Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Thermaltake Güç Kaynağı  için 106 sonuç bulundu

106 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Thermaltake güç kaynağı ürün kategorisiyle bilgisayarınızın ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlamaya devam ediyor. Soğutma sistemlerinden çevre birimlerine bilgisayar kasasından oyuncu ekipmanlarına kadar bilgisayar denildiğinde akla gelen neredeyse her tür ürün çeşidine dair üretim sağlayan marka günümüz piyasasında liderler arasında adını duyuruyor. Dünya çapında 4000’den fazla satış ve servis noktası bulunan ve neredeyse her kıtada hizmet veren teknoloji firması tüketici ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeni nesil ürünler tasarlıyor.

Thermaltake Kalitesiyle Performans Yakalayın

Thermaltake Kalitesiyle Performans Yakalayın

Bilgisayar donanımları ilk zamanlar sadece sayılı firma tarafından üretilen ve bu firmaların sektörde hakim olduğu bir alandı. Yıllar geçtikçe farklı firmaların piyasaya dahil olması ve güncellenen kullanıcı ihtiyaçları donanımların çok daha yüksek performans sunmasını ve yeni nesil teknolojilerin geliştirilmesini zorunlu kıldı. Milenyum çağına girmeye az bir zaman kala bilgisayar piyasasına dahil olan ve günümüzde en nitelikli markalar arasında kendine yer edinen Thermaltake geniş ürün yelpazesiyle daha iyiye ulaşmanızda etkili oluyor. Bu yazıda özellikle Thermaltake güç kaynağı nasıl bir kalite sunuyor bundan bahsedilecek, ürünün teknik özellikleri hakkında detaylar vererek markanın geliştirilmiş olduğu yeni nesil teknolojileri incelenecektir. Hem hem ev hem de iş bilgisayarlarında kullanılan Thermaltake güç kaynağı çeşitleri kendine has tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Özellikle farklılık arz eden RGB fanlı tasarımlarıyla bilgisayar kasasında benzersiz bir renk ahengi oluşturan güç kaynakları bu mükemmel görüntüye ek olarak sunduğu yüksek performansla da adının hakkını vermeyi başarıyor. 16 milyon rengi içinde barındıran ve hoş görüntüsüyle kasanızın göze hitap etmesinde etkili olan RGB fan patentli bir tasarıma sahiptir. Güç kaynaklarının güç seviyesine gör farklı modellerde farklı büyüklüklere sahip fanlar bulunuyor olsa da tüm fanlar aynı kaliteye ve özelliklere sahiptir. Markanın özel olarak geliştirdiği DPS G PC App adlı uygulama sayesinde fan üzerindeki renkleri ve fanın hızını dijital olarak ayarlamanız mümkün oluyor. Rastgele renk, tek renk, yanıp sönme ve RGB döngüsü olmak üzere 4 farklı aydınlatma moduna sahip olan fan sistemi bilgisayarın çalışma performansına göre de dönüş hızını otomatik olarak ayarlayabiliyor. Akıllı sıfır fan teknolojisine sahip Thermaltake 650w güç kaynağı DPS G PC APP 3.0 üzerinden fan kontrolü sağlamanızı mümkün kılıyor. Bu uygulama sayesinde bilgisayarın çalıştığı esnada duyulabilir sesi en aza indirmek için ayarlamalar yapabiliyorsunuz. Uygulama üzerinden gerekli ayarları yaptığınızda güç kaynağının termal performansını optimize ederek aşırı ısınmanın önüne geçmeniz mümkün. Tüm bu değişimler fanın daha sessiz bir şekilde çalışmasında ve fanı nominal yükün %30’luk performansında çalıştırarak enerji tasarrufu sağlanmasında etkili oluyor.

