Konuma Özel İndirim Fırsatı

Adres SeçKonumunu gir, indirimlerden yararlan

Bilgisayar Kabloları  için 41050 sonuç bulundu

Kablo Türü
41050 sonuçtan 1- 18 arası gösteriliyor.
Daha fazla sonuç göster

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarının küçük kahramanları olan kablolar, bilgisayarınızla daha fazla şey yapmak, mesela onu televizyona bağlayıp video izlemek veya WiFi’ın yetersiz olduğu yerlerde ağa Ethernet yoluyla bağlanmak istediğinizde bunu sağlayan dönüştürücüler olarak işlev görür. S-Link, Dark, Digitus, Frisby, Codegen, Oem, Trust, Belkin, Inca, HP, LogiLink, Akasa, Avec, Everest, Energizer, Philips, Dell, Panther, Hama, HQ ve diğer birçok markanın geniş yelpazedeki kablo ürünleriyle tanışmaya hazır olun.

HDMI Kablosu

HDMI Kablosu

HDMI (High-Definition Multimedia Interface), yüksek çözünürlüklü çokluortam arayüzü anlamına gelir. 2003 yılında ses ve görüntü verilerini sıkıştırılmadan dijital olarak aktarmak için geliştirilmiştir. HDMI kablolar ise bilgisayarınızla televizyon arasında bağlantı kurmanızı sağlayan bir kablodur; bilgisayar ekranınızın televizyon ekranında oynatılmasını sağlar. HDMI giriş ve çıkışları tipiktir, o yüzden bir kere gördüğünüzde (girişin boyutu değişse de) artık neyin HDMI ile ilgili olduğunu anlayabilirsiniz. HDMI girişleri genelde HDTV, projektör ve AV receiver, yani ses-video alıcılarında bulunur. HDMI çevirici kablo çeşitleri arasında HDMI to VGA ve HDMI to HDMI’yı bulabilirsiniz.

Ethernet Kablosu

Ethernet Kablosu

Ethernet kablosu, kablolu ağlarda kullanılan en popüler ağ kablolarından biridir. Ethernet kablosu yerel bir bölge ağı dahilindeki, PC, router (yönlendirici) ve devre anahtarları gibi cihazları birbirine bağlar. Bu kablolar fiziksel kablolardır, o yüzden hem uzanabilecekleri ve uygun sinyalleri taşıyabilecekleri uzaklık hem de dayanıklılık açısından sınırları vardır. Farklı WiFi’ın kuvvetli olmadığı, sürekli koptuğu yerlerde oldukça yararlıdır.

USB Kablosu

USB Kablosu

USB (Universal Serial Bus), Evrensel Seri Veri Yolu demektir ve dış donanımların bilgisayar ile bağlantı kurabilmesini sağlayan seri yapılı bir bağlantı biçimidir. USB kablolar girişlerine göre USB dişi kablo ve USB erkek kablo olarak adlandırılır. Cihazlarınızı birbirine bağladığınız mesafeyi artırmak isterseniz USB uzatma kablosundan yararlanabilirsiniz. USB çeşitleri arasında USB to mini USB ve USB to Paralel bulunur.

Fiber Optik Kablo

Fiber Optik Kablo

Fiber optik kablo da Ethernet kablosu gibi bir ağ kablosudur ama ondan farklı olarak yalıtımlı bir kaplama içinde cam elyaf demetleri bulundurur. Uzun mesafe ve yüksek performans veri ağları ve telekomünikasyon için tasarlanmıştır.

Diğer Kablolar

Diğer Kablolar

Bütün bu kablo çeşitleri dışında Cat6E, 2 RCA to 2 RCA, Cat5E, Stereo, SATA, Audio, DVI to DVI, Video, VGA to VGA, Power, eSATA, RCA, Seri, Ata, RCA to RCA, Paralel, DVI to VGA, Scart to Scart, VGA to Video, 3 RCA to 3 RCA, FireWire ve daha birçok kablo çeşidini 50 santimetreden 200 metreye kadar uzunluk seçenekleriyle kategorimizde bulabilir ve kablo fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Ayrıca diğer aksesuar ve yedek parça ürünlerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz.