ÜCRETSİZ KARGO

Kadin Çelik Yüzük Ayarlanabilir Model Byçyz-202212930
(1)
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kadin Çelik Yüzük Ayarlanabilir Model Byçyz-202212929
(1)
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Geometrik Model Gold Renk Zirkon Taşlı Kadın Yüzük
(1)
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Örgü Model Antik Mat Gümüş Kaplama Ayarlanabilir Ölçülü  Yüzük
(0)
109,90 TL
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Yaşam Hayat Ağacı Celtic Kelt Düğümü Tasarım Mat Gümüş Yüzük
(0)
109,90 TL
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

İcma Akik Yüzük Karışık Renk 20li Kutu 0460
İcma Akik Yüzük Karışık Renk 20li Kutu 0460
(1)
264,95 TL
214,95 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Toptan Kaliteli Otantik Bay Bayan Yüzük Çeşitleri 100 Adet
(0)
59,00 TL
39,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Balık Desen Antik Gümüş Kaplama Ayarlanabilir Ölçülü  Yüzük
(0)
109,90 TL
59,90 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Kadin Çelik Yüzük Ayarlanabilir Model Byçyz-202212924
(0)
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kadin Çelik Yüzük Ayarlanabilir Model Byçyz-202212934
(0)
89,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Viking Savaşçı Model Antik Mat Gümüş Kaplama Ayarlanabilir  Yüzük
(0)
109,90 TL
59,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Çekiç Dövme Bakır Yüzük
Çekiç Dövme Bakır Yüzük
(0)
101,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Zirkon Taşlı Kadın Ayarlanabilir Yılan Yüzük
Zirkon Taşlı Kadın Ayarlanabilir Yılan Yüzük
(0)
99,00 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Bayan Rose Ayarlanabilir Rose Yaprak Yüzük  Ps0850
Bayan Rose Ayarlanabilir Rose Yaprak Yüzük  Ps0850
(1)
45,00 TL
44,99 TL
Erkek Antik Gümüş Kaplama 2'Li Kartal Pençesi Yüzük N11.11539
(0)
66,33 TL
49,75 TL
Antik Gümüş Kaplama Gümüş Renk Piramit Üçgen Desenli
(0)
74,89 TL
44,90 TL
Antik Gümüş Kaplama Serçe Parmak Ayarlanabilir Erkek Yüzük
(0)
69,90 TL
44,90 TL
Chavin 14 Lü Çoklu Eklem Yüzüğü Bayan Yüzük  Ep53
(0)
68,99 TL

Bijuteri Yüzük

Yüzük takmayı seven kişilerin vazgeçilmezleri arasında yer alan bijuteri yüzükler; gümüş, bakır, pirinç gibi birçok farklı materyalden üretilebildiği gibi inci, taşlı veya taşsız modellerde de üretilmektedir. İhtiyaca göre ister tek bir parmağa takılıp kullanılır ister set halinde alınıp birden fazla parmakta kullanılarak farklı bir tarz yaratma yoluna gidilebilir. Birbirinden farklı bijuteri yüzük çeşitleri ile her tarza uygun bir seçenek bulmak oldukça kolay olduğundan günlük hayatta kombinlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen yüzükler değişik bedenlerde üretilebiliyor. Hem spor hem şık kombinlerde rahatlıkla kullanılabilen yüzüklerin dayanıklılıkları ve fiyatları üretilen malzeme, marka ve modeller arasında farklılık gösteriyor. Bijuteri yüzükleri geniş bir renk skalasına sahip olduğundan kombinleri çeşitlendirmek için ideal alternatifler haline geliyorlar. Her bütçeye hitap eden fiyatlara sahip olmaları da bijuteri yüzüklerin bir diğer avantajıdır. Parmaktaki konumu ve parmak kalınlığına göre farklı bedenlerde üretilen yüzükler alınarak birlikte kombinleyerek kullanılabileceği gibi birleştirilerek set haline getirilmiş yüzükler tercih edilerek kolaylıkla kombinlere şıklık katılabilir. Bijuteri yüzükler, hafif yapıları ve şıklıkları ile fazla takı kullanmaktan hoşlanmayan kişiler için de etkili bir çözüm oluyor. İster tek, sade bir yüzük ile minimalist bir tarz yakala için, ister birden fazla yüzükle maximalist bir tarz her duruma uygun yüzük kolaylıkla bulunabilmektedir. Yüzükler uygun şekilde kullanılmadığında kullanım ömrü kısaldığı gibi, cilde yeşil bir renk vererek kötü bir görüntüye de sebebiyet verirler. Bijuteri yüzükleri günlük kullanım için ideal oldukları gibi, özel günlerde alınabilecek en iyi hediyelerden de birisidir. Yüzük ölçüleri alındıktan sonra parmak yapılarına ve tarzlarına uygun bijuteri yüzükler ile sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