Themaltake Güç Kaynağı Benzersiz Özellikleriyle Öne Çıkıyor

Themaltake Güç Kaynağı Benzersiz Özellikleriyle Öne Çıkıyor

p>Markanın birçok modeli farklı tasarımlara sahip olsalar da en gelişmiş versiyonlar oldukça nitelikli yapılarıyla ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılıyor. Markanın geliştirmiş olduğu uygulamalar sayesinde Akıllı Güç Yönetimi adında kontrol mekanizması Thermaltake 750w psu modellerinin kolayca kontrol edilebilmesini mümkün kılıyor. Bu platform DPS G PC APP 3.0, DPS G Akıllı Güç Yönetimi Cloud 1.0 ve DPS G Mobil APP 1.0 olmak üzere 3 farklı akıllı uygulamayı bir araya getiriyor. Bulut tabanlı bir yazılım olan uygulama sayesinde bilgisayarınız hakkında kullanım istatistikleri almanız, bilgisayarın güncel durumunu takip etmeniz ve gerektiği durumlarda mobil cihazınızdan bilgisayar ulaşarak anlık müdahalelerde bulunmanız mümkün oluyor. Bu uygulama aynı zamanda anlık olarak voltajı, amperi ve sıcaklığı da takip etmenize ve bu sayede bilgisayarı daha stabil bir durumda tutmanıza yardımcı olur. Thermaltake 700w PSU modellerinde kullanılan SPM platformu beklenmedik bir fan arızası durumunda mobil cihazınızda bulunan uygulamaya uyarı gönderir. Bu sayede uzaktan erişim sağlayarak yaşanan problem hakkında bilgi sahibi olur ve gerekli düzenlemeleri yaparak bilgisayar sisteminin zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zamanda SPM platformu sayesinde bilgisayarı uzaktan kapatmanız da mümkün oluyor. Mobil uygulama ya da bulut tabanlı sistem üzerinden bilgisayar için kapatma zamanlayıcısı ayarlayarak hem bilgisayar donanımlarının fazla çalışmadan dolayı zarar görmesini engelleyebilir hem de enerjinin boşa harcanmamasını sağlayabilirsiniz. Thermaltake 500w güç kaynağı içerisinde bulunan fanın yukarı bakacak şekilde tasarlanmış olmasının verdiği avantajla hem psu içerisindeki sıcak havanın hem de kasa içerisinde oluşan sıcak havanın kolaylıkla dışarı atılmasını sağlar. Fan kanatları daha iyi bir soğutma sağlamak amacıyla statik basıncı artıracak şekilde tasarlanmıştır. Aynı zamanda hidrolik rulmanlarla güçlendirilen fan sistemi ses seviyesinin en yüksek performansta dahi düşük tutulmasını garanti eder. Fanın yüksek hızlı dönüş esnasında dengesini yitirmemesi için titreşim önleyici montaj sistemi kullanılmıştır. Fanın altında bulunan destekleyici pedler oluşan sarsıntıyı emerek dengeyi korur. %100 üst düzey kaliteli Japon kondansatörler hem dayanıklı yapıyı hem de uzun süreli kullanımı garanti ederken güvenlik açısından da yüksek koruma sağlar.

Yüksek Performans Maksimum Verimlilik

Yüksek Performans Maksimum Verimlilik

Markanın güç kaynaklarının daha nitelikli bir çalışma sunması adına oluşturduğu bilgisayar, mobil ve bulut yazılımları sayesinde ürünler maksimum performans sunuyor. Aynı zamanda çoğu modelde bulunan 80+plus sertifikası ürünlerin bu yüksek performansı sundukları zaman çok fazla enerji harcamasını engelleyerek bütçenize katkıda bulunuyor. Bronz, silver, gold, platinum ve titanium kategorilerine göre ayrılan Thermaltake güç kaynağı modelleri birbirinden farklı enerji tasarrufu seviyelerine sahiptir. Özellikle en yüksek model olarak gösterilen ve %96 gibi oldukça yüksek seviyede güç tasarrufu sağlayarak en güçlü sistemlerin dahi enerji verimliliği sağlamasında etkili olan 80+ titanium modeller 500W ile 1500W arası seçenekleriyle en güçlü bilgisayara sahip olmanıza yardımcı oluyor. Düşük güç seviyesine sahip modellerde çok fazla kendini göstermiyor olsa da 1500W gibi üst düzey akım sağlayabilen güç kaynakları bu sertifikaya sahip olmaları sayesinde ısı kaynaklı boşa harcanan enerjinin en düşük seviyede tutulmasında etkili oluyor. Üst seviye oyun ve grafik bilgisayarları için en ideal modellerden biri olan 1500W 80+ güç kaynağı en güçlü işlemcilerin yanı sıra aynı anda birden fazla grafik birimini de destekleyebiliyor. Bu sayede oyun tasarımı gibi oldukça ağır işlemler için 2 ya da 3 grafik birimini bilgisayarınıza monte ederek kullanabilir ve tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Modüler yapısı sayesinde kablolama sistemini özelleştirmenize imkan tanıyan güç kaynağı modelleri dilerseniz çok sayıda depolama birimini tek bir bilgisayar üzerine monte ederek sistem bilgisayarı oluşturmanıza ya da montaj işlemleri için raid sistemi kurarak yüksek depalama kapasitesi oluşturabilmenize kolaylık sunuyor. Platinum 80+ sertifikasına sahip olan ve orta seviyede tüm işlemcilere ve grafik birimlerine yeterli seviyede güç sağlayabilen Thermaltake 600w güç kaynağı ev ortamında yüksek performanslı sistemler oluşturmanıza ve en yeni oyunları yüksek çözünürlükte oynamanıza imkan tanıyor. RGB aydınlatma sistemiyle kasa içerisinde mükemmel bir renklendirme sunan, hem bilgisayar hem de mobil uygulama sayesinde uzaktan kontrol edilme imkanı tanıyan ve detaylı bilgi göstergesi sunarak ürünün özelleştirilmesini mümkün kılarak daha yüksek performans sunan Thermaltake güç kaynağı fiyatları hakkında daha detaylı bilgiye sayfalarımızı inceleyerek sahip olabilirsiniz.