1W USB Küçük Led Lamba-Gece Lambası

REKLAM

1W USB Küçük Led Lamba-Gece Lambası
(8)
50,00 TL
34,90 TL
Taşınabilir Usb Led Işık Lamba Laptop Lambası Pc Işığı Turuncu
(254)
18,80 TL
Usb Led Işık Lamba Klavye Aydınlatma Kitap Okuma Lambası Kırmızı
(41)
18,80 TL
Usb Led Işık Lamba Klavye Aydınlatma Kitap Okuma Lambası Yeşil
(19)
18,80 TL
Blackbird Sl-11 Selfie Işığı Ring Light Led Light Taşınabilir Ledli
Blackbird Sl-11 Selfie Işığı Ring Light Led Light Taşınabilir Ledli
(3)
19,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Usams Us - Zb 236 Akıllı Göz Korumalı Notebook Klavye Aydınlatması Led Bar Işık
(2)
369,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Brio Led Akülü Mıknatıslı Lamba Brio
(0)
855,72 TL
599,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Lian Li Strimer 24-Pin Rgb Uzatma Kablosu
(0)
1.099,00 TL
1.089,00 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Free Sound Light Box Fs41 (2020-Q3) Ritim Uyumlu Disko Topu
Free Sound Light Box Fs41 (2020-Q3) Ritim Uyumlu Disko Topu
(1)
150,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Corsair Core Pc Aydınlatma Kontrol Aracı Cl-8930009
Corsair Core Pc Aydınlatma Kontrol Aracı Cl-8930009
(1)
530,00 TL
Mini Yüksek Işık Anahtarlık
Mini Yüksek Işık Anahtarlık
(1)
49,99 TL
Appa Taşinabilir 2 Li Mandallı Usb Led Kitap Okuma Işık Masa Lambası
(4)
90,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Club Party Kutlama Renkli Led Disco Topu Dj Sahne Lazer Işık
Club Party Kutlama Renkli Led Disco Topu Dj Sahne Lazer Işık
(8)
239,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

UpWay Usb Yıldızlı Dekoratif Led Işık Araç İçi Oda Mekan Süsleme
UpWay Usb Yıldızlı Dekoratif Led Işık Araç İçi Oda Mekan Süsleme
(0)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Freesound Fs41 Taşınabilir Light Box
Freesound Fs41 Taşınabilir Light Box
(0)
150,00 TL
120,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bükülebilir Mandallı Kitap Okuma Işığı Led Gece Lambası L-16 Sywn
(1)
74,90 TL
64,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rgb Ses Ritim Işığı Sese Duyarlı Hareketli 32 Renk Araç Içi D08-
(1)
179,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Disko Topu Kumandalı Sese Duyarlı Bluetooth'lu Led Küre-laze
(0)
219,90 TL

LED Işıklar

Aydınlık ışıkta çalışmayı sevenler, gece çalışmak zorunda kaldıkları zaman genellikle huzursuz olurlar ve yapacakları işi verimli bir şekilde yapmakta zorlanırlar. İşte bu soruna çözüm olarak istediğiniz her yere götürebileceğiniz LED ışık modelleri devreye giriyor. İsterseniz evde, isterseniz dışarıda, isterseniz de iş yerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. LED ışıklar hem estetik bir görüntüye sahip hem de işlevsel oldukları için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Işık yayan diyot anlamına gelen LED kavramı; yarı iletken bir üründür. Birçok sektörde kullanılan LED aydınlatma modellerini aksesuar ve yedek parça sayfamızdan inceleyerek LED ışık alternatiflerini yakından keşfedebilirsiniz.

İşlevsel LED Işıklar

İşlevsel LED Işıklar

Birçok kişi günün her anını verimli bir şekilde planlayarak geçirmek ister. İşlerinin çoğunu gündüz yaptıkları zaman, akşam olmadan kendilerini yorgun hissetmeye başlayacaklardır. Bu durum da günlerini istedikleri gibi geçmelerini engelleyecektir. Dinleyerek çalıştıkları zaman da işleri geceye kalacaktır. Karanlıkta da istedikleri verimi alma olasılığı düşük olacaktır. Özellikle kış aylarında havalar erken karardığı için birçok insan ister istemez erken saatlerde çalışmalarını bırakmak zorunda kalabilir. Bu yüzden de yapmayı planladıkları işleri askıda kalacaktır. LED ışıklar sayesinde geceleyin karanlık olan ortamları aydınlatabileceksiniz. Eğer evden veya bir iş yerinde çalışıyorsanız bilgisayar kullanma olasılığınız yüksektir. Hava karanlıkken klavyedeki tuşları ışık açsanız bile net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Böyle bir durumda klavyedeki yanlış bir tuşa basabilir, silinmemesi gereken bir dosyayı silebilir veya önlenemeyecek bir hata yapabilirsiniz. Bu tarz ve benzeri durumların olma olasılığını azaltmak için bilgisayarınıza USB LED lamba modellerinden birisini satın alabilirsiniz. Böylece klavyedeki tuşlarda ne yazıldığını net bir şekilde görebileceksiniz. Bu sayede işinizde hata yapma olasılığınız azalacaktır. Eğer yaşadığınız yeri birisiyle paylaşıyorsanız ve zaman konusunda sıkıntı yaşıyorsanız bu LED ışıklar işinizi kolaylaştıracaktır. Işık yakmanıza gerek kalmadan istediğiniz zaman çalışabileceksiniz. Sadece bilgisayarınız klavyesinin olduğu bölgeyi LED ışık ile aydınlatarak net bir şekilde ekranı ve tuşları görebileceksiniz. Bu sayede yanınızda kalan kişi de rahatsız olmayacaktır. Aynı zamanda gözleri yormadığı için herhangi bir göz rahatsızlığa yaşama olasılığınız da düşüktür. Okul ve iş yerlerinde sunumlar genellikle karanlık bir ortamda yapılmaktadır. Bunun nedeni sunumu izleyecek kişilerin dikkatlerini sunuma çekmektir. Karanlık bir ortamda ışığı açarsanız seyircinin dikkati dağılabilir. Bu nedenden dolayı istediğiniz etkiyi verme olasılığınız azalacaktır. Eğer laptopunuza LED ışık takarsanız klavyedeki tuşları görebileceksiniz. Tuşlardaki harf ve şekilleri görebildiğiniz için bir sonraki slaytta geçişi kolaylıkla sağlayacaksınız. Böylece iş verimliğiniz ve kendinize olan güveniniz artacaktır. Aynı zamanda LED ışıklar dayanıklı plastik veya metal malzemelerden üretildiği için istediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. USB LED ışık fiyatları kullanılan malzemeye ve birçok marka tarafından piyasaya sunulan ürün seçeneklerine göre değişkenlik göstermektedir. Siz de ürünleri inceleyerek daha detaylı bir şekilde LED lamba seçeneklerini keşfedebilirsiniz. Dilerseniz hoşunuza giden bir USB LED lambasını satın alabilirsiniz.

 LED Işık Çeşitleri

LED Işık Çeşitleri

Öğrenciler gündüz vakti okulda oldukları için girmeleri gereken sınavlara eve geldikten sonra çalışabileceklerdir. Bu yüzden de LED ışıklar onlar için büyük bir önem taşımaktadır. Eğer sadece evi aydınlatan lambaların ışığı ile çalışırlarsa kitaptaki ve defterdeki yazıları net bir şekilde okuma olasılıkları düşük olacaktır. Bu durum da gözlerinin bozulmasına, baş ağrısına, strese ve yorgunluğa sebep olabilir. Mandallı masa lambası sayesinde masada çalışırken size gelecek olan ışığı istediğin yöne ayarlayabilirsiniz. Bu sayede ışık istediğiniz şekilde kitabınıza veya defterinize yansıyacaktır. Eğer masanın çevresini de aydınlanmasını isterseniz o zaman fişli masa lambası modellerine bakabilirsiniz. Eğer çalıştığınız zaman verim alamadığınızı düşünüyorsanız çalışma yerinizi değiştirebilirsiniz. Yatak, koltuk veya divan gibi yerlerde ders çalışıyorsanız uykunuzun gelme olasılığı çok yüksektir. Uykunuz geldiği için de ders çalışmak istemeyebilirsiniz. Bu durum da verimli ders çalışma olanağını azaltabilir. Masanıza koyacağınız LED ışıklar doğal bir ışık sağlayacağı için gözleriniz ışığa çabucak alışacaktır. Suya dayanıklı olduğu için ders çalışma esnasında sıvı bir şeyler tüketebilirsiniz. Eğer LED ışık açıkken masaya içeceğiniz dökülürse LED ışığınız bozulmadan çalışmaya devam edecektir. Aynı zamanda elektrik çarpma vb. olasılıkların yaşanma ihtimalini minimuma indirmiş olacaksınız. LED masa lambası fiyatları farklı markaların birçok ürünü piyasaya sunmasından, kullanım alanlarına, kaç sıra LED kullanıldığına, verimliliğine, gücüne, ışık akışı, renk seçeneğinin fazla olmasına, farklı seçeneklerin ve özelliklerin bulunmasına göre değişkenlik gösteriyor. Sayfamızdaki ürünleri inceleyerek sizin için ideal özellikler taşıyan bir LED masa ışığını satın alabilirsiniz.

LED Işık Fiyatları

LED Işık Fiyatları

Kitap okumak sizin için bir tutkuysa gününüzün belli bir bölümünü kitap okumaya ayırma olasılığınız yüksektir. Bazı zamanlar ayırdığınız süreden daha uzun saatler boyunca kitap okuyabildiğinizi fark edebilirsiniz. Bunun nedeni de kitabı elinizden bırakmak istememenizdir. Bir sonraki sayfada neler olacağını merak ederek sayfaları çevirdiğinizde zamanın geçtiğini ancak kitabı bitirdiğiniz zaman idrak etme olasılığınız yüksektir. Kitap okurken zamanın farkında olmadığınız için eğer karanlık olmaya başlarsa devreye LED okuma lambası girecektir. Bu sayede hem kağıtta yazılanları görebileceksiniz, hem de gözlerinizin bozulma olasılığı minimuma inecektir. Eğer yatakta kitap okumayı seviyorsanız ve ışığı açmak istemiyorsanız yatak başı LED okuma lambası çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle yatağınızda ve istediğiniz her an kitabınızı okuyabileceksiniz. Aynı zamanda katlanabilir LED okuma lambası ile istediğiniz her yere kitabınızı götürüp güzel bir zaman geçirebileceksiniz. Akşam vakti bazı otobüslerdeki ışıklar ya çok sönük ya da hiç çalışmayabilir. Böyle zamanlarda toplu taşımada kitap okumak sizin için zor olabilir. Çünkü kitapta yazılan yazıları net bir şekilde göremeyebilirsiniz. Bu durum da kitabı zorlanarak okumanıza sebep olacaktır. Eve gidince okurum, yerine hem zamandan tasarruf hem de o an okuma imkanı sayesinde kitap arası LED okuma lambası imdadınıza koşacaktır. Uzun pil ömrü sayesinde şarjı hemen bitmeyecektir. Yaklaşık 50000 saatlik ömrü ile LED lambasını uzun bir süre boyunca kullanma imkanı sağlamaktadır. Eğer bir tane LED lambası almak ve hep onu kullanmayı düşünyorsanız şarjlı LED okuma lambası seçeneklerine bakabilirsiniz. Işığa bastığınız gibi çalışacağı için LED lambasını kolaylıkla kullanabileceksiniz. Böylece ek bir çaba harcamadan LED lambasını kolaylıkla çalıştırabileceksiniz. Birçok çeşit LED lambaları piyasaya sunulduğu için tüketici istediği renkte ve aradığı fonksiyona uygun bir modeli kolaylıkla seçebilecektir. Bakıma pek ihtiyaç duyulmadığı için ek bir masraf da ortaya çıkmayacaktır. Siz de sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir LED lamba fiyatları ve özellikleri hakkında detaylı bilgi edinerek beğendiğiniz bir LED lambasını satın alabilirsiniz.