olabilir. Eğer sürekli sırt çantası ile gezen, biraz gezgin ve salaş bir ruha sahipseniz kafa üstü kulaklıklar tam size göre! Asus kulak içi kulaklık modelleri genel olarak siyah renk ağırlıklı üretilmektedir. Kafa üstü modellerde ise nadir olarak beyaz renk ile karşılaşabilirsiniz. Siyah da beyaz da, kıyafet ve stile ayak uyduran yaygın renkler oldukları için görünümünüze kolaylıkla uyum sağlayacaktır.

Asus Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Asus Kulaklık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Asus kulaklık çeşitlerinin özellikleri modellere göre farklılık göstermektedir. Örneğin Asus Cerberus kulaklık ile Asus Strix kulaklık serileri arasında bazı farklar bulunmaktadır. Cerberus serisine ait modeller hem bilgisayar hem de akıllı telefonlarda kullanılabilmektedir. Kulak yastıkları tam boy ve kapsamlı tasarlandığından dolayı çevreden gelen sesler büyük ölçüde izole edilmektedir. Ne kadar yüksek sesli bir oyun oynarsanız oynayın, size titreşimsiz ve kaliteli bir ses sunmaktadır. Strix serisine ait kulaklıklar ise hem bilgisayar, hem mobil cihazlar hem de bazı oyun konsolları ile kullanılabilmektedir. Özel tasarım hava geçirmez bölmeleri sayesinde etkileyici bir ses deneyimi sunmaktadır. Hybrid kulak yastıkları sayesinde hem kaliteli bir izolasyon hem de rahatlık sağlamaktadır. Oyun başında uzun zaman geçiren kişiler Asus gaming kulaklık modelleri ile hem eğlence hem de konfora aynı anda kavuşmaktadır. Strix serisindeki bazı modeller yüzde 100 protein deri kulak yastıklarına sahiptir. Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen bu özellik, kişinin uzun süre oyunda kalmasını da sağlamaktadır. Derin baslar olsa bile kulaklık titreşimsiz olarak çalışmaya devam etmektedir. İki oyun kulaklık serisinde de teknoloji anlamında birçok özellik bulunmaktadır. Asus kulak içi kulaklık çeşitleri de estetik duruşlarıyla dikkat çekmektedir. Hem hafif hem de taşınması kolaydır. Çanta ve pantolon ceplerine rahatlıkla sığabilmektedir. Bu kulaklıklar genellikle kabloludur. Akıllı telefon ve bilgisayarlar için uyumludur. Asus FoneMate serisinde yer alan kulak içi kulaklıklar küçük boyutuna rağmen muhteşem bir ses gücü sağlamaktadır. Kablosu üzerinden bulunan bazı kontrol tuşları sayesinde sesi kontrol edebilirsiniz. Asus kulak içi kulaklık, eğer kulağınıza uyum sağlamazsa farklı boylarda silikon kulaklık uçları da tercih edebilirsiniz. Tam uyum için üç boy silikon kulaklık ucu bulunmaktadır. Kişi bunlar arasından istediği boyu seçebilmektedir. Asus kulaklık fiyatları, kulak içi ve kulak üstü olmak üzere modellere göre değişmektedir. Renk, teknoloji, özellik ve büyüklük gibi birçok kriter fiyat üzerinde değişken bir rol oynamaktadır. Asus kulaklık çeşitleri her bütçeye uyum sağlayan modellere ev sahipliği yapmaktadır. Beklenti ve ihtiyaca göre Asus’ta herkes için bir kulaklık var!

Asus Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Asus Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sürekli müzik dinleyen, oyun oynayan ya da kulaklık ile çok fazla vakit geçiren bir insansanız mutlaka doğru kulaklığı seçmeniz gerekmektedir. Kulağınıza uyum sağlayacak, konfor getirecek ve yüksek teknolojili kulaklıkları Asus’ta bulabilirsiniz. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip marka Asus telefon kulaklık çeşitleri ile öne çıkmaktadır. Çünkü günümüzde en sık tercih edilen kulaklıklar genelde telefonlar ile kullanılmaktadır. Oyun severler ama kablo sevmeyenler için Asus kablosuz kulaklık çeşitleri de bulunmaktadır. Kablosuz kulaklıklar, telefon ya da bilgisayara genellikle bluetooth bağlantısı üzerinden ulaşırlar. Asus bluetooth kulaklık kablo sevmeyenler için ideal bir seçim olabilmektedir. Yani, her isteğe göre modeller Asus kulaklık çeşitleri arasında yerini almaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken, doğru kulaklık seçiminde nelere dikkat edeceğimizdir. İlk olarak kulak içi ve kafa üstü kulaklık arasında doğru bir tercih yapılmalıdır. Az yer kaplasın isteyenler kulak içi kulaklık tercih edebilir. Bir yerden başka bir yere yürüyorsanız ve kulaklığınız boynunuzda dursun istiyorsanız kafa üstü bir model seçebilirsiniz. Daha fazla yer kaplarlar ama DJ tarzında havalı bir görünüm verirler. Asus kulaklık çeşitleri ses yalıtımları güçlü teknolojik ürünlerdir. Kulaklık alırken bu özelliğe de mutlaka dikkat edilmelidir. Bu müziği ne kadar iyi algıladığını ve dış gürültüyü ne oranda engellediği ile ilgilidir. Ses yalıtımı ayrıca pil ömrünü de etkilemektedir. Ses seviyesini artırmak için uğraştığınız her dakika pil ömrünüzden kısaltmaktadır. Asus telefon kulaklık çeşitleri üzerlerinden bulunan tuşlar yardımı ile ses açma ve kapatma işlemlerini kolaylıkla yönetebilmektedir. Kulaklık seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta frekans aralığıdır. Daha geniş bir frekans aralığı müziği daha iyi hissedip, duyacağınız anlamına gelmektedir. Örneğin, 10-25.000 Hz gibi geniş aralıklar ses kalitesini sizlere daha iyi aktaracaktır. Örneğin Asus Strix kulaklık çeşitleri genellikle 20-20.000 Hz aralığında bir frekansa sahiptir. Asus kulak içi kulaklık çeşitleri arasında yer alan modeller de bu frekans aralığında olmaktadır. Frekans arasındaki genişlik çok fazla olmadığında kulaklık daha yüksek baslar verebilmektedir. Doğru ses kalitesi ve seviyesi için frekans aralığına mutlaka dikkat edilmelidir.