Bijuteri Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Bijuteri Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Bijuteri yüzükleri birçok farklı renk ve modelde üretilebilmektedir. Taşı, taşsız, incili, vintage, klasik gibi modellerinin yanında Yüzüklerin Efendisi, Harry Potter gibi seri ve filmlere özel modeller de mevcuttur. Bijuteri erkek yüzük modelleri de en az bayan bijuteri yüzük modelleri kadar çok çeşitlidir. Hayranı oldukları filmden, destekledikleri takımın yüzüklerine kadar birçok farklı modelde erkeklerin beğenilerine sunulan yüzükler vardır. Serçe parmak ve başparmak da dahil olmak üzere tüm parmaklar için farklı boyutlarda erkek bijuteri yüzük bulmak mümkündür. Erkek bijuteri yüzükler de tıpkı kadın bijuteri yüzükler gibi farklı renk ve desenlerde üretilirler. Taşsız yüzükler farklı renk ve materyal seçenekleriyle günlük spor kıyafetler ile kolaylıkla kombinlenebildiği için sıklıkla tercih edilir. Taşlı yüzükler ise taşın rengi, büyüklüğü ve adedine göre farklı tarz kıyafetlerle kullanılabilmektedir. Büyük ve koyu renk taşlı yüzükler gece kıyafetleriyle rahatlıkla kombinlenebilirken, küçük taşlı yüzükler günlük kıyafetlerle birlikte sıklıkla kullanılmaktadır. Geometrik şekilli veya nazar boncuğu gibi başlara sahip olan bijuteri yüzükler de sıklıkla kullanılmaktadır. Tarihi dizileri popülerleşmesi ile birlikte o dönemlerde kullanılan sembollü yüzüklere olan talep de artmıştır. Zirkon taşlı yüzük modelleri de diziler ile birlikte popülaritesi artan yüzük modelleri arasındadır. Üçgen zirkon taşlı yüzük modelleri zarif ve şık yapılarıyla gece kıyafetlerini sefaretle tamamlayarak kombine ayrı bir sıklık katılmasına yardımcı olur. Bijuteri yüzük setleri de birbirinden farklı modellerde üretilmektedir. Bohem tarzda setler ile özellikle yaz aylarında, sahil kombinlerine şıklık katılabilir ya da daha klasik çizgili setlerle iş kıyafetleri tamamlanabilir. İki parmağa takılan bijuteri yüzükler genellikle daha sade bir çizgiye sahip olsa da taşlı modelleri de mevcuttur. İnci gibi değerli taşlardan üretilen yüzükler de sade ve şıklığa aynı andan sahip olmak isteyen kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Gövde kısmı farklı desenlerden oluşan yüzük modelleri de oldukça popüler tercihlerdir. Kabartmalı gövdeye sahip yüzükler de hem şık hem sade bir görünüm arayan kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Yüzüklerin fiyatları markalar ve modelleri arasında oldukça farklılıklar gösterse de herkesin bütçesine özel bir yüzük bulabilmesi mümkündür.

Bijuteri Yüzük Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bijuteri Yüzük Seçerken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Tıpkı kıyafet seçerken olduğu gibi bijuteri takılar seçerken de doğru boyutu seçmek çok önemlidir. Yüzük seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta parmağa uygun büyüklükte yüzük seçmektir. Eğer seçilen yüzük parmağa büyük gelirse, sürekli parmaktan çıkarak rahatsızlık verecek veya parmaktan düşerek kaybolacaktır. Dar yüzükler ise parmağa istenildiği gibi oturmadığı için hem parmağı rahatsız edecek hem de parmakta olması gerektiği gibi durmayacaktır. Ayrıca uzun süre parmağa dar gelen yüzük kullanmak sağlık sorunlarına da yol açabileceğinden ne dar ne bol gelen yüzük bedeni seçilip, kullanılmalıdır. Bazı bijuteri yüzük modelleri ayarlanabilir üretildiğinden parmağa göre büyütüp küçültmek mümkündür. Yüzük seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta parmak tipine uygun yüzükler seçmek olmalıdır. Böylelikle yüzüklerin kullanım ömrü artarken, kullanan kişiler de sağlıklı ve konforlu bir deneyim yaşarlar. Kalın yüzükler kısa olan parmakları daha da kısa göstereceği için kısa parmaklı kişilerin kalın yüzükleri tercih etmemeleri önerilir. Bu nedenle kısa parmak yapısına sahip olan kimselerin ince modelli yüzükleri tercih etmeleri önerilir.. Uzun taşlı veya geometrik şekilleri olan yüzükler tercih edilerek parmaklar olduğundan daha uzun ve inceymiş havası yaratılabilir. Yine göz illüzyonu yaratarak parmaktaki leke veya benzeri durumların dikkat çekmesini önlemek isteyen kişiler, gösterişli yüzükleri tercih ederek kusurlarını gizleyebilirler. Yüzük seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise seçilen yüzüklerin yapılan kombinle uyumlu olması. Spor bir kombin seçildiğinde klasik tarzda bir yüzük kullanmak kombinin bütünlüğünü bozduğu için yüzüğün kalitesi ve güzelliğinden bağımsız olarak kötü bir görünüm oluşmasına sebep olur. Bijuteri yüzük seti alındığında parmak yapısı göz önünde bulundurularak, setin içinden uygun yapıdaki yüzükler seçilerek kullanılabilir.

Minimal Tarz Bijuteri Yüzük Çeşitleri

Minimal Tarz Bijuteri Yüzük Çeşitleri

Binlerce yıldır zarafetin ve lüksün simgesi olan inciler bijuteri yüzüklerinde de sıklıkla kullanılıyor. Günlük hayatta ve özel günlerde şık bir aksesuar tercihi olarak popülaritesi her geçen gün artan inci bijuteri yüzükler kadınların ilgi odağı olmayı sürdürüyor. Her daim şık olan inci bijuteri yüzüklerini her renk ve her bedende bulmak mümkün. buluşuyor. Birçok farklı şekil ve ebatta gelen bu yüzükler hem kıyafetleri tamamlayan şık bir aksesuar hem de özel günler için anlamlı bir hediye olmaya devam ediyor. Bijuteri incili yüzüklerde genellikle imitasyon inci kullanıldığı için her renk inciye sahip yüzük bulmak da mümkün oluyor. İmitasyon inciler son derece mükemmel ve kusursuz olmalarıyla gerçek incilerden ayrılıyorlar. İster günlük olarak ister özel günlerde kıyafeti tamamlayarak şıklık katan bijuteri inci yüzükleri farklı fiyat seçenekleriyle bulmak mümkün. Siyah inci yüzük modelleri kıyafetleri şıklık ve zarafet katarak tamamlıyor. Farklı tarzlarla bir arada kullanılabilen incili yüzükler diğer aksesuarlarla da rahatlıkla kombinlenebiliyor. İnci yüzükler tek başına satın alınabildiği gibi kolye, küpe, bileklik gibi farklı aksesuarlarla set halinde de satılabiliyor. Farklı tasarımlarla üretilen incili yüzükler tek bir inci ile sade bir tasarıma sahip olabildiği gibi birden fazla inci ile motifler verilerek tasarlanan üretimleri de bulunur. İnci yüzükler özel günler için de ideal hediye seçenekleri oluşturmaktadır. Nişan yüzüğü olarak da kullanılabilen inci yüzüklerin fiyatları seçilen model ve kullanılan incinin türüne göre farklılık gösteriyor. Ayrıca tek satılan ve sette yüzük fiyatları değişkenlik gösteriyor. İnci dışında taşsız veya küçük taşlı zarif minimal bijuteri yüzükler de mevcut. Minimal tasarımlı yüzükler sadeliği seven kişiler için şık ve zarif seçenekler sunuyorlar. Birçok markanın farklı minimal yüzük tasarımları arasından tarzınıza en uygun olanı seçerek günlük kombinlerinizin havasını değiştirebilirsiniz. İnce yuvarlak şekilde gelerek parmağı saran yüzükler minimal tarzda giyinmeyi seven kişiler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Minimal yüzükler kıyafetten ve diğer takılardan rol çalmadan kombini tamamladığından birçok kadının aksesuar dolabının değişmez bir parçası olmayı sürdürüyor. Bijuteri aksesuarlar içerisinde kolay kombinlenebilir olması ve kullanışlı oluşu ile sevilen bijuteri yüzükleri kadınlar kadar erkekler tarafından da seviliyor ve kullanılıyor. Minimal tarzı seven erkekler için sade, taşsız, farklı materyallerden üretilen birçok model mevcuttur.

Bijuteri Yüzük Kombinleri

Bijuteri Yüzük Kombinleri

Bijuteri yüzükleri çok farklı modellerde üretilebildiklerinden birçok farklı tarza kolaylıkla uyum sağlayarak kombinleri tamamlamakta kullanılabilmektedir. Üçgen zirkon taşlı bijuteri yüzükleri gece kıyafetlerinin şıklık ve zarafetini tamamlarken taşsız yüzükler günlük kombinler de rahatlıkla kullanılıyor. Küçük taşlı renkli yüzükler yine günlük kıyafetler ile rahatlıkla kombinleniyor. İsteğe göre farklı materyallerden üretilen yüzükler birlikte kullanılarak farklı bir tarz yaratma yoluna gitmek tercih edilebilir. Yüzük seçimi yapılırken kullanılacak diğer aksesuarlarla olan uyumuna da dikkat edilmelidir. Takı kombini ile zaman kaybetmek istemeyen kişiler bijuteri takıları set halinde almayı tercih edebilirler. Eklem yüzükleri son yıllarda popülaritesi oldukça artan modellerden ve hem gece dışarı çıkarken hem günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. Bohem tarza sahip kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilen eklem yüzüklerini minimal tarzda veya taşlı şekilde bulmam mümkün. Taşlı bijuteri yüzükler taşın şekil ve büyüklüğüne göre klasik tarzlarla da günlük kıyafetlerle de uyumlu olabilmektedir. Erkekler için üretilen modeller genellikle büyük ve koyu renkler tercih ediliyor olsa da isteğe göre farklı renklerde seçenekler de mevcut. Taşsız yüzükler çelik, titanyum, pirinç gibi birçok farklı materyalden üretiliyor. Üretildikleri malzemeler yüzüklerin fiziksel görünüşlerini etkilediği gibi dayanıklılık sürelerini de etkiliyor. Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen ayak parmağı için üretilen bijuteri yüzüklerinin de popülaritesi her geçen gün artıyor. Bikini, mayo ve kimonolar ile birlikte plajda şık bir hava yakalanmasına yardımcı olan ayak parmağı için özel üretilmiş yüzükleri kullanırken su ile temas etmemelerine dikkat edilmeli. Tüm bijuteri yüzüklerin suya dayanıklılığı üretildikleri malzemelere bağlı olarak değişse de genel olarak su, sabun ve kozmetik ürünleri bijuteri takıların kullanım ömrünü kısaltmakta. Spor kıyafetlerle sıklıkla kullanılan geometrik şekilli bijuteri yüzükleri hem spor hem şık bir görüntü yakalamak isteyen kadınların takı tercihlerinin başında geliyor. Eklem yüzükleri günlük kombinlerde sıklıkla kullanılan bir diğer yüzük çeşidi. Eklem yüzüğü kullanırken yüzüğün renginin kullanılan diğer renklerle uyumlu olması önemli olduğu gibi, kullanılan oje ile de uyumlu olması gerekmektedir. Eklem yüzükleri orta ve yüzük parmağına üç adet yüzük takarak sade ve şık bir kombinle kıyafetleri tamamlayabilir. Sembollü bijuteri yüzükler tercih edilecekse düz renk oje tercih edilerek karmaşanın önüne geçilebilir. Minik taşları olan bijuteri eklem yüzükleri simli ojelerle kombinlenerek farklı bir hava yaratılabilir. Bijuteri yüzük fiyatları marka ve modele göre farklılık gösteriyor.

Bijuteri Yüzük Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bijuteri Yüzük Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Bijuteri yüzükleri kullanırken diğer bijuteri takılar da olduğu gibi aksesuarın ömrünü arttırmak için bazı konulara dikkat etmek gerekiyor. Bijuteri yüzük kullanırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta doğru yüzüğün seçildiğinden emin olmaktır. El ve parmak yapısı doğru yüzük seçmek için oldukça önemlidir. Hem beden olarak hem de model olarak parmak yapısına uyan modeller seçilerek yüzükler daha uzun süre kombinlerde kullanılabilir. Yüzük kullanırken parmağı rahatsız etmemesi de oldukça önemlidir. Bu yüzden doğru yüzük bedenleri seçildiğinde emin olunmalıdır. Bazı yüzükler ayarlanabilir bir bedene sahip oldukları için tek beden olarak satılsalar da birçok farklı parmağa rahatlıkla adapte olabilmektedir. Kişinin ten rengi de takı seçiminde önemli bir etkendir. Ten rengine uyumlu takılar seçmek yüzüğün parmakta daha güzel durmasını sağlayacaktır. Cildin belirli bir materyale alerjisi varsa bu materyalden üretilen yüzükler tercih edilmemelidir. Yüzük modellerini seçerken parmak yapısı dikkate alınarak seçim yapılırsa, istenildiği takdirde göz illüzyonları ile parmak olduğundan daha ince ya da daha uzun gösterilebilir. Parmağın üzerinde rahatsız eden lekeler yüzükle kapatılabilir veya dikkat çekici bir yüzük kullanılarak lekenin dikkat çekmesi önlenebilir. Taşlı yüzük kullanırken taşın çatlatıp kırılmasının önüne geçmek için taşın sert zeminlere çarpmamasına dikkat edilmelidir. Kullanılan taşın malzemesine göre bakımı için özel ihtiyaçları varsa bunlar öğrenilerek ona göre bakımı yapılmalı ve saklanmalıdır. Yüzükler duş alırken ya da eller yıkanırken çıkarılmalı, su ve sabun gibi şeylerle teması minimum düzeyde tutulmalıdır. Aynı şekilde kullanılan kozmetik ürünler de yüzükte kararma yapabileceği için dikkatli olunmalıdır. Bijuteri yüzüklerin kalitesini üretildikleri materyaller belirler. Kaliteli malzemelerden üretilmeyen yüzükler boya vererek ciltte lekelenmeye sebep olabileceği gibi hassas ciltli kişilerin ciltlerini tahriş de edebilir. Bu nedenle seçilen yüzüğün kalitesine dikkat edilmelidir. Bijuteri yüzüğün kalitesi yüzüğün kullanım ömrü açısından oldukça önemlidir ve bijuteri yüzüklerde kaliteyi belirleyen şey üretildikleri materyallerdir. Bu yüzden yüzük seçerken kullanılan malzemelere dikkat edilmeli. Günümüzde rodyum kaplama ile birçok bijuteri takı üretilmektedir. Rodyum metalinin aşınma özelliği yoktur. Yani rodyum metalleri aşınmazlar. Bu sebeple takı üretiminde kullanılmaya başlanan rodyum metali ile birçok kararmayan takı uygun fiyatlara üretilebilmektedir. Bu sebeple, kararmayan takı için rodyum kaplama takılar tercih edilebilir. Bijuteri yüzükler için de bu durum geçerlidir. Rodyum kaplama yüzükler kararmada uzun süre kullanılabilirler. Ayrıca rodyum kaplamanın bir özelliği de antialerjik olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde hassas cilde sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilir.