Bijuteri Küpe 

için sonuçları listeledik.
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Aslan Leo Yuvarlak Mat Metal Sallantili Kadin Küpe Ex058
(0)
91,99 TL
61,19 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Beyaz Yuvarlak Peace Sembol Bariş Kadin Küpe Ex038
(0)
107,99 TL
74,79 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Unisex Sıkıştırmalı Unısex Deliksiz Çelik Halka Küpe - 2 Çift Sat
(1)
29,99 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Rodyum Kaplama Chanel Model Zirkon Taşlı Gümüş Renk Küpe N11.72181
Rodyum Kaplama Chanel Model Zirkon Taşlı Gümüş Renk Küpe N11.72181
(0)
115,00 TL
89,00 TL
Kadın Çelik Basic Geometrik 1.5cm Beşgen Moldel Klipsli Küpe
(0)
59,90 TL
Kadın Basic Yıldız Model 3 Boy 3'lü küpe Seti
(0)
99,90 TL
49,90 TL
Simli Halka Küpe Kırmızı
Simli Halka Küpe Kırmızı
(1)
34,00 TL
19,50 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Siyah Renk Yıldız Figürlü Mıknatıslı Küpe Eşya
Siyah Renk Yıldız Figürlü Mıknatıslı Küpe Eşya
(1)
31,77 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yaprak Desenli Gümüş Rengi Küpe Paketinde Hazır
Yaprak Desenli Gümüş Rengi Küpe Paketinde Hazır
(1)
47,60 TL
SQUARERECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Chavin Full Taşlı Beyaz Bayan Erkek Küpe En12By
(0)
174,99 TL
148,74 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Yaprak Desenli Bakır Rengi Küpe Paketinde Hazır
Yaprak Desenli Bakır Rengi Küpe Paketinde Hazır
(0)
47,60 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mat Siyah Renkli Earcuff Kulak Kelepçesi Düz Model Ex081
(0)
84,99 TL
55,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Mat Siyah Renkli Earcuff Kulak Kelepçesi Helix Sarmal Ex082
(0)
84,99 TL
55,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Parlak Gümüş Renkli Earcuff Kulak Kelepçesi Helix Sarmal Ex088
(0)
84,99 TL
55,24 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Kar Tanesi Buz Kristali Mat Metal Sallantili Kadin Küpe Ex080
(0)
91,99 TL
61,19 TL
RECTANGLE

ÜCRETSİZ KARGO

Ammonit Fosil Deniz Kabuğu Mat Metal Sallantili Kadin Küpe Ex074
(0)
91,99 TL
61,19 TL
Erkek Sıkıştımalı Kıkırdak Küpe Earcuff
(1)
29,90 TL

ÜCRETSİZ KARGO

Soobepark Kiraz Figürlü El Işlemeli Kadın Küpe
(0)
49,99 TL
34,99 TL

Bijuteri Küpe

Üzerimize takındığımız aksesuarlarımızla tarzımızı yansıtırken kombinimizi de kolaylıkla güçlendirmiş oluruz. Özellikle küpe tasarımları, yüzümüze en yakın aksesuar olarak dikkatleri de kolaylıkla üzerine çekebilecek ürünler olmaktadır. Bu doğrultuda büyük bir ürün çeşitliliğinin hizmetinize sunulduğu sayfamızdan da tarzınıza ve zevkinize uygun küpeleri kolaylıkla elde edebileceksiniz. Başlıca bu ürün modellerini altın, gümüş, çelik, bronz, titanyum ve pırlanta olmak üzere materyallerine göre kategorilere ayırabiliriz. Ayrıca bu her bir kategori içerisinde birbirinden farklı tasarımlarda üretilerek beğeninize sunulmakta olan küpeler şıklıklarınızı destekleyecek estetik tasarımlarda geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu tasarımlara örnek verecek olursak, başlıca modeller taşsız, taşlı ve incili tarzlarda imal edilmektedir. Bu ürünlerden zevkinize ve bütçenize uygun tasarımları kolaylıkla bulabileceksinizdir. Diğerlerine nazaran daha uygun maliyetlerde elde edebileceğiniz altın ve gümüş kaplama ürünler ile hesaplı bir şekilde tarzınızı yansıtabileceksiniz. Ayrıca incili ve taşlı tasarımlarda da çok çeşitli mali değerlerde farklı modeller yer alabilmekte olup, incelediğiniz takdirde uygun olan fiyattaki ürün çeşidini de elde edebileceksiniz. Bu modellerde taşların ve incilerin değerleri küpelerin değerlerini direkt olarak etkilemektedir. Taşlı küpeler de kendi içerisinde pek çok çeşide sahip olmaktadır. Bunlar ametist taşlı küpeler, zümrüt taşlı küpeler, zirkon taşlı küpeler, kristal taşlı küpeler, turkuaz taşlı küpeler ve swarovski taşlı ürün çeşitleri olmaktadır. Saymış olduğumuz bütün bu ürün gruplarında yer alan küpeler her kullanıcının zevkine uygun çeşitlilikte hizmetinize sunulmaktadır. Günlük kıyafetler ile kullanım sağlanabilecek modellerden, resmi davetlerde kullanmak üzere takınacağınız çok daha göz alıcı modellere kadar her bir ürün modelini sayfamızdan rahatlıkla bulabileceksiniz. Dilerseniz çeşitli kıyafetlerinizi göz önünde bulundurarak birden fazla şık küpeyi de elde edebilir, bu sayede rahatlıkla elbisenize uygun küpe kombinleri yapabilirsiniz. Tercihte bulunacağınız her bir ürün tipinden çok memnun kalacaksınız.

Minimal ve Tarz Taşsız Küpe Modelleri

Minimal ve Tarz Taşsız Küpe Modelleri

Taşsız tasarımlarda olan küpe çeşitlerinde yer alan başlıca modeller deri malzemeden, pleksi malzemeden, ahşap malzemeden ve bronz malzemeden imal edilmiş tasarımlar olmaktadır. Bu materyallerden imal edilmiş olan küpelerin her birinin çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bu ürünler, mıknatıs özellikli ürün modellerinden tutun, vintage ve retro tarz havalı tasarımlara kadar birbirinden farklı kaliteye sahip ürün modelleri olmaktadırlar. Ayrıca ahşap içerikten ve metal malzemeden üretilmiş olan el emeği değerli tasarımlar da estetik açıdan oldukça önemli modelleri barındırmaktadır. Daha başka olarak otantik temalı ahşap ürünler, deri aksesuar içeren modeller ve çift renkli marjinal tasarımları kolaylıkla geniş ürün kategorisinde görebileceksiniz. Bu tarzların yanı sıra daha klasik modelleri elde edebileceğiniz altın ve gümüş kaplama küpe modelleri de hemen her müşterinin ilgi duyduğu birçok tasarıma sahip olmaktadır. Bütün bu ürünler dışında kalan, taşsız modeller arasında en çok tercih gören ürün çeşitleri ise üç çeşit olmaktadır. Bunlarda bir tanesi sallantılı küpe modelleridir. Bu sallantılı küpelerde deri ve püskül aksesuarları yer almaktadır. Bir diğer çok ilgi gören ürün modeli ise mineli motifli altın kaplama imitasyon ürünler olmaktadır. Bu altın kaplama imitasyon ürün çeşitleri renkli tasarımları ile kullanıcıların beğenisini kolaylıkla kazanmaktadır. Son olarak en çok talep gören bir diğer ürün çeşidi ise geometrik tasarımlarda imal edilen ürün modelleri olmaktadır. Bu modeller nokta taşsız küpeler olmalarının yanı sıra oldukça minimal bir şıklık da sunmaktadırlar. Hepsinden farklı bir yapıya sahip olan küpe modeli ise tahmin edilebileceği üzere mıknatıslı tasarımlar olmaktadır. Bu çeşitler kulağın delinmesine gerek olmaksızın hemen her ilgi duyan kişiler tarafından satın alınabilmesinden ötürü kulağı delik olmayıp da küpeye merak salan müşterilerin özellikle aradığı ve edinmek istediği tasarımlardır. Bu tasarımlar içerisinde her sade çeşit modeli bulabilmek de mümkün olmaktadır. Unisex tasarımlarının bulunabileceği gibi erkek ya da kadın olmak üzere ayrılan farklı modeller de mevcut olmaktadır. Ayrıca taşsız bir başka model olan pek sık tercih gören bir diğer ürün çeşidi de küpe halka tasarımlı modeller olmaktadır. Bu tasarımlar hem günlük takı olarak hem de bijuteri küpe olarak sayfamızda pek çok farklı tasarımlarda bulunabilmektedir. Halka küpelerin erkekler için de uygun modelleri bulunmakta olup, bu tasarımlar hem erkekler hem de kadınlar tarafından genel itibariyle tercih gören şık ve sade ürün çeşitleri olmaktadırlar. Bu küpelerin kalınlıkları ve halkalarının çapları ise oldukça geniş bir çeşitlilikte bulunabilmektedir.

Birbirinden Lüks ve Zarif Taşlı Küpe Çeşitleri

Birbirinden Lüks ve Zarif Taşlı Küpe Çeşitleri

Taşlı ürün grubunda yer alan modeller oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmaktadır. Taşlı ürün grubunda yer alan modelleri genel itibariyle iki ana kategoride ele almak mümkün olabilir bu gruplardan biri değerli taşların oluşturduğu ürün grubu olmakta olup, diğeri ise doğal taşların oluşturduğu ürün grubu olmaktadır. Değerli taşların oluşturduğu grupta yer alan başlıca ürünler yakut, zümrüt ve safir gibi taşlardan elde edilen ürünler olmaktadır. Doğal taşların oluşturduğu ürün grubunda ise ametist, turkuaz, akik ve oniks gibi taşlardan oluşturulan küpe çeşitleri yer almaktadır. Bu ürün modelleri arasında kadınların ve erkeklerin en çok tercihte bulunduğu taşlardan da söz edecek olursak, öncelikle kadınların en çok talep ettiği taşlı küpelerde zirkon ve swarovski gibi beyaz taşlı tasarımlar öne çıkmaktadır. Bu tasarımlar, kadınların şık olmalarının gerekeceği davetler için özel tasarlanmış estetik görünümlerini kusursuz bir şekilde gösterebilen ürün modelleri olmaktadırlar. Erkeklerin en çok ilgi gösterdiği taşlı küpeler ise genellikle mat oniks ve akik gibi taşlardan oluşturulmuş siyah ürün modelleri olmaktadır. Siyah tasarımlı küpeler, erkekler üzerinde oldukça ağır, ancak modern ve karizmatik bir görünüm katmaktadır. Bu ürün çeşitleri erkeklerin şıklıklarını ortaya koyabilmelerinde kusursuz bir görev görmektedir. Bütün bu ürün tiplerinin yanı sıra titanyum ve bronz gibi metal sınıfı materyallerden imal edilen küpeler, kaplama küpelere nazaran çok daha uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin sağlamlıklarından dolayı çok daha rahat bir şekilde kullanım deneyimi yaşayabilmeniz mümkün olmaktadır. Taşlı ürün sınıfına mensup bütün taş çeşitlerini sayacak olursak, bunlar oltu taşı, yeşim taşı, sedef, kuvars, malakit, ametist, amazonit, sitrin, oniks, aquamarin, kan taşı, labradorit, Akik, obsidyen, mercan ve lapis taşları olmaktadır. Bu taşların da kendi aralarında farklı değerlerde bulunabilmelerinden dolayı bu taşlardan üretilen küpeler de farklı maliyetlerde hizmetinize sunulmaktadır. Bu şık taşlı küpe modelleri genç kullanıcılara da hitap eden tasarımlarla beğeninize sunulmaktadır. Farklı ebatlarda ve stillerde tasarlanmakta olan şık taşlı her bir ürün çeşidi görüntünüze hoş bir estetik kazandıracak modeller olmaktadır. Bu taşlar arasından bir ürün tercihinde bulunurken kıyafetlerinizin stili ve rengini de göz önünde bulunduracağınızı biliyorsunuz. Bu kapsamda hangi Taşı daha çok seviyor olduğunuzdan ziyade hangi taşların renginde elbiselerinizin olduğunu göz önünde bulundurmanızda fayda bulunmaktadır. Örneğin ametist taşından imal edilmiş bir küpenin kombinlerde kullanılabilmesi için elbiselerinizin mor ve pembe aralığında bir tona sahip detaylarının olması önem arz etmektedir.

En Klasik ve Şık Ürün Modeli Olan İnci Bijuteri Küpe Modelleri

En Klasik ve Şık Ürün Modeli Olan İnci Bijuteri Küpe Modelleri

Altın, gümüş gibi kaplama metallerden imal edilen ürün çeşitleri ile imitasyon inciler, bijuteri küpe modelleri sınıfına dahil olan ürün grupları olmaktadır. Bütün bu ürün grupları, birbirinden kaliteli ve kendini ispat etmiş markaların güvencesiyle beğeninize sunulmaktadır. Bu markaların sizlere kazandırdığı başlıca ürün modelleri ise sallantılı inci küpeler, inci ve altın kaplama geometrik ürün tasarımları, vintage eskitme imitasyon inci küpeler, inci swarovski ürün çeşitleri ve inci halka küpeler olmaktadır. İnci halka tasarımlı ürünler ayrıca zümrüt ve yakut gibi doğal taşlar ile beraber kullanılması suretiyle çeşitli tarzlarda küpeler de tasarlanmış olarak beğeninize sunulmaktadır. İnci küpeli ürün çeşitlerini açacak olursak öncelikle sallantılı ürün tipi olan tasarımlardan söz edebiliriz. Bu tasarımları başta çelik renk olmak üzere, siyah renkte, kırmızı renkte ve turkuaz renkte bulabilmeniz de mümkündür. En klasik şekliyle beğeninize sunulmakta olan bu tasarımlar dünya genelinde oldukça yaygın bir kullanımı bulunan modern ve şık ürün çeşitleri olmaktadır. Sallantılı inci küpeler, gümüş madeninden imal edilmiş 925 ayar ürün tipi olmaktadır. Bu tasarımların ağırlıkları sadece 2,88 gr olmakta olup, uzunlukları ise 28 mm olmaktadır. Kaplamaları rodyumdur. İnci türü ise mayorka inci olmaktadır. Bilinmesi gereken çok önemli bir husus ise, bu inci küpeler de dahil olmak üzere bütün gümüş ürün çeşitlerini parfüm, deodorant, krem, sabun ve çamaşır suyu gibi maddelerden uzak tutmanın önemli olduğudur. Tasarımlarınızı bu çeşit maddelerden uzak tutmanız neticesinde gümüş ürünlerinizin ömrünü çok daha uzatmış olur ve parlaklığı ile daha uzun süre şıklığınızı yansıtmaya devam edebilirsiniz. Sallantılı çelik inci küpeler de kullanım şartlarına dikkat edildiği sürece hiçbir surette kararma, solma ve benzeri olumsuzluklarla sizi karşılaştırmamaktadır. Bu tasarımlar kaliteli gerçek çelik malzeme olmaktadır. Çelik inci küpeleri kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar ise öncelikli olarak çamaşır suyu, deterjan ve bunlar gibi çeşitli kimyasal ürünlerden uzak tutmanızdır. Bunlar gibi kimyasallar tasarımlarda tahriş meydana gelmesine sebep olmaktadır. Ayrıca diğer ürün tiplerinde olduğu gibi çelik inci ürünlerin de parfüm asitli sular gibi kimyasallardan korunması önemlidir. Bu klasik sallantılı inci küpeler kadar ilgi gören bir diğer ürün çeşidi olan vintage eskitme imitasyon inci küpeler, genel itibariyle sarı renklerde beğeninize sunulmakta olan şık aksesuarlar olmaktadır. Swarovski inci küpeli modeller ise oldukça farklı ve özgün yapıları ile sizlere eşsiz bir güzellik kazandıracak olan modeller olmaktadır. Bu ürünlerin bronz ve pirinç doğal maden alaşım eşsiz tasarımlarını sizler de çok seveceksiniz.

