ÜCRETSİZ KARGO

Lenovo B210 Toploader GX40Q17225 15.6" Notebook Sırt Çantası Siyah
(132)
269,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Lenovo GX40Q17229 Toploader T210 15.6" Notebook Çantası Siyah
(21)
249,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beutel 15.6" Su Geçirmez Notebook Laptop Bilgisayar Sırt Çantası Siyah
(147)
212,66 TL
209,21 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP 500S6AA Profesyonel Serisi 17.3" Bilgisayar Sırt Çantası Siyah
HP 500S6AA Profesyonel Serisi 17.3" Bilgisayar Sırt Çantası Siyah
(5)
818,63 TL
796,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP 1FK05AA HP Classic Backpack 15.6" Notebook Sırt Çantası Siyah
(2)
359,00 TL
332,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

KB Gri Special Laptop Bag 15.6 Inc Askılı Laptop Evrak Çantası
(53)
119,00 TL
110,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Monster 17.3" Suya Dayanıklı Koruyucu Notebook Kılıfı
(14)
179,10 TL
178,11 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP Prelude 15.6 İnç Bilgisayar Sırt Çantası Gri 2Z8P3Aa
(2)
341,10 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Blşm Kb-Çnt56 15.6 Siyah 4 Gözlü Notebook Çanta 610 Denye
(15)
139,42 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Monster 15.6" Suya Dayanıklı Koruyucu Notebook Kılıfı
(28)
199,00 TL
184,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

HP 5Ee91Aa 15.6" Commuter Notebook Sırt Çantası
(2)
348,42 TL
339,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

KB Siyah Special Laptop Bag 15.6 Inc Askılı Laptop Evrak Çantası
(9)
119,00 TL
110,08 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Monster 17.3" Büyük Boy Laptop Sırt Çantası
(11)
499,00 TL
461,58 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Blsm KB-ÇNT46 15.6" Biga Kumaş Notebook Çanta Gri
(8)
108,33 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Npo Citylife Cl01S Smart 16" Notebook Sırt Çantası-Siyah
(103)
276,58 TL
274,99 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

2
Mark Ryden MR9008 USB Şarj Portlu Laptop Notebook Sırt Çantası Siyah
(14)
1.119,71 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Mark Ryden MR9299 Expandos USB Şarj Portlu 17" Laptop Sırt Çantası
(1)
1.346,29 TL

ÜCRETSİZ KARGO

REKLAM

Gbmoti̇on 17.3" Laptop Çantası
(3)
299,00 TL
259,00 TL

Bilgisayar Çanta ve Kılıf

Bilgisayar çantası ve de bilgisayar kılıfı modelleri; gündelik yaşamımızda sık sık karşımıza çıkışı ile karakterize bir ürün grubudur. Bilindiği üzere bilgisayarlar, günümüzün uzun vakitlerini geçirdiğimiz bir araç gereçtir. Pek çok alanda kullanımının mevcudiyetinden söz edilebilir. Örnek olarak eğitim sektöründe, işlerin yürütülmesinde, bir şeyler okurken ya da salt bir eğlence yöntemi olarak bilgisayarlar yaşamlarımızda yer edinmeyi başarmış durumdadır. Tüm bunlara ek olarak bilgisayarlar ile bir yerden başka bir yere yol alma durumu da günümüzün belli bir vaktini kapsamı altına almaktadır. Örnek olarak pek çok öğrenci, okula giderken yanlarında bilgisayarlarını taşıyabilmektedir. Bunun beraberinde yine pek çok kişi ofislere giderken dahi kişisel bilgisayarlarını yanlarında götürerek o şekilde bir çalışma süreci yürütebilmektedir. Aynı zamanda elbette ki yalnızca zorunluluktan bilgisayar bir noktadan başka bir noktaya taşınmamaktadır. Bir tatile giderken dahi kişiler, bilgisayarlarını yanlarından ayırmayı tercih etmemektedir. Bir kütüphaneye ya da bir cafeye ders çalışmaya gidilirken de söz konusu ürün yanımızda yoğun şekilde yer edinmektedir. Bu süreçte taşıma kolaylığının tesis edilmesi ise büyük önem arz etmekte olan bir husustur. Bunun yerine getirilmesine bilgisayar çantaları imkan sağlamaktadır. Söz konusu bu çantalar, bilgisayarların en temelde pratik bir şekilde taşınabilmesine olanak sunar. Bunun yanı sıra güvenlik de bir diğer mühim unsur olarak nitelenebilir. Bilgisayarların hassas bir mekanizmadan ileri gelişi, korunmasına ilişkin gereklilikleri de büyük oranda artırmaktadır. Dış ortamdaki olumsuz fiziki koşullardan etkilenmemesi ve de belli başlı zarar teşkil edebilecek zararlı durumlara maruz kalınmaması adına çantalar, belirtilen aşamalarda majör bir rol üstlenmektedir.

