ÜCRETSİZ KARGO

Dc Dc 12V 90V Voltaj Yükseltici 40A 1800W Kurulu Soğutmalı Fanlı
(54)
499,00 TL
389,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

4S 40A Bms 18650 16 8V Lityum Pil Şarj Modülü Balans Versiyon
(206)
61,00 TL
58,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

PCI Express Rs232 Rs 232 PCI E Kart 2 Port 4265A Çevirici Dönüştü

REKLAM

PCI Express Rs232 Rs 232 PCI E Kart 2 Port 4265A Çevirici Dönüştü
(14)
175,44 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3S 40A 18650 Bms Lityum Pil Şarj Koruma Modülü Balans Versiyon
(161)
69,00 TL
42,20 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Proximity Kart Okuyucu Usb Rfıd Göstergeç 125Khz Em4100
Proximity Kart Okuyucu Usb Rfıd Göstergeç 125Khz Em4100
(32)
180,00 TL
145,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Dijital Dual Voltmetre Ampermetre Volt Akım Ölçer Dc 0 100V 10A
(334)
68,00 TL
67,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

PWM Dc Motor Hız Kontrol Devresi Motor Hız Kontrol 12V 40V 10A

REKLAM

PWM Dc Motor Hız Kontrol Devresi Motor Hız Kontrol 12V 40V 10A
(20)
64,80 TL
Ribon Wax 110X74 M Siyah Renk Ribon 5 20.50 ve 100 Adet
Ribon Wax 110X74 M Siyah Renk Ribon 5 20.50 ve 100 Adet
(50)
21,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alüminyum Cpu Su Soğutma Radyatörü 240 MM
Alüminyum Cpu Su Soğutma Radyatörü 240 MM
(13)
299,00 TL
249,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mifare Kart 13 56 Mhz Rfid Kart Okuyucularla Uyumlu 100 Adet
Mifare Kart 13 56 Mhz Rfid Kart Okuyucularla Uyumlu 100 Adet
(50)
298,00 TL
Şerit Led Dimmer Kontrol Devresi Modül 12V 24V
(50)
22,00 TL
18,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

5S 15A 21V 18650 Bms Lityum Batarya Pil Şarj Koruma Devresi
(51)
62,00 TL
58,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Alüminyum Cpu Su Soğutma Radyatörü 120 MM
(10)
255,00 TL
208,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

3S 25A 12V Balans 18650 Bms Lipo Batarya Pil Şarj Devresi
(20)
49,00 TL
48,10 TL

ÜCRETSİZ KARGO

PWM Motor Hız Kontrol Devresi Dimmer Dc 12V 40V 10A 24V 36V
(48)
72,21 TL
64,80 TL
2 Pin Jst Konnektör Kablolu Erkek Dişi Takım
2 Pin Jst Konnektör Kablolu Erkek Dişi Takım
(71)
6,52 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Arduino 124 Parça Uno R3 Robotik Kodlama Uygulamaları Süper Başl
Arduino 124 Parça Uno R3 Robotik Kodlama Uygulamaları Süper Başl
(2)
268,42 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Usb Mifare Nfc 13 56Mhz Ic Kart Mifare Usb Okuyucu
Usb Mifare Nfc 13 56Mhz Ic Kart Mifare Usb Okuyucu
(7)
249,00 TL
199,00 TL

Diğer Bilgisayar Bileşenleri

Hayatı önemli bir ölçüde kolaylaştıran çeşitli elektronik cihazlar bulunur. Bu ürünler genel itibariyle bilgisayar ve türevi ürün tasarımları olmaktadır. İş dünyasından eğlence dünyasına kadar bilgisayarlardan eşsiz faydalar elde edilir. Dünya ile etkileşime geçmek de aynı şekilde bilgisayarlar üzerinden her zaman için fayda sağlar. Ancak bu ürünler kadar önem arz eden bir diğer ürün çeşitleri ise bilgisayarlarınızın güvenle ve daha iyi çalışabilmesi bakımından geliştirilen çeşitli teknolojiler olur. Bilgisayar bileşenleri olarak adlandırılabilecek bu teknolojik tasarımlar, sayfada sizlere geniş bir yelpazede sunulur. Bir yedek parça, destekleyici bir donanım olarak veya yazılımsal açıdan daha fonksiyonel bir kullanım elde edilebilmesi bakımından birbirinden nitelikli ürünler bulundurabilir. Bu bilgisayar parçaları özellikleri bakımından her zaman için bilgisayarlarınızı mevcut durumundan daha iyi çalışır bir hale getirmeleri için geliştirilmiş ürünler oluşturur.

Sizlere En Nitelikli Yapılarıyla Sunulan Başlıca Bilgisayar Donanım Bileşenleri

Sizlere En Nitelikli Yapıtlarıyla Sunulan Başlıca Bilgisayar Donanım Bileşenleri

Bilgisayarlarınızı çok daha iyi bir kondisyona taşıyabilecek olan bu ürünleri, donanım parçaları ve yazılım parçaları olmak üzere ikiye ayırmak gerekir. Her iki ürün grubu da sizlere eşsiz faydalar sunan tasarımlar olarak kategoride yer alır. Öncelikle donanım ürünlerine dair bilgiler vermek gerekirse, bu tasarımların en başında oyuncu klavyelerini saymak gerekir. Klasik olarak bilinen bilgisayar donanımlarından ziyade farklı spesifik bir alan için geliştirilmiş nice çeşitli ürün aparatları hizmetinize sunulur. Bu ürün çeşitlerinden biri olan bu oyuncu klavyeleri ise, eğlence dünyasında, oynadığınız oyunlarda çok daha büyük bir başarı elde edebilmeniz bakımından özenle düşünülerek detaylandırılmış fonksiyonel ürün modelleri oluşturur. Bilgisayar ana bileşenleri arasında yer alan bir ürün olmasına nazaran bu klavyelerin oyun evreninde çok daha farklı bir yere sahip olduklarını belirtmek gerekir. Son model bir teknolojiye sahip olan bu tasarımlar, tamamıyla Türkçe karakterlerden meydana gelen tuşlara sahip olup, büyük bir Enter tuşu ile imal edilmiş ürün çeşitleri olmaktadır. Profesyonel gaming oyuncu mekanik klavyesi olarak geçen bu ürünler, spesifik RGB aydınlatmasına da sahip olmaktadır. Bu aydınlatma sistemi odanızın ambiyansına da çok farklı etkiler yapar. Tarzınıza uygun lan animasyonu bir düzineden fazla olan ışık efekt ayarları arasından seçebilirsiniz. Bu ürünlerde deri bilek desteği gibi aparatlar da yer alır. Bu tasarımları ister suni bilek desteği ile isterseniz de bu destek ürünü olmadan kullanabilirsiniz. Üretiminde yer alan bu detaylar, ergonomik açıdan incelikle düşünülerek beğeninize sunulur. En konforlu kullanım deneyimlerini bu ürünler ile elde edebilmek oldukça mümkündür. Sizlere güvenli ve sağlıklı bir kullanım olanağı daha sunan ürün çeşidi ise fan sistemleri olur. Bilgisayarınız için ideal boyutlarda, uzun ömürlü ve güçlü yapılarda bulunabilen bu soğutma sistemleri bilgisayar donanım bileşenleri arasında temel ürünlerden biri sayılmasa da, bu fanlar, eğer uzun süreli çalışmalarınızda veya oyun deneyimlerinizde bilgisayarınızı derliyorsanız eşsiz bir öneme sahip olmaktadır. Donanım kapsamında daha başka olarak; kablolar gibi yardımcı ürünler, akım ölçer gibi farklı niteliklerde ürünler ve HDMI – EDİD dönüştürücü gibi pratik ve çok kullanışlı tasarımlar da bulunabilir.

Diğer Fonksiyonel Bilgisayar Bileşenleri ve Özellikleri

Diğer Fonksiyonel Bilgisayar Bileşenleri ve Özellikleri

Bilgisayarlarınız ile kullanım deneyimi elde etmekten büyük bir keyif alabileceğiniz daha nice ürün çeşitleri bulunabilir. Özellikle yazılımları bakımından cihazlarınızı güçlendirecek fonksiyona sahip tasarımların yeri ayrı bir öneme sahiptir. Cihazınızı maksimum bir performans seviyesine çekecek olan bilgisayar bileşenleri ve özellikleri ile ilgili olarak kategoride oldukça faydalı bilgiler bulabilirsiniz. Bu ürünler içinde en değerlilerinden biri olan bilgisayar işlemcileri, yüksek performans gereken işlerinizde sizlere kusursuz bir kullanım olanağı sunar. Bu ürünleri hem profesyonel oyun deneyimlerinde hem de profesyonel iş hayatınızda kullanabilmeniz mümkündür. Sonuç olarak en zorlu ve kapasite gerektiren uygulamalar veya oyunlar doğrultusunda bilgisayarınızın performansı yetersiz kalabilir. Dolayısıyla bu işlemciler üstün bir performans deneyimi sunabileceklerinin garantisini veren teknolojiler oluşturur. Bu işlemcilerin özelliklerinden kısaca söz etmek gerekirse, 3.6 GHz CPU saat hızlarının ve 4.1 GHz turbo saat hızlarının bulunduğunu belirtmek gerekir. 6 çekirdekli bir tasarım olan ürün 65W TDP’ye sahiptir. 7 nm üretim teknolojisine sahip olan bu ürün modelleri bellek arabirimleri DDR4 ve maksimum bellek hız destekleri de 3200 MHz olur. Bu niteliklere sahip farklı markaların üretiminde olan çeşitli birçok işlemci modeline sayfadan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Tak çalıştır özelliği ile pratik bir kullanım imkânı tanıyan bir başka ürün modeli ise Ethernet kartları olmaktadır. Bu teknolojiler PCI Gigabit Ethernet ağ denetleyici kartı adıyla kategoride kolaylıkla bulunabilir. Bu tasarımların genel özellikleri hakkında da kısaca bilgi vermek gerekirse, 1000 Mbps’ye kadar aktarım hızlarının bulunduğunu belirtmek gerekir. Bu kartlar sayesinde bilgisayarlarınızın performansında etkili bir artış gözlemleyebilirsiniz. Bu ürün modelleri ile ilgili veri transfer oranları, express aktarım hızları ve çip takımı gibi detaylı bilgileri merak ederseniz sayfada çok daha kapsamlı bir şekilde bu bilgilere yer verildiğini görebilirsiniz. Son olarak ise bu kartların WİN 7, Win 8 ( 64 Bit ), Windows 2000, XP, Server 2003 ve Vista işletim sistemlerinin her birini desteklediğini de belirtmek gerekir. Bilgisayar yazılım parçaları arasında en önemli bileşenlerden oldukları da aşikardır.

Eşsiz Bir Kullanım Zevki Sunacak Olan Bazı Diğer Donanımlar ve Genel Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Eşsiz Bir Kullanım Zevki Sunacak Olan Bazı Diğer Donanımlar ve Genel Bilgisayar Parçaları Fiyatları

Bütün bu ürünlerin yanı sıra daha başka faydalar kazandırabilecek çeşitli birçok tasarımlar da mevcut olmaktadır. Özellikle oyun klavyelerinin yanında deneyimlemekten büyük bir memnuniyet duyacağınız oyuncu fareleri, takımı tamamlayan ve performansını en üst seviyeye çekmeyi başaran ürün modelleri olmaktadır. Raht bir tutuş hissi vermesi ile elinizde hiçbir surette ağrı hissi meydana getirmeyen bu ürün çeşitleri, özellikle gaming alanında kariyer planlayanlar için olmazsa olmaz niteliklere sahiptir. Bir oyuncu bilgisayarı için bu aparatlar, bilgisayar temel bileşenleri kapsamında bulundurulması gereken donanımlar olmaktadır. Fareler yerine alternatif olarak farklı tasarımlarda donanımların da oyuncular için üretilmekte olduğunu belirtmek gerekir. Özellikle oyuncuların deneyimlemekten büyük bir keyif aldığı ürünlerden biri olan klasik konsollar, en modern tasarımları ile kategoride beğeninize sunulan ve bilgisayarınız üzerinden kullanım olanağı sağlayan ürünler olmaktadır. Bütün donanımlar ve yazılım ürünleri pek tabii ki sadece oyunculara yönelik geliştirilmemektedir. Farklı faaliyetler gerçekleştiren kişiler için de işlemci gibi ürünler büyük bir öneme sahiptir. Örneğin; programlama üzerinde bir iş ile meşgulseniz, video editlemek gibi bir işiniz bulunmaktaysa ya da çeşitli profesyonel görsel tasarım programları ile bir faaliyetler yürütmekteyseniz, bilgisayarınızın performansının iyi bir seviyede olması sizlere çok daha pratik bir kullanım deneyimi sunar. Birbirinden farklı çalışma özelliklerine sahip ve çeşitli avantajlar sunan bilgisayarlar, bilgisayar parçaları fiyatları bakımından geniş bir çeşitliliğe de sahiptir. Farklı fonksiyonlarda ve yapılarda bulunan bu ürün çeşitlerinin farklı maliyetlerde bulunabilmesi oldukça normaldir. Bir ürün özellikle farklı detayları ve fonksiyonlarının etkisi doğrultusunda mali açıdan daha değerli olabilir İki tane aynı kalite ve fonksiyonda çalışma prensibine sahip olan iki farklı markanın ürünleri arasında dahi fiyat farkları söz konusu olabilir. Bu farklılığın ise marka faktöründen kaynaklanması olası bir durumdur. Her marka aynı popülerlik seviyesinde olamayacağı gibi, her zaman için bir markanın ürünlerine daha çok talep olabilir ve bu doğrultuda o ürünlerin değerlerinde yükselme gözlemlenebilir. Yine de bu durum uygun maliyetli olan tasarımın kalitesiz olduğu anlamına kesinlikle gelmez. Eğer sizler de bilgisayarlarınız için bu nitelikli ürünlerden birine veya birkaçına gereksinim duymaktaysanız sayfada incelemeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, ihtiyacınız olan bilgisayar bileşenleri için de sayfamızı inceleyebilirsiniz.