Yüz Şekline Göre Küpe Modelleri

Yüz Şekline Göre Küpe Modelleri

Tercihte bulunacağınız küpeler ile ilgili bilinmesi gereken bir husus da yüz hatlarınıza ve şekline göre doğru modeli seçebilmektir. Özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan bu ürünlerden zevkinize uygun tasarımları tercihte bulunurken yüzünüze de uygun olan tarzı seçiyor olduğunuza da dikkat etmeniz gerekir. Bu kapsamda önce yüz şeklinize göre doğru ürün stilini saptayacak, sonra da yüz tipinize uygun olan modeller arasından zevkinize hitap eden tasarımı bulabilirsiniz. Öncelikle özel bir davet için kullanım deneyimi yaşayacağınız bijuteri küpe tasarımları, tarzınızdan çok resmi bir görünümü sunabilmeniz için takındığınız şık aksesuarlar olmaktadır diyebiliriz. Bundan dolayı yüz şeklinizden ziyade elbisenizin tamamlayıcı aksesuarı niteliğinde bijuteri küpeler seçmeniz daha doğru bir uygulama olur. Ancak söz konusu daha günlük stillerde her çeşit kombin ile beraber deneyimleyeceğiniz ürünler ise kıyafet seçiminizden ziyade yüz şeklinize uygun bir tasarımı elde etmeniz çok daha önemlidir. Farklı yüz şekilleri doğrultusunda kullanabileceğiniz küpelerden söz edecek olursak, öncelikle oval yüzler için hangi tip küpelerin doğru tercih olacağından bahsedebiliriz. Oval yüzlerin diğer yüz şekillerine göre daha avantajlı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Birçok tasarım oval yüzler ile doğru bir stil oluşturabilmektedir. Özellikle oval yüze sahip olmanızın yanı sıra bir de kısa saçlarınız var ise minik pırlanta taşlı küpeleri ve inci küpeli tasarımları tercihte bulunmanız doğru bir uygulama olur. Ayrıca halka küpeleri de oval yüzlerde kullanabilmek yanlış olmayacaktır. Oval yüzlerde kullanılamayacak ürün tipleri ise sivri ve uzun yapılı küpelerdir. Yuvarlak yüzlerin kullanım sağlayabileceği küpeler ise kullanıcının yüzünü daha uzun gösterecek modeller olmalıdır. Bu modeller uzun küpeler, ince küpeler ve köşeli ürün modelleri olmaktadır. Yuvarlak yüzlü kullanıcıların kaçınması gereken küpeler ise halka küpeler ile beraber kısa ve kalın yapılı tasarımlar olmalıdır. Kare yüzler, daha yuvarlak hatlı görünmeye gereksinim duymaktadır. Bundan dolayı kare yüz şekline sahip kullanıcıların tercih edilebileceği ürün tipleri ise daha yuvarlak yapılı modeller olmalıdır. Ayrıca bu yuvarlak yapılı ürünlerin de kısa modeller olması önem arz etmektedir. Kare yüz hatlarına sahip kişiler köşeli ve uzun detaylı tasarımlardan kaçınmalıdır. Üçgen yüz hatlı kişiler ise oval yüzler kadar şanslı olup, hemen her modeli deneyimleyebilmeleri mümkündür. Üçgen yüzler için daha çok yuvarlak ve oval formlu küpeler doğru bir uygulama olur. Mümkün mertebe üçgen ve sivri yapılı tasarımların kullanılmaması gerekir. Son olarak kalp yüz tipine sahip kullanıcılar da üçgen stil küpeleri en iyi şekilde taşıyan kişiler olmaktadır. Kısa küpelerden de uzak durmaları önemlidir.

Her Bütçeye Uygun Küpe Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Küpe Fiyatları

Birbirinden farklı tasarımlarda beğeninize sunulan ürün çeşitlerinin her biri kendi işlemeleri ve detayları doğrultusunda farklı fiyatlandırmalar ile karşınıza çıkmaktadır. İşçiliğinin sanatsal detaylarının bu ürünlerin maliyetine etki etmesi kadar fiyatlarda etki eden diğer bir unsur ise tahmin edebileceğiniz üzere içeriğindeki ürünün, taşın piyasa değeri olmaktadır. Küpe tercihlerinizi yaparken öncelikli olarak yüz tipinize uygun bir model seçmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Bu doğrultuda edinebileceğiniz ürün modelleri arasında zevkinize ve bütçenize uygun bir tasarımı bulabilmek konusunda tereddütte olabilirsiniz. Ancak oldukça geniş bir ürün yelpazesi ile sayfamızda beğeninize sunulan ürün çeşitleri arasından ihtiyacınıza, zevkinize, cebinize ve yüzünüze uygun bir tasarımı elde etmeniz sandığınız kadar da zor bir süreç olmayacaktır. Arama motoruna sadece istediğiniz ürün tipi üzerine bir ibare yazmanız doğrultusunda tercihlerinize uygun birçok modeli tek bir kategori olarak karşınızda bulabileceksiniz. Aramakta olduğunuz bu benzer ürün modelleri arasından da dilediğiniz tasarımı saptayabilmeniz ise hiç de zor olmayacaktır. Küpeler diğer pek çok farklı ürün çeşitlerine nazaran daha hassas tasarımlar olmaktadır. Yapısı gereği bozulmaya, dağılmaya ve kırılmaya çok daha müsait bir görünümünün olmasından dolayı maliyet açısından da daha pahalı olan ürünlerin çok daha kaliteli olabileceğini düşünmeniz kaçınılmazdır. Ancak bu biraz yanıltıcı bir durum da olabilir. Öncelikle değerli taşlardan imal edilen tasarımların her halükarda pahalı ve birbirine yakın maliyetlerde olduklarını tahmin etmek mümkündür. Ancak onlara nazaran daha genel elde edilebilir doğal taşlar hemen her kullanıcının bütçesine göre elde edilebilir yapıda modeller olmaktadır. Bu doğal taşlar arasında oldukça büyük bir mali fark olmasını ise marka farkı ile açıklayabilmek mümkündür. Markanın sağladığı güvence doğrultusunda ürün modeli emsallerinden daha yüksek bir fiyatta piyasada bulunabilmektedir. Ancak bu durum ucuz olan ürünün daha dayanıksız, kalitesiz ya da değersiz olduğu anlamına gelmemektedir. Bu kapsamda sizlerin de doğal taşlı modeller arasında bir tercih yapacağınız esnada dayanıksız ve kalitesiz olması tereddüdüyle hesaplı olan tasarımı almak konusunda kararsız kalmasına gerek olmamaktadır. Yine de bütçe açısından alışverişlerinizi değerlendirmiyorsanız da bildiğiniz markanın güvencesinde sunulan ürün modellerini tercihte bulunabilirsiniz. Kısacası her bütçeye ve her tarza uygun olan tasarımı bulmak mümkün olup, aradığınız ürünü elde etmeniz hiç de zahmetli bir süreç olmayacaktır. Dilerseniz sizler de küpe fiyatları ve görselleri ile beraber bütün çeşitleri sayfamızdan hemen incelemeye başlayabilir, ihtiyacınıza, bütçenize ve zevkinize uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz.