Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Everest Güç Kaynağı  için 247 sonuç bulundu

247 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Everest Güç Kaynağı

Güç kaynakları sisteme gelen elektriği uygun değerlere indirgeyerek sistemde bulunan parçalara iletir. Bu sayede sistemi korur. Everest güç kaynağı, psu denildiğinde ilk akla gelen markalardandır. Her sisteme uygun olması için özel olarak üretilen Everest psu modelleri ile, elektrikle çalışan sisteminizi olumsuz koşullara karşı koruyabilirsiniz.

Everest Güç Kaynağı Nasıl Çalışır?

Everest Güç Kaynağı Nasıl Çalışır?

Everest güç kaynağı, 220 volt olan şehir elektriğinin gerilimini 12 ile +12 arasındaki Volt gruplarına dönüştüren donanım parçasıdır. Volt değeri taşıyan her kablonun rengi birbirinden farklıdır. Örneğin siyah kablo nötrdür, kırmızı kablo +5 Volt ve sarı kablo +12 Volt değerlerini gösterir. Everest güç kaynakları anakart üzerinden kendisine gelen sinyali alırlar. Bir başka deyişle Everest güç kaynağı kullananlar için güç kaynağını çalıştırabilmenin iki farklı yolu vardır. Birincisi eğer Everest güç kaynağınız kasanızdaki anakarta bağlıysa 3.3, 5 ve 12 Volt değerleri kolaylıkla ölçülmektedir. Anakartta bağlı olan bütün güç kabloları sökülmelidir. Bu işlemi dikkatlice yapın. Yeşil ve siyah uçlardan biri alınarak kısa devre yapılır. Ardından güç kaynağınız çalışmaya başlar. Çalışıp çalışmadığını fanın dönmesinden anlayabilirsiniz. Güç kaynaklarını jeneratörlerden ayıran en büyük özellik elektrik kesilmeleri yaşandığında hemen devreye girmeleridir. Jeneratörlerde ise bu durum farklıdır. Jeneratörlerin devreye girmesi kimi zaman kısa sürerken kimi zaman da uzun sürer. Everest güç kaynağı yorum kattığı sistemler için en cihazlardan birisidir.

Everest Güç Kaynağı Modelleri İle Sisteminizi Koruyun

Everest Güç Kaynağı Modelleri İle Sisteminizi Koruyun

Her amaca hizmet etmesi için Everest güç kaynağı çeşitleri özel olarak üretilmiştir. Everest güç kaynağı özellikleri bakımından farklı modellere sahiptir. Kullanıldığı sistemleri tamamen koruyan ve kullanıcısına kesintisiz elektrik sunan Everest güç kaynaklarının iki farklı çeşidi vardır. Bunlar Standby ve Interactive olarak bilinir. İkisi de farklı amaçlara hizmet ederler. Standby güç kaynağı modelleri küçük boyutlardadır ve temel özellikleri olduğundan dolayı Interactive modellere göre fiyatları biraz daha düşüktür. Interactive modeller çok daha büyüktür ve dışarıdan gelecek darbelere karşı korumalıdır. Bu nedenle Standby modellere nazaran biraz daha yüksek fiyatla bulunurlar. Interactive modeller kendi içinde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar Statik ve Dinamik güç kaynaklarıdır. Statik güç kaynakları da kendi içinde 3 gruba ayrılmaktadır. Bunlar Online, Offline ve Line Interactive güç kaynağıdır. Online güç kaynakları kullanım açısından diğerlerine göre daha kapsamlıdır. Bu nedenle özellikle iş yerlerindeki pek çok sunucu bilgisayarlarında kullanılmaktadır. Everest güç kaynağı almadan önce sahip olduğunuz sistemi iyi bir şekilde bilmeniz gerekmektedir. Kullanmak istediğiniz alana özel olarak alacağınız Everest güç kaynakları sisteminizi sizin için koruyacaktır.

En Uygun Fiyata Everest Güç Kaynağı Satın Al

En Uygun Fiyata Everest Güç Kaynağı Satın Al

Uninterruple Power Supply kısaca UPS ya da PSU; Türkçede kesintisiz güç kaynağı ya da güç kaynağı olarak bilinir. Kesintisiz güç kaynakları ya da bilinen diğer adıyla PC güç kaynakları, elektrikle çalışan sistemlerde meydana gelen ani değişiklikler ya da şebekeden kaynaklanan çöküntüleri dengeleyip sistemi korumayı sağlayan cihazlardır. Ayrıca elektrik kesintisi yaşandığında enerji üreterek sistemin çalışmasını devam ettirmekle de görevlidir. Sistemdeki her parça aynı elektrik gücüyle çalışmaz. Hepsinin voltajı ve Watt değerleri farklıdır. Everest güç kaynağı fiyatları; güç kaynağının Standby ya da Interactive olmasına, sahip olduğu enerji kapasitesine ve bulundurduğu diğer özelliklerine göre değişmektedir. Everest güç kaynağı yorumları için ve avantajlı Everest güç kaynağı fiyatlarını görmek için sayfamıza bakabilirsiniz.