Bilgisayar Çantası Çeşitleri

Bilgisayar Çantası Çeşitleri

Bir bilgisayar çantası satın alınırken en temelde mercek altına alınması gereklilik arz eden husus, pek tabii ürünün boyutuna ilişkindir. Bu noktada kişi, edinimini gerçekleştireceği üründen beklentilerini açık ve net bir şekilde tayin etmelidir. Bu tarafta modeller, belli başlı kategorizasyonlar altında büyük bir çeşitlilik kapsamında ortaya konmaktadır. Bu noktada örnek olarak 14 inç bilgisayar kılıfı modelleri örnek olarak ifade edilebilir. 13 inç bilgisayar çantası modelleri de farklı bir ürün grubuna tekabül etmektedir. Bu tür modeller, piyasada kendine yer bulan ve de nispeten küçük ölçülerde oluşlarının altı çizilebilen ürünlerdir. Bu minvalde söz konusu modellerin tercih edilebilmesi için salt bilgisayar taşınımı yeterli gelebilmektedir. Ancak buradaki bir başka parametre ise kişinin bilgisayarıın yanı sıra yanında başka araç ve gereçler taşımayı da arzu edip etmeyeceğinden ileri gelmektedir. Bazı kullanıcılar kendi işleri ya da çalışmalarından ötürü bilgisayarlarının yanında tarayıcı ya da yazıcı gibi birtakım ekipmanları da taşımayı talep edebilmektedir. Bunun yanı sıra yine bilgisayarlar ile birlikte salt defter, dosya ya da kitap dahi sık sık taşınabilmektedir. Bu tür durumlar karşısında daha küçük ölçülerdeki çantalar, pek tabii yetersiz gelebilmektedir. Bu kapsamda kişilerin daha farklı modellere yönelmesi avantaj sağlayabilecektir. Daha büyük ölçülerdeki modellere bir göz gezdirilecek olunur ise de; bilgisayar çantası 15.6 inç boyutlu olanı ilk ön plana çıkanlar arasında yer alır. Bu modelin yanı sıra bilgisayar çantası 17.3 inç ve bilgisayar kılıfı 15.6 inç seçenekleri de kullanıcılar tarafından büyük bir ilgi görür. 15 inç bilgisayar çantası ve 16 inç bilgisayar çantası çeşitleri daha büyük boyutlu ekrana sahip bilgisayarlar kullananlar için ideal seçeneklerdendir. Bilgisayar kılıfı 14 inç ve bilgisayar kılıfı 15.6 gibi modellere de erişim sağlayabilmeniz mümkündür. Bunun tam aksine daha küçük ölçülere sahip model grubuna bir göz gezdirilecek olunur ise bilgisayar çantası 14 inç ve bilgisayar kılıfı 13 inç modeli ön plana çıkar. Ayrıca bilgisayar kılıfı 13.3 gibi ana başlıklar altındaki modeller ile karşı karşıya gelinmektedir. Ürünlerin boyutlarının yeterli gelip gelmeyeceği hususunda da yine bilgisayarların ebatları, önemli bir başka tayin edicidir.

Bilgisayar Çantası Özellikleri

Bilgisayar Çantası Özellikleri

Bir ürünün temel standartlarını ve ana kalitesini kuşkusuz en temelde yapımında kullanımına başvurulmuş olan ana malzemeler, araç ve de gereçler tayin etmektedir. Elbette ki aynı durumdan bilgisayar çantaları da muaf değildir. Bilgisayar çantası taşıma amacı doğrultusunda kullanımı ile karşı karşıya gelinen çantaların ana yapım malzemelerinin ne denli nitelikli olduğu da, modellerin kalitesini doğrudan doğruya tayin edebilmektedir. Bu tarafta genel olarak ürün çeşitliliğine bir göz gezdirilecek olunur ise, deri bilgisayar çantası modelleri ile karşı karşıya gelinmektedir. Bunun akabinde bir başka model de, keçe bilgisayar kılıfı olarak ifade edilebilir. Silikon bilgisayar kılıfı ise bir başka popüler ürün grubudur. Ana yapım malzemesi temelinde söz konusu çantalar ve de kılıflar, öncelikli olarak kullanım ömürleri yönünden tayin edilmektedir. Malzeme kalitesindeki yükseklik, ürünlerin daha uzun ömürlü bir kullanım deneyimine sahip olmasına yol açabilmektedir. Bir dizüstü bilgisayar çantası satın alınırken duyulan ana beklentilerden biri de modellerin kullanım ömrüne ilişkindir. Pek çok kullanıcı edinecekleri çantayı uzun yıllar kullanabilmeyi arzu edebilmektedir. Bu arzunun karşılanabilmesi amacı doğrultusunda ise nitelikli ana yapım materyallerinden ileri gelmiş ürünleri satın almak isabetli bir yoldur. Tüm bunlara ek olarak bilgisayarların güvenlikli bir şekilde taşınabilmesi için de kaliteli malzemelerden meydana gelen çantalar büyük iş görmektedir. Bilgisayarlarını daha da güvenlikli bir şekilde taşımayı arzu eden kullanıcılar, bilgisayar koruma kılıfı kullanımına da pek tabii başvurabilmektedir. Tüm bu sıralanan hususların dışında bir çantaya ilişkin duyulan beklentilerden biri de su geçirmemesine ilişkindir. Özellikle şiddetli yağmurun hakim olduğu havalarda bilgisayar ile dışarı çıkılması gerektiği bir vaziyette, durum hayli tehlikeli ve zarar teşkil edici bir noktaya evrilebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için yine sağlam malzemelerden ileri gelmiş modelleri tercih etmek elzemdir. Aynı zamanda çözüm yollarını daha da çeşitlendirmek ve zenginleştirmek talebi içerisindeki kullanıcılar, su geçirmez bilgisayar çantası modellerini daha ayrıntılı bir şekilde mercek altına alabilir.

Bilgisayar Çantası Fiyatları

Bilgisayar Çantası Fiyatları

Bilgisayar taşıma amacı doğrultusunda kullanılan çantaların biçimsellikleri üzerine de bir eğilmek, fayda sağlayıcı olabilmektedir. Modeller biçimsel yönden ilkin büyüklük ve küçüklük yönü ile ebat farklılaşmasına bağlı olarak ayrışma göstermektedir. Orta boy, büyük ve de küçük bilgisayar çantası modelleri piyasaya sürülerek kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Büyük bilgisayar çantası modelleri özellikle bilgisayarları ile birlikte yanı sıra başka araç ve gereçler taşımayı arzu eden kullanıcılar için tavsiye edilmektedir. Aynı zamanda kılıf görüntüsündeki netlik de tasarım ayağındaki bir diğer ana belirleyici öğe olarak dile getirilebilir. Bu minvalde ise şeffaf bilgisayar kılıfı modelleri örnek olarak dile getirilebilir. Çantalar, tasarımsal ayağı ile nasıl takıldıkları yönünden de ayrışma göstermektedir. Kimi çantalar omuza, kimi çantalar kola kimi çantalar da sırta takılarak kullanıma elverişli bir pratik sergilemektedir. Bunların arasından sırt bilgisayar çantası modelleri kullanım pratikliği ile kendini göstermektedir. Renk yönünden de modellerde geniş bir çeşitlilik göze çarpmaktadır. Daha alışıldığın sınırlarında yüzmeye meyilli kişiler için siyah ya da beyaz renkli ve yalın tasarımlı modeller piyasaya sürülmektedir. Pembe bilgisayar çantası ya da bir başka ifade ile pembe bilgisayar kılıfı modelleri de daha canlı ve sıra dışı tasarımların arayışı içerisine girmiş olan kişilere hitap edebilmektedir. Kimi modeller ekstra biçimsellikler ve öğeler de barındırmaktadır. Bu hususta tekerlekli bilgisayar çantası ürünleri ile bir örnekleme yapılabilir. Desenli bilgisayar çantası arayışına girmek ise; şık bilgisayar çantası ediniminin ilk ayağıdır. Görüldüğü üzere bilgisayar çantası modelleri geniş bir ürün yelpazesine tekabül etmektedir. Bilgisayar çantası fiyatları, modellerine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Siz de arayışınıza uygun modele erişim sağlama adına